Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Franco Zarrazzo
2011-02-08, 18:54
Audax [zaproszenie]
Autor Wiadomość
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-27, 19:19   Audax [zaproszenie]

W imieniu Brzeskiego Klubu Na Przełaj
z a p r a s z a m

na Audax

Impreza rowerowa
- 10 czerwca
Sprawdź swoje możliwości. To nie wyścig. Wygra każdy, kto zmieści się w limicie czasowym. Otrzyma za to certyfikat i będzie mógł się chwalić, że zaliczył Audax.


Do wyboru są trasy:

- 200 km (12 h)
- 100 km (6 h)
- 60 km (6 h dla osób z dziećmi i młodzieżą)
i będą też dystanse pośrednie.

Zapisy do 5 czerwca, wpisowe 2 zł, a szczegóły, przebieg trasy, mapki, schematy na stronie:
http://naprzelaj.republik...x_regulamin.htm



0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-05-28, 10:17   

A można motorem ? :evil: NIE? szkoda :D nie wiem czy dałbym rade, ale świat do odażnych należy :-
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-04, 18:06   

draq napisał/a:
A można motorem ? :evil: NIE? szkoda :D nie wiem czy dałbym rade, ale świat do odażnych należy :-


Trasa jest bardzo malownicza, więc pewnie można wykorzystać ją na wycieczki motorem.

Gdyby ktoś jeszcze się zdecydował jednak na rower, to miejsca wolne są. Przypominam, że do godziny 24 dzisiaj mija pierwszy termin zgłoszeń. Zgłosiło się kilkanaście osób na 106 kilometrów i tylko 3 odważnych na 200 km. Startują panie i panowie, amatorzy i ściganci. Dołącz do nich, sprawdź swoje możliwości.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-05, 08:12   

Niech żyje kooordynacja... 10 ognisko integracyjne i akcja "Nie czekaj na burmistrza..." i 10-go Audax... ech...
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-06-05, 11:14   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Niech żyje kooordynacja... 10 ognisko integracyjne i akcja "Nie czekaj na burmistrza..." i 10-go Audax... ech...


Bo tak naprawdę w Brzegu i najbliższych okolicach wbrew pozorom bardzo dużo się dzieje :) Gdyby ktoś chciał obskoczyć wszystkie imprezy, koncerty, wernisaże, rajdy turystyczne, pikniki, mecze i rozgrywki sportowe, nie mówiąc o prywatnych spotkaniach typu ogniska integracyjne różnych grup (jak np. nasza) to choćbym nie wiem jak się wytężał - nie da rady, taki to ciężar (nie mogłem sobie odmówić przyjemności rymowania). A ponieważ od poniedziałku do piątku większość pracuje (mimo bezrobocia) lub się uczy, to zostają weekendy.
Ja w sobotę jadę na Audax, w niedzielę na spływ kajakowy w okolicach Brzegu (zresztą nie tylko ja) i np. znów odpuszczę sobie ognisko (mam nadzieję, że w końcu się jednak pojawię) spotkanie dotyczące 40-lecia wydarzeń brzeskich z 1966 roku (bodajże w zamku je organizują) czy festyn w parku koło hali sportowej przy Oławskiej (to ostatnie bez wielkiego żalu).
Tak na mój gust to mimo mnogości gazet, forów, portali internetowych nikomu jeszcze nie udało się przygotować porządnego spisu tych wszystkich imprez. Gdyby taki zrobić ludzie może mniej by narzekali.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-05, 11:42   

Jamps napisał/a:
festyn w parku koło hali sportowej przy Oławskiej (to ostatnie bez wielkiego żalu).


a jaki to festyn ? :>
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-05, 12:27   

Jamps napisał/a:

Tak na mój gust to mimo mnogości gazet, forów, portali internetowych nikomu jeszcze nie udało się przygotować porządnego spisu tych wszystkich imprez. Gdyby taki zrobić ludzie może mniej by narzekali.


Dokładnie o to mi chodzi, bo przecież nie mam pretensji o samą imprezę, do której sam chyba jakby dolałem kilka kropel oliwy. Przywożąc dwa lata temu plakaty z HARPAGANA - czyli takiej właśnie imprezy, tylko że na Pomorzu. A potem gdzieś tu chyba wspominałem o takim czymś.

Ja wybieram ognisko - jestem jednym z jego jakby współpodpalaczy i czuję sie w obowiązku dopieścić sprawę do końca.

Pozdrawiam

F.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-06-05, 14:44   

steve napisał/a:
a jaki to festyn ?

jakiś taki rodzinny (gimnazjum go organizuje), ale chyba nie na temat gadamy w tym temacie :(
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-05, 15:18   

Franco Zarrazzo napisał/a:

Dokładnie o to mi chodzi, bo przecież nie mam pretensji o samą imprezę, do której sam chyba jakby dolałem kilka kropel oliwy. Przywożąc dwa lata temu plakaty z HARPAGANA - czyli takiej właśnie imprezy...
F.


No raczej nieco innej. Harpagan to raczej krzyżówka Audaxu i Ekspedycji. Dwa w jednym. :-)

Natomiast co do koordynacji, to w sumie co stoi na przeszkodzie, by np. takie ognisko połączyć z Audaxem? W końcu meta ma być czynna w podobnych godzinach i w podobnej okolicy?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-05, 17:51   

Brzeski napisał/a:

No raczej nieco innej. Harpagan to raczej krzyżówka Audaxu i Ekspedycji. Dwa w jednym. :-)

Natomiast co do koordynacji, to w sumie co stoi na przeszkodzie, by np. takie ognisko połączyć z Audaxem? W końcu meta ma być czynna w podobnych godzinach i w podobnej okolicy?

No to by trzeba to było zgrać. Co na to ekipa Forum? Jeno przydałby się przynajmniej jakiś choćby symboliczny udział kogoś od bicyklów przy organizacji ogniska, że już o ofensywie na śmieci nie wspomnę.

Swoją drogą, to przydałby się wątek typowo rowerowy na Forum. Żeby np. tacy atechniczni humaniści jak ja, próbujący rowerami pomykać mogli podpytać o to, jak wyregulować piasty, jakiego smaru użyć, żeby łancucha nie zawalić syfilisem itd...
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-05, 19:34   

Franco Zarrazzo napisał/a:

Swoją drogą, to przydałby się wątek typowo rowerowy na Forum. Żeby np. tacy atechniczni humaniści jak ja...


Robić osobne forum techniczne w Brzegu to nie jest chyba taki najlepszy pomysł, bo Brzeg raczej nie słynie z supersklepów, czy superwarsztatów rowerowych. Lepiej szukać porad technicznych w profesjonalnych miejscach, np. na pl.rec.rowery .
Trochę lokalnych tematów rowerowych, ale raczej bez sportu jest na forum naszego klubu
( http://forum.gronie.org/i...22&showforum=13 )
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-05, 19:47   

Brzeski napisał/a:

Robić osobne forum techniczne w Brzegu to nie jest chyba taki najlepszy pomysł, bo Brzeg raczej nie słynie z supersklepów, czy superwarsztatów rowerowych. Lepiej szukać porad technicznych w profesjonalnych miejscach, np. na pl.rec.rowery .
Trochę lokalnych tematów rowerowych, ale raczej bez sportu jest na forum naszego klubu
( http://forum.gronie.org/i...22&showforum=13 )


No nie Forum, tylko kącik przy Forum. Dzięki za linki :) . I dozo na trasie. /Oby.../
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-10, 18:25   

Wyniki Audaxu

Zwycięzcy na trasie 200 km - limit czasowy 12 h
    Henryk Dobrowski
    Stefan Potocki
    Michał Szkudlarek


Zwycięzcy trasy na 160 km - limit czasowy 9,5 h
    Paweł Górajewski


Zwycięzcy na trasie 106 km - limit 6 h:
    Henryk Małkus
    Henryk Wójcik
    Kazimierz Piksa
    Ryszard Borowski
    Rafał Borowski
    Katarzyna Winnicka
    Małgorzata Purpura
    Robert Wyrozymski
    Robert Okoniewski
    Gracjan Gryglewski
    Sylwester Sobczyk
    Józef Lepich


Uroczyste wręczenie certyfikatu Audax odbędzie się w ratuszu w Brzegu, jutro, tj. w niedzielę 11 czerwca o godzinie 10:00.

Źródło: http://naprzelaj.republika.pl/przelaj0.htm
0 UP 0 DOWN
 
Baran_
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-06-10, 20:36   

[quote="Franco Zarrazzo"]
Brzeski napisał/a:

Robić osobne forum techniczne w Brzegu to nie jest chyba taki najlepszy pomysł, bo Brzeg raczej nie słynie z supersklepów, czy superwarsztatów rowerowych. /Oby.../
Aaaa chciałem poprawić sporo czesci dobrych i serwis ma sklep na zakonnic , a sklep na poprzecznej to full serwis w miarę tanio a Pana pracującego tam cechuje dokładność , szybkośc napraw sam tylko u niego rower serwisuje a ma juz 8 lat i robie to od początku jak umiem jezdzic na rowerze;]
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-10, 23:03   

Baran_ napisał/a:
Aaaa chciałem poprawić sporo czesci dobrych i serwis ma sklep na zakonnic , a sklep na poprzecznej to full serwis w miarę tanio a Pana pracującego tam cechuje dokładność , szybkośc napraw sam tylko u niego rower serwisuje a ma juz 8 lat i robie to od początku jak umiem jezdzic na rowerze;]


Wiem i znam oba :) . Ale po prostu ja nawet nie bardzo wiem co jest do czego. Jak pojechałem pierwszy raz na Strzelin i mi łańcuch spadł, to przez pół godziny myślałem co zrobić. Aż w końcu zacząłem się bawić i jakoś założyłem i wróciłem, motyla noga.... :)

Pozdro i dzięki

Franek
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: audax, zaproszenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu