Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
warsztat na wrocławskiej i na starobrzeskiej
Autor Wiadomość
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-22, 11:51   warsztat na wrocławskiej i na starobrzeskiej

Witam.

Chciałabym dowiedzieć się czy ktoś był w tych warsztatach ze swoim autkiem. I Czy może coś powiedzieć polecić ? Może macie jakieś inne brzeskie sprawdzone warsztaty samochodowe godne polecenia ?

Na Wrocławskiej chodzi mi o ten co ma takie chorągiewki bodajże niebiesko-żółte na przeciwko złomu. ( bo ponoć jest jeszcze jakiś za basenem ) .
0 UP 0 DOWN
 
peree 


Wiek: 109
Dołączył: 17 Gru 2008

UP 15 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-23, 10:34   

polecalbym ten za basenem
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-23, 10:49   

Awesome napisał/a:
Na Wrocławskiej chodzi mi o ten co ma takie chorągiewki bodajże niebiesko-żółte na przeciwko złomu


dałem mu do naprawienia alternator, uszkodził mi chłodnicę, klimę, turbinę, wentylator, złamał podłogę i kilka jeszcze rzeczy, a alternator po jakimś czasie musiałem wymienić.
0 UP 0 DOWN
 
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-23, 12:39   

Dziękuję, wczoraj podczas rozmowy ze znajomymi również dużo dowiedziałam się na temat tego warsztatu. Znajomy oddał tam auto ponieważ miał problem z przełączeniem na gaz. Za naprawdę zapłacił 190 zł. Po czym przy sprawdzeniu usterka nie została naprawiona. Po przyjeździe ponownym mechanik odpowiedział - działało przecież. Otworzył maskę, postukał śrubokrętem w akumulator i powiedział że nie wie co się stało i ma jechać gdzieś indziej. Zapytał jeszcze czy może sprwadzić co stało się z radiem, że cały czas się świeci . Wszedł do auta, wyciągnął następnie włożył - znajomy dokładnie z dziewczyną widzieli że nadal jest błąd odpowiedział - teraz możecie se godzinę ustawić..Wyjechali więc od niego w niezłych nerwach. Właściciel auta poprosił osobę która się zna by pojechał z nim i zapytał się jak to jest, że wziął kasę..a usterka nie została zniwelowana - poza tym nie dostał żadnej faktury..ani żadnego dokumentu potwierdzającego jakie usterki/części zostały wymienione.


a radiu był tylko przycisk wciśnięty ( ten który naciska się w celu sprawdzenia godziny jeśli nie ma się kluczyków np.:) )

tak więc tam wiem, że już się nie pokażę ze swoim autem.
0 UP 0 DOWN
 
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-23, 12:41   

do tego mechanik na pytanie dlaczego wziął Pan pieniądze za niewykonana usługę odpowiedział " Teraz mnie wkurzyłeś , spadaj, spada..! "


żaluzja..
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-23, 13:53   

Patrz -"Motoryzacja ogólna-warsztaty w Brzegu -0pinie--- przeczytaj i dowiesz się czy na Wrocławskiej jest mechanik czy """mechanik"""" :cry:
Są tam również opinie również o innych mechanikach:
Ja mogę zacytować Ci mój post-inne sam przeczytaj-

""Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko nie u Kurpiela . Kompromitacja branży mechaników samochodowych. Po kilku dniach czekania / wielu telefonicznych rozmowach/ na naprawę usterki w samochodzie żony /mała moc silnika, dławienie się w czasie jazdy/ usłyszałem przez telefon cytuję "może sobie pan odebrać ten samochód ,ja jeszcze dopłacę stówę" pojechałem ,odebrałem samochód i oczywiście zażądałem tę stówę . Po chwili wahania gdy zobaczył,że mówię poważnie, zaczął bluźnić ,dał jednak "stówę " - strasznie był wkurzony, gdy powiedziałem,że opiszę w gazecie jego obiecanki naprawy samochodu ,które trwały cały tydzień oraz oczywiście wyposażenie warsztatu np. brak komputera z właściwym oprogramowaniem!!!.Żona pojechała do Forda pod Opolem a tam w ciągu godziny wymienili uszczelki pod kolektorem i było po sprawie... Drożej, ale solidnie, od ręki i wiedzieli co zrobić aby auto" jechało " - Jedyny sukces----to właśnie ta "stówa" od tego mechanika /?????/ -Czy naprawdę mechanika???"" :?: :?:
0 UP 0 DOWN
 
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-23, 15:32   

Ah czyli warsztat na Wrocławskiej nazywa się inaczej " u Kurpiela " tak ?

czytałam tamto, ale chce opini tylko na temat tych dwóch warsztatów .

Może ktoś wie coś o warsztacie " Pana Rysia" na starobrzeskiej ?
0 UP 0 DOWN
 
lukaszbrzeg 


Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-08, 17:21   

Witam a gdzie w brzegu mozna dobrze wymienic Rozrząd w dislu ?????? jest tu ktos w naszym miescie kto to zrobi dobrze ??
0 UP 0 DOWN
 
sebapunk 

Wiek: 42
Dołączył: 29 Sie 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-08, 20:18   

Ja wymieniałem rozrząd i nie tylko na ul. Oławskiej u Marka Nowakowskiego, profesjonalna robota za rozsądne pieniądze. Szczerze polecam ten warsztat
0 UP 0 DOWN
 
lukaszbrzeg 


Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-13, 00:25   

A co sadzicie o Kędziora Michałowice ?????
0 UP 0 DOWN
 
wikimiki 
koko



Wiek: 49
Dołączył: 25 Lip 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2011-01-13, 16:59   

na Wrocławskiej to złodziej mi swieciła kontrolka airbagu powiedział ze musi pół auta rozebrac i koszt ok 1200złpojechałem do pana Zdzicha za kryta pływalnie i zapłaciłem 30zł.co do mechanika to polecam warsztat nie dawno otwarty w podwórku hotelu Romeo.koło kauflanda. dobry fachowiec polecam.
0 UP 0 DOWN
 
golus 
wodiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Sty 2008

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2011-01-13, 17:10   

sebapunk napisał/a:
Ja wymieniałem rozrząd i nie tylko na ul. Oławskiej u Marka Nowakowskiego, profesjonalna robota za rozsądne pieniądze. Szczerze polecam ten warsztat


Marka Nowackiego ;)

również polecam, chociaż kolejki do niego straszne ;)
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2011-01-13, 20:28   

wikimiki napisał/a:
na Wrocławskiej to złodziej

brawo tak szczerej prawdy dawno nie widzialem... :wink: :wink: :wink:
popieram wroclawską omijac z daleka a co do ul. Starobrzeskiej to tez bym sobie odpuścił skroją z kasy a czy zrobia to............. ni wim
shell to juz wogóle porazka tez omijać
0 UP 0 DOWN
 
Rafal.P. 


Wiek: 57
Dołączył: 03 Sty 2011

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-14, 21:42   

Dobry mechanik to nie "Pogtowie techniczne" nie da sie przyjechac z usterka i "Panie byle szybko" dla dobrego mechanika rozpoznanie problemu to przewaznie chwila a potem jak u lekarza...kolejka takich jak my w tym momencie jest dluga-skuteczna naprawa(bez powrotu...bo to dalej nie chodzi...) polecam z lat wspolpracy Marek nowacki-odczekalem swoje ale gosciu wie o co halo w samochodach-jak nie da rady to mowi od razu-bez sciemy.Ceny super . POLECAM.
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2011-01-14, 22:32   

Rafal.P. napisał/a:
polecam z lat wspolpracy Marek nowacki-odczekalem swoje ale gosciu wie o co halo w samochodach-jak nie da rady to mowi od razu-bez sciemy.Ceny super . POLECAM.

marek chociaz sobie nie bardzo poradził z pompą paliwa u ziomka w audi to i tak go polecam.... chyba szczerze jako jedynehgo w brzegu bo w h....... znajomych robilo u niego auto i go chwali poleca... gość w sumie sie zna na rzeczy.... i tak szczerze to jak bym miał auto oddać do mechanika w Brzegu to chyba tylko do niego....
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, na, starobrzeskiej, warsztat, wroclawskiej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu