Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2010-05-30, 14:15
Powiatowy spęd PiS , jak za dobrego PRL.
Autor Wiadomość
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-04, 07:53   

Mulder, wybacz ale sie z Toba nie zgodzę . represje rewolucjonistów były o wiele bardziej krwawe-było to po prostu ludobójstwo. Ale rozumiem że jako centrolewicowiec musisz tego bronić. w końcu wprowadzanie szczytnych haseł jest warte poświęcenia życia setek tysięcy czy milionów ofiar-Robespierre, Hitler, Stalin- to jedna banda.pozdrawiam. kończmy offtopic. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2010-06-04, 09:22   

mulder napisał/a:
Bartku T. gospodarka się kręci, kryzys światowy , a polski minister finansów otrzymuje nagrodę europejską , Donald Tusk z kolei , nagrodę Karola Wielkiego, podwyżki płac oświaty wzrosły, co sam " namacalnie " odczułem, służba zdrowia powoli też rusza z miejsca. Można podać różne przykłady , ale zawsze padnie zarzut, że są już oklepane. Premier Tusk od początku ma wiatr w twarz.Mam kilka zarzutów do określonych ministrów, niektórych decyzji rządowych, zaniechań, błędów w rozdawaniu tek ministerialnych czy odwoływaniu ministrów, ale nie przekreśla to faktu, że jestem zadowolony i oddam po raz kolejny głos na PO. Teoria o wysokim poparciu społecznym wynikającym z nijakości rządzenia, zaprawdę karkołomna.


Przeczytałem cały wątek i wracam do tego posta. Czy mając 33 lata potrafisz wylistować co zrobił ten rząd, jakie konkretne reformy, może finanse publiczne przeprowadził?
Bo widzę że oceniasz na podstawie jakiś dziwnych przesłanek typu nagród w plebiscytach bez żadnych argumentów podsumowujesz że "teoria o wysokim poparciu społecznym wynikającym z nijakości rządzenia, zaprawdę karkołomna".
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-04, 09:55   

Rich Kramer napisał/a:
widzę że oceniasz na podstawie jakiś dziwnych przesłanek

Zauroczenie makiawelliczną osobowością premiera :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-04, 10:00   

mulder napisał/a:
Bartku T., Aleksander Kwaśniewski sam ocenił się w ostatnim wywiadzie w TVN 24 mianem centrolewicowca, co jest bliskie memu sercu.


Ale masz świadomość różnicy pomiędzy centroliberałem a centrolewicowcem? ;)
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-04, 10:10   

wiadomośc z wczoraj-a propos sukcesów rządów PO-Polska zanotowała najwiekszy w Europie spadek sprzedaży detalicznej. To chyba dlatego że Polacy maja strasznie duzo wolnej gotówki? :wink: Rząd PO to -niestety dla Polski-ekonomiczna katastrofa
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2010-06-04, 12:13   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
To chyba dlatego że Polacy maja strasznie duzo wolnej gotówki? :wink: Rząd PO to -niestety dla Polski-ekonomiczna katastrofa
Jakże wnikliwa analiza współzależności zjawisk ekonomicznych! Wnioski wręcz powalają z nóg. Tylko PiS wielkim rozdawnictwem kasy zgromadzonej dzięki zapobiegliwości innych ekip może nas wyprowadzić z tej zapaści ekonomicznej. Może użytkownik Jacek Jastrzębski zajmie się tym co potrafi najlepiej?
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-04, 12:32   

Roztropku, a jak dalej będę tu pisał to co mi zrobisz? grozisz mi? Rozumiem że to zamiast argumentów? Ale cóż , czego innego można oczekiwać? Pokaż te POwskie sukcesy-lubie się pośmiać.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-05, 05:21   

Rich Kramer, nie muszę nikogo przekonywać , nie mam ku temu większych ambicji.Podoba mi się styl rządzenia PO , nie czuję napiętej atmosfery,nikt mi nie robi głupich konferencji każdego tygodnia, nikt nie kłóci się z koalicjantem co dwa dni, w portfelu też kasy jakoś więcej , także u moich emerytów w rodzinie,którzy za PIS doświadczyli śmiesznych podwyżek( podobnie jak ja w oświacie ) , a i rewaloryzacji nie było.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-05, 05:35   

Bartek T. napisał:

"( ...)Ale masz świadomość różnicy pomiędzy centroliberałem a centrolewicowcem? ;) (...)"
_________________
Tak , Bartku , mam świadomość jednakże Kwaśniewskiemu proponuje się patronowanie partii centroliberalnej niż centrolewicowej.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-05, 06:04   

Jeszcze do Richa Kramera. " Schetynówki" , " Orliki" , zmniejszenie deficytu budżetowego , chociaż zanotowano tu pewne peturbacje, ale w związku z problemami ekonomicznymi Europy, poprawa stosunków dobrosąsiedzkich, podwyżki " budżetówki". Mnie to zadowala, ponieważ zdaje się, że 3 lata temu żyłem w innym , gorszym świecie. Teraz widzę efekty i jestem szczęśliwy.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-05, 06:37   

mulder napisał/a:
Mnie to zadowala, ponieważ zdaje się, że 3 lata temu żyłem w innym , gorszym świecie. Teraz widzę efekty i jestem szczęśliwy.


mulder napisał/a:
. Nie jesteś sam, moje dzieciaki w szkole są podobnie nastrojone, istna beczka prochu, takiego końca roku szkolnego nie pamiętam .



Widzisz Muler, tak to jest, gdy kasa zaślepia. Ty jesteś szczęśliwy, bo dostałeś podwyżkę. Ale pomijając już wiele innych okoliczności, to chyba dostajesz wypłatę za konkretną pracę? Pracę z dziećmi? Sam sobie przeczysz - widzisz efekty, czy widzisz tylko swoją podwyżkę? Bo efektami wszystkiego tego, co się dzieje dookoła, są właśnie owe beczki prochu. Na razie są nieco wilgotne, ale ktoś kiedyś podłoży iskrę. Kto wie, może dzieciaki i gilotyny ustawią?
Jakiś czas temu pewien mędrzec sam się chwalił w Pierdoły Przez Brednie, jakim to jest dyrektorem i jak potrafi zarządzać kilkudziesięcioosobowym zespołem... Wydaje mi się, że właśnei postąpiłeś bardzo podobnie.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-05, 07:02   

Orliki-to rzeczywiście osiągnięcie, chociaż częścią z nich np w Zgorzelcu już się interesuje prokuratura-były budowane przez "krewnych i znajomych królika" znacznie powyżej kosztów-ale może o to chodziło? Schetynówki powiadasz. A miało być 3400 km autostrad i mnóstwo dróg ekspresowych( cytat z min. infrastruktury). nie dawno budowa tychże została w większości odwołana. Polityka zagraniczna-same sukcesy-powstaje Nordstream, Rosjanie i Białorusini w czasie ostatnich jesiennych manewrów ćwiczą atak na Polskę. A Tusk ma na zachodzie ksywkę "Mister Yes" bo wszystkim tam czapkuje i przytakuje. Rzeczywiście, wszyscy tam go lubią, bo na wszystko się zgadza. Niestety nikt go tam nie szanuje. deficyt budżetowy-największy od 20 lat, największe od kilku lat bezrobocie. największa od lat liczba bankrutujących firm, od 2 lat ststematyczny spadek nakładów na służbę zdrowia. A ostatnio największy w Europie spadek sprzedaży detalicznej. Najmniejsze od lat wydatki na armię.po prostu same sukcesy. A raczej propaganda sukcesu.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-06-05, 07:54   

A po co Polsce armia?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-05, 08:43   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
A po co Polsce armia?

Słusznie. Samych kapelanów do Afganistanu posłać i R. Sikorskiego, bo kombatant tamtejszych wojen.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-05, 08:44   

Ja proponuję dołączyć do tego jeszcze PRLowskich oficerów politycznych, wielkośc tych sił wzrośnie kilkukrotnie. :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dobrego, jak, pis, powiatowy, prl., sped, za


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu