Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
chamstwo w ibizie...
Autor Wiadomość
kana2000 


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-26, 17:37   chamstwo w ibizie...

Witam po wczorajszej zabawie w klubie ibiza stwierdzilam ze musze gdzies to opisac.

W jakims momencie imprezy raczej pod koniec usłyszalam od dj slowa powiedziane glosno przez mikrofon CYTUJE : "jak sienie potraficie bawic to wyp...dalajcie" karygodne rzenada.
Druga rzecz co jakis czas ktos strasznie bawil sie sprzetem przerywajac muzyke moze to jest jakis styl grania ale to bylo straszne gdy nagle konczy sie bez powodu muzyka z jakimis piskami.Jakby tego było mało na sali cały czas jakis gosciu zaczepia wszystkich po kolei nikt sobie z tego nic nie robi nawet ochrona chyba znajomi ! taki to może.

w jakims momencie musialam zalatwic potrzebe fizjologiczna o dziwo toaleta jak na dworcu a nawet gorzej brak drzwi w innej brak deski sedesowej a papier he rarytas którego tam nie spotkałam.

Czułam sie tam zle i nikomu nie polecam tej IBIZY byłam tam po raz 1 i ostatni !!!
0 UP 0 DOWN
 
kana2000 


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-26, 17:54   

przepraszam bo nie rozumiem poprostu chcialam sie podzielic moja opinia na temat wczorajszej zabawy nie mieszkam juz w brzegu przyjechalam na swieta i poszlam tam pierwszy raz i mysle ze forum sluzy wlasnie takim rzeczom
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-12-26, 18:32   

i tak nagle znalazłaś forum i tak nagle wszystko pięknie ładnie... skąd dowiedziałaś się o forum ? tak z ciekawości pytam. jak jakis użytkownik ci polecił to przedstaw będziesz bardziej wiarygodna bo na chwilę obecną dla mnie nie jesteś ;)

wesołego ;)
0 UP 0 DOWN
 
kana2000 


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-26, 18:47   

mysle ze udowadniac i uwiarygodniac nic nie musze kolego wystarczy wpisac ibiza brzeg na googlach i forum jest na jednej z pierwszych pozycji skoro to jest forum to temu to służy
a na innych stronach na ktorych chcialam napisac typu strony miasta brzeg24 czy cos to chyba nie dalo by rezultatu . Szkoda ze nie trafilam na strone klubu bo tam moja opinia zadzialala by bardziej.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-12-26, 18:53   

szanuję twoje zdanie każdy ma gusta i guściki... jezeli coś ci nie odpowiadało wystarczyło zgłosić ochronie, że ktoś cie zaczepia... uwierz nigdy nie robili mi żadnych problemów i nie jestem pracownikiem czy cus ;p

ale najlepiej odwrócić wzrok i poźniej pisać... cóż mentalność polska...
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-27, 08:18   

Yvvone napisał/a:
Czy to przypadkiem panna "Iluzjana" nie powraca do nas w wielkim stylu po krótkiej przerwie?
Po poziomie wypowiedzi można stwierdzić, że to zupełnie inne osoby.

Pan_Pasztet napisał/a:
przedstaw będziesz bardziej wiarygodna bo na chwilę obecną dla mnie nie jesteś ;)
wejdź do szaletu w Ibizie i sam się przekonaj
Ostatnio zmieniony przez sikork 2010-12-27, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lukaszbrzeg 


Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-27, 09:04   

Kana2000 masz racje , ta ibiza to jest koszmar pelno lepków alko plus cpanie plus wiecej miesni niz mozgu zrobi swoje łazi taki palant i zaczepia ,
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2010-12-27, 09:19   

Również zdarzyło mi się kiedyś trafić do Ibizy, gdy już pozamykali wszystkie okoliczne knajpy. Toaleta to lekkie nieporozumienie, towarzystwo jakie tam można spotkać również. Oczywiście nie wkładam wszystkich do jednej szuflady, ale chciałem jedynie nadmienić, że takie miejsca są specyficzne i trzeba po prostu lubić taki klimat. Mi on zupełnie nie odpowiada ze względu na warunki.
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-12-27, 13:18   

Myśle ,że w tym przypadku prawda lezy po środku, na poczatku dyskoteki toalety są czyste, pachnące, jest papier toaletowy itd. lecz z godziny na godzinę zaczynaja zmieniać swoje oblicze - lecz przy takiej przepustowości to by było normalne, lecz niestety nie tylko ilośc osób korzystajacych z toalet ma na to wpływ ale, także tzw. paniusie korzystajace z tych tolet / bo o dziwo toalety męskie, jak na tą ilość korzystjacych z nich są dość czyste/ po pierwsze - korzystając z toalety stają na deskach toaletowych, co jest równoznaczne z zabrudzaniem ich, a nie jednokrotnie równoznaczne jest to z oderwaniem deski z sedesu, po drugie papier toaletowy słuzy im do rozwijania metrami z rolek - myśle ,że jak zaczniemy sami dbać o kulture w takich miejscach, bądz będziemy widzieli osoby korzystające niewłaściwie z toalet, będziemy zwracać im uwagę, a o szczególnych przypadkach powiadamiać ochronę - to myśle ,że będzie o dużo lepiej. Dla osób powyżej 21 lat jest jeszcze Pub Tabu w którym toaleta jest zawsze czysta /ale tu kozystajacych jest znacznie mniej i łatwo jest zapanowć nad czystością/
odnosząc się do sugesti - "ta ibiza to jest koszmar pelno lepków alko plus cpanie plus wiecej miesni niz mozgu zrobi swoje łazi taki palant i zaczepia ", proszę nie obrażaj ludzi któży przychodzą do Ibizy, wejdż na stronę www.facebook.com/klubibiza lub na forum brzeg i przeglądnij zdjęcia z imprez i wskaż mi tych małolatów, ćpunów. A osoby zachowujące się agresywnie lub prowokująco- wskazuj ochronie, a zapewniam Cię, że damy sobie z nimi rade. LiuKhongSum - aby mieć wyrobioną opinie o klubie to nie wystarczy przyjść nad ranem "zmęczonym" do klubu i trafić na takich samych zmęczonych /selekcja w klubie jest do 4.45/.
0 UP 0 DOWN
 
kana2000 


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-27, 14:41   

z wypowiedzi wynika ze jest pan wlascicielem lokalu wiec pytanie do pana czy uwaza pan ze osoba zajmujaca sie muzyka w pana knajpie moze pozwolic sobie na takie slownictwo? CYTUJE " nie potraficie sie bawic to wypier....."mało tego te przerwy o ktorych wspominałam? a co do toalet to dziwi mnie sytuacja z innych klubow duzo duzo duzo od was wiekszych mam na mysli protektor , ekwador ? tam jest duzo wieksza przepuistowosc ludzi czyli jestem pewna ze na jedna osobe przypada ,mniej toalety a jednak deski sa na swoium miejscu sa drzwi i papier a jak chodzi o bezpieczenstwo tak jak pan napisal trzeba zglaszac to ochronie to dlaczego w ta sobotnia impreze ochrona nie zrobila nic jak po parkiecie latal i zaczepial wszystkich nacpany gosciu i na dodatek tak ponoc slyszalam byl to wasz poprzedni ochroniarz.
Ostatnio zmieniony przez kana2000 2010-12-27, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2010-12-27, 14:43   

Moja opinia na temat Ibizy jest zupełnie neutralna bo nie jestem tam stałym bywalcem więc rozeznanie mam nikłe. Wspomniałem jedynie o przypadku, gdy trafiłem tam późną porą jak kolega nadmienił. Moim oczom ukazał się taki a nie inny widok, dlatego nie chcę uogólniać i skreślać tego miejsca odnosząc się jedynie do tej wizyty.
0 UP 0 DOWN
 
em 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Sty 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-27, 15:18   

Jeśli chodzi o toalety to muszę przyznać, że Właściciel naprawdę reagował na uwagi. Z drugiej strony nie będzie wchodził po każdym i sprawdzał czy Klient trafił w czy obok.
0 UP 0 DOWN
 
tomik 



Wiek: 42
Dołączył: 16 Sie 2008

UP 4 / UP 0



Wysłany: 2010-12-27, 15:37   

tadeo napisał/a:
po pierwsze - korzystając z toalety stają na deskach toaletowych, co jest równoznaczne z zabrudzaniem ich, a nie jednokrotnie równoznaczne jest to z oderwaniem deski z sedesu,


hahaha hahaha już to widzę jak ląduje nogą w muszli albo co lepsze na plecach między ścianą a muszlą :D :D
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-12-27, 16:53   

Jeśli chodzi o DJ'a to dostał reprymende i zapewniam , że to sie juz wiecej nie powtórzy, bo rzeczą oczywista jest , ze tego nie pochwalam (sytuacja miała miejsce o 4:50 i jeśli dobrze pamiętam to Dj przeprosił tych, którzy się chceli bawić za tych, którzy chceli się bić, czego konsekwencją musiało być przerwanie imprezy.) . Kolejną sprawą która została poruszona było zachowanie tańczącego Gościa pod koniec imrezy na parkiecie, który to podobno agresywnie się zachowywał. Tak się składa, że sam GO obserwowalem i wcale takiego zachowania nie zauważyłem. Faktem jest,że tancząc zachęcał kobiety do tańca, jedne się zgadzały inne nie, a jeszcze inne być może odebrały to w sposób taki jak Ty.

A teraz jeszcze dodam do zdania przytoczonego przez Tomik'a : wszystkim tym, którzy właśnie w ten sposób załatwiają swoje potrzeby życzę, aby do tej muszli powpadali.
0 UP 0 DOWN
 
MusicGotMe 


Wiek: 33
Dołączyła: 13 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-27, 17:48   

co do toalet to sie zgadzam , ale kobiety same do tego doprowadzają a później wypisuja na forach jakieś głupoty trochę nie w porządku. Przeciez za kazdym razem nikt nie bedzie sprawdzał wc.
Sama się zniesmaczyłam ostatnio jak bylam ale nie narzekam, z własnej woli tam poszłam i juz. teraz kazdy bedzie pisal jak tam jest zle ale i tak chodzi to o co kaman?
może to chodzi o ludzi , ale szczerze mówiąć w harlemie nie spotkałam sie z takim czymś w wc nigdy.

pozdro yo
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chamstwo, ibizie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu