Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Take a Gift ! Zobacz sam, w końcu jest coś za darmo !
Autor Wiadomość
pitu 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lut 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-27, 11:09   Take a Gift ! Zobacz sam, w końcu jest coś za darmo !

Witam serdecznie :)

Take a Gift jest to portal w którym możemy zdobywać niesamowite nagrody w zamian za odrobinę naszego czasu. Zapewne nie wszyscy w Brzegu o nim słyszeli więc chętnie go przedstawię.


Stronka ta polega na zbieraniu starsów czyli naszych punktów , zdobywamy je za proste odpowiedzi których mamy parę na jeden dzień.Każdy użytkownik ma podane godzinki w których są zamieszczane pytania a do nich tekst. Punkty również zdobywamy za codzienne logowanie czy tez za wpisanie słowa klucz na talku .
Mało tego , jeśli uzytkownik wykupi konto elite czy premium(chociaz nie jest to obowiązkowe oczywiscie) punkty są wielokrotnie podwajane(konto ok 8 zl).Osobiście posiadam ponad 300 tyś starsów w przeciągu 3 miesięcy. Nagrody na jakie mnie stać to np: PSP GO i wiele innych z mniejszej pułki czy też nawet z większej nokie N95 ipody i tym podobne. Punkty również otrzymujemy za to ze polecicie komuś ten portal. Nagrody są rozdawane na tak zwanym restocku który odbywać się ma w każdym miesiącu poczynając od tego.Strona posiada blisko już 500 tyś osób które obdarzyło zaufaniem ten portal! Jest to odpowiednik strony Lockerzy,tylko ze tu nagrody dostajemy z Polski całkowicie za darmo .Jeśli ktos ma troszke czasu wolnego zapraszam do rejestracji i zbierania punktów no i oczywiscie zdobywania nagród.Chętnie się pochwale jak już wybiore moje oczekiwane PSP :)



Link do rejestracji macie NAD ZAŁĄCZNIKIEM :) obrazku Take a Gift , oczywiście wystarczy go skopiować!

ponieważ nie mogłem dodać na forum nie wiem czemu.

Bez nazwy.png
Link do rejestracji --->

http://www.takeagift.pl/polecam:9380
Plik ściągnięto 3395 raz(y) 40,62 KB

Ostatnio zmieniony przez pitu 2010-05-27, 11:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
aczytowazne 
Jołek^^



Wiek: 30
Dołączyła: 06 Gru 2008

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-27, 13:37   

Portal ma już ponad 2 miesięcy. Z początku jak zawsze były problemy, wiadomo. Admin obiecywał restocka w kwietniu. Następnie miał być na początku maja. Jak go nie było tak nie ma. Tłumaczą się zmianą serwerów itp. Ale ja myślę, że szkoda czasu na to. Dodatkowo żeby nowi użytkownicy mieli jakiekolwiek szanse na dogonienie innych muszą kupić konto premium, gdyż na zwykłym nic nie zdziałają. ;/
0 UP 0 DOWN
 
pitu 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lut 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-27, 13:39   

ajj przeciez to fajna zabawa , restock bedzie i to nie jest szkoda czasu:) Na zwyklym koncie normalnie moza sobie spokojnie zbierac punkty,zreszta co mamy do stracenia ? nic , a na prawde fajnie to wszystko sie zapowiada.
0 UP 0 DOWN
 
pitu 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lut 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-06-07, 11:21   

Rozdanie nagród już 10 czerwca potwierdzone przez administratora :) Czyli jednak okazało sie ze strona ta jest wiarygodna i jednak za darmo można cos miec:) .Zapraszam do rejestracji.
0 UP 0 DOWN
 
aczytowazne 
Jołek^^



Wiek: 30
Dołączyła: 06 Gru 2008

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-11, 14:43   

I jak tam Pitu? udało Ci się coś wygrać? :) Tak z ciekawości pytam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: cos, darmo, gift, jest, koncu, sam, take, za, zobacz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu