Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
III runda play off - 2. mecze (21.05.06)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 21:12   III runda play off - 2. mecze (21.05.06)

14.00 Mysłek - QRB Trafika
15.00 Forumbrzeg.pl - Astra
16.00 Lewin Brzeski - WSH-E
17.00 Orbiliusz - Piomar
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 23:24   

oooo a czemu tak wcześnie ?? :) czyżby jakaś imprezka póżniej ?? hehe pozdrawiam i nawet fajnie, że o takiej godzinie :)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-16, 07:23   

steve napisał/a:
oooo a czemu tak wcześnie ?? :) czyżby jakaś imprezka póżniej ?? hehe pozdrawiam i nawet fajnie, że o takiej godzinie :)

Tak wczesnie chyba głównie ze względu na nas, jakby mecz byl chocby godzine później nie zebralibysmy 5 zawodnikow do gry...
Za przesuniecie bardzo dziekujemy :)
0 UP 0 DOWN
 
gracz 
życie to gra


Wiek: 44
Dołączył: 27 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-22, 12:13   

GRATULACJE dla MISTRZÓW BLK -PIOMAR nr I w 2006r.
dziekuję za dobry mecz i do następnej edycji tym następnym razem my wygramy a na razie zasłużone GRATULACJE!!!
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-22, 13:09   

gracz napisał/a:
GRATULACJE dla MISTRZÓW BLK -PIOMAR nr I w 2006r.
dziekuję za dobry mecz i do następnej edycji tym następnym razem my wygramy a na razie zasłużone GRATULACJE!!!

Po sporych wzmocnieniach wygra Myslek :P


Co do wczorajszych meczy:

Dogrywka w meczy Forum-Astra, mimo iz mecz o 7 miejsce to przyniosl on troche emocji, Szkoda ze Majkel musial zejsc, z nim na pewno inaczej by wygladala ta dogrywka, choc nie powiedziane ze by wygrali.
Zasłuzone 7 miejsce dla forum.

Ciekawi mnie tylko czemu w końcówce sezony bylo was tak mało? co z Rafałem, Krzyskiem, Remkiem??



WSHE - Lewin, było na prawde blisko, juz myślalem ze Lewinowi sie uda odrobic 12 pkt strate, nie udało sie. WSHE zagralo strasznie chaotycznie, mnostwo strat, dobrze dla nich ulozyla sie koncowka.
WSHE na 5 miejscu.


No i na koniec nasz mecz, QRB - Mysłek, tak jak sie mozna bylo spodziewac, bez Sikasa i Ostasza QRB zagralo lepszy mecz niż ostatnio, wiekszosc meczu szalał Paweł Pacuła, ktoremu prawie wszystko siedzialo! sporo bledow z obu stron, u nas straszna blokada i tylko dzieki Andrzejowi Rolskiemu udało sie nam wyjsc zwyciezko w dwumeczu, bez niego byla by katastrofa.
3 miejsce Mysłek Optident :)
0 UP 0 DOWN
 
Sikas 



Wiek: 40
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg(Wrocław)

Wysłany: 2006-05-27, 13:26   

widze Adam, że wczesniejsze rozmowy pozostawiły na Tobie szramke, którą musiałeś z siebie wyrzucić. Wiedziałem, że chłopaki z Wami wygrają jesli tylko się z mobilizują, a żeby się odgryźć sprawdź wyniki poszczególnych kwart z pierwszego meczu i zauważ ze nie grałem całą drugą kwarte:P:P:P. Swoją opinie możesz pisać dowoli bo i tak mam swoje zdanie, a krytyczne uwagi tylko mnie mobilizują. Jesli bedę grał w BLK w przyszłym sezonie (co raczej jest niepewne bo mam coś innego na oku) to do zobaczenia na boisku:)

[ Dodano: 2006-05-27, 14:28 ]
no ale przede wszytskim to graty dla 3 pierwszych zespołów, a szczególnie dla Piomaru
Ostatnio zmieniony przez Sikas 2006-05-27, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-27, 21:53   

Cytat:
QRB - Mysłek, tak jak sie mozna bylo spodziewac, bez Sikasa i Ostasza QRB zagralo lepszy mecz niż ostatnio

Adyk mógłbyś rozwinąć ten fragment ? Bo dla mnie np to nie bylo takie oczywiste... :|
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-28, 01:52   

KS napisał/a:
Cytat:
QRB - Mysłek, tak jak sie mozna bylo spodziewac, bez Sikasa i Ostasza QRB zagralo lepszy mecz niż ostatnio

Adyk mógłbyś rozwinąć ten fragment ? Bo dla mnie np to nie bylo takie oczywiste... :|


Kasiu jakbyś była na meczu to byś wiedziała o co chodzi Adykowi :) pozdrawiam. No i tak samo myśle jak Adyk, QRB zagrało lepszy mecz.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-28, 08:21   

Wiem ze lepszy bo wygrali... Ale czy to bylo do przewidzenia? To wyszlo na to , że co? Że może lepiej grają bez podstawowych graczy? .dziwne ale ok. ;) Pozdrawiam.

PS. I Steve, to nie chodzi o bycie juz na meczu - tylko że Adam to wiedzial wcześniej.. bo wg niego to do przewidzenia bylo... (?)
Ostatnio zmieniony przez KS 2006-05-28, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-28, 08:28   

KS napisał/a:
Cytat:
QRB - Mysłek, tak jak sie mozna bylo spodziewac, bez Sikasa i Ostasza QRB zagralo lepszy mecz niż ostatnio

Adyk mógłbyś rozwinąć ten fragment ? Bo dla mnie np to nie bylo takie oczywiste... :|

Nie było to oczywiste ale mozna sie bylo spodziewac, dlaczego?

Sikas napisał/a:
Wiedziałem, że chłopaki z Wami wygrają jesli tylko się z mobilizują

włąsnie dlatego! oslabieni brakiem Sikasa musieli sie bardziej zmobilizowac aby powalczyc, tak wlasnie bylo i wyszedl im duzo lepszy mecz, w pierwszym nie bylo takiej walki.
Sikas napisał/a:
wczesniejsze rozmowy pozostawiły na Tobie szramke, którą musiałeś z siebie wyrzucić

to nie jest tak!
Na prawde nie wiem o czym mowisz :pocieszenie:
:P
czemu mi sie wydaje ze za bardzo indywidualnie sie do tego odnosisz?
Sikas napisał/a:
a żeby się odgryźć sprawdź wyniki poszczególnych kwart z pierwszego meczu i zauważ ze nie grałem całą drugą kwarte

co teraz mam powiedziec ze przegraliscie bo cie nie bylo? i dziekowac twoim kolegą z druzyny?
Sikas napisał/a:
Swoją opinie możesz pisać dowoli bo i tak mam swoje zdanie, a krytyczne uwagi tylko mnie mobilizują

zauwarz ze te uwagi nie sa do gry ale do tego co piszesz.

Pozdro!

PS: z góry napisze ze to nic osobistego :) po prostu jestesmy inni i to jest chyba spora roznica, ale <tak> :)
0 UP 0 DOWN
 
Sikas 



Wiek: 40
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg(Wrocław)

Wysłany: 2006-05-28, 11:57   

Ja własnie odniosłem wrażenie, że to Ty indywidualnie( w stosunku do mnie) do tego podchodzisz i od początku chciałeś mi "pojechać". Pierwszy post jaki napisałem od którego zaczeła sie ta, juz za długa rozmowa, dotyczył mnie i teamu, a Ty Adyk pisałeś często rózne rzeczy o mnie, w taki sposób, że wydawało mi sie, że masz do mnie "problem". Broniłem się, co jest raczej normalne, ale patrząc własnie na Twoją ostatnią wypowiedź, to widze, że chyba zrozumiałeś o co mi chodziło mówiąc o nastawieniu naszego teamu. Nie widziałem tego meczu ale z tego co piszecie, to chłopaki ostro walczyli (jak sam mówisz w porównaniu do pierwszego meczu), a mnie własnie wkurzał brak walki i to, że chyba tylko ja traktowałem poprzedni mecz poważnie. Uważam, że moje wcześniejsze słowa zmobilizowały QRB, które pokazało, ze umie zagrać i czasami potrafi sie zmobilizować.
Widzisz, uważam ze głupio napisałeś z Ostim chyba tylko dla picu bo chodziło Ci o mnie. (podtrzymując poprzednią rozmowe). Dla porównania mecze z Lewinem były podobne tylko, ze nie było mnie na pierwszym spotkaniu. Widziałem je natomiast z ławki i widziałem również beznadziejne nastawienie, a to że w drugim meczu grałem i wygralismy, nie było moją zasługą ale zasługą własnie mobilizacji. W wczesniejsze pretensje były o to że jesli gramy na luzie ale chcemy wygrać to grajmy na tych zawodników którzy wykazuja dobrą skutecznośc i tyle. To chodziło o nasz team, a błedem było, że napisałem to na forum, gdzie wynikła powyższa rozmowa, której chyba już nikt do końca nie rozumie.

Spoko, więcej na ten temat nie będę odpisywał. Pozdrawiam QRB i reszte teamów
Ostatnio zmieniony przez Sikas 2006-05-28, 12:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-28, 12:14   

Sikas, po pierwsze, nie mam zadnego "problemu" :) po drugie, to co teraz piszesz, spoko, rozumiem, tyle ze od poczatku nie chodzilo mi o zespoł czy cokolwiek z tym zwiazane, tylko o Twoją postawe wobec przegranego meczu, tylok i wylacznie o to, moze kiedys bedzie okazja by o tym pogadac, bo tu taj to średnio wychodzi :D
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-28, 17:05   

Zgon :P
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-28, 17:11   

Draft napisał/a:
Zgon :P

bardzo trafne spostrzezenie :mrgreen: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-28, 19:08   

Zeby nie bylo, ze sie wpier... miedzy wodke a zakaske i nie broniac Sikasa, ale to co Adyk napisal w komentarzu do meczu zainteresowanych, mozna zrozumiec tylko w ten sposob, ze kolega Sikas i Ostasz przeszkadzaja ORB w wygrywaniu, albo Qrb bez nich gra lepiej i wygrywa. Chyba ze jest to Kod Davinci i nalezy nalezy czytac miedzy wierszami.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 06, 21, iii, mecze, off, play, runda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu