Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
II tura wyborów-sonda !!!

Na kogo bedziesz głosował w drugiej turze wyborów?
Jarosław Kaczyński
26%
 26%  [ 24 ]
Bronisław Komorowski
60%
 60%  [ 56 ]
Nie wybieram się na wybory
11%
 11%  [ 11 ]
Jestem niezdecydowany/na
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2010-07-01, 10:34   

Zapomniałem o jednym zdaniu...
Obiektywnej telewizji/informacji w Polsce nie ma i raczej nie będzie, bo rządzą w nich wciąż ci sami ludzie: sprzedawczyki, kapusie i agenci poprzedniego ustroju...

Zdjęcie wciąż aktualne: http://tygodnik.blox.pl/r...zja_klamie2.jpg
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2010-07-01, 11:11   

Emill napisał/a:
Czyli teoretycznie jest za
jest zdecydowanie za, warunkuje się jedynie kwestie finansowania, a nie samą możliwość stosowania tej metody. Tu zdanie Komorowskiego jest jasne, a wzbudzanie wątpliwości to manipulacja.
Emill napisał/a:
Skoro w I turze debaty oba sztaby umówiły się, że nie będzie dyskusji pomiędzy kandydatami to dlaczego Bronek nagle łamię zawartą umowę?
Ale nie wiem czy oglądaliśmy inne debaty, czy jak ale ja widziałem łamanie obustronne... TVP przedstawiła to inaczej.
Emill napisał/a:
To nie jest kopiuj wklej, tylko zaznaczone fragmenty w których Kaczyńskiego już samym tytułem przedstawia się w negatywnym świetle.
Takich fragmentów przedstawiających w różnym świetle obu kandydatów można "wybiórczo" zestawić mnóstwo na zasadzie kopiuj-wklej z każdego z portali. To jest właśnie manipulacja. Wybrać te w jedną stronę i wkleić w jeden obrazek :wink:
Emill napisał/a:
Obiektywnej telewizji/informacji w Polsce nie ma
Coś w tym jest, jednak najbardziej bulwersujące jest to, że najmniej obiektywną telewizją jest ta finansowana z naszych pieniędzy. Co robi prywatna telewizja to jej sprawa (mamy wszakże TV-Trwam gdzie stopień obiektywizmu jest wręcz karykaturalny), ale jak coś jest finansowane przez społeczeństwo to brak obiektywizmu może jednak powodować oburzenie.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2010-07-01, 11:20   

Zbychoo napisał/a:
Emill napisał/a:
To nie jest kopiuj wklej, tylko zaznaczone fragmenty w których Kaczyńskiego już samym tytułem przedstawia się w negatywnym świetle.
Takich fragmentów przedstawiających w różnym świetle obu kandydatów można "wybiórczo" zestawić mnóstwo na zasadzie kopiuj-wklej z każdego z portali. To jest właśnie manipulacja. Wybrać te w jedną stronę i wkleić w jeden obrazek

Ale ty dalej nie rozumiesz... to NIE SĄ powycinane artykuly i wklejone w jeden obrazek.
To jest JEDEN obrazek z obramowanymi artykułami sprzed zdaje się 2 dni.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-01, 11:40   

Zbychoo napisał/a:
jest zdecydowanie za, warunkuje się jedynie kwestie finansowania, a nie samą możliwość stosowania tej metody. Tu zdanie Komorowskiego jest jasne, a wzbudzanie wątpliwości to manipulacja.

Jest zdecydowanie za, a nawet przeciw. Podobnie jak w kwestii prywatyzacji szpitali i ostatnio reformy KRUS. O ulgach dla studentów nie wspominając :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2010-07-01, 14:05   

Emill napisał/a:
Ale ty dalej nie rozumiesz... to NIE SĄ powycinane artykuly i wklejone w jeden obrazek.
To jest JEDEN obrazek z obramowanymi artykułami sprzed zdaje się 2 dni.

Sugerujesz, że to GW? Jeżeli tak rzeczywiście było to mocno przegięli. Na razie próbując szukać po stronie GW podobnej szaty graficznej nie mogę takowej znaleźć. Szkoda, że nie masz całego zrzutu. Może chociaż link potwierdzający, że to pochodzi ze stron GW. Na ten czas kawałek zrzutu wygląda jak mały przekręt w Paincie.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2010-07-01, 20:05   

Niestety nie ja robiłem zdjęcie.

Tutaj inne: dużo starsze, przez kogoś opracowane, lepiej widać że to GW:
http://i.imgur.com/vmYlb.png

Zresztą... wystarczy wejść na ich stronkę, dużo się nie zmieniło..
Artykuły przeciw J.K.
15.56 Były szef CBA stanie przed sądem. Akt oskarżenia
15.52 Sztab Komorowskiego o 7 grzechach Kaczyńskiego
14.45 "Kaczyński kłamie ws. KDT". PO grozi pozwem
Spisek TVP? Zmniejszyli Komorowskiego
Marta w sztabie PiS dla powodzian. "Nie jest w kampanii" (to już nic jej nie wolno?)
Krótki występ Kaczyńskiego u Olejnik. Kandydat PiS potwierdza dobre zdanie o Gierku (że niby popiera komunizm? pewnie taki był cel)

Za B.K.:
15.15 Komorowski nad Bałtykiem: Urlop tu, nie w Egipcie
Pierwszy sondaż po debacie. Jednak Komorowski


Nie twierdzę, żeby nie pisali... ale jak można ufać portalowi, który jednego kandydata zawszę przedstawia w pozytywnym świetle, a drugiego w negatywnym?
Dzisiaj i tak lajtowo, zajrzyjcie na gazetę w piątek, dopiero się będzie działo ;)
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-07-01, 20:17   

Ok.
Sympatycy PIS-u są zapewne usatysfakcjonowani powrotem Kurskiego do sztabu wyborczego Kaczyńskiego!!!!
Wszystkie ręce na pokład ,łącznie z bratanicą w żałobie i jej mężem.Ciekawe kiedy zobaczymy ich w polityce?
Kurski musi do rana wymyślić ponownie HAK-podpowiadam WSI i kolejne kłamstwa-przyda się też N. Rokita ale to chyba już jutro ,aby coś za dużo nie chlapnąć!!!!!
Inni ukryci ...przebierają nogami i układają strategię jak przejąć chociaż trochę tortu po zwycięskim :/ szefie :!:
Klasyk pisał o czerwonym suknie i Polsce właśnie!!
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-01, 22:02   

Dla wszystkich fanów Korwina - Mikke:

http://wybory.onet.pl/pre...aktualnosc.html
0 UP 1 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-07-02, 05:23   

Emill napisał/a:

więc zarzucanie TVP, że jest stronnicza, gdy cała platforma tvn, wyborcza, polsat (?) jadą po Kaczyńskim jest co najmniej niepoważne.


Jest mała różnica. " GW", TVN, Superstacja ( na którą nadal jest obrażony PiS ) to nadawcy i wydawcy prywatni, utrzymujący się z własnych dochodów. TVP natomiast, to telewizja publiczna , która skierowana powinna być do wszystkich obywateli , bez względu na opcję polityczną. Obecnie TVP to tuba PiS , jak w latach 2005-2007. Przekręty polityczne w telewizji były zawsze jednakże to, co robi PiS z mediami publicznymi (RiTV) woła o pomstę do nieba.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2010-07-02, 09:00   

Dzisiaj ktoś przypomniał o jednej małej rzeczy:

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Potrzeba 7.5 minuty. Polecam niezdecydowanym, bo zdecydowanych i tak, żadne fakty nie przekonają.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-02, 10:35   

Twój kot głosowałby na Jarka
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-02, 12:18   

sikork napisał/a:
Twój kot głosowałby na Jarka


Zdajesz sobie sprawę, że w tym momencie mnie obrażasz?
Ale jak widać, tylko na tym polega taktyka sympatyków Komo.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-02, 12:25   

nie jestem sympatykiem żadnego z tych Panów, nawet nie wybieram się na wybory, tekst jest zwykłym żartem, bo zrobiło sie zbyt poważnie
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-07-02, 13:51   

mulder napisał/a:
Emill napisał/a:

więc zarzucanie TVP, że jest stronnicza, gdy cała platforma tvn, wyborcza, polsat (?) jadą po Kaczyńskim jest co najmniej niepoważne.


Jest mała różnica. " GW", TVN, Superstacja ( na którą nadal jest obrażony PiS ) to nadawcy i wydawcy prywatni, utrzymujący się z własnych dochodów. TVP natomiast, to telewizja publiczna , która skierowana powinna być do wszystkich obywateli , bez względu na opcję polityczną. Obecnie TVP to tuba PiS , jak w latach 2005-2007. Przekręty polityczne w telewizji były zawsze jednakże to, co robi PiS z mediami publicznymi (RiTV) woła o pomstę do nieba.


To może wyjaśnisz mi dlaczego w rzekomo PISOWSKIEJ (jak to nazywasz) telewizji publicznej, Komorowski w czasie kampanii wyborczej był dużo wiecej pokazywany od jego rywali??? mówili w wiadomosciach o tych zarzutach. Nie pamietam ile wynosiła ta różnica ale Napieralski + Kaczyński zajmowali mniej czasu nic Komorowski. Faktycznie PISOWSKA telewizja. kolejny SLOGAN powtarzany przez konkurentów.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-07-02, 14:49   

ech ... może dlatego, że komorowski jako pełniący obowiązki prezydenta ??


Butter pomyśl troche... coś zrobi jako prezydent... pokazuyja komorowskiego... zrobi cos sam co kaczynski i pokazuja...

jarek teraz taki mądry że zrobiłby to i tamto... a jak 2 lata miał mozliwość to nic nie zdziałał... ino kaczory siarę przynosili ;/
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ii, tura, wyborowsonda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu