Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Wywiady z gwiazdami Dni Księstwa Brzeskiego - JAMAL
Autor Wiadomość
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-02, 01:00   Wywiady z gwiazdami Dni Księstwa Brzeskiego - JAMAL

Specjalnie dla FORUM BRZEG wywiad z Tomkiem "Miodu" Mioduszewskim:

FB: Skąd nazwa zespołu Jamal?

Miodu: Dość dawno nie słyszałem tego pytania. Kiedyś moja dziewczyna myślała, że Będziemy mieć dzidziusia którego nazwaliśmy sobie tak można powiedzieć „roboczo” ?Jamal, Imię to pochodziło z pewnego filmu, który bardzo mi się podobał. Gdy pojawiła się opcja z „małym człowieczkiem” nazwałem go Jamal, Później okazało się, że dziecko to była pomyłka ale opcja Jamala gdzieś tam została. Razem z Łukaszem Borowieckim założyliśmy w 1999 roku zespół. Graliśmy do 2001 roku wspólnie ale poźniej nasze drogi się rozeszły. W 2004 roku padła propozycja wznowienia wspólnego grania i w 2005 wydaliśmy w wytwórni EMI płytę. Debiutancka płyta miała przyjęła nazwę „Rewolucje” Muzyka to takie moje „dziecko” dlatego właśnie powstał Jamal.

FB: Gdybyś złowił złotą rybkę i miałbyś 3 życzenia, jakie były by to życzenia?

Miodu: Chciałbym wrócić do swojej byłej żony. Chciałbym żeby mnie pokochała, oraz chciałbym z nią zostać na zawsze.

FB: Jak Ci się podobała Brzeska publika, bo trzeba przyznać że ściągnąłeś tłumy.

Miodu: Przyznam, że była to ciężka publika, trzeba było ją jakimiś sztuczkami porwać, na szczęście w połowie koncertu to się udało. Jak zaczeli się bawić to było naprawdę jak w bajce.Trzeba jednak przyznać, że była trudna,od początku chcieli się bawić ale należało ich trochę rozbujać. Tak jak mówiłem cudowna publika ale potrzebuje zachęty.

FB: Skąd bierzecie inspirację do tworzenia nowych utworów?

Miodu: Zielonego pojęcia nie mam! Nie mam takiego wglądu w siebie nie potrafię wam powiedzieć, nie wiem z czego się to bierze. Po prostu siadam i piszę.

FB: Dziękujemy Pan_Pasztet i ManiekBRG!

Pytania, które zadał Michał nie publikujemy, ponieważ była to nagroda. Wszystkich zapraszamy do konkursu. Może to Ty zadasz pytanie Comie albo „Piaskowi”.

fot. ManiekBRG!

fot. Sebol1204
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2010-05-11, 20:00, w całości zmieniany 15 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Ogon 


Wiek: 28
Dołączył: 02 Maj 2010

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-05-03, 16:11   Wywiady z gwiazdami Dni Księstwa Brzeskiego - JAMAL

Chciałbym serdecznie podziękować organizatorom oraz administracji  forumbrzeg.pl za zorganizowanie konkursu, w którym zwycięzca mógł zadać ulubionemu wykonawcy kilka pytań. Widocznie mam szczęście, gdyż pytanie które zamieściłem w konkursowym e-mailu zostało wytypowane i mogłem zadać je osobiście Tomaszowi Mioduszewskiemu. Oprócz tego, że mogłem porozmawiać z na żywo z Miodulą to mogłem także oglądać koncert spod sceny za co jeszcze raz wszystkim, którzy się do tego przyczynili dziękuję.
Michał :)
Ostatnio zmieniony przez Ogon 2010-05-03, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
aczytowazne 
Jołek^^



Wiek: 30
Dołączyła: 06 Gru 2008

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-04, 22:54   

Mam pytanko. ;p Czy będą wywiady z Piaskiem i Comą tak samo jak z Jamalem?
Ostatnio zmieniony przez aczytowazne 2010-05-04, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-04, 23:02   

Może ja nie będe tłumaczył dlaczego nie ma wywiadu z Comą, bo pisząc ten post bym się strasznie wkurzył, poprostu nie ma
Z Piaskiem również nie ma ponieważ jego manager nie zezwolił na wywiad.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-05-04, 23:34   

Nie zostaliśmy poinformowani, że trzeba załatwić kilka dni wcześniej wywiad...

wywiad jest na PPB. Dlaczego ?? zapytajcie Panorame... nie ukrywam żalu iż Panorama pojawiała sie na gwiazdach wieczoru natomiast w ciągu dnia jakoś nie mieli czasu albo coś...
troche chore podejscie biorąc pod uwagę, że mieli patronat medialny... nie ukrywam niechęci do Panoramy jako wydawnictwa... nie bede tego krył... dla mnie to jest niepoważne podejście do tematu... Cóż życie... Gdyby Panorama nie "zdobyła" wywiadu z Coma mielibyśmy my.

Fair Play zagrania i tyle. nie bede mówił o co chodzi bo bede rzucał przekleństwami....
0 UP 0 DOWN
 
orson 
OJCIEC DYREKTOR



Wiek: 55
Dołączył: 28 Sie 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg / Zielęcice

Wysłany: 2010-05-04, 23:55   

"gwiazda" zwana Comą olała nas totalnie uważając się za Bóg wie kogo. Fotoreporterzy na znak protestu olali Comę podczas koncertu (patrz zdjęcie poniżej):

http://picasaweb.google.p...feat=directlink
Ostatnio zmieniony przez orson 2010-05-05, 00:17, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
DonArrow 
Mnie zakazy nie dotyczą



Wiek: 31
Dołączył: 11 Kwi 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-05, 09:56   

Zdjęcie superowe :mrgreen:

Coma to spadająca gwiazdeczka, o której wszyscy już dawno zapomnieli... :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-05, 19:02   

Cytat:
Nie zostaliśmy poinformowani, że trzeba załatwić kilka dni wcześniej wywiad...


sorry Pasztet... ale to nie Ciebie powinno się informować, tylko Ty powinieneś zabiegać o bycie poinformowanym...

i jeszcze jedno... albo mi się przesłyszało, albo sam Rogucki poprosił Cię, żebyś pytania przesłał mu mailem, bo jest zmęczony po koncercie i zobowiązał się do odpowiedzi w ciągu 7 dni...


orson napisał/a:
Fotoreporterzy na znak protestu olali Comę podczas koncertu


orson, ja Cię proszę... jakie olali?? stali tyłem maksymalnie przez minutę, a potem zaczęli zdjęcia robić... tylko ich na forum nie rzucili... brak konsekwencji jak dla mnie...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-05, 19:04   

Manuela napisał/a:
orson, ja Cię proszę... jakie olali?? stali tyłem maksymalnie przez minutę, a potem zaczęli zdjęcia robić...


Tak? O LOL :D . Tedy mamy kilka prawd :P . A jaka jest ta właściwa?
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-05, 19:14   

Manuela napisał/a:
orson, ja Cię proszę... jakie olali?? stali tyłem maksymalnie przez minutę, a potem zaczęli zdjęcia robić... tylko ich na forum nie rzucili... brak konsekwencji jak dla mnie...


A czy wszystko słyszysz, czy tylko to co chcesz słyszeć.? Pan manager poinformował nas że może wywiad się odbędzie, zaznaczam MOŻE.
Dlatego na wszelki wypadek zdjęcia zostały zrobione. Poprostu jest wywiad są zdjęcia z koncertu, nie ma wywiadu nie ma zdjęć.

Manuela napisał/a:
bo jest zmęczony po koncercie i zobowiązał się do odpowiedzi w ciągu 7 dni...

A czy przed koncertem też był zmęczony.?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-05, 19:22   

To kto tu jest głupi? Ja, że czegoś nie rozumiem?

ManiekBRG! napisał/a:
A czy wszystko słyszysz, czy tylko to co chcesz słyszeć.? Pan manager poinformował nas że może wywiad się odbędzie, zaznaczam MOŻE.


to chyba coś innego, niż:


orson napisał/a:
"gwiazda" zwana Comą olała nas totalnie uważając się za Bóg wie kogo. Fotoreporterzy na znak protestu olali Comę podczas koncertu (patrz zdjęcie poniżej):


Olać totalnie, a pozostawić furtkę, to dwie różne sprawy. Nie zrobić zdjęć i olać, to co innego, niż zrobić na wszelki wypadek, ale manifestować się ze swoją niezależnością.

Jajcarze jesteście. Miałem kiepski humor - już mi lepiej :) . Dzięki.
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-05, 19:24   

ManiekBRG! napisał/a:

A czy wszystko słyszysz, czy tylko to co chcesz słyszeć.?


raczej słuch mam dobry, więc nie wiem do czego ta aluzja...

ManiekBRG! napisał/a:
Manuela napisał/a:
bo jest zmęczony po koncercie i zobowiązał się do odpowiedzi w ciągu 7 dni...

A czy przed koncertem też był zmęczony.?


i tu się kłania jakakolwiek empatia... nie wiem czy był zmęczony... zapytam go przy okazji :-P
po prostu nie rozumiem Waszej zarozumiałości... straszna rzecz się stała, bo nie porozmawialiście z zespołem...?? nieważne, że dostaliście możliwość zrobienia tego wywiadu?? jaka jest różnica?? ja widzę same plusy... bo nie będziecie musieli spisywać z dyktafonu :lol: a tak czy siak przecież mogliście z Roguckim porozmawiać...
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-05-05, 19:29   

Manuela napisał/a:
ale to nie Ciebie powinno się informować, tylko Ty powinieneś zabiegać o bycie poinformowanym...


wybacz ale wgladu do umowy jaka była sporzadzona między organizatorami a wykonawca nie widziałem i wątpię bym zobaczył... menager powiedział wyraźnie, że organizator powinien powiedzieć tym którzy mają patronat o wymogach jakie stawia COMA...

odnośnie maila... rogucki mówił, że w ciągu 7 dni natomiast menager owiedział, że mają teraz tyle koncertów i to może portwac nawet do miesiaca. Ja z mojej strony wysłałem maila i czekam na odpowiedź. Zawarłem w nim także moje odczucia wobec ich zespołu.


olanie przez Come ?? nie doświadczyłaś tego ale było to widoczne jeszcze rpzed koncertem :) nie było cie wtedy... nie słyszałaś wiec proszę nie mów jaka była sytuacja przez pryzmat kilu chwil za sceną.





Początkowo olanie cąłkowite... do momentu gdy pewna niewiasta oszła i zaczeła się usmiechać... sam załątwiałem wywiad z Coma wiec jak ktoś chetmy moge albo postaram sie opowiedzieć słowo po słowie... Fakt Faktem przed koncertem zachowywali się jak gwiazdorzy... przynajmniej wobec mnie i jeszcze paru osób...
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2010-05-05, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-05, 19:34   

Cytat:
olanie przez Come ?? nie doświadczyłaś tego ale było to widoczne jeszcze rpzed koncertem :) nie było cie wtedy... nie słyszałaś wiec proszę nie mów jaka była sytuacja przez pryzmat kilu chwil za sceną.


za sceną byłam dokładnie 0 20.26 :-P

ja nie twierdzę, że to Coma powinna krzyczeć, że macie się umawiać na wywiad kilka dni wcześniej... ale to Ty powinieneś właśnie do organizatorów uderzyć i zapytać czy dostali jakieś wytyczne czy coś...
Ostatnio zmieniony przez Manuela 2010-05-05, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-05-05, 19:35   

Manuela napisał/a:
sceną byłam dokładnie 0 20.26


Coma przyjechała ok godziny 15 :) wokalista przyjechał ok 20.30

wiec jak widzisz "jest tych kilka chwil "


Przeczytaj mojego posta dot. umowy z Coma... Menager twierdził, że organizator ma oinformować... jeżeli tego nie uczyynił może to świadczyć o tym, że zadnych wytycznych nie było...
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2010-05-05, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskiego, dni, gwiazdami, jamal, ksiestwa, wywiady


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu