Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień Dziecka
Autor Wiadomość
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-06-08, 11:54   Dzień Dziecka

No i było minęło :) Dzień Dziecka już za nami :( Kolejny dopiero za rok :cry:
Jakie prezenty dostaliście, a jakie daliście swoim bliskim :?: Co teraz kupuje się maluchom na taką okazję :?:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-08, 13:39   

Cytat:
Co teraz kupuje się maluchom na taką okazję



1. Komputer (nie mniej niż 2500)
2. DVD (nie mniej niż 300)
3. Telewizor LCD min 32” (nie mniej niż 4000zł)
4. Telefon z wbudowaną kamerą (najlepiej na abonament 200)
5. Odtwarzacz MP3 albo MP4(nie mniej niż 300zł)
6. Doładowanie telefonu (nie mniej niż 100zł)
7. Zdalnie sterowane auto (nie mniej niż 200zł)
8. ....................
9. ....................
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-06-08, 13:45   

Andrzejbrzeg napisał/a:
1. Komputer (nie mniej niż 2500)
2. DVD (nie mniej niż 300)
3. Telewizor LCD min 32” (nie mniej niż 4000zł)
4. Telefon z wbudowaną kamerą (najlepiej na abonament 200)
5. Odtwarzacz MP3 albo MP4(nie mniej niż 300zł)
6. Doładowanie telefonu (nie mniej niż 100zł)
7. Zdalnie sterowane auto (nie mniej niż 200zł)
8. ....................
9. ....................


No to zaoszczędziłam troszkę. Maluch dostał zestaw małego lekarza i kasę na drobne wydatki :)
A gdzie te stare dobre czasy, kiedy to wystarczyła jakaś skromna zabawka :?: Kiedy to dzieci cieszyły się z każdego prezentu i powiedzenie: "mała rzecz a cieszy" było realne :cry:
0 UP 0 DOWN
 
maatee 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Gru 2005

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-12, 16:28   

Za mojego dzieciństwa, a nie było ono tak znów dawno, też zawsze prezenty były małe, ale sprawiały wielką frajdę i przyjemność! I są jeszcze dzieci, które cieszą się z małych upominków, choć, niestety, zdarza się to coraz rzadziej... Myślę, że to wszystko od rodziny zależy, przecież u niektórych z okazji Komunii dzieci dostają... eee, prawie całą powyższą listę podarunków, a u niektórych wciąż funkcjonuje dawny biały zegarek i drobne upominki, bardziej gesty pamięci. Eehh ;)
0 UP 0 DOWN
 
magda.tes 


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-12, 19:34   

maatee napisał/a:
Myślę, że to wszystko od rodziny zależy, przecież u niektórych z okazji Komunii dzieci dostają... eee, prawie całą powyższą listę podarunków, a u niektórych wciąż funkcjonuje dawny biały zegarek i drobne upominki, bardziej gesty pamięci.


O tak... ja dostałam na komunie same encyklopedie :D
A na dzień dziecka to co akurat potrzebne (w tym roku słuchawki ;) )
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-13, 05:55   

Hmm... Madziu, cóz z tym prezentem na komunię to przerąbane! Ale jeśli ta encyklopedia składała się z tylu tomów ile jest liter w alfabecie, to oddając ją na makulaturę dostałabyś tyle pieniędzy że na jakiś rower pewnie by starczyło! :D

magda.tes napisał/a:
A na dzień dziecka to co akurat potrzebne (w tym roku słuchawki ;) )

Kurczę, przydałyby się nowe słuchawki. :( Trzeba nad tym pomyśleć!
Ostatnio zmieniony przez dreyfus 2006-06-13, 05:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
magda.tes 


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-13, 07:05   

dreyfus napisał/a:
Hmm... Madziu, cóz z tym prezentem na komunię to przerąbane! Ale jeśli ta encyklopedia składała się z tylu tomów ile jest liter w alfabecie, to oddając ją na makulaturę dostałabyś tyle pieniędzy że na jakiś rower pewnie by starczyło!

NIe dostałam samych encyklopedi...
od encyklopedi poprzez atlas słownik i książke o papieżu... a ja chciałam lalke ;)
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-13, 11:33   

magda.tes napisał/a:
a ja chciałam lalke


Rany, od razu sobie przypomniałem, że na komunię chciałem dostać zamek z klocków Lego wraz z zestawem rycerzy (zamek smoka)! I wiecie co? Nie dostałem go! Byłem trochę zawiedziony, ale nie pokazałem tego po sobie! Teraz po latach bardzo się cieszę, że go nie dostałem, mimo że prawdopodobnie miałbym go do dzisiaj (trzymam w szafie swoje stare, poczciwe klocki tejże duńskiej firmy). Cieszę się bo w tak odległych czasach :wink: (12 wiosen temu) kosztował majątek. Teraz widzę, że dzieci dawniej (choć w o wiele mniejszym stopniu) jak i dzisiaj są strasznie materialnie nastawione do życia! I czuję, że z upływem czasu to podejście do życia się pogłębia! :(
Ostatnio zmieniony przez dreyfus 2006-06-13, 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
magda.tes 


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-13, 12:54   

dreyfus napisał/a:
Teraz po latach bardzo się cieszę, że go nie dostałem, mimo że prawdopodobnie miałbym go do dzisiaj


Teraz to w sumie ja też sie ciesze, że nie dostałam tej lalki ;) bo encykopedie sie przydają nadal, a wszystkie zabawki już w piwnicy :D
0 UP 0 DOWN
 
maatee 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Gru 2005

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-13, 14:02   

Taa siostro, w piwnicy :D
0 UP 0 DOWN
 
magda.tes 


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-13, 14:29   

Oj Marta, to że Twój bobas leży w szafie... nie znaczy że nim sie bawisz ;) Moje zabawki są już w piwnicy (tak mi sie wydaje), a zostawiłaś je w domu? :?
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-13, 15:37   

maatee napisał/a:
Taa siostro, w piwnicy :D


magda.tes napisał/a:
Oj Marta, to że Twój bobas leży w szafie... nie znaczy że nim sie bawisz ;) Moje zabawki są już w piwnicy (tak mi sie wydaje), a zostawiłaś je w domu? :?


Oho, sprzeczka rodzinna i to na forum. To my tygrysy lubimy najbardziej! :evil:
No dalej, która zada kolejny cios?
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-06-13, 17:59   

no co z prezentem na dzien dziecka .. hm to teraz sama sobie go kupilam bo mama nie miala czasu isc po niego ale wczesniej zawsze wypatrywalam prezenty a ona wiedziala co mi kupic nigdy nie narzekalam ( no z jednym wyjatkiem jak raz na urodziny nie dosc ze spozniony i od rodzicow prezent okazal sie mala kula ze sniegiem i balwankiem w srodku ladnie dopelnia moja kolekcje figurek glinianych ale nie powiedziala bym ze to szczyt marzen co do prezentu urodzinowego).. co do komuni dostalam prezenty w sumie albo przydatne w jakims stopniu albo cos co chcialam(mowa o radiu) no i w sumie troche pieniedzy ktore pozniej poszly na gre telewizyjna ;)

Hm a ostatnio dalam mojej malej Olci spozniony ale wie ze bardzo szczery prezencik .. przekazalam jej aniolka z ktorego bardzo sie cieszyla i nie dala schowac do torebki mamie.. chociaz wiem ze dzieciaki teraz chca wymyslne zabawki ale niektore jeszcze potrafia sie cieszyc z tego co dostaja .. a i tak co zauwazylam to moji sistrzecncy dostaja wiecej prezentow zabawek itp od dziadkow niz ja jak bylam w ich wieku a moja mama czasem chodzi i zastanawia sie co im kupic ..a tez wlasnie przypomnialy mi sie paczki mikolajkowe jakie dostawalam od babci .. 3 jablka 1 pomarancz pare cukierkow i orzechy wloskie ...ale jednak zawsze cieszylam sie ze takie bo wiedzialam ze babcia ma duzo takich dzieciaczkow jak ja a pieniadze jednak na polu tak gesto nie rosna :)
0 UP 0 DOWN
 
magda.tes 


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-21, 19:42   

dreyfus napisał/a:
Oho, sprzeczka rodzinna i to na forum. To my tygrysy lubimy najbardziej!
No dalej, która zada kolejny cios?


I żadna nie zadała ;) (postanawiam nie kłócić się na forum z siostrą :P , żeby nie było)
Ostatnio zmieniony przez magda.tes 2006-06-21, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Garfield 
Life tastes great



Wiek: 30
Dołączyła: 18 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-22, 07:07   

skoro ten temat poświęcony jest dzieciom, przy okazji chciałabym pozdrowić Bobasa, który aktualnie lezy u Magdy w szafie (chyba). Raz wyrwałam mu rączkę, :oops: za co bardzo serdecznie Go przepraszam !!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dziecka, dzien


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu