Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Wniosek paszportowy w Urzędzie Miasta - kpina
Autor Wiadomość
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-06, 12:07   Wniosek paszportowy w Urzędzie Miasta - kpina

Na stronie Urzędu Miasta dokładnie pod tym linkiem: http://brzeg.pl/index.php...al=103&jezyk=pl

znajduję się taka informacja:

formularze wniosków paszportowych można pobrać w siedzibie Oddziału pok. 100 lub w Urzędzie Miasta Brzegu przy ul. Robotniczej 12, pokój 102A ,

dziś wybrałem się po uff wniosek pokój 102A hmm krata, 2 kłódki i informacja że wszystko co związane z paszportem pod numerem telefonu i numer do Opola do odziału paszportowego.

Mysle ze warto zdjąć informację ze strony internetowej i skończyć robić z ludzi matołów, bo nie po to się zwalniam z parcy żeby odbić się od drzwi... z tego co widziałem an piętrze nie tylko ja
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-06, 13:23   

w brzegu możesz tylko pobrać druk i go wypełnić, wszystko składasz i odbierasz w opolu, głupie to jest no ale niestety polska biurokracja inna nie jest
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-06, 13:31   

Ktoś zwalnia się z pracy żeby załatwić sprawę z paszportem i może przecież nie wiedzieć że już od dłuższego czasu wszystko składa się w Opolu. No czasem mogliby urzędnicy aktualizować informacje na stronie internetowej. W końcu ktoś za to bierze pieniądze i powinien wywiązywać się ze swoich obowiązków. A tak marnuje się czas i zdrowie zwykłego obywatela :x A nie każdy pracodawca z wyrozumiałością da drugi dzień wolny na wizytę w Opolu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-06, 13:32   

ciupik, przeczytales co wogole napisalem?

jesli nie przeczytaj jeszcze raz!

nie można nawet pobrać druku
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2010-07-06, 13:40   

sabina2, tylko szkoda ze to iż sprawy paszportowe załatwia sie w tzw. miastach Wojewódzkich wiadomo już od co najmniej 3 lat z dniem gdy wprowadzili nowe paszporty.
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-06, 13:45   

gosiaczek86 ja to wiem, Ty to wiesz ale są tacy co nie wiedzą, bo nie muszą, nie mają takiej potrzeby by wiedzieć wszystko.To urząd jest m.in. od tego aby udzielać informacji, i od tego aby to były prawdziwe informacje, zwłaszcza na stronie internetowej. Bo co by nie pisać o świadomości innych o zmianach w przepisach, czy powinni wiedzieć czy nie to pierwsze kroki kierujemy po informacje do internetu:)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2010-07-06, 14:30   

Myślę że Blaster'owi chodzi głównie o to iż było zamknięte nie mógł pobrać druku ani dowiedzieć się więcej informacji, wcale mu się nie dziwie.

Moim zdaniem nie jest potrzebne biuro paszportowe w każdym urzędzie miasta/gminy gdyż jesteśmy w Uni i paszporty są potrzebne tylko w chwili wyjeżdżania poza Unie.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-06, 14:47   

dokladnie :) dla mnie tez nie jest potrzebne a chodzi mi o to aby UM nie robil z ludzi debili na swojej stronie!
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2010-07-06, 15:09   

blaster, a nie ma na stronie daty ostatniej aktualizacji ? z tego co wiem to najczesciej aktualizowana jest pierwsza strona i BIP :D
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-06, 15:31   

ale mnie to tam rybbka :) jest czlowiek ktory odpowiada za aktualizowanie strony. Jesli informacja sie zmienia badz coś innego powinien to robic proste
0 UP 0 DOWN
 
Rydzu2015 

Wiek: 43
Dołączył: 19 Maj 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: z piwnicy

Wysłany: 2010-07-06, 21:07   

Necia napisał/a:
Moim zdaniem nie jest potrzebne biuro paszportowe w każdym urzędzie miasta/gminy gdyż jesteśmy w Uni i paszporty są potrzebne tylko w chwili wyjeżdżania poza Unie.


I tu się mylisz.Wyjeżdżając z małym dzieckiem po za granice kraju wymagany jest paszport dla dziecka.I w tym przypadku obydwoje rodziców musi się stawić w urzędzie.
Powinna być choćby jedna osoba(akurat nie musi być specjalnie do tego przyjęta) która się tym zajmuje i kierować wnioski do opola.Na pewno byłoby to duże udogodnienie dla nie jednej osoby :)
Ostatnio zmieniony przez Rydzu2015 2010-07-06, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2010-07-07, 00:18   

Rydzu2015 napisał/a:
Necia napisał/a:
Moim zdaniem nie jest potrzebne biuro paszportowe w każdym urzędzie miasta/gminy gdyż jesteśmy w Uni i paszporty są potrzebne tylko w chwili wyjeżdżania poza Unie.


I tu się mylisz.Wyjeżdżając z małym dzieckiem po za granice kraju wymagany jest paszport dla dziecka.I w tym przypadku obydwoje rodziców musi się stawić w urzędzie.
Powinna być choćby jedna osoba(akurat nie musi być specjalnie do tego przyjęta) która się tym zajmuje i kierować wnioski do opola.Na pewno byłoby to duże udogodnienie dla nie jednej osoby :)



Niestety nie masz racji. Paszport nie jest jedynym dokumentem uprawniającym do wyjazdu dziecka poza granice Polski, to raz. A dwa bardzo dobrze że obydwoje rodzice muszą stawić się do urzędu wydającego paszport.

A wracając do tematu, to w pierwszym akapicie jest napisane jak byk że Urząd Wojewódzki przejmuje kompetencje do wydawania paszportów na zasadzie wyłączności, i jeśli ktoś czytając o wnioskach do pobrania nie dziwi się i nie telefonuje żeby potwierdzić tego faktu to jego problem. Błędy się zdarzają, a fakt że jeszcze nikt tego nie zmienił musi oznaczać tylko tyle, że nikomu z korzystających ze strony nie chciało się poinformować o błędzie webmastera i koło się zamyka.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2010-07-07, 14:26   

blaster, szkoda ze całego nie czytałeś właśnie przyszlo mi do głowy zajrzeć na strone i chyba ja z aktualizowani albo co bo znalazłam cos takiego
Cytat:
Podania o wydanie paszportów przyjmowane są od 28 sierpnia br. wyłącznie w siedzibie Oddziału, w Opolu. Tutaj również odbiera się zrealizowane dokumenty,
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-07, 19:07   

gosiaczek86, omg przeczytalem widzisz tam gdzies wzmianke ze wylacznie druki podan wydawane sa w opolu? bo ja widze ze w Opolu i Brzegu

Przyjmowanie podan a wydawanie druków to 2 rózne sprawy nie uwazasz?

w piątek będe w Opolu przywiezc komus druczek? (poza Ktosiem)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2010-07-07, 19:32   

blaster, przywieź mi też ze dwa nawet w razie jakbym jeden popsuł :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kpina, miasta, paszportowy, urzedzie, wniosek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu