Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
warsztat na wrocławskiej i na starobrzeskiej
Autor Wiadomość
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2011-01-14, 22:38   

Rafal.P. napisał/a:
dla dobrego mechanika rozpoznanie problemu to przewaznie chwila

Rafał.P. mam pytanko :?: czy to sie tyczy tez mechaników w Brzegu....
jesli tak to prosze o wskazanie gdzie taki jest :!: :?: :?: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2011-01-14, 22:42   

Marka Nowackiego ;)

również polecam, chociaż kolejki do niego straszne ;) [/quote]

kolejki dlaczego :?: :?: :?:
bo dobrze robi robote....
zna sie i ma klientów.....
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Rafal.P. 


Wiek: 57
Dołączył: 03 Sty 2011

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-15, 20:21   

j.w wspomniany i zauwazony M.N. dalej-Leszek Sobór-warsztat w Zielcicach własciciel Mariusz Sobór-tez wieloletnie doswiadczenie glownie w naprawach typowo mechanicznych czyt.silniki, zawieszenie itp zastanawiam sie nad warsztatem na Starobrzeskiej przy krzyzowce z Elektryczną-bylem ostatnio z autem tesciowej-Polo Variant 1'6 benz+gaz sekwencja -na wymiane filtrów-pelne profi podejscie-usluga na czas i solidnie sam widzialem bo mialem autko na gaz maja w ofercie wiekszy zakres uslug-no coz trzeba szukac....Troche robie ludziom reklame ale stare powiedzenie mowi: Jak robimy cos zle to powiedz Nam jak dobrze to poiedz innym...Powodzenia i pozdro
0 UP 0 DOWN
 
lukaszbrzeg 


Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-02, 19:46   

Byłem dzis na oławskiej u Nowackiego jestem zadowolony polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
Acio 
Artur/Bartek



Wiek: 68
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 4 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-20, 21:39   

Pan Andrzejek ze starobrzeskiej domek z warsztatem, tzw kolekcjoner wśród znajomych, kiedyś wykładał mi jak działa immobilizer w fordzie fiesta 95", jakbym się nie znał ani troche to byłbym gotów jemu uwierzyć, ale pod względem bajeru to jego syn jest lepszy, gadane ma że ho ho, co do p. Andrzeja z wrocławskiej to kiedyś chciał 15 pln za pożyczenie śrubokręta na chwilę, żeby dokręcić śrubę.
0 UP 0 DOWN
 
pilzPL 



Wiek: 42
Dołączył: 07 Gru 2007

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-03-06, 14:42   

Chwalony Pan N z oławskiej może komuś pomógł, jednak przy mojej usterce- rozłożył ręce aż się śmiać chciało.
Diagnoza polegała na podejściu do włączonego pojazdu, posłuchania "uchem" jak chodzi i rzucenie stwierdzenia: "szukaj nowego motoru bo ten stuka a koszt naprawy wyniesie ze 2,5 tysiąca jak nie więcej"...

Inny mechanik sprawdził usterkę, padło na pasek rozrządu- po wymianie "stuki" ustały...

Może jednym się udało ale od tamtej pory omijam warsztat na Oławskiej...
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-03-06, 14:50   

pilzPL napisał/a:
Może jednym się udało ale od tamtej pory omijam warsztat na Oławskiej...


raczej powinno być

Może jednemu się nie udało ;] pozdro
0 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-03-06, 15:34   

Ja już wcześniej pisałem w innym temacie że to partacze i nawet roweru do naprawy bym im nie dał
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-03-06, 16:32   

coastbasse, a jaki warsztat polecasz?
0 UP 0 DOWN
 
pilzPL 



Wiek: 42
Dołączył: 07 Gru 2007

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-03-06, 17:12   

Z brzeskich mechaników u których bywałem i dobrze wspomniam współpracę oraz koszty to:
- Centrum hamulcowe, również starobrzeska (w podwórku koło firmy Koma)
- Autokompleks na starobrzeskiej- Bojko

Jeśli chodzi o różne naprawy to tak pół na pół (ze względów na koszty) to:
- PKS
- Radjax
- Grobli

Nieterminowo na starobrzeskiej - zaraz za wspomnianym centrum hamulcowym- auto oddane ale z odebraniem gorzej bo mimo ustalonego terminu zrobione tydzień później.
A całkowicie odradzam warsztat we wspomnianych postach wyżej na Oławskiej- brak wiedzy i odpowiednich narzędzi...

Jeśli chodzi o typowe modele takie jak BMW to znajomi chwalą chłopaków na terenie byłej garbarni- ale oni robią tylko BMW.

Z blacharzami miałem również do czynienia i głównie najlepiej wyszedł zakład blacharski w Pisarzowicach (wjazd od ulicy w podwórko) oraz warsztat z Łukowic Brzeskich.

Opinie zawsze są podzielone co do mechaników w zależności od złożoności problemu i modelu samochodu. Jedni lubią naprawiać benzyniaki a diesle robią z niesmakiem w myśl idei że auto na benzynę ma być i basta. Co kraj to obyczaj...
0 UP 0 DOWN
 
Acio 
Artur/Bartek



Wiek: 68
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 4 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-03-06, 20:56   

Co do centrum hamulcowego, to już nie ma go na Starobrzeskiej,
0 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-03-11, 08:25   

blaster napisał/a:
coastbasse, a jaki warsztat polecasz?


Polecić mogę warsztat w Popielowie ma ulicy szkolnej.

Jeżdżę tam już od paru lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Gość nie panikuje przy awarii i nie wymienia od razu pół silnika, nie straszy kosztami. Robi dobrze i ani mi ani całej rodzinie czy znajomym nigdy nie spartaczył. Do tego ceny ma przystępne. Facet pracował kiedyś w serwisie VW później otworzył swój interes. Do tego ma tanie części i liczy za nie tyle co w hurtowni. Nie więcej. Przykładowe naprawy. Skoda felicja kolegi. Wymiana przewodów hamulcowych i wymiana tłumika, w brzegu 500-800 zł, u niego 400. Wymiana amortyzatorów mondeo MKIII kombi, 60 zł. Kiedyś Focus ojca 1.8 TDCi, ojej w układzie chłodzenia, wszędzie w brzegu chcieli wymieniać uszczelkę pod głowicą, a jeden nawet zdiagnozował pęknięty blok silnika. W popielowie okazałą się to jakaś pęknięta rurka, trójnik czy coś takiego. Renault Scenic diesel, wywalony olej-diagnoza w brzegu turbo do wymiany, poleciłem także mechanika w popielowe...okazał się urwany przewód od oleju.

To tylko niektóre sytuacje które mnie nadal przekonują że w Brzegu nie ma dobrych fachowców.

Kiedyś w poprzednim samochodzie coś mi zrzerało prąd z aku. Auto było u wszystkich elektryków w brzegu, nikt nie znalazł..albo im się nie chciało. Sam wymieniłem regulator na alternatorze i spokój

W brzegu jedynie zadowolony byłem ze serwisu fiata przy ustawieniu zbieżności, szybko, miło, dobrze
1 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-03-11, 08:37   

Żeby nie było że tylko narzekam polecić mogę, elektryka za basenem krytym. Świetnie zreanimowana skrzynka bezpieczników w aucie kolegi, serwis opon w pawłowie, blacharz-lakiernik w pisarzowicach (jadąc od brzegu po lewej stronie w bocznej drosze), jeśli chodzi o naprawy powypadkowe i załatwianie formalności związanych z ubezpieczalniami to polecam Cartec w pisarzowicach, polecam także warsztat w którym wymieniają tłumiki naprzeciwko BP

A co do niepolecanych to nie polecam lakiernika w lewinie brzeskim (niedomalowane elementy) i TOMCAR, kiedyś chyba im się chciało teraz już widzę że nie. Cały czas rozjeżdżały mi się mapy paliwowe przez nieprawidłowo wyregulowaną kuchenkę. Panowie tylko podłączali auto pod komputer i pokazywali że wszystko jest w porządku pokazując mi mapy od LPG i PB. Poza tym od kiedy LPG reguluje się na postoju?? Skoro coś jest nie tak wypadało by pozbierać dane podczas jazdy i w taki sam sposób ustawić czasy wtrysków. Wkurzyłem się, pojechałem do renomowanego zakładu w gliwicach i miałem spokój
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-03-11, 17:23   

coastbasse,

co do mechaników w Brzegu to masz racje ja jeszcze nie zawiodłem się na Januszu w Michałowicach i mam nadzieje że się nie zawiodę solidnie a ceny w miare. Co do elektryka na na robotniczej to też korzystałem z jego usługi solidnie i szybko.
0 UP 0 DOWN
 
lidek 


Wiek: 48
Dołączył: 04 Lut 2011

UP 5 / UP 0



Wysłany: 2017-06-02, 17:04   

Uwaga na wymieniacza naciągacza partacza na ul. Starobrzeska w Brzegu. Totalny laik, ściemniacz, nie nadaje się do niczego. Potrafi jedynie wymieniać i psuć, wyłudzać kasę. Jeśli masz za dużo kasy i chcesz go wspierać finansowo to zawieź mu auto, na pewno przygarnie parę stówek, nie ważne czy coś naprawi, zepsuje, spartoli, wymieni kompletnie bez sensu. Narazi Cię na zakup drogich części, których wymiana nie jest potrzebna. To jego styl pracy. Odradzam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, na, starobrzeskiej, warsztat, wroclawskiej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu