Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2010-03-29, 22:54
kto kandydatem PO na burmistrza ?
Autor Wiadomość
koks 


Wiek: 51
Dołączył: 11 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-26, 18:06   kto kandydatem PO na burmistrza ?

24.03.2010 r. odbyły się wybory powiatowe w PO, szefem powiatu został były dyrektor brzeskiego więzienia, tradycją jest, że szef powiatu jest przyszłym kandydatem na burmistrza, czy tym razem też tak będzie ?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-26, 18:14   

Szefem powiatu został OBECNY dyrektor Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, Krzysztof Puszczewicz. Czy PO ma w ten sposób promować nowego Burmistrza? A kto tam to wie. Wybierał też obecny Burmistrz, Wojciech Huczyński. Nie wiem, czy powyższy post jest refleksją, czy próbą zawiązania kolejnej dyskusji?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-03-26, 18:15, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
koks 


Wiek: 51
Dołączył: 11 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-26, 18:39   

to w końcu kandydat, czy nie ? :?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-26, 19:17   

Nie jestem rzecznikiem prasowym PO :) . Nie wiem po prostu. Ale wydaje mi się, że jeszcze jest za wcześnie na wyciąganie w którąkolwiek stronę idących wniosków. Cele lokalnej PO są na najbliższe tygodnie chyba jakoś dość jasno sprecyzowane. Ale nie mi o tym, przynajmniej na razie, informować społeczeństwo :) .

Serdelki
0 UP 0 DOWN
 
koks 


Wiek: 51
Dołączył: 11 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-26, 19:32   

to może wypowie się ten, kto może ? :roll:
fajnie byłoby znać już pierwszego kandydata do fotela burmistrza, ciekawe kto będzie reprezentował PiS, SLD, itp. ?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-26, 20:27   

Zapewne się wypowie. Jak już napisałem wyżej, wg mojego stanu wiedzy (bardzo skromnego), cele lokalnych kół PO na najbliższe tygodnie koncentrują się wokół nieco innych przestrzeni, niż personalne wskazówki na stanowisko Burmistrza. Być może jest ktoś, kto wie więcej, i być może wkrótce się wypowie. Moje posty NIE SĄ oficjalnymi wypowiedziami lokalnej PO. :)
0 UP 0 DOWN
 
koks 


Wiek: 51
Dołączył: 11 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-28, 08:57   

próbowałem coś znaleźć o - być może- o przyszłym kandydacie na burmistrza, kiedyś chyba miał swoją stronę internetową a teraz jakoś chyba nie działa, czy co ?
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-28, 09:09   

Tak naprawdę to nie ważne kto, ważne żeby jego praca nie ograniczała się do przecinania wstęg i wspólnych wakacji z kolegami z pracy, gdzie z niektórymi oficjalnie się nie lubi, a w rzeczywistości jest inaczej ;] ręka rękę myje
0 UP 0 DOWN
 
koks 


Wiek: 51
Dołączył: 11 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-28, 09:35   

intrygująca ta wiadomość o wspólnych wakacjach, lubieniu i nielubieniu - może coś więcej, chociaż jakieś inicjały :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-28, 09:45   

koks napisał/a:
intrygująca ta wiadomość o wspólnych wakacjach, lubieniu i nielubieniu - może coś więcej, chociaż jakieś inicjały :wink:


Nie będę wymieniał inicjałów, spokojnie;] Najważniejsze żeby oni wiedzieli, że ja wiem i że ich dni w tej pracy niedługo dobiegną końca.
0 UP 0 DOWN
 
koks 


Wiek: 51
Dołączył: 11 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-28, 10:22   

Tylko jaka gwarancja, że nowa ekipa będzie inna, lepsza ?
Właśnie dlatego warto powoli przybliżać kandydatury do fotela.
Zawsze mam wrażenie, że ci co wyskakują na sam koniec do tego wyścigu mają coś do ukrycia i boją się, żeby im zbyt szybko czegoś nie wyciągnąć.
Uczciwy człowiek nie boi się takich rzeczy i może spokojne prowadzić kampanię przez wiele miesięcy, przybliżając wyborcom swoją osobę, informując co ma zamiar zrobić dla tego miasta, itp.
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-28, 10:41   

koks napisał/a:
Tylko jaka gwarancja, że nowa ekipa będzie inna, lepsza ?
Właśnie dlatego warto powoli przybliżać kandydatury do fotela.
Zawsze mam wrażenie, że ci co wyskakują na sam koniec do tego wyścigu mają coś do ukrycia i boją się, żeby im zbyt szybko czegoś nie wyciągnąć.
Uczciwy człowiek nie boi się takich rzeczy i może spokojne prowadzić kampanię przez wiele miesięcy, przybliżając wyborcom swoją osobę, informując co ma zamiar zrobić dla tego miasta, itp.


Zgadzam się z Tobą
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-28, 10:41   

W takim układzie zacznijcie dociekliwą akcję również w przestrzeniach skupiających ludzi będących związanymi z innymi partiami. Wtedy będzie chyba jakby nieco uczciwiej? Do czasu uruchomienia przez Was wątku pn mniej więcej "Kandydaci na Burmistrzów wszystkich partii" nie zamierzam więcej zabierać głosu w tak jednostronnie i tendencyjnie ustawionej dyskusji.

Co do obecnego Burmistrza, oświadczam, że dzięki jego osobistemu zainteresowaniu i wsparciu (sam wyciągnął pomocną dłoń) odbyło się w Brzegu kilka niezłych chyba imprez. Tak jakby nawet o charakterze międzynarodowym.

Poza tym wyraźnie (chyba) napisałem, że już wkrótce informacje o interesującym Was charakterze powinny ujrzeć światło dzienne. W tej chwili brzeska PO chyba jeszcze nie ma oficjalnego kandydata, więc nie wiem, po co ta woda na młyn. A poza poza tym, jak już napisałem w poprzednich postach, przez najbliższe tygodnie brzeska PO skupia się na innych celach, niż personalne wskazówki na osobę kandydata do fotela Burmistrza Miasta Brzegu.

Pozdrawiam

P.S. Na zakończenie:
koks napisał/a:
Uczciwy człowiek nie boi się takich rzeczy i


Uczciwy człowiek to też taki, który nie ukrywa się za anonimowym nickiem i potrafi artykułować swoje poglądy i zarzuty z podniesioną przyłbicą. Kandydat na fotel dyrektora samorządowej instytucji kultury pn Brzeskie Centrum Kultury, imć Grzela, zdjął afrykańską maskę tajemnicy. A ty koks, potrafisz? ;)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-03-28, 10:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
koks 


Wiek: 51
Dołączył: 11 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-28, 10:56   

ooooooooo, a po co znowu taki atak Franeczku - czyżby w myśl powiedzenia - uderz w stół a nożyce się odezwą ???
Po prostu dotarła do mnie informacja, że szefem PO w powiecie brzeskim został były dyrektor więzienia ( będę tak pisać, bo funkcja w U. Marszałkowskim trochę odległa, a poza tym przecież to prawda, chyba że dla kogoś wstydliwa ?)
Nie słyszałem o wyborach lokalnych w PiS, czy SLD - jeżeli coś było, to proszę też o info.
A te rzekome cele PO na najbliższe tygodnie - też mi afera - wybory w województwie i krajówka - pojechać oddać głos i tyle. W czym to przeszkadza, aby zacząć promować kandydata na burmistrza ?
Mimo wszystko spełniam Twoje roszczenie, bo tak to zabrzmiało i otwieram nowy temat - kandydaci do fotela burmistrza.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-03-28, 11:02   

koks napisał/a:
będę tak pisać, bo funkcja w U. Marszałkowskim trochę odległa, a poza tym przecież to prawda, chyba że dla kogoś wstydliwa


Jeśli funkcja dyrektora najważniejszego urzędu w województwie (albo jednego z najważniejszych) jest dla Ciebie w kontekście interesów miasta trochę odległa, to:

1. Mniej więcej chyba orientuję się już, jakie kręgi reprezentujesz;
2. Tym bardziej nie widzę sensu dalszej dyskusji, dopóki nie zapoznasz się z kompetencjami danego urzędu i nie uruchomisz wyobraźni;


Ponawiam prośbę o okazanie swojej uczciwości, czystości intencji i zdjęcie maski anonimowości.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: burmistrza, kandydatem, kto, na, po


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu