Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: ManiekBRG!
2011-01-22, 08:51
Tele Pizza
Autor Wiadomość
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

  Wysłany: 2011-01-22, 00:02   Tele Pizza

Wielka firma która nie dowozie pizzy po za teren miasta i robi wielką łaske, odradzam bardzo ponieważ są tam osoby nie kompetentne do udzielenia jakich kolwiek informacji na temat tego dla czego... :twisted:





//zły dział - przenoszę.
Ostatnio zmieniony przez ManiekBRG! 2011-01-22, 08:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kontrakt 



Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010

UP 46 / UP 22



Wysłany: 2011-01-22, 00:30   

Yyy co? :shock:

Chyba trochę nie ten dział, a poza tym... Rozumiem chodzi o to, że chciałeś zamówić pizzę poza miasto, a pracownik odmówił i nie umotywował tego? No to rzeczywiście wielki afront :wink:

Polecam pochylić się nad zasadami pisowni - konkretnie dział razem/osobno;)

A pizza faktycznie nic specjalnego :wink:
0 UP 0 DOWN
 
basiek8 


Wiek: 56
Dołączyła: 06 Lis 2007

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2011-01-22, 00:46   

Ja odradzam z innego powodu, nie jest smaczna.
0 UP 0 DOWN
 
agusia151990
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-23, 13:10   

ja tam kiedys zamowilam pizze, jak ja dostalam to bylo jakies grube szklo :shock: kiedy to zglosilam to babka sie skrzywila i powiedziala czy moze chce na rekompensate druga taka sama, to stwierdzialam ze ok w koncu zaplacilam za nia :P ale kiedy dali ta druga to znowu sie trafilo, ale za drugim razem stwierdzili ze sama to tam wlozylam, ze nie mozliwe ze to oni :| ODRADZAM tam pizze
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2011-01-23, 22:17   

Dobra czas to jakos na prostowac, ponieważ posta pisałem w trakcie imprezy jest nie za bardzo zrozumiały. Jeżeli pizzeria jak nazwa wskazuje ma za zadanie dowozić pizze(bo skoro tele to raczej jej nie zjem przez telefon) i naglę dowiaduje sie że do mojej miejscowości nie dowożą troszkę sie zdziwiłem, poprosiłem o rozmowę z kierownikiem zamias tego rozmaiwałem z kierowcą, który nie potrafił mi tego wytłumaczyć, tak czy siak nie dowiedziałem się dlaczego akurat do mojej miejscowości nie dowożą. To już drugi raz kiedy przejechałem się na tej pizzerii. Zdecydowanie odradzam.
0 UP 0 DOWN
 
TELEPIZZA 


Wiek: 48
Dołączyła: 27 Sty 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-27, 13:36   

Adamek napisał/a:
Dobra czas to jakos na prostowac, ponieważ posta pisałem w trakcie imprezy jest nie za bardzo zrozumiały. Jeżeli pizzeria jak nazwa wskazuje ma za zadanie dowozić pizze(bo skoro tele to raczej jej nie zjem przez telefon) i naglę dowiaduje sie że do mojej miejscowości nie dowożą troszkę sie zdziwiłem..


Powód jest jeden, dostawcy nie jeżdżą do miejscowości poza Brzeg (nie do wszystkich oczywiście, te bliższe jak Żłobizna czy Skarbimierz są obsługiwane) ze względu na czas dostawy. Standard przyjęty przez TELEPIZZĘ określa iż od momentu przyjęcia zamówienia do momentu dostarczenia powinno upłynąć około 30 min. Teraz wyobraźmy sobie iż dostawca wyjeżdża do miejscowości oddalonej o kilka kilometrów od Brzegu i przychodzą kolejne zamówienia? Obawiam się iż dla kolejnych klientów czas oczekiwania byłby nie do zaakceptowania. Z kolei utrzymywanie większej liczby dostawców tylko w celu obsługiwania zamówień z miejscowości oddalonych od Brzegu jest nieuzasadniony gdyż tego typu zapytania są sporadycznymi przypadkami.
Co do smaku pizzy ciężko dyskutować, myślę iż jest to sprawa indywidualna.
Co do szkła w pizzy jest to niedopuszczalne, żadne szklane naczynia czy inne wyposażenie przy produkcji pizzy nie są używane więc jedyną możliwością jest to że zanieczyszczenie dostało się na sali konsumpcyjnej lub zastało dostarczone ze składnikami z magazynu centralnego. Zarzut jest na tyle poważny iż bardzo proszę o szczegółowe informację na PW, sprawa zostaje też przekazana do centrali firmy, ktoś spróbuje się w tej sprawie z Panią skontaktować.
Zapewniam iż standardy higieniczne TELEPIZZY, jako firmy posiadającej tysiące lokali na różnych kontynentach, spełniają najwyższe europejskie wymagania co do higieny i jakości produktów.

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-27, 13:42   

TELEPIZZA, tylko Brzeg i Zielęcice dzieli 1 droga jadąc nowym wiaduktem koło stadionu praktycznie wlatuje się do Zielęcic. Uwierz mi ze kierowca dluzej jedzie do Skarbimierza (tam wozicie) niz do zielęcic
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2011-01-27, 20:49   

Po za tym jeszcze bliższą drogą do Zielęcic niż ta o której mówi blaster, jest obwodnica dojazd tamtędy nie zajmie więcej niż 7-8 minut...
0 UP 0 DOWN
 
aisuga 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2011

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-22, 17:41   

ja tam nie polecam :x :|
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-05-22, 23:39   

Tele Pizza to przecież sieć pizzerii w całym kraju wiec standard wszędzie powinien być taki sam. Co prawda nie mam doświadczeń z brzeska Tele Pizzą (jedynie w innym mieście), ale normalnie ta sieciówka całkiem przyzwoita jest a pizza smakowo i jakościowo bardzo ok.

Co do dostawy w samym Brzegu - jakoś się nie dziwię - czas zamówienia to czas zamówienia.
0 UP 0 DOWN
 
aniołek85 


Wiek: 96
Dołączył: 26 Kwi 2009

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-05-31, 21:45   

Próbowałem pizzy - nie polecam. Po prostu mi nie smakowała... :/
0 UP 0 DOWN
 
zurek 
Streetball



Wiek: 26
Dołączył: 19 Lip 2010

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-04, 13:08   

Zgadzam się z aniołek85, i aisuga, pizza tam smakuje jak mrożonka :x
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-06-04, 13:21   

Mi również nie przypadła do gustu. Widać, że nie tylko ja mam taką opinię.
0 UP 0 DOWN
 
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2011-06-05, 09:39   

Jeśli szukasz dostawy poza Brzeg to polecam Prime, oczywiście czym dalej oddalona miejscowość tym więcej za dojazd ale jeśli chodzi o Żłobizne czy chodźby Pawłów to cena jest standardowo niska - 3 zł jeśli się nie mylę :)


A co do pizzy w TELEPIZZA to nie mam zdania, nigdy nie miałem okazji spróbować.
Ostatnio zmieniony przez Vento 2011-06-05, 09:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
paaati91 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Sty 2011

UP 2 / UP 2



Wysłany: 2011-06-05, 09:47   

I ja również zbytnio nie przepadam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pizza, tele


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu