Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-12, 19:39
Sprzeciw ministrowi
Autor Wiadomość
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-05-22, 21:28   Sprzeciw ministrowi

Witam doszła do mnie taka informacja dzisiaj:

BRZESCY UCZNIOWIE PROTESTUJĄ
Zaprotestujmy przeciwko ministrowi edukacji Romanowi Giertychowi Wyjdźmy na ulice i pokażmy ze jesteśmy przciwni temu panu i jego "Młodzieży Wszechpolskiej" Wyjdźmy na ulice i przemaszerujmy ulicami naszego miasta na znak protestu Brzeg - 26.05 godz.19.00 Spotkajmy się pod Kościołem pod wezwaniem Miłosierdzia Bozego


co o tym sadzicie?
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-22, 21:34   

A niech protestuja, człowiek ledwo zasiadł na krześle i juz go nie lubią :( .
Nic nie zdołał zrobić a juz go osądzają, że taki i siaki. Co z tego ze nie jest nauczycielem, zobaczymy co zrobi. Co najwyżej znowu się nachapie :P

ps. ten temat nie pasuje do tego działu, ale poczekamy jak inni widzą tą sprawe :)

Giertych może i oszołom, ale jak narazie gościu mi nie podpadł :)
Ostatnio zmieniony przez Devon 2006-05-22, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-05-22, 21:43   

tzn według mnie smieja sie ludzie z niego przez to, że malo w nim dyplomaty, kłuci sie jak lepper tyle e on nie chce za orac stadionow :evil: :wink: zart :P

Ale co ciekawe jak polski papiez przyjezdzał do polski to zadnych pomysłow o dnach wolych nie bylo, a zreszta pan burmistrz i tak wydałrozporzadzenie ze wszysty do szkoły :(
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-22, 22:09   

witu napisał/a:
a zreszta pan burmistrz i tak wydałrozporzadzenie ze wszysty do szkoły


Pan burmistrz chyba nie ma takiego prawa jak nakazała góra !! No i plan jak narazie jest głupi bo większy miasta to samo robiły, a narazie nic nie dało. Pamiętajcie, że Giertych załatwił dzień wolny :)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-05-22, 22:14   

steve napisał/a:
Pan burmistrz chyba nie ma takiego prawa jak nakazała góra !!


w tym wypadku chyba ma :) ....bo przypuszczalnie te dni trzeba by odpracować .......w soboty :P

No i bardzo dobrze :) .......i tak 90% osób poszła by świetować przyjazd papieża...........do parku :P .......a jak wiadomo w tym czasie prochibicja jest (nie u Nas, ale to szczegół :P ), wiec co mają siedzieć o suchym "pysku" :)
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-05-22, 22:17   

no mi dzisiaj w szkole mowili nauczyciele ze w piatek normalnie do szkoły =/

no ale mielismy mowic o tym strajku to jak ? :roll:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-22, 23:39   

KtOŚ napisał/a:
w tym wypadku chyba ma ....bo przypuszczalnie te dni trzeba by odpracować .......w soboty


a czytaliście dobrze to co pisali w gazetach oraz w necie... jest to wolny dzien, którego nie trzeba odrabiać, a nauczyciele mogą mówić swoje i tak będzie wolny dzien!!

Dajcie sobie spokój z tym marszem i tak was nikt nie zauważy :/
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2006-05-28, 12:38   

Hie hie byłem na ,,marszu`` były trzy osoby ze mną włącznie z sił protestujących, zaś siły młodzierzy wszechpolskiej były dwa razy większe i liczyły 6 łysoli z dupnymi ptaszkami na plecach (bez brzydkich skojarzeń). przyglądała się temu nasza brzeska policja (przyjechały dwie suki).

Ogólnie śmiech na sali ale taki protest jakie brzeskie społeczeństwo. Krótko mówiąc dużo szumu o nic
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-28, 12:54   

nie wiem ile w tym prawdy ale

Cytat:
Giertych ma o miesiąc skrócić wakacje


czy ktoś może to potwierdzić :?:
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-05-29, 00:04   

Hielu weź nie udawaj, że tam byłeś! Chyba, że chowałeś się po krzakach z tymi kuplami! Ja sterczałem centralnie pod kościołem o 19.00 czyli wtedy kiedy miało się wszystko zacząć i byłem sam. Coś zmyślasz z tą policją. Było łącznie 6 radiowozów oznakowanych i jeden nieoznakowany z którego to panowie policjanci mnie spisali. Coś nie wspomniałeś że jeden z ONR- bo tak nazywała się ta organizacja nacjonalistyczna, przyprowadził ze sobą pitbulla. Jakby co mogę wysłać zdjęcia mailem zainteresowanym osobom. Więc się Helu nie chwal tak bo coś Ciebie i twych kumpli nie widziałem. Nikogo poza mną z protestujących tam nie było. A ptaszki na plecach miało tylko trzech z nich.
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-05-29, 00:09   

Potwierdzam wersję dreyfusa, ponieważ widziałem zdjęcia. Faktycznie wszystko się zgadza, Helu zafantazjował, pewnie bedzię mu głupio jak to przeczyta :D
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2006-05-30, 09:31   

Ja troche się spóźniłem jakieś 10 min. a pod kościłem to już nikogo nie widziałem. Zaś ja stałem po przeciwnej stronie ulicy 2 suki to na 100% były. Zaś co do łysoli to nie orienuje się w ugrupowaniach nacjonalistycznych. Dla mnie ptaszek na koszulce i łyse pały kojarzą się z Młodzierzą Wszechpolską szczególnie wtedy. Zonka miałem bo jak szedłem to widziałem po drodze rozwalone samochody (dwóch kolesi się stuknęło) i jużmyślałem że to przez protestującą młodzierz :-P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-05-30, 09:55   

Ja poprosze zdjęcia na forum. I w miarę możliwości prosiłbym o nieszufladkowanie jednoznacznie Młodzieży Wszechpolskiej. Bardzo często /oczywiście moim zdaniem/ są to młodzi ludzie wmotani w politykę i wykorzystywani. Zresztą czasami ich racje wydają się nie pozbawione sensu, chociaż "pała" niekoniecznie jest dobrym narzędziem wykonawczym woli Pana Ministra Giertycha.
Osobiście uważam, że własnie takie sytuacje są prowokowane przez GÓRĘ, aby skłócić społeczeństwo, a nade wszystko Was, czyli młodzież. Zgoda między ludźmi jest siłą. A siła zagrożeniem dla bezkarności i władzy. Jakkolwiek jestem krytykiem kościoła, to jednak przesłanie POJEDNANIA i DIALOGU głoszone przez naszego Wielkiego Rodaka uważam za ponadczasowe.
Co tez nie oznacza, że czasami poziom mojej frustracji przeradza się w chęć wzięcia pały i rozrzaskania kilku łbów. Ale to jest owoc pracy i działań GÓRY, a nie jakaś chora mania...


Na marginesie:

Właśnie przeczytałem w Wyborczej, że na Białorusi jednego z opozycjonistów skazano na podstawie... posiadanej przez niego kasety z filmem "The Wall" Alana Parkera z muzyką Pink Floydów, w którym to właśnie w kilku sekwencjach przedstawione są sceny buntu wyalienowanej młodzieży i manifestacje uliczne. Jak widać, dajcie im winnego, a pała się zawsze znajdzie :) .
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-01, 14:16   

A więc pora na fotki z nieudanej manify!

Obraz3.JPG
Przepraszam za jakość tego zdjęcia.
Plik ściągnięto 128 raz(y) 119,59 KB

Obraz1.JPG
Obstawa!
Plik ściągnięto 129 raz(y) 182,3 KB

Obraz2.JPG
Paru Wszechburaków i ONR-owców! Szkoda tylko, że nie widać pitbulla.
Plik ściągnięto 124 raz(y) 156,51 KB

0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ministrowi, sprzeciw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu