Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2006-06-25, 14:03
3. KS Pawłów - Forumbrzeg (1.07.06)
Autor Wiadomość
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-01, 21:59   

dobry mecz :) następnym razem będzie lepiej, ciekawe co to będzie z BCC, mam nadzieje, że się uda zebrać skład
dziekuję za zaproszenie do gry mimo braków kondycyjnych i nie tylko :cry:
pozdrawiam wszystkich uczestników gry i kibiców - tak trzymać :)
0 UP 0 DOWN
 
zlx 



Wiek: 38
Dołączył: 23 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-01, 23:04   

Ciekawe kto nastepny sie zglosi do grania z Ks Pawłów bo bym sobie jeszcze popykal w noge.
0 UP 0 DOWN
 
Mireq 
Lotopałanka



Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brieg

Wysłany: 2006-07-02, 10:35   

Musimy popracować nad kondycją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) i trezba znalesc odpowiednią osobę aby rozdzielała piłki na środku! bo to była nasza słabość- gra w środku!! Za mało prostopadłych podań i wynik oczywisty:( Ale z meczu na mecz jest coraz lepiej:)
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2006-07-02, 11:46   

Lotopałanka napisał/a:
Musimy popracować nad kondycją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i trezba znalesc odpowiednią osobę aby rozdzielała piłki na środku! bo to była nasza słabość- gra w środku!! Za mało prostopadłych podań i wynik oczywisty:( Ale z meczu na mecz jest coraz lepiej:)


:twisted: Wczoraj już 2 takie opinie usłyszałem, i jeszcze teraz Ty. Świetnie.. :/
Tylko jakoś nikt nie zauważył że po meczu ja się ledwo na nogach trzymałem. A to dlatego że wszystkie siły zostawiłem na boisku. W końcówce, jak już nie mogłem biegać, zamieniłem się z kimś i stałem z tyłu.
Skrzydła powinny dużo biegać, w zasadzie to 2 pozycje które najwięcej biegają, a jakoś nie zauważyłem ruchu osób które tam grały :/
To odnośnie kondycji i tego kto musi nad nią popracować. Fakt że nas zabiegali, ale faktem też jest kto biegał a kto sobie truchtał z miejsca na miejsce.

A odnośnie rozdzielania piłek. Mnie akurat śmieszy to co mówicie. Nie było prostopadłych podań, bo nie było piłek do środka pola. Nie było podań to też źle powiedziane. Bo ja sporo prostych piłek dałem. Akurat śmiesznie ich obrona grała bo duże dziury były i było gdzie celować. Ja moge wymienić kilka takich podań: bo Boćka na początku co butem gdzieś w dziure zachaczył i padł, do Boćka po której bramke strzelił, do Młodego 2 [raz na spalonym, a raz troche za mocno], do Czarka też. I tak można by jeszcze pare wymienić. Więc ja naprawde nie rozumiem o co wam chodzi.
Tyle mam na swoje wytłumaczenie i będe się bronił bo uważam że mam racje :P I że dobrze wywiązałem się z zadania. Oczywiście na tyle na ile potrafiłem.

Bo inną sprawą jest, że my kompletnie nie potrafimy grać formacjami. Nasza obrona stoi cały czas na polu karnym, nie ważne czy idzie przeciwnik czy my wychodzimy. Skrzydła powinny najwięcej biegać, a też albo są z tyłu albo z przodu = nie ma rozegrania. My z qierem graliśmy na pomocy, a okzała się że musimy biegać po całym boisku. Bo jak wychodziliśmy z akcją to trzeba było praktycznie od naszego pola karnego lecieć pod ich bramke, i zaraz z powrotem wracać się. A gdzie jest ruch formacji!! To obrona powinna wychodzić praktycznie pod linię środkową, wtedy my z qierem bylibyśmy już na środku i mogli rozdzielać piłki, do których byli by już przygotowani pod polem karnym Młody z Boćkiem.
Ludzie, troche myślenia i taktyki!! Jak oglądacie mecze to może troche z tego skorzystajcie! :P :mrgreen:

Tyle miałem do napisania :P Jak ktoś chce się kłucić to prosze :P Ja się będe bronił ;)

A btw. Jarek w sumie dobrze na bramce zagrał. Ale mimo to wolał bym go na środku obrony żeby ludźmi kierował, a na bramce Kancika.

Amen...
0 UP 0 DOWN
 
zlx 



Wiek: 38
Dołączył: 23 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-02, 11:57   

No dokladnie Derian obrona stalaw miejscu a skrzydel nie mieliscie a kiedy gracie nastepny mecz??????
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2006-07-02, 12:04   

No, jeden mądry :P

A następny mecz, już w przyszłą sobote z BCC :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Perkusista 
AUTO-EXPERT



Wiek: 37
Dołączył: 02 Lip 2006

UP 73 / UP 45


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-02, 12:10   

Ja jestem chetny aby wspomuc drużyne z Brzegu jeżeli niemacie nic przeciwko bo chcętnie pograł bym w piłkę :D
1 UP 0 DOWN
 
Mireq 
Lotopałanka



Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brieg

Wysłany: 2006-07-02, 12:14   

Tak oczywiścieO_o bo jak stałem na skrzydle to wszysc nażekali że na środku nikogo nie ma a jak byłem w środku to słysze że nażekacie że skrzydeł nie było.....:) POLACY :]
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-02, 12:28   

Derian wcale nie uważam żeby coś w Twojej grze było nie tak. Wręcz przeciwnie - odwaliłeś kawał dobrej roboty na boisku, zresztą tak jest w każdym meczu. Nawet nie schodzisz żeby odpocząć, tylko cały mecz zapieprzasz na pełnych obrotach.

Myślę że powinniśmy się spotykac nie tylko na meczach i wcześniej ze sobą coś grac, testowac sie na pozycjach. Zobaczyć jakie ustawienie jest optymalne. A my tylko spotykamy się na meczach a później jest zdziwko że prowadząc 3:1 dajemy sobie strzelic 4 bramki z rzędu.

Pozdrawiam. Myślę że w następnym meczu wynik będzie dwucyfrowy :)
0 UP 0 DOWN
 
zlx 



Wiek: 38
Dołączył: 23 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-02, 13:06   

A mozna sie do was dolaczyc na mecz z BBC chociaz gralem wczoraj przeciwko wam z numerm 5 a gdzie bedziecie grac???
0 UP 0 DOWN
 
Perkusista 
AUTO-EXPERT



Wiek: 37
Dołączył: 02 Lip 2006

UP 73 / UP 45


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-02, 16:49   

napewno teraz wygramy ja cały czas grałem na prawej pomocy i dobrze mi to wychodzi tam czuje sie jak w domu ha ha ha pozdro dla najlepszego basisty BZYKA
1 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-02, 16:50   

O meczu z bcc piszemy w wątku o tym meczu.


Co do gry przegrał zespół a nie każdy z osobna, badzo mi się podoba gra drużyny która przecież spotkała się ze sobą zaledwie 3 razy. Brakuje taktyki, chłopaki DOJDZIEMY DO TEGO i może wstąpimy do C klasy jako drużyna, jeżeli oczywiście będą chętni :wink:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-02, 18:23   

Ja moge byc trenerem :p wlasnie sie ucze rzemiosla w Anglii :p :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-02, 19:57   

a w jakim mieście tam jesteś od kogo się uczysz :?: i może załatwisz nam sparing z miejscowym klubem :?: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-02, 20:02   

yasiu napisał/a:
może wstąpimy do C klasy jako drużyna, jeżeli oczywiście będą chętni
to dobry pomysl, ja niestety mam wazny kontrak z Pawłowem :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 07, forumbrzeg, ks, pawlow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu