Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepszy Ginekolog w Brzegu
Autor Wiadomość
Adelas5xP 
' I`ll be waiting. '



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z przed komputera.

Wysłany: 2011-07-11, 11:19   

Angel, , wielkie dzięki za wsparcie - dokładnie, 4 lata to chyba wystarczający czas żeby wszystko się uregulowało :)
Bajabajka, Tak, mam z nimi świetny kontakt, myślę że wiele osób w moim wieku może mi go pozazdrościć, ale chyba nie o tym ta dyskusja ?

Widzę, że raczej odpowiedzi na moje pytanie dotyczące zupełnie czegoś innego tutaj nie dostanę, cóż - trudno :) A dalsza dyskusja na temat mojego życia seksualnego i moich decyzji jest raczej zbędna :)
0 UP 0 DOWN
 
bershka 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Wrz 2009

UP 5 / UP 4



Wysłany: 2011-07-11, 11:23   

W sumie to nie jesteśmy tutaj po to aby krytykować kogokolwiek. Jeśli dziewczyna ma potrzebę brania tabletek antykoncepcyjnych, to tylko i wyłącznie jej sprawa. Lepiej aby je brała (po wizycie u lekarza ma się rozumieć), tudzież zabezpieczała się w jakikolwiek inny sposób aniżeli zaszła w ciążę. To, czy ktoś zaczyna je brać w wieku 16, czy 25 lat nie powinno nikogo obchodzić. Natomiast, zainteresowanej mogę doradzić przede wszystkim wizytę u lekarza - specjalisty, który Cię zbada, zleci badania i wtedy dopiero doradzi odpowiednią formę antykoncepcji - nie w odwrotnej kolejności. Amen.
0 UP 0 DOWN
 
Adelas5xP 
' I`ll be waiting. '



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z przed komputera.

Wysłany: 2011-07-11, 11:29   

bershka, nigdy tej kolejności nie kwestionowałam, w koncu chodzi o moje zdrowie :) pytałam tylko o dr. Polecińską i jej stosunek do pacjenta, a w efekcie powstała dyskusja na temat mojego życia seksualnego, co chyba nie jest w porządku i nie dotyczy nijak mojego pytania i samego tematu. Jeżeli ktoś wie coś więcej o p. Polecińskiej to będę wdzięczna za info :)
0 UP 0 DOWN
 
bershka 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Wrz 2009

UP 5 / UP 4



Wysłany: 2011-07-11, 11:46   

I co racja, to racja! Moja mama kilka lat leczyła się u dr. Polecińskiej - wrażenia dość dobre. Moje koleżanki, które do niej chodziły twierdzą, że profilaktycznie ok, można iść, ale jeśli chodzi o sprawy poważniejsze, polecam/y chociażby Dr. Dutkowiaka. Ja na swoją 1 wizytę wybrałam właśnie jego i szczerze mogę polecić. Dostałam skierowanie na badania, plus zostałam szczegółowo "zbadana". Spotkałam się także z bardzo dobrymi opiniami o Dr Jędryce z praktyki Kormed na Skarbimierzu (prowadzi tam gabinet wraz Dr. Berezą), na co dzień przyjmuje we Wrocławiu.
Reasumując, sama osobiście na 1 wizytę wybrałabym kogoś innego niż Dr. Polecińską.
0 UP 0 DOWN
 
Adelas5xP 
' I`ll be waiting. '



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Maj 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z przed komputera.

Wysłany: 2011-07-11, 11:49   

Będę musiała to rozważyć, bo również słyszałam dużo dobrego właśnie o lekarzach o których piszesz. W każdym razie bardzo dziękuję za pomoc, ehh w końcu coś na temat :D
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2011-07-11, 18:05   

Adelas5xP, jesli myslalas o dr. Polecinskiej tylko ze wzlgedu "ze jest kobieta", to szczerze mowiac nie masz co sie bac isc do faceta;) a wrecz przeciwnie chyba oni maja przy badaniach delikatniejsze podejscie do pacjentki.

P.S
A do osob kwestionujacych wiek .. skad pewnosc ze osoba w wieku 16 lat nie idzie do ginekologa po tabletki anty. ze wzgledu na problemy ze skora. Tak na przyszlosc jesli ktos by chcial oceniac innych..
0 UP 0 DOWN
 
honorata8310 



Wiek: 113
Dołączyła: 26 Sie 2010

UP 5 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-07-11, 18:46   

Chmurkolistna Napisałaś, że aby stosować tabletki anty trzeba mieć regularne miesiączki. Bzdura! Kobiety z zaburzeniami hormonalnymi zażywają je by mieć regularne miesiączki.
A jesli chodzi o wiek stosowania tabletek to uważam, że to jest sprawa indywidualna i nie należy nikogo za to potępiać...
0 UP 0 DOWN
 
Lili 


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: z domu :)

Wysłany: 2011-08-11, 11:03   

Witam wracając do tematu "najlepszy ginekolog w Brzegu" to mam takie pytanie czy może ktoś z Was wie w jakich dnia i godzinach przyjmuje dr. Dutkowiak, mam podane dwa numery telefonów ale hmmm jakoś nikt nie odbiera - może jakiś urlop :)
Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
chameral 


Wiek: 71
Dołączyła: 04 Kwi 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-04-04, 17:43   

ja już wolę podjechać do naprawde dobrego ginekologa we Wro, np do dr Świdraka
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2012-04-04, 22:21   

Hmm czyżby wrocławianki już się na lekarzu poznały, że próbuje się na siłę reklamować w innych miastach? :) wystarczy poczytać opinie na różnych portalach, żeby już nie chcieć do niego iść na badanie ;)
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2012-06-19, 06:30   

Czy ktoś wie co się dzieje z dr Dutkowiakiem? od wczoraj nie mogę się dodzwonić, a koniecznie chciałabym się zapisać na wizytę
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2012-09-24, 11:46   

podzielcie się opiniami który najlepszy ginekolog ale na kasę, chodzi o wizyty raz na kase raz prywatnie, koleżanka szuka takiego lekarza jest w ciąży i jak narazie ma umówiona wizyte u dr Kotuły. Kogo możecie jeszcze polecić?dzięki
0 UP 0 DOWN
 
Shadow 
:)



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Sty 2007

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg / Opole

Wysłany: 2012-09-24, 22:03   

Ja osobiście znalazłam sobie świetną pania ginekolog w Oławie. Niestety przyjmuje prywatnie, ale nie jest strasznie drogo. Z naszych lekarzy żaden mi nie pasował jakoś.
Polecam dr I. Szuszkiewicz-Wiercińską :)
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-09-25, 08:03   

Dr I. Szuszkiewicz-Wiercińska przyjmuje w Oławie również na NFZ, a dokładniej to w NZOZ EWA-MED ul. B. Chrobrego 64a, tel.71 313 70 33, tel.71 313 70 59.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2012-09-25, 09:34   

dzięki ale to dla kobitki bez parwa jazdy i bedzie problem z dojazdami, dlatego pytam o Brzeskich. A co myślicie o dr Kotule? i czy dr Kelm przyjmuje jeszcze na NFZ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, ginekolog, najlepszy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu