Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-10-29, 11:55
[24.06.2006r.] A może na weekend kajakiem?
Autor Wiadomość
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-19, 18:50   [24.06.2006r.] A może na weekend kajakiem?

Jeśli ktoś jest zainteresowany spływem kajakowym, w najbliższy weekend, to informuję, że jest okazja.
Spływ ma się rozpoczynać w Dobrzyniu (12 km od Brzegu), rzeczką Smortawą. Koniec koło Jelcza. Zwyczajowo, na półmetku w Bystrzycy jest postój na spiętrzeniu, koło baru, gdzie można coś się napić.

Start w sobotę o 9:00 a w niedzielę o 10:00.

Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-06-23, 08:01, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-06-19, 19:02   

Jaka cena? i gdzie rezerwować miejsca, może teraz mi się uda. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-20, 19:04   

15 zł, zapisy przyjmuje Jan Janota, tel. 600-455-269

Trochę więcej o spływach w wątku na forum
Brzeskiego Klubu "Na Przełaj":
http://forum.gronie.org/index.php?showtopic=541
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-21, 08:32   

Apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli o stworzenie kalendarza imprez koordynujących.
Hmm od kiedy ten spływ jest w Waszym programie? Znowu mi ucieknie a NAPRAWDE chciałem uczestniczyć...

Mam pewnien pomysł... zaraz coś pogrzebię w necie...

Fra.
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-22, 19:50   

I co taki kalendarz miałby koordynować? Praktycznie awykonalne. Koordynować można rozgrywki w lidze piłkarskiej, ale tylko w jednej klasie, inne mecze bedą się pokrywać. Tak samo jest w każdej innej dziedzinie: imprezy kulturalne, sportowe, rekreacyjne siłą rzeczy będa się odbywać w podobnych terminach, bo weekend za krótki.

Np.
Zapalonym kajakarzem zostałem dopiero w tym roku, ale zdążyłem się już zorientować że spływy odbywają się niemal w każdą sobotę i niedzielę, a często także w środku tygodnia. Wystarczy się zainteresować i postarać, a naprawdę jest w czym wybierać: rzeczki, terminy i towarzystwo.
Terminy imprez kajakowych, które koordynuje nasz klubowy kolega Janek, pod ww. linkiem wiszą od 9 maja.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-23, 07:31   

Brzeski napisał/a:
I co taki kalendarz miałby koordynować? Praktycznie awykonalne. Koordynować można rozgrywki w lidze piłkarskiej, ale tylko w jednej klasie, inne mecze bedą się pokrywać. Tak samo jest w każdej innej dziedzinie: imprezy kulturalne, sportowe, rekreacyjne siłą rzeczy będa się odbywać w podobnych terminach, bo weekend za krótki.

Np.
Zapalonym kajakarzem zostałem dopiero w tym roku, ale zdążyłem się już zorientować że spływy odbywają się niemal w każdą sobotę i niedzielę, a często także w środku tygodnia. Wystarczy się zainteresować i postarać, a naprawdę jest w czym wybierać: rzeczki, terminy i towarzystwo.
Terminy imprez kajakowych, które koordynuje nasz klubowy kolega Janek, pod ww. linkiem wiszą od 9 maja.


Hmm... powiem tak. Na spływ bym się wybrał. Od dawna koledzy mi opowiadają, jak to kiedyś spędzili kilkanaście dni na takim czymś. I od dawna chcę. Zaplanowałem inną imprezę na 25-go. Nie mam zamiaru codziennie odwiedzać 100 stron www i w każdej patrzeć na program imprez danego stowarzyszenia, kółka czy klubu. Jest to awykonalne. Wystarczy, jeśli będzie jedno miejsce w sieci, gdzie każdy aktywista wyśle ustalenia swojego TWA i na bazie tego ktoś /a może nawet automat/ zrobi grafik. To jest też jeden z punktów mojego tajnego planu restrukturyzacji zycia miasta i przełamywania złych nawyków. Radek W. tez o tym pisał i tu się zgadzam w 150% z nim, że takie coś jest potrzebne. Jest nas kilkuset, kilkudziesięciu się deklaruje do działania, kilkunastu składa konkretne propozycje, póki co kilku próbuje coś robić /pomijam mecze i sport, bo to bardziej osobowo obłożona działka/....
Tymczasem na www.brzeg.com.pl repertuar kina mamy z ... maja. A jak na stronie BCKu? Zaraz lukam...

Na stronie BCKu też. A dziś jest 23 CZERWCA !!!!
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-06-23, 11:57, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-06-23, 07:36   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Wystarczy, jeśli będzie jedno miejsce w sieci, gdzie każdy aktywista wyśle ustalenia swojego TWA i na bazie tego ktoś /a może nawet automat/ zrobi grafik. To jest też jeden z pukntów mojego tajnego planu restrukturyzacji zycia miasta i przełamywania złych nawyków.

To ważna sprawa, dlatego podjęliśmy pewne kroki w tym kierunku, szczegóły dostaniesz na e-mail.

Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 2006r, 24, kajakiem, moze, na, weekend


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu