Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
który pediatra najlepszy?
Autor Wiadomość
marie 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Paź 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-10, 09:56   

Dziękuję raz jeszcze. Spotkałam się z podobnymi opiniami. Tylko o Panu Salija nic dotąd nie słyszałam.
0 UP 0 DOWN
 
MARTITA 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-10, 22:41   

...czytam te wpisy na temat lekarzy i postanowiłam, ze również się wypowiem.... moj synek był zapisany do przychodni na Trzech Kotwic do dr Huczyńskiej. Niestety byłam bardzo rozczarowana podejściem lekarki. Przy szczepieniach nie badała go dokładnie, w jednym czasie "załatwiała" kilkoro dzieci. Gdy moj synek zachorował, zawsze bagatelizowała objawy. Raz kazała mężowi chore dziecko ubrać na korytarzu bo spieszyła się na przerwę kawową. Z łaska udzielała odpowiedzi na zadawane pytania. Ciągle wszystko robiła w pośpiechu. Praktycznie każda wizyta w przychodni kończyła sie i tak wezwaniem dr Salija prywatnie do domu. Brakuje jej ciepłego i życzliwego podejścia do maluchów.Przez dr Huczynską moj syn do dzisiaj denerwuje sie wizytami u lekarza. Za to dr Salij po pierwszym rzuceniu okiem na dziecko wiedział, że syn ma zapalenie krtani, trzydniówkę czy różyczkę. Był przemiły i zawsze odpowiadał cierpliwie na nasze pytania. Ponieważ nie chcieliśmy ciągle wydawać kasy na prywatne wizyty, postanowiliśmy zmienić przychodnie na KAMED i dr Małgorzate Onisk - Piecuch, która okazała się równie dobrym lekarzem co dr Salij. Moj syn nareszcie przestał panicznie płakać podczas badania. Pani doktor zawsze jest bardzo cierpliwa i miła. Widac że jest to lekarz z powołania.
0 UP 0 DOWN
 
honorata8310 



Wiek: 113
Dołączyła: 26 Sie 2010

UP 5 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-01-08, 20:30   

Chwalę sobie doktor Granat. Ma świetne podejście do dzieci, nie faszeruje ich antybiotykami i cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Bez problemu daje skierowanie do specjalistów. Jeśli jest taka potrzeba przyjeżdża do domu.
Nie każdy jest przekonany do homeopatów, ale uważam, że jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi. Moja córka ma prawie 8 lat, a antybiotyk zażywała dwa razy i to dlatego, że naszej lekarki nie było i zastępowała ją dr. Huczyńska... Osobiście nie przypadła mi ona do gustu. Słyszałam też wiele dobrego o dr. Salij.
Decyzja należy do Ciebie.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2012-01-11, 16:04   

gunia ja wiem co piszę i każdy ma prawo sie tu wypowiedzieć. Pani Huczyńska była lekarzem mojego dziecka od urodzenia do 1 roku życia i moje dziecko bardzo mi chorowało przez pierwszy rok ( choroby które tam wypisałam nie miał na przełomie tych dwóch miesięcy ale całego roku). Za każdym razem najpierw szłam do dr Huczyńskiej i ciągle leczyła mi dziecko heomopatykami albo syropem z cebuli, niestety na drugi dzień góra dwa dni po wizycie u niej moje dziecko czuło sie bardzo źle, gorączka, kaszel, żółty katar i zapalenie gardła, krtań, raz zapalenie płuc ( oczywiście to stwierdzał już dr Salij bo zawsze u niego lądowaliśmy bo dr Huczyńska zaś by kazała mi dziecko leczyć syropkiem cebuli! ). Ja wypowiadam sie o moim doświadczeniu z tą Panią doktor.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2012-01-11, 16:08   

MARTITA napisał/a:
...czytam te wpisy na temat lekarzy i postanowiłam, ze również się wypowiem.... moj synek był zapisany do przychodni na Trzech Kotwic do dr Huczyńskiej. Niestety byłam bardzo rozczarowana podejściem lekarki. Przy szczepieniach nie badała go dokładnie, w jednym czasie "załatwiała" kilkoro dzieci. Gdy moj synek zachorował, zawsze bagatelizowała objawy. Raz kazała mężowi chore dziecko ubrać na korytarzu bo spieszyła się na przerwę kawową. Z łaska udzielała odpowiedzi na zadawane pytania. Ciągle wszystko robiła w pośpiechu. Praktycznie każda wizyta w przychodni kończyła sie i tak wezwaniem dr Salija prywatnie do domu. Brakuje jej ciepłego i życzliwego podejścia do maluchów.Przez dr Huczynską moj syn do dzisiaj denerwuje sie wizytami u lekarza. Za to dr Salij po pierwszym rzuceniu okiem na dziecko wiedział, że syn ma zapalenie krtani, trzydniówkę czy różyczkę. Był przemiły i zawsze odpowiadał cierpliwie na nasze pytania. Ponieważ nie chcieliśmy ciągle wydawać kasy na prywatne wizyty, postanowiliśmy zmienić przychodnie na KAMED i dr Małgorzate Onisk - Piecuch, która okazała się równie dobrym lekarzem co dr Salij. Moj syn nareszcie przestał panicznie płakać podczas badania. Pani doktor zawsze jest bardzo cierpliwa i miła. Widac że jest to lekarz z powołania.



Podpisuję się pod tym rękoma i nogami :) Bardzo żałuję, że choidziłam na szczepienia, na wizyty do dr Huczyńskiej, której moje dziecko bało sie panicznie! Doktor Salij przemiły facet z super podejściem do dzieci i zawsze trafną diagnozą oraz leczeniem!! POLECAMMMMMMM!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-01-12, 14:11   

Polecam dr Anielę Damuć z przychodni na ul Chocimskiej. Zawsze miła , cierpliwa, dociekliwa i na badania wysyła od ręki jeśli tylko coś wzbudza jej czy rodziców wątpliwości. Moją rodzinę pani doktor leczy już ponad 30 lat i nikt nigdy się na niej nie zawiódł. Jest to lekarka która nie traktuje pacjenta tylko jako przypadek chorobowy ale jak jest potrzeba to pomocną dłoń też wyciągnie :)
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-01-16, 11:03   

auri-star napisał/a:
Polecam dr Anielę Damuć z przychodni na ul Chocimskiej. Zawsze miła , cierpliwa, dociekliwa i na badania wysyła od ręki jeśli tylko coś wzbudza jej czy rodziców wątpliwości. Moją rodzinę pani doktor leczy już ponad 30 lat i nikt nigdy się na niej nie zawiódł. Jest to lekarka która nie traktuje pacjenta tylko jako przypadek chorobowy ale jak jest potrzeba to pomocną dłoń też wyciągnie :)


To prawda Pani Aniela jest świetnym lekarzem, była także i moim pediatrą. Obecnie prowadzam mojego maluszka do dr. Onisk-Piecuch i bardzi jestem zadowolona. Polecam również Pana Polikowskiego.
0 UP 0 DOWN
 
matuni 


Wiek: 44
Dołączyła: 28 Wrz 2010

UP 5 / UP 0



Wysłany: 2012-01-21, 19:31   

Ja niestety zawiodlam sie na naszych Brzeskich lekarzach przez cały rok nie mogli wyleczyć mi dziecka z infekcji dróg oddechowych wydałam mnustwo pieniędzy na leki oblatałam cały Brzeg od pediatry po laryngologów,alergologów państwowo i prywatnie aż trafiłam na dr.Bednarka lekarza pediarty,toksykologa z Wrocławia który przyjmuje w Brzegu prywatnie fakt też dużo bierze za wizyte bo 70zł i za wyniki które musiałam robić dziecku prywatnie we wrocławiu ale warto było bynajmniej wiem co mu jest i jak teraz leczyć.A i dr.Piszczulin też ma rękę jeśli chodzi o homeopatie jeśli ktoś oczywiście jest za tą metodą leczenia bo ja jestem bardzo zadowolona.No ale to moje zdanie w końcu każdy ma prawo wypowiedzi.Nie mówie że lekarze z Chocimskiej żle leczą no ale niestety nie dali rady rady postawić diagnozy mojemu dziecku przez prawie rok i przez leczenia antybiotykami zaburzyli mu cały układ immunologiczny. :(
0 UP 0 DOWN
 
Ula 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-03-09, 12:56   

Szczerze polecam dr Bednarka, mam 2 chłopców 9 i 2 latka, zeszłej zimy chorowali i chorowali, aż trafilismy do dr Bednarka, pierwszy lekarz , który zalecił badania i wdrozył odpowiednie leki. W tym roku zgodnie z zaleceniami dzieci biorą witaminy, tran i tej zimy nie miały nawet kataru:)
0 UP 0 DOWN
 
lucas33 


Wiek: 48
Dołączył: 01 Wrz 2015

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2015-09-01, 08:28   Re: który pediatra najlepszy?

Dla mnie najlepsza okazała się Spakowska z Opola. Od razu widać, że ta Pani doskonale zna się na swoim fachu, dodatkowo nie jest droga i naprawdę można się do niej zwrócić z każdym zdrowotnym problemem. Prawdziwy fachowiec. Zdecydowanie polecam. Numer do niej to 508 570 983.
0 UP 1 DOWN
 
anna666 


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Lut 2016

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2016-02-09, 17:15   pediatra brzeg

Witam,
Chcialabym się dowiedziec jakiego polecacie pediatre? Wiem ze juz ten temat się pojawił ale opinie są z 2010 -2012 r. Czy ktos moglby siè wypowiedziec? Niedlugo urodzę i muszę wybrac dobrego pediatre..help
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ktory, najlepszy, pediatra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu