Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-14, 12:45
Związki na odległośc
Autor Wiadomość
swiezak 
i wszystko jasne



Wiek: 43
Dołączyła: 04 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

  Wysłany: 2006-05-28, 22:59   Związki na odległośc

Jak sądzicie, czy kilometry dzielące dwie osoby to duża przeszkoda.I czyzawsze jest to zalezne od ilości tych kilometrow?
wiadomo że im dalej tym trudniej,ale jak się okazuje czasem nawet 40 kilometrow to przeszkoda nie do przeskoczeni :(
A przeciez chciec to moc!!!???
Ostatnio zmieniony przez Devon 2006-05-29, 06:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
egejta 
coffee person



Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Put-In-Bay

Wysłany: 2006-05-28, 23:07   

Wedlug mnie nie jest to zadna przeszkoda, szczegolnie jezeli mowimy o 40 km... prosze Cie...jesli komus naprawde zalezy to taki blahy powod nie powinnien go powstrzymywac. w zyciu trzeba byc odwaznym i zdecydowanym. :D
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-05-28, 23:29   

No tak, ale jeżeli się długo nie widzicie to albo w was uczucie rośnie, albo zanika :(nistesty tak jest. Jest napewno mniej tematów do rozmów. Nie wiecie jak zachowujecie sie na codzień w skoplikowanch systuacjach, a więc większość minusów. Ja jednak sądzę że takie związki mają szanse, ale tylko wtedy jeżeli na będzie zależało ( no i naszej sympatii też:D)
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-05-29, 00:21   

Nie zgodzę się z Tobą draq. Związki na odlęgłość nie mają przyszłości. Wytrwać można ale nie wiecznie. Człowieka zaczyna dopadać zwątpienie, zaczyna rozmyślać bez przerwy co też właśnie ukochany/a robi w danej chwili. Częste rozmowy telefoniczne, kłótnie, upierdliwe pytania do momentu aż jedna z osób stwierdzi że druga próbuję bez przerwy ją kontrolować. Po pewnym czasie nasza druga połówka zaczyna nam się wydawać jakaś obca, nieznana. To smutne ale prawdziwe! Ale oczywiście od każdej reguły bywają wyjątki. Dużo zależy od nas samych. Jak mocna jest nasza miłość, na ile jesteśmy się wstanie poświęcić i jak bardzo jesteśmy wytrwali.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-29, 06:35   

dreyfus napisał/a:
Związki na odlęgłość nie mają przyszłości.


no z tym to się zgodze :( ale co do tych 40km to wsiąśc w pociąg czy autobus godzinka jazdy i na miejscu.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-29, 06:52   

To czy związek na odległość ma szansę przetrwać zależy tylko i wyłącznie od tych dwojga ludzi, a ilość km nie odgrywa tu większej roli :) Mnie i moją drugą połówkę przez 3 lata dzieliło 120 km, potem przez 2 kolejne latka 40 km i wytrzymaliśmy. Oczywiście były wzloty i upadki, nawet "separacja", ale nigdy kłótnie ani próby kontrolowania. To zależy od charakteru obojga. My jesteśmy ze sobą od 16 lat i jakoś nigdy się nie kłóciliśmy, niczego sobie nie wypominaliśmy, bo podstawą udanego związku jest rozmowa. Tego się trzymamy :wink:
Pozdrawiam wszystkich będących w związkach na odległość i trzymam kciuki za ich przetrwanie :D
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-05-29, 08:40   

powodzenie zwiazku na odleglosc zalezy od tych dwoch osob, napewno musi byc duzo zaufania do siebie. pytania i kontrola wtedy nawet nie wchodzi w gre szczegolnie kiedy te osoby sie spotykaja pragna tylko byc ze soba ( przynajmniej ja to przezylam) nie bylam ciekawa co robila moja druga polowka bo wczesniej powiedzial mi czym sei zajmuje i jak spedza dni. dla jednych moze taki zwiazek nie przetrwac ale czesto nawet milosc wygrywa z wiekszymi odleglosciami.
0 UP 0 DOWN
 
krazy777 
Krazy


Wiek: 37
Dołączył: 12 Kwi 2006

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2006-05-29, 09:54   

A co powiecie na 1700km? :x
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-29, 09:58   

krazy777 napisał/a:
A co powiecie na 1700km? :x

Tak jak napisałam wyżej: ilość km nie ma znaczenia :P Znam pary czy wręcz małżeństwa, które dzieli wiele granic (terytorialnie do tego podchodząc), a mimo tego są szczęśliwe i wytrwałe w swoich uczuciach :wink:
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-05-29, 14:55   

Wszystko załeży od miłości i zakochanych. Choć nie zawsze są bo dla nie których miłość a zauroczenie to to samo, i przez takich ludzi cierpimy :( Ja nie wiem czy dałbym radę, mam 15 lat więc myśleć o małżeństwie to nie moja broszka. :D Nie zgadzam się z Tobą INEZ nie każdy dystans jest do pokanania. Wiem, że napewno odpowiesz i jak ktoś już to kiedyś napisał wytoczysz cięzkie działa :D
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-29, 17:04   

draq napisał/a:
Nie zgadzam się z Tobą INEZ nie każdy dystans jest do pokanania. Wiem, że napewno odpowiesz i jak ktoś już to kiedyś napisał wytoczysz cięzkie działa :D

Dziś nie wytoczę, nie w tym temacie. Mówimy o miłości, o uczuciach, o czymś, czego się nie zmierzy i co jest piękne, bo niepowtarzalne. Nie ma 2 takich samych uczuć, jak i identycznych 2 związków. Dlatego właśnie jedne związki przetrwają tysiące km, a inne nie potrafią się utrzymać na tym samym podwórku. Taka jest właśnie miłość :wink:

Ps. Mam nadzieję, że to marne działo Cię zadowoli :)

Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
Emi 
...beautiful life... :D



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-29, 17:21   

związki na odleglość mają szanse na przetrwanie i to bardzo duże, tylko ta tesknota... ale co nas nie zabija, to nas wzmacnia :) :*
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-05-29, 20:09   

Podeszłaś do sprawy bardzo poważnie. Takie działa zadowalają mnie :D A co do miłość masz racje jest nie przewidywalna, ale czasami warto jej unikać :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-29, 20:18   

draq napisał/a:
A co do miłość masz racje jest nie przewidywalna, ale czasami warto jej unikać :wink:

Ogólnie nie jestem dobrą osobą do wypowiadania się na temat miłości, ale teraz to ja się z Tobą zgodzę :wink: Wiem, że trzeba jej unikać tak jak i mnie. Złamałam tyle serduszek, że jak sobie o tym pomyślę chce mi się płakać. A najgorsze jest to, że nie chciałam :cry:
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-05-29, 22:41   

Taakie są kobiety niby nie chcą a to robią. Sądze że tym postem podpadne u kobiet :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, odleglosc, zwiazki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu