Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
który pediatra najlepszy?
Autor Wiadomość
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2010-02-04, 15:03   który pediatra najlepszy?

który pediatra z brzegu jest najlepszy ? podzielcie sie opiniami jestem mloda mamusia i musze wybrac jakiegos dobrego pediatre dla swojego synka. A i czy prywatnie przyjezdzaja z wityta? prosze o opinie i namiary, dziekuje
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-02-04, 21:28   

Małgosiu
jesli moge ci polecic to polecam i to bardzo pania doktor Huczyńska z przychodni Trzy Kotwice.
przerobiłam wielu pediatrów w naszym miescie i niestety byłam zawiedziona, czesto zostałam na tzw. lodzie zostawiona przez nich.
Jesli chodzi o doktor Huczynska zawsze dostawałam rzetelne informacje na temat stanu zdrowia dzieci, nigdy nie prosiłam sie o zadne skierowanie do specjalisty jesli zauwazylam cos niepokojacego, w razie watpliwosci od reki badania itp.

pamietaj idac do lakarza z dzieckiem nie powinnas wyjsc z gabinetu zanim nie zadasz wszystkich nurtujacych cie pytan i dopoki nie otrzymasz odpowiedzi na wszystkie twoje pytania!

pozdrawiam i powodzenia!
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-02-04, 21:48   

Państwowo w wieżowcu na Chocimskiej polecam dr Kaczan, dr Damuć.
Z prywatnych wizyt domowych korzystałam kilka razy z dr Salija -polecam.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2010-02-05, 04:27   

ja moge tylko ocenic po sobie i jednak zostane przy dr Granat tylko nie wiem czy dalej przyjmuje na Trzech kotwic ale z tego co pamietam tez i przyjezdzala w razie naglych wypadkow do domu, jesli np cos sie dzialo jak przychodnia byla zamknieta.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-02-05, 06:49   

Proponuję dr. Arłukowicza.Przepraszam , taki żart.
Ostatnio zmieniony przez mulder 2010-02-05, 06:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2010-02-05, 12:25   

dziekuje ;) duzo mi pomogliscie
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-02-05, 16:03   

przygotuj sie ze dziecko bedzie leczone w niekonwencjonalny sposob czyli na kazdym kroku homeopaty.
0 UP 0 DOWN
 
kasiulek 


Wiek: 45
Dołączyła: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-12, 21:24   

Małgosiu Uważam, że na ul. Chocimskiej dr Damuć pomogła mojemu synkowi i wykryła chorobę której nie wykryło wielu lekarzy. Pozdrawiam i powodzenia :)
0 UP 0 DOWN
 
marie 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Paź 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-06, 13:05   

Witam! Ponieważ i mnie wybór pediatry już niedługo czeka, podpinam się pod pytanie. Każdy lekarz dostał po jednym głosie, więc może jeszcze ktoś się wypowie i przechyli szalę na czyjąś korzyść? A może ktoś jest zapisany do przychodni na ul. Herberta? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
0 UP 0 DOWN
 
kasiadom1 


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009

UP 12 / UP 10



Wysłany: 2011-12-06, 14:01   

Oczywiście,p.Onisk-Piecuch..bardzo dobry lekarz,pediatra- neonatolog,zawsze wyleczy,skieruje bez problemu na wszystkie potrzebne badania,dodatkowo ma podejście do niemowląt jak i starszych dzieci,sama przychodnia Kammed też super podejście do pacjentów mają!!!
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-12-06, 22:45   

No i ja również polecę dr Małgorzatę Onisk-Piecuch. Cierpliwa jak mało który lekarz, wyrozumiała dla czasem dziwnych życzeń rodzica;) Bez większych problemów wypisuje skierowania na badania i do specjalistów. Ma podejście do tych całkiem malutkich pacjentów i tych trochę większych. Mój syn niebawem będzie miał 5 lat i jak na razie nie mamy powodów do narzekań. Reszta lekarzy i pozostały personel;) w Kammedzie, w mojej opinii, tez ogólnie jest ok.
0 UP 0 DOWN
 
marie 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Paź 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-12-07, 12:08   

Dziękuję za opinie:) Może ktoś jeszcze się wypowie?
0 UP 0 DOWN
 
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2011-12-08, 10:35   

tylko nie dr Kaczan. Dla ów dr śmierć pacjentki, która była wynikiem jej błędnej diagnozy obchodzi ją jak "zeszłoroczny śnieg"....
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2011-12-08, 21:36   

Ja odradzam dr Huczyńską nigdy mi dziecka nie wyleczyła, zawsze po wizycie u niej na drugi dzien syn zamiast czuć sie lepiej było odwrotnie zapalenie krtani, zapalenie gradła itp. i wizyta prywatna u innego lekarz i dopier odpowiednie leczenie. Ja osobiście polecam dr Salija przyjmuje w przychodni na Chrobrego tam gdzie bank PKO. Miły, symaptyczny, świetne podejście do dzieci i zawsze trafne leczenie! Mój syn jest pod jego opieką od 2 m-c życia kiedy to dr Huczynska skierowała go do szpitala do Brzegu na zrobienie badań poniewaz miał lekką anemie i OB złe ( czego nie robi się dziecku powinno się robiś CRP bo OB robi sie dorosłym, jak się później dowiedziałam od Opolskich lekarzy) dziecko poszło tam zdrowe, zrobiono badania które wyszły ok, ale jak wiadomo oddział dzieciecy to same bakterie i zarazki wiec moje dziecko złapało tam biegunkę( przez co musilismy tam dłużej zostać), nastepnie katar i kaszel oraz chore gardlo, mimo to wypuszczono nas ze szpitala i tego samego dnia jak wyszlismy nie dawalo mi spokoju to jak dziecko zle wyglada i okropnie kaszle,wiec wezwalam drSalija ktorego polecano mi jeszcze jak byzlam w ciazy, doktor jak go tylko zobaczyl i popatrzyl tylko na klatke piersiowa odrazu powiedzial szybko szpital ale Opole, odradzil Brzeg (jak mogli wypuscic dzeicko w takim stanie) osluchal i powiedzial ze podejzewa zapalenie pluc i trafil, trafilismy na Witosa do Opola, gdzie wyleczono mi dziecko w ciagu 7 dni, lekarze super, opieka nad dzecmi wspaniala, polecam ten oddzial bardzo mocno!! i polecam wszystkim dr Salija!
0 UP 0 DOWN
 
gunia 


Wiek: 46
Dołączyła: 29 Sie 2007

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2011-12-09, 23:00   

gosiaczek212 napisał/a:
Mój syn jest pod jego opieką od 2 m-c życia
znaczy się dr Salija!
gosiaczek212 napisał/a:
Ja odradzam dr Huczyńską nigdy mi dziecka nie wyleczyła, zawsze po wizycie u niej na drugi dzien syn zamiast czuć sie lepiej było odwrotnie zapalenie krtani, zapalenie gradła itp

Jak coś piszesz to zastanów się czy to ma sens. Tyle chorób w ciągu dwóch miesięcy życia dziecka to szok. Napisz np. że Pani dr Huczyńska nie przypadła Ci do gustu, a nie głupoty piszesz. Ja też mam dzieci i leczę je u owej dr od około 7 lat i nie narzekam, a jak miałabym do niej zastrzeżenia to przeniosłabym się do innego lekarza a nie pisała pierdoły na necie, bo tak dla niektórych jest najprościej.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ktory, najlepszy, pediatra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu