Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Internet przez modem gprs ciekawostka!
Autor Wiadomość
grzechu 
Kawaleria Polska



Wiek: 48
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Popielów

Wysłany: 2006-06-18, 23:08   Internet przez modem gprs ciekawostka!

Korzystam z dosc nietypowego narazie jeszcze, ale sadze ze przyszlosciowego dostawcy internetu.Oficjalnie mam abonament w Orange, 120 zl miesiecznie.Troszke mnie oszukali obiecujac szybki internet i duzy limit na otzymane informacje.Jak by ktos byl zainteresowany to udziele chetnie informacji. Ogulnie nie jestem zadowolony z tej uslugi.Postanowilem sprawdzic jak dziala z ery, i wlozylem karte tak taka.Nie polecam jesli komus zalezy na tej karcie, tu zaczyna sie ciekawostka.Przez kilka dni uzywalem se ile moglem, czesto jednak sprawdzalem ile mam na kacie.O dziwo nic nie ubywalo.Pomyslalem ze to musi byc bardzo tanie.Po kilku dniach bo daj ze pieciu, nagle ukazal sie komunikat ze mam ponizej szesc (6) zloty na kacie.Pomyslalem ze niedrogo bylo wsumie mi skasowalo okolo 20 zl.Kupilem kolejna karte za dwie dychy i doladowalem.Niebylo zadnej reakcji, dalej ponizej szesc zloty, mysle ze cos z ta karta nietak.Na wszelki wypadek zadzwonilem do operatora moze cos sie u nich pokrecilo.A ten Z obuzeniem do mnie ze mam ponad 600zl dlugu.Jak to mozliwe ze z anonimowej karty sim era udielila mi takiego kredytu, pozatym czuje sie nieco oszukany, zalezalo mi na tej karcie cyba wyladuje w koszu na smieci.Juz kupilem kolejnego startera i od kilku dni ciagne za 4 zlote, ciekawe czy uda mi sie naciagnac wiecej niz poprzednim razem.Ni uwazam ze to ja naciagam lecz wlasnie ulugodawca, gdyz takie wlasnie jest zalozenie tak taka zeby sie rachunkiem nie martwic.Z drugiej strony mam nico satyswakcje ze czasem da sie skaleczyc tak duza firme jak ta.Zwykle to oni naciagaja klijetow, a tu sie okazuje takie niedopracowanie z ich strony.Za checam tez wszystkich do sprubowania.to mogla by byc dobra nauczka.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-06-19, 20:52   

Nie no Grzechu, ale się rozbrykałeś :wink: Rozumiem, że bijesz poprzedni rekord, czyli kwotę 600 zł :mrgreen: Ciekawa jestem jaki będzie dalszy ciąg tej historii :) Czekam na relacje :wink:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-06-19, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-06-19, 20:59   

grzechu napisał/a:
Korzystam z dosc nietypowego narazie jeszcze (...)dostawcy internetu.

ten dostawca to PTC czy chodzi o protokół gprs?

grzechu napisał/a:
ale sadze ze przyszlosciowego

eeeeeee, przyszłość to WiMAX, a nie gprs z transmisją danych max. na poziomie 1Mbps.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ciekawostka, gprs, internet, modem, przez


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu