Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
super mieśnie po sterydach
Autor Wiadomość
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-11, 21:58   super mieśnie po sterydach

Przeglądając przed chwilą jutuba w poszukiwaniu A6W natknąłem się na taki oto filmik zastanawiam się jak można się doprowadzić do takiego stanu.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-12, 06:56   

O matko! przestałam to oglądać gdzieś w połowie, bo ci faceci wyglądają okropnie, jakby mieli jakieś straszliwe narośle na ramionach - może to jest tak jak z anorektyczkami i bulimiczkami u kobiet - im się ciągle wydaje, że ich ciało jest niedoskonałe? Jak dla mnie to zakrawa na chorobę, a nie na coś pięknego.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-12, 07:14   

szkoda właśnie, że nie oglądnęłaś do końca, są tam zdjęcia jak wyglądają po wycięciu tych "mięśni"
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-14, 16:13   

hehe Synthol :mrgreen:
kiedys pewien koksik Chris Clark wymyślił czemu by sobie nie wstrzyknąć olejku (skoro i tak niektórzy jedza pasze dla tuczników lub wstrzykują sobie oleje roślinne) dla lepszej pompy bo chciał mieć bixepsy jak kulturysta z minimalnym wkładem pracy.

Synthol to olejek do pozowania, natomiast jest używany przez niektórych do wstrzykiwania do małych grup mięśni, jak tricepsy, bicepsy, naramienne czy mięśnie łydki w celu powiększenia ich objętości. Synthol odkłada się między włóknami mięśniowymi tworząc, po kilku wstrzyknięciach, dużą kulę oleju, która powoduje uniesienie powierzchni ciała. Problem polega na tym, że nie można przewidzieć, jak będzie wyglądać dana część ciała, gdy olej ułoży się nie tak jak trzeba. Nie wiadomo też gdzie on się dostaje po opuszczeniu mieśni.

Był przypadek bliski śmierci przez to "cudeńko" pewien Pan wstrzykując sobie domięśniowo przypadkiem trafił igłą w żyłę. Olejek dotarł do serca i płuc, spowodował wstrząs oddechowy (cyt. "Wstrzyknąłem sobie Synthol do tricepsa, ale igła widocznie musiała wejść w żyłę. Prawie natychmiast upadłem na ziemię czując największy ból, jaki kiedykolwiek miałem
w życiu. Przez 30 sekund nie mogłem oddychać. Myślałem, że umrę. W końcu mogłem z powrotem oddychać, ale było to bardzo trudne i bolesne. Byłem tak słaby, że leżałem przez dwie godziny na podłodze, nie mogąc zadzwonić po pogotowie.")
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-05-14, 16:26   

No co? Faceci też chcą sobie robić seet focie! Równouprawnienie nieprawdaż?

A tak serio, to jakim trzeba być debilem, żeby sobie coś takiego wstrzykiwać? :/ Ani to ładne, ani estetyczne... nawet nie ma się czym pochwalić - ani wyglądem ani inteligencją...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: miesnie, po, sterydach, super


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu