Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kandydatury na Burmistrza miasta Brzeg
Autor Wiadomość
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-07-14, 10:13   Kandydatury na Burmistrza miasta Brzeg

Witam

Jak już wspominałem wcześniej, ciekawie by było gdybyśmy przeprowadzili prawybory na forum na burmistrza naszego miasta. W poprzednim poście ten temat uzyskał pozytywne opinie dlatego chciałbym, aby użytkownicy forum podawali kandydatury np do 18.07. A od 19.07 zaczęlibyśmy ankietę prawybory na forum myślę że zrobi się pikantnie, szczególnie kiedy zaczniemy wyrażać opinie o kandydatach. Pamiętajmy oczywiście żeby kandydatury były zgodne z wymaganiami PKW dotyczącymi wyboru na burmistrza.
Zapraszam do składania kandydatur.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-14, 22:31   

Ironman napisał/a:
Zapraszam do składania kandydatur.


Proponuję przesunięcie terminów,gdyż " Generał" tak zaabsorbował forumowiczów,ze sam jestem ciekaw,na jakich zdarzeniach i okresach historycznych skończą.

Moim zdaniem wydarzeniem granicznym będzie ukrzyżowanie Chrystusa przez ŻYDÓW.

Podpowiadam-należy zająć się jeszcze czasami Nerona a później pedofilią w KK-czyżby dyskutujący o KK zapomnieli o" prześladowaniu" dzieci :?: a może się boją :?:

Temat wyborów popieram.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-14, 22:35   

burozo2, brak Ci dokładnych informacji. Chrystusa ukrzyżowali RZymianie, po wyroku prokuratora Judei, Poncjusza Piłata. Proszę więc nie szerzyć na forum antysemityzmu, bo pewnego dnia, po moim donosie, odwiedzi Cię brygada likwidacyjna Mossadu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-14, 22:39   

Cóż, łatwiej dyskutować o historii bo ta już była. O przyszłości gorzej bo niepewna.
Ja lansuję pogląd, że nie ma co robić tajemnic ze spraw które dotyczą ludzi i na które mają wpływ wszyscy.
Jednego kandydata pewnego już znamy - Janusz Gil będzie kandydatem SLD.
Może JJ powie nam kto będzie kandydował z PiSu albo Franco kto będzie kandydatem PO?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-14, 22:44   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
burozo2, brak Ci dokładnych informacji. Chrystusa ukrzyżowali RZymianie, po wyroku prokuratora Judei, Poncjusza Piłata. Proszę więc nie szerzyć na forum antysemityzmu, bo pewnego dnia, po moim donosie, odwiedzi Cię brygada likwidacyjna Mossadu :wink:

Jacek, obaj wiemy, że Żydowi Jezusowi z Nazaretu sprawę osądu i ukrzyżowania załatwili Żydzi, którzy nie chcieli go za swojego króla. Rzymianie wykonali wyrok, owszem, wydany przez Piłata - Rzymianina bo wtedy rzym okupował tamte tereny. Z Bibliii nawet wiadomo, że Piłat najchętniej puścił by Jezusa wolno po chłoście. Więc gdyby nie rzymianie to wyrok byłby taki sam. I jak to ma się do kandydatów na burmistrza Brzegu?
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-14, 22:44   

Czas pokaże.Mam nadzieję że wasz Kandydat będzie grał "fear play" :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-14, 22:46   

Spytaj burozo2, On wywołał ten temat. jestem miłe zaskoczony że Biblia jest dla Ciebie wiarygodnym żródłem a nie tylko ksiega zabobonów :)
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-07-14, 22:48   

Żeby od razu takie bezeceństwa. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-14, 22:53   

Ano, jak mówią "Panu Bogu świeczkę i Napieralskiemu ogarek" tak mówił też Oleksy klęcząc na Jasnej Górze :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-14, 22:54   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Czas pokaże.Mam nadzieję że wasz Kandydat będzie grał "fear play" :wink:

Czas póki co pokazał, że tylko nasz kandydat gra fair bo przynajmniej nie chowa głowy w piasek i nie udaje, że będzie startował. Podobnie jak kandydat PO, którego wszyscy znają tylko on się nie przyznaje. Powszechnie wiadomo, dlaczego szef PO krytykuje obecnego burmistrza, dlaczego krytykuje PPB i że TRZB poparło kandydata na burmistrza PO bo wiedzieli kim on będzie. Tylko z ludzi robi się durniów i "oficjalnie nie ma kandydata".
No ale... Mam nadzieję, że ludzie postąpią tak samo z "tajnymi" kandydatami jak ci kandydaci z ludźmi postępują teraz :)

Jacek Jastrzębski napisał/a:
jestem miłe zaskoczony że Biblia jest dla Ciebie wiarygodnym żródłem a nie tylko ksiega zabobonów :)

Nie wiem dlaczego Ci tak miło. Wszak napisałem, że nawet w źródłach uważanych za wiarygodne w Twoich kręgach jest napisane tak i tak.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-14, 22:57   

Napisałeś " z Biblii wiadomo" .wiadomo nam obu, a więc i Tobie, Bartku. przyznajesz że Biblia podaje prawdę :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-14, 23:01   

A co do Biblii i ukrzyżowania Jezusa, to potwierdza to także Swetoniusz i Józef Flawiusz. Wierzę że znane Ci są książki tych antycznych historyków. :wink: jako lewicowy intelektualista na pewno obie czytałeś :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-14, 23:05   

Czasami mam nieodparte wrażenie, że albo z ludzi robisz idiotów albo udajesz choć wcale nim nie jesteś i Ci to po prostu nie wychodzi. Jakbyś mnie zacytował bo wyszło by, ze napisałem nawet z Biblii. Nawet w tym wypadku oznacza, że nawet osoby przyjmujące treść tej księgi "na wiarę" nie powinny mieć wątpliwości.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-14, 23:15   

problem polega na tym, że to co śmierci Jezusa napisano w Biblii, potwierdzają inne antyczne źródła. I to Ty się podparłeś Biblią a nie ja. No i ja nie będę pisał że udajesz idiotę. po pierwsze nie obrażam ludzi, nauczono mnie kultury, poza tym szanuję Cię i uważam za inteligentnego człowieka. Z wieloma twoimi pogladami się nie zgadzam, ale to nie zmienia fakty że uważam Cię za porządnego faceta. My mohery juuż tak mamy :evil:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-15, 00:41   

Jacek Jastrzębski, z całym niekłamanym szacunkiem dla Ciebie, ale to nie ten temat, żeby o Jezusie i Bibli pisać...
Bartosz potwierdził pana Gila, a reszta? Nie bać się krytyki ...SLD, PiS, PO.. to nie chodzi o partię... wydaje mi się, że bardziej o człowieka który coś dla miasta zrobi..więc stop rozmowa poza tematem i czekamy na pozostałe kandydatury :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, burmistrza, kandydatury, miasta, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu