Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sezon ogórkowy w Odrze 2010
Autor Wiadomość
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-08-01, 15:17   

Z tego co wiem, narazie nieoficjalnie (jutro będzie podane oficjalnie) na 99% wystartują w ekstraklasie 8)
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2010-08-01, 15:30   

Wystartują z nowym tytularnym sponsorem czy udala się zbiórka pieniedzy od mniejszych firm? czy tego Twoje nieoficjalne źródła nie wiedzą?
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-08-01, 19:22   

Wiedzą, wiedzą, bo to źródło jest jakby w samym centrum tego, ale ja już nic nie będę pisał.
Jutro wszystko będzie wiadomo i raczej będą to pozytywne wiadomości.
Dodam tylko, że sytuacja nie była tak tragiczna jak to przedstawiła GW. Jedyne co się zgadzało w pełni to, to że Opole się na nas wylało.
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2010-08-01, 19:43, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-08-02, 00:33   

Zapowiedziany poniedziałkowy trening koszykarek Odry Brzeg został przeniesiony na inny termin...
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-08-03, 12:35   

Potwierdzenie:
http://opole.gazeta.pl/op..._w_Brzegu_.html
http://www.nto.pl/apps/pb...KOWKA/373058475
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-08-04, 15:56   

W zespole zajdą jeszcze jednak niestety pewne zmiany 'in minus', ale też prawdopodobnie 'in plus' - szczegóły dopiero po potwierdzeniu kontraktów :)
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2010-08-04, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-08-04, 20:23   

Ja tam sie ciesze, ze bedziemy dalej w gronie najlepszych. Zasialiscie panike w moim sercu ;-)

Co do zmian, bedziem gdybac jak juz bedziemy miec pewnosc :-) Mam nadzieje, ze zmiany na minus dotycza przede wszystkim gwiazd (to juz chyba niestety standard), a konsekwentna polityka trenerska dalej bedzie owocowac dobrymi wynikami.

Odkad mam blisko do hali na Olawskiej, wiecznie cos mi wypadalo i nie moglem bywac na meczach tak czesto jakbym chcial. Niech zesz to sie w tym roku zmieni! Na plus oczywiscie :-)
0 UP 0 DOWN
 
Bafana 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Paź 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-08-05, 01:00   

A.Mason napisał/a:
Zasialiscie panike w moim sercu ;-)

Nie tylko w twoim :wink:
Cytat:
W zespole zajdą jeszcze jednak niestety pewne zmiany 'in minus',

Mam nadzieję, że to nie w związku z polskim składem, który jest w miarę dobry :)
MaRiO napisał/a:
ale też prawdopodobnie 'in plus' - szczegóły dopiero po potwierdzeniu kontraktów :)

Mam nadzieję, że od tej pory będą tylko dobre wiadomości :D
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-08-05, 18:40   

Cytat:
KS Odra gra dalej

- Na dziś nie ma już u nas ekstraklasy - tak na łamach Gazety Wyborczej mówił Prezes KS Odry Brzeg Bolesław Garnczarczyk pod koniec lipca. Problemem była sytuacja finansowa szóstego zespołu z poprzedniego sezonu. W ciągu kilku dni sytuacja nieco się poprawiła, chociaż wciąż prowadzone są rozmowy z potencjalnymi sponsorami brzeskiego zespołu. Jedno jest pewne - Odra przystąpi do najbliższego sezonu Ford Germaz Ekstraklasy.

W środę odbył się pierwszy trening zespołu, który poprowadził trener Jarosław Zyskowski. W zajęciach uczestniczyły: Magdalena Gawrońska, Natalia Małaszewska, Marta Żyłczyńska, Justyna Daniel, Ewelina Buszta, a także Aleksandra Teklińska, Natalia Tajerle (przybyła z MOS-u Wrocław), Agata Bachryj (powrót z wypożyczenia do AZS AWF Katowice) oraz Jagoda Oses (19-latka ze Świdnicy na testach). Najpierw koszykarki miały przeprowadzone badania, po czym wybrały się do pobliskiego parku, by pobiegać. Odra ma podpisany kontrakt z kanadyjską centerką Kristą Phillips, która do zespołu dołączy we wrześniu, a także z 24-letnią amerykańską rozgrywającą Whitney Tossie.

- Przez cały sierpień trenujemy w Brzegu, a we wrześniu gramy turnieje w Brzegu, Lipsku i Pradze. Niestety, nasza hala obecnie jest przygotowywana do sezonu, a termin, w którym ma być dostępna czyli 15 sierpień jest wątpliwy, stąd będziemy musieli poszukać tymczasowo zastępczej - zdradził nam trener Jarosław Zyskowski.

Mariusz Kolekta

Źródło: PLKK.PL
http://plkk.pl/index.php?id=5537


Ciekawy artykuł też tutaj:
http://www.nto.pl/apps/pb...KOWKA/353200347
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2010-08-05, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-08-06, 11:19   

A.Mason napisał/a:
Co do zmian, bedziem gdybac jak juz bedziemy miec pewnosc :-)


No i można już potwierdzić, wcześniejszą moją informację: Natalia Małaszewska rozwiązała kontrakt z zespołem Odry Brzeg...
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-08-06, 17:40   

Dziwna sytuacja. Jeszcze w środę trenowała w Brzegu, a dziś już jest w Toruniu :x
Szkoda, że odeszła, bo solidna polska zawodniczka w tej lidze jest na wagę złota.
Jest szansa, żeby jakaś nowa zawodniczka Ją zastąpiła, czy to już koniec transferów w Odrze?
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-08-07, 02:53   

Roberto930 napisał/a:
Dziwna sytuacja. Jeszcze w środę trenowała w Brzegu, a dziś już jest w Toruniu :x
Szkoda, że odeszła, bo solidna polska zawodniczka w tej lidze jest na wagę złota.
Jest szansa, żeby jakaś nowa zawodniczka Ją zastąpiła, czy to już koniec transferów w Odrze?



Dziwna? Jeśli zawodniczkę obowiązywał jeszcze ważny kontrakt to go wypełniała w należyty sposób - czyli treningiem. To się nazywa profesjonalne podejście do zawodu. Jeśli chodzi o drugą kwestię, jest teraz spora szansa, że do zespołu dołączy wysoka centerka z USA.
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-08-07, 12:12   

MaRiO napisał/a:
Dziwna? Jeśli zawodniczkę obowiązywał jeszcze ważny kontrakt to go wypełniała w należyty sposób - czyli treningiem. To się nazywa profesjonalne podejście do zawodu. Jeśli chodzi o drugą kwestię, jest teraz spora szansa, że do zespołu dołączy wysoka centerka z USA.


No nie wiem czy tak jest do końca, bo kontrakt był chyba przedłużony o kolejny sezon.
Sam zresztą napisałeś, że kontrakt rozwiązała, a nie wypełniła i po prostu odeszła, więc dla mnie sytuacja jest dziwna... ale jasna.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2010-08-07, 12:47   

Jesli masz podpisaną umowę z firmą X nawet na 10 lat, a w danym dniu negocjujesz warunki lepszej umowy z firmą Y to oznacza, że nadal jesteś związany umową z firmą X do momentu rozwiązania jej i tak było w przypadku Natalii. W czwartek miała wciąż ważny kontrakt z Odrą na przyszły sezon i dopiero w piątek go rozwiązała i mogła podpisać kontrakt w Toruniu. Gedyby nie pojawiła się na treningach w środę i czwartek domyśl się co byłoby konsekwencją.

Temat Małaszewskiej uważam za zamknięty. Czekamy na info o nowej centerce z USA.
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2010-08-07, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-08-07, 13:03   

MaRiO napisał/a:
Temat Małaszewskiej uważam za zamknięty. Czekamy na info o nowej centerce z USA.


Ok, ja też.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2010, odrze, ogorkowy, sezon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu