Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2006-06-25, 13:01
4. Forumbrzeg - BCC (8.07.06)
Autor Wiadomość
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-09, 14:46   

zlx napisał/a:
To dajcie mi znac jak chcecie zagrac z nami w sobote chlopaki z Forum Brzeg

Sam jesteś chłopak z forumbrzeg :P

Myślę że skoro dogadaliśmy się z chłopakami z BCC na rewanz to nie powinniśmy nikogo robić w konia i zagrać z nimi ten mecz za tydzień.
ZLX z Twoja ekipą może się ustawimy na za 2 tygodnie??
Takie jest moje zdanie. Zadecyduje większość.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-09, 14:50   

Proponuję założyć nowy temat Mecz rewanżowy FORUM BRZEG - BCC, tam ustalicie składy, bo jak widze termin już jest na 100%.
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-09, 14:57   

dobra Alfer. już zrobione :)

chłopaki zapraszam do zmiany tematu na: http://www.forumbrzeg.pl/...p?p=33256#33256
joł... :)
Ostatnio zmieniony przez bzyku 2006-07-09, 14:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-09, 15:02   

Co do samego meczu to byliśmy rodzinną ekipą przez chwilę na trybunach "Arena Auf Jamy" i faktycznie mecz był na jedną bramkę. Co gorsza ta dalej oddaloną. :)
Za to miałem okazję naocznie zobaczyc podwójny słupek po strzale zawodnika BCC.
Mimo, że to było w wykonaniu drużyny przeciwnej, to taki strzał podnosi adrenalinke i wywołuje odruchy kibica (te pozytywne). :)

Po Muniadlu został mi gwizdek z "pakietu kibica" (czytaj. 10x0.5L Carlsberg) myślę że się przyda do odgwizdywania końcówki meczy, choć gwizd w wykonaniu KS niczego sobie ;)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-09, 15:13   

aaaaaaaaaaaa zapomniałem na meczu gwizdek był :oops: tylko że w moim aucie ale przynajmniej KS pokazała na co ją stać....... :-P
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-09, 16:50   

czesc
dziękuję wszystkim za mecz i cieszę się, że do niego doszło, bo w pewnym momencie brakowało nam ludzi do składu, ale na sam już mecz zjawiło się trochę więcej osób niż zakładałem
co do samego meczu, BCC brakowało zgrania, część ludzi się nie znała, brakowało nam taktyki, większość w ogóle nie grała wcześniej w piłkę tak jak np. ja, nie żebym się tłumaczył, ale druga połowa już była lepsza w naszym wykonaniu co było widać, chociaż bramkowo z naszej strony się nie zmieniło, ale mieliśmy już więcej akcji pod Waszą bramką.
BCC przekazało ze składek klubowych 20 zł za paliwo do kosiarki i włożony wysiłek do przygotowania boiska za co w imieniu klubu dziękujemy, mam nadzieję, że Wapniak odpowiednio zagospodarował pieniądze

co do wypowiedzi Zlx – co Ty sobie myślisz, że w naszym klubie są sami piłkarze? Dla Twojej wiadomości klub liczy około 20 przypadkowych osób, a porównując do ForumBrzeg to macie z czego wybierać, większość z Was zapewne zna się z osiedlowych podwórek, ustawka na mecz była po to aby się dobrze pobawić, zażyć trochę ruchu, jeśli Ci się coś nie podoba to zagraj z BTP czy jakimś podobnym klubem a nie krytykujesz naszą dobrą wolę aby do meczu w ogóle doszło, a nie było łatwo zmobilizować nasz klub, pozdro dla chłopaków którzy nie umieli ale chcieli grać i to jest najważniejsze i zapamietaj sobie raz na zawsze nasz klub to BCC a BBC to możesz sobie pooglądać w telewizji

pozdrawiam wszystkich uczestników meczu jak i kibiców, mam nadzieję, że na następnym meczu będzie tylko lepiej
P.S. fajne zdjęcia
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-09, 23:08   

wlasnie to co piszesz zdzuj znaczy zlx i warlike to nie ma sensu,to byl mecz dla rozrywki a nie o zlote gacie...jesli uwazacie ze byliscie wyjatkowo lepsi to trza bylo to wykazac na boisku,a NIE PO MECZU TAKIE ZECZY PISAC....WASZE WYPOWIEDZI MNIE ZBULWERSOWALY :p
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-10, 08:39   

napisałem własne odczucia grałeś z przodu i miałeś co robić w obronie nie było nic do roboty równie dobrze można było stać.....dlatego napisałem aby drużyna BCC się jakoś wzmocniła bo pewnie im też się przyjemnie nie przegrywa z takim wynikiem.....
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-10, 09:49   

obrona nie polega tylko na bronieniu,lecz tez na konstrpwaniu akcji ofensywnych itd...
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-10, 10:05   

w jaki sposób obrona miała cos konstruawać skoro nie miała piłki :?: większość akcji kończyła się na środku boiska...dlatego ciągle uważam że drużyna BCC musi się wzmocnić bo jeśli kolejny mecz bedzie wyglądał tak samo to nie ma zbyt dużego sensu gdyż jest to owszem zabawa ale jednocześnie jednostronne widowisko i pewnie drużynie przeciwnej nie jest przyjemnie aż tak wysoko przegrywać.....
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-10, 11:10   

warlike napisał/a:
w jaki sposób obrona miała cos konstruawać skoro nie miała piłki :?: większość akcji kończyła się na środku boiska...dlatego ciągle uważam że drużyna BCC musi się wzmocnić bo jeśli kolejny mecz bedzie wyglądał tak samo to nie ma zbyt dużego sensu gdyż jest to owszem zabawa ale jednocześnie jednostronne widowisko i pewnie drużynie przeciwnej nie jest przyjemnie aż tak wysoko przegrywać.....


to może wymieszamy sklady i będzie ciekawiej :mrgreen: co do wzmocnien to bedzie ciezko, ale może jakiś lepszy mecz zagramy w sobote, zobaczymy, chociaż nie wierzę w wygraną, macie dobrych zawodników obytych z piłką, co dowodem są mecze z KS Pawłów gdzie widwisko było wyrównane
0 UP 0 DOWN
 
Mlody 
--->Mlody<---



Wiek: 36
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Najlepsiejszy Brzeg

Wysłany: 2006-07-10, 14:15   

Moim skromnym zdaniem ale jak ze waznym uwazam iz az dlatego ze .... ja to bym z Chlopakami z PAWLOWA zagral
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-10, 15:06   

Mlody napisał/a:
Moim skromnym zdaniem ale jak ze waznym uwazam iz az dlatego ze .... ja to bym z Chlopakami z PAWLOWA zagral

Młody damy rade.
Tak jak my mieliśmy szansę zagrać rewanż z KS Pawłów, tak niech BCC ma szansę zrewanżowania się nam :) Na Pawłów jeszcze przyjdzie czas :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 07, bcc, forumbrzeg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu