Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Towarzysz Generał
Autor Wiadomość
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-07-02, 09:48   Towarzysz Generał

Ciekawy film o Jaruzelskim przedstawiający jego działania w Polsce.

1/8

http://www.youtube.com/watch?v=aCR_H9Bl2Cc

2/8

http://www.youtube.com/watch?v=evmsQNkMECw

3/8

http://www.youtube.com/watch?v=9bJuO0BPZjs

4/8

http://www.youtube.com/watch?v=FYIjR58TrqQ

5/8

http://www.youtube.com/watch?v=Scj6ImlAOxE

6/8

http://www.youtube.com/watch?v=mKWir0B9fPM

7/8

http://www.youtube.com/watch?v=NgDn9OjtoVg

8/8

http://www.youtube.com/watch?v=uGMLYU-EWLc
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-02, 22:06   

Człowieku daj mu spokojnie umrzeć :!:
Co ty wiesz o Armii dzisiejszej i tej za Generała.

Co wiesz o Jałcie ,o sojuszach o 20 tys, czołgów "Braci Rosjan"/Kaczyńskiego słowa/których zadaniem było ""Przewalcować "" Europę w 2 tygodnie?

Generał postawił na nogi polska armię i dużo dla niej zrobił.
I ja tam byłem/miodu nie piłem /i dlatego śmieszą mnie wystąpienia młodych ludzi ,którzy nigdy "prochu nie powąchali=a występują postawieni pod domem Generała przez politykierów!

Wreszcie -co wiesz o oficerach politycznych, indoktrynacji żołnierzy ,ich kłamstwach?
-a co wiesz o roli kapelanów w armii obecnej-to przecież inna form oficerów politycznych.

Powtarzam DAJCIE mu spokojnie umrzeć :!:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-05, 11:17   

burozo 2 nie wiedziałem że jesteś antysemitą. Żydzi ścigają nazistów 65 lat po II wojnie , zbrodnie muszą zostać ukarane, chociażby wyrokiem sądu. To samo dotyczy sbrodni komunistycznych.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-05, 11:39   

:o :cry: :o
Co ma piernik do wiatraka?????

Czy przemyślałeś to o czym piszesz,czy tylko wypaliłeś ale nie nabiłeś?
Jak zwykle winni Żydzi ,komuniści i ...cykliści!-CHCIAŁEM NAPISAĆ ANTYSEMICI.
Dawno takich bzdur nie czytałem ,bo temat był jasny-znany film o Generale. Zastanawiałem się co ma ten temat do wyborów prezydenckich ale autor widocznie uznał,ze ma. Tylko,że teraz oni wszyscy są różnej daty ludźmi z lewicy a nie komuniści/Kaczyński/ Czyje polecenia wyk. Generał?Czy nie przypadkiem biura politycznego partii?

Proszę przeczytaj mój post ze zrozumieniem i jeszcze go raz oceń.
Przeprosin nie oczekuje,choć jestem zaskoczony akurat Twoim ...tekstem i odpowiedzią!
0 UP 0 DOWN
 
pietro 


Wiek: 54
Dołączył: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-07, 08:08   

burozo2 napisał/a:

Generał postawił na nogi polska armię i dużo dla niej zrobił.
I ja tam byłem/miodu nie piłem /i dlatego śmieszą mnie wystąpienia młodych ludzi ,którzy nigdy "prochu nie powąchali=a występują postawieni pod domem Generała przez politykierów!

Wreszcie -co wiesz o oficerach politycznych, indoktrynacji żołnierzy ,ich kłamstwach?
-a co wiesz o roli kapelanów w armii obecnej-to przecież inna form oficerów politycznych.

Powtarzam DAJCIE mu spokojnie umrzeć :!:


A co Ty człowieku wiesz o wąchaniu prochu np w "Wujku" kto Ciebie noworodka w tamtym czasie pozbawiał tego miodu, o którym piszesz? Co zaraz po urodzeniu robiłeś w armii? W jaki sposób doświadczyłeś dobroduszności generała i jego pozytywnego wpływu na rozwój Armii Ludowego WP mając w tym czasie tetrową pieluchę między nogami?

Dziś ludzie, którzy tam strzelali z rozkazu Kiszczaka, i Jaruzela bądź odwrotnie bo przez 20 lat "wolnej Polski" nie udało się ustalić tego, mają traumę budzą się w nocy zlani potem wiedzą co się stało co było ich "dziełem" wiedzą co zrobili jak pokierował nimi cały aparat i jak dziś się ich wypiera i wmawia, że to była samowolka. Wiedzą co im groziło za niewykonanie rozkazu i czysto po ludzku w wielu przypadkach bali się tego bo też mają żony i dzieci, a wtedy mieli po 18, 20 lat małe dziecko (takie jak Ty wtedy) i chęć do życia nie w kamaszach czy pasiakach. Nie mają dziś przyjaciół, unikają ludzi i trzęsą się im nogi przed kolejnymi wezwaniami do sądu. Co Ty 30 latek możesz o tym wiedzieć? Nie pisz więc bzdur o tym jak "spawacz" ratował Polskę i reformował Polskie wojsko bo za przeproszeniem gó..o o tym wiesz.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-07, 14:07   

Pietro,Pietro!
Wierzysz we wszystko co widzisz ? Przeczytaj dokładnie, ja mam 40 letni staż PRACY.
Na forum są tacy co mają 99lat ? i 15. rejestrowanie na forum nie jest równoznaczne z tym że w rodzinie nie pisze kilka osób lub ktoś nie "pomylił " daty urodzenia..wnioski wyciągnij sam

O Wujku wiem więcej niż Ci się wydaje :!:
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-07, 14:13   

pietro napisał/a:
bo za przeproszeniem gó..o o tym wiesz.


Wiesz zapewne czytając np. Szwejka,że ww.G..no ale generalskie ma inny" połysk" :wink: i ....dość :!: :!:
Niestety zły adres, we wszystkim od początku na Gównie kończąc!!/duże G to nie przypadek/
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2010-07-07, 14:22   

[quote="burozo2"]Pietro,Pietro!
Wierzysz we wszystko co widzisz ? Przeczytaj dokładnie, ja mam 40 letni staż PRACY.
/quote]

Nie wiem czym tu sie mozna chwalic :?
Ze sie falszywe dane wpisalopodczas rejestracji ?

To juz zle swiadczy o forumowiczu, dobrym krokiem byloby wpisanie natychmiast wlasciwego
wieku albo zaprzestanie komunikowania z burozo2 bo jest niepowazny :x

Apropo generala powinien umierac w najwiekszych cierpieniach, dzien w dzien ...
zdrajca demokratcznego narodu polskiego, najemnik innych armii, karierowicz,
winny smierci okolo 180 przeciwnikow dyktatury w czasie stanu wojennego, jak sie nie myle ...

Nie wydajac ogolnego dekretu o nieuzywaniu sily prowadzacej do smierci w stosunku do obywateli kraju w czasie wprowadzenia stanu wojennego, dekretu wyslanego do wszystkich
jednostek milicji i wojska staje sie winny morderstwa na tylu ludziach.

Wiedzial jak dziala system socjalistyczny w krajui czym to grozi ...
a wiec domyslal sie ze ludzie zgina ...

Morderca, przedawnienia nie bedzie !!

Z taka renta ciezko mu nie jest .... skandal
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-07, 14:36   

Generał powinien być sprawiedliwie osądzony i skazany, a wyrok wykonany i ile jego stan zdrowia pozwoli. Instytut Wisenthala wciąż tropi hitlerowskich zbrodniarzy-65 lat po wojnie, więc nie ma powodu aby polski wymiar sprawiedliwości nie miał robić tego samego. Zdrajców należy osądzić.
0 UP 0 DOWN
 
pietro 


Wiek: 54
Dołączył: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-07, 15:28   

Fałszowanie tożsamości niektórym mogło wejść w krew i stać się niebezpiecznym nawykiem z czasów minionych. Pewnie większość TW też miało życiorysy zmienione.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-07, 20:15   

Pietro to jest POMÓWIENIE :!: jednak nie mam zamiaru Ciebie obrażać!
Wyraźnie napisałem że jeżeli można mieć tylko jedno konto a w rodzinie jest kilka osób to nie jest możliwe przy każdym jednak innym temacie nieraz postem pisać innego nica.
Specjalizacja,w tym zawodowa jak widzisz po podpisie.

Ty byś natychmiast wykluczał a może ścinał głowy ---brawo-nikt ci nie każe czytać postów -burozo2
-----zakładanie kilu kont jest niezgodne z regulaminem!!!!
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-07, 20:54   

Wpisałem swoją datę urodzenia, co nie zmieni oczywiście autorów postów----zadowolony :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Skąd wiesz tyle o TW.
Gdybyś dokładnie przeczytał posty w tym temacie , a których ja jestem autorem wiedziałbyś co osobiście myślałem i myślę o kapusiach,bez względu z jakiego nadania sprawują lub sprawowali władzę,czy byli w mundurach,czy byli w sutannach.
Brzydzę się takimi ludźmi ale nie pozwoliłem sobie na stwierdzenia,ze trzeba ich eliminować /bez względu na to co to słowo oznacza/

Prawo i sąd jest od tego aby osadzić ich czyny.
--powtarzam dajcie Mu spokojnie umrzeć!
cytat"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"Ci pedofile w sutannach też -wiadomości godz,20.50-pedofil w kurii
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-07-08, 06:22   

waldemar_n napisał/a:

Apropo generala powinien umierac w najwiekszych cierpieniach, dzien w dzien ...
zdrajca demokratcznego narodu polskiego, najemnik innych armii, karierowicz,
winny smierci okolo 180 przeciwnikow dyktatury w czasie stanu wojennego, jak sie nie myle ...

Nie wydajac ogolnego dekretu o nieuzywaniu sily prowadzacej do smierci w stosunku do obywateli kraju w czasie wprowadzenia stanu wojennego, dekretu wyslanego do wszystkich
jednostek milicji i wojska staje sie winny morderstwa na tylu ludziach.

Wiedzial jak dziala system socjalistyczny w krajui czym to grozi ...
a wiec domyslal sie ze ludzie zgina ...

Morderca, przedawnienia nie bedzie !!

Z taka renta ciezko mu nie jest .... skandal



A, w niedzielę do kościoła kolego waldemarze_n ?
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2010-07-08, 08:25   

mulder napisał/a:


A, w niedzielę do kościoła kolego waldemarze_n ?


Odpowiedz pelna tresci i prob przekazania argumentow za ulaskawieniem generala.
Odpowiedz wymagajaca duzo inteligencji i poswiecenia od jego autora
:D

Kolego mulder do kosciola nie chodze, nie wszyscy, ktorzy chca oskarzyc wrogow Polski i mordercow sa "koscielnym mocherowym" spoleczenstwem.

Jezeli tak usilnie bronisz tamtego systemu i generala, to domyslam sie, ze rodzina w tamtych czasach musiala niezle korzysci czerpac ze zbrodniczego systemu.

Ile miales lat w 1981 roku ?

4 latka, naturalnie napewno masz pojecie o tamtych czasach :D


Albo jak inni odmladzasz sie podczas rejestracji na forumbrzeg ?

Moze sam byles "sluzacym" starego systemu ?

Jeden juz zostal zdemaskowany i wczoraj postarzal sie niezle zmieniajac swoj wiek :D

Tak ze wpisz prawdziwy wiek w takim przypadku.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-08, 08:53   

waldemar_n napisał/a:
Ile miales lat w 1981 roku ?

Gdybyś Ty miał ich wówczas wystarczająco dużo, Waldemarze, to może wiedziałbyś, że naprzeciw zomoli w "Wujku" nie stały siostry miłosierdzia z różańcami. Wina leży po obu stronach. Po stronie tych, którzy dążyli do konfrontacji nawet większa.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: general, towarzysz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 1,11 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu