Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
II tura wyborów-sonda !!!

Na kogo bedziesz głosował w drugiej turze wyborów?
Jarosław Kaczyński
26%
 26%  [ 24 ]
Bronisław Komorowski
60%
 60%  [ 56 ]
Nie wybieram się na wybory
11%
 11%  [ 11 ]
Jestem niezdecydowany/na
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-06-20, 21:43   

[quote="colutea"]Grzech, ja Cie proszę, nie sprowadzaj wszystkie do kościoła i religii i w ogóle wszystkiego co się wokół tego kręci..
Moim zdaniem słaby erystycznie argument - chcesz mi zamknąć usta, bo myslisz inaczej? Własnie przez taki pogląd, jaki prezentujesz, w Polsce nie ma normalnej krytyki koscioła, a każda jej próba jest ripostowana przez takie wypowiedzi, jak cytowana Twoja. To sredniowiecze...
Oczywiscie, że boję się Watykanu, gdyż naziemna załoga pana boga robi ludziom wodę z mózgu sama pławiąc się w luksusach i chorych przywilejach, tych prawnych, i tych nabytych naturalnie.
A co do Twej wypowiedzi, iż Komorowski jest złodziejem, nie zdziwię się, jesli będziesz mieć przez to kłopoty prawne. O ile nie potrafisz udowodnic, iż marszałek to złodziej, tak może się zdarzyć.
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-06-20, 21:46   

Grzech, są gorsze rzeczy niż władza kościoła... konsekwencjami prawnymi mnie nie strasz, wytłumaczyłam że jest to przenośnia nie będę tego tłumaczyć komuś, kto ma klapki na oczach i na dodatek wmawia je innym
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-06-20, 21:46   

Watykan też ma inne problemy - natury bardziej egzystencjalnej.
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2010-06-20, 21:53   

Colutea - używasz argumentum ad personam, a pisałem wczoraj, iż ja unikam tego sposobu argumentowania. Mógłbym napisać dokładnie odwrotnie, iż to Ty masz klapki na oczach, a ja jestem racjonalny, ale, jak widzisz, nie piszę.
Merytorycznie - pogląd, iż "Komorowski sprzeda Polskę Rosji," jest na tyle niedorzeczny, iż nawet wspominanie, iż ktos może tak mysleć jest błędem. Jest tyle argumentów na zaprzeczenie, że powstałaby z nich niezła książka politologiczno-intenacjologistyczna. Jesli chcesz, podaj kilka swoich argumentów na poparcie tej tezy. Może też powstanie książka?:-)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-06-20, 21:57   

Ja będę głosować na Komorowskiego w II turze tak jak i dziś, a że głosuje na niego to moja sprawa i mam gdzieś co tam mówią media. Nawet jak bym nie głosował to tak by dziś wygrał bo tvn, tvp, polsaty od 2 tygodni pokazują sondaże, które mówią same za siebie.

colutea i co wyjedziesz na stałe zagranice no i co ? za granicą też nie jest za wesoło też mają bezrobocie, problemy jak w Polsce i wszystko na ten temat
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-06-20, 21:58   

Ludzie gdzieś tam w eterze szepczą o przymierzu z Rosją, nie chce mi się teraz szukać.. mówisz, ze to co napisałeś Ty nie jest osobiste? to ciekawe jak można inaczej odebrać text typu: "tacy ludzie jak Ty" czy "przez takich ludzi jak Ty", to właśnie jest jak Ty to ładnie piszesz ad personam, ja odbijam piłeczkę
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-06-20, 21:59   

KOKSU nie wszędzie, uwierz mi, nie wszędzie
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-06-20, 22:00   

Jeśli nie przymierze, to co – lepsza wojna?
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-06-20, 22:02   

colutea napisał/a:
nie wszędzie, uwierz mi, nie wszędzie

Podaj proszę te kraje?
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-20, 22:02   

Nie popieram żadnego z tych panów. Jeśli miałbym wybrać, to Komorowskiego, bo dla mnie Kaczyński jest człowiekiem chorym na władzę, a tacy osobnicy są niebezpieczni. Będę rozważać, czy oddać głos nieważny, czy zagłosować na Komorowskiego.
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-06-20, 22:07   

damian1217 napisał/a:
colutea napisał/a:
nie wszędzie, uwierz mi, nie wszędzie

Podaj proszę te kraje?


Właśnie co pojedziesz do Holandii zbierać pieczarki albo ogórki przez tandetną agencje pracy ??
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-06-20, 22:09   

Dowiedziałem się!! :shock:

To" tylko" słownik Języków obcych!!!!!!!!

"karierowicz człowiek dążący bez skrupułów do sukcesów życiowych."

Czy jeżeli mam wykształcenie wyższe i dążę do osiągnięcia założonych celów,przyszłej pracy, założenia rodziny itp.
colutea napisał/a:
burozo2, mam wrażenie, że nie wiesz co oznacza słowo - karierowicz

jak już się dowiesz, wtedy możemy porozmawiać o tym, dlaczego tak uważam.. dodam, że złodziej łączę z karierowicz (żeby zaraz nie padło tutaj posądzanie mnie o nie wiadomo co) złodziej, taki polityczny, to dla mnie ktoś kto zamierza się nakraść, niekoniecznie już złodziejem (w normalnym tego słowa znaczeniu) jest
to jestem karierowiczem ,czy też nie wiem co piszę a Ty przypisujesz sobie monopol na słuszność !
Przykro mi ale......... -koniec dyskusji!
Wniosek:
Każdy polityk jest karierowiczem?
Każdy kto chce osiągnąć sukces-jest karierowiczem?

``````````````````````````````````````````````````````````````````````````aŻaden ... pijaczek spod sklepu nie jest karierowiczem !!!![/b]
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-06-20, 22:11   

colutea napisał/a:
Ludzie gdzieś tam w eterze szepczą o przymierzu z Rosją, nie chce mi się teraz szukać..

Heh, bo Rosjanom akurat Polska bardziej do szczescia jest potrzebna niz byle kraje ZSRR...
A moze to my z Rosjanami mamy dokonac rozbiorow wspolnych sasiadow?

Ja uwazam, ze przymierze (gospodarcze) z Rosja mogloby przyniesc znacznie wieksze korzysci niz paniczne zamykanie sie na wschod i uciekanie na zachod. Przy odpowiednio zmyslnej polityce mozemy ugrac naprawde wiele bez obawy o jakiekolwiek rozbiory.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-06-20, 22:18   

Colutea-Mój dom naprawdę był wysoko w górach tych" prawdziwych" górach -ale chęć zrobienia "kariery" wygnała mnie z niego i kazała szukać innego!-Znalazłem i ...czy zrobiłem karierę?

A ty zrobiłaś karierę w swoim życiu/patrz definicja/????????////
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-06-20, 22:20   

Latarnik napisał/a:
colutea i co wyjedziesz na stałe zagranice no i co ?

Może cloutea miała na myśli granice powiatu??? :?:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ii, tura, wyborowsonda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu