Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Porządki w Użytkownikach część pierwsza
Autor Wiadomość
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-05-10, 09:05   

Właśnie o tym mówię-wystąpiłem z prośbą-pytaniem do Dreda... Kto by przypuszczał, że ludzie potraktują ten temat jakos sposobność do wyrzucenia z siebie wszsytkich swoich żalów...
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-05-10, 09:18   

Zamiast zbierać energię przeciwko władzą naszego pięknego miasteczka wy wolicie się kłócić między sobą!! 8)

stop.gif
Plik ściągnięto 13827 raz(y) 2,24 KB

0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 09:18   

Cytat:
Steve-jak możesz mu pisać żeby się nie wtrącał skoro sam to robisz?? Pytanie zadałem do Dreda a niepotrzebnie wtrąciły sie inne osoby...


Wożny, ale ja nie wtrąciłem się tak jak Gałek, który przesadza i widze, że nie zna konkretów , a pisze takie pierdoły. Ja wtraciłem się podtrzymując Twoje zdanie co do Dreda, bo ja też tego nie lubie, ale niestety wyszły inne sprawy, które według mnie dobrze, że zostały powiedziane. I koniec !! Więcej tutaj nie pisze!!

No i chyba coś z tym musi być Burakiem, bo ja jak obraziłem kumpla dziewczyne (i to żartem) musiałem go przepraszać go i dziewczyne, a coś z Twojej strony nie widać zachęty do przeprosin,a jedynie do bicia. Pozdro!
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-05-10, 09:31   

Steve-przeczytaj to jeszcze raz:

Andrzejbrzeg napisał/a:
Teksty typu, „Bo ja wczoraj przyniosłam do Ciebie cukierki a ja kiedyœ poczęstowałam Cię ciastkami. A tak w ogóle to Marek jest najlepszy, bo nic się nie odzywa. Tak a Ty nie słyszałaœ jak mówił o Twoim tatusiu” itd.
!!


Widzisz - ciężko mi się z tym oswoić, ale dobrze mi to uzmysłowiłeœ - jestem burakiem ... :D No ale cóż, jak to mówiš-nikt nie jest idealny :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 09:55   Zasady usuwania użytkowników

Rich Kramer napisał/a:
wracajac do tematu glownego - jutro bedzie wielkie poruszenie na ulicy robotniczej, wielu biernych czytelnikow stracilo przeciez swoje konta...


W kwestii szczegółowego wyjaśnienia usuniętych kont i kont, które będą w przyszłości usuwane informuję, że kryteria są następujące :

Nie usuwa się kont uzytkowników :
- którzy w okresie ostatnich 3 miesięcy zalogowani sie na forum
- posiadają choc jeden post

Usuwani sa natomiast uzytkownicy którzy :
- zarejestrowali sie ponad 3 miesiące temu i nigdy nie zalogowani
- zalogowali się tylko raz od razu po rejestracji a tejestracja równiez nastąpiła ponad 3 miesiace temu.

Dlaczego.
- takie konta blokują nazwy innym
- sztucznie podwyższają statystyki

Jeżeli czyjeś konto zostało usunięte można załozyc identyczne jeszcze raz.

A teraz z życia :
Ostatnio spotkałem znajomą, która miała konto na forum i się jej zapytałem czy tu zagląda.
Odpowiedziała : "Forumbrzeg :?: Hmmm, coś kojarzę. A tak, kiedyś kumpel mnie prosił więc sie zarejestrowałam. Ale to było jakiś rok temu. A wogóle to nawet hasła nie pamiętam."
Nie ma już jej konta :D
0 UP 0 DOWN
 
grzechu 
Kawaleria Polska



Wiek: 48
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Popielów

Wysłany: 2006-05-10, 11:55   

Nawet nie czytalem tego wszystkiego. Co niektorzy popisali sie tolerancja, i kultura. A przeciez forum ma byc sposobem na publiczne wypowiedzenie sie. Kazdy powinien miec prawo do pisania w sposob ktory wyroznia jego osobowosc, i tak samo jak nie istotny jest kolor skory tez niewazne powinno byc ze ktos pisze oooo. Natomiast ublizanie komus powinno byc naganne, gdzie byli moderatorzy? Jestem za tym zeby kazdy mogl wyrazic sie na forum w taki sposob jaki uwaza za stosowny. Jezeli ktos mialby pretensje, zawsze moze poprosic autora aby zmienil styl, lub wskazac mu bledy, w sposob nie delikatny, oczywiscie na pw i oczywiscie nie zmuszac nikogo na sile. Na podstawie stylu pisania mozemy ocenic osobowosc piszacych, to duze ulatwienie. Po co zabijac indywidualizm? Czy wszyscy musza byc rowni

Apeluje o tolerancje, i prosze o pogodzenie sie wrzystkim skluconym, poki nie jest zapozno.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-05-10, 13:37   

Cytat:
Apeluje o tolerancje, i prosze o pogodzenie sie wrzystkim skluconym, poki nie jest zapozno.

to dobry pomysl bo jak juz kiedys ktos napisal:

Cytat:
na Forum jestesmy jedna wielka rodzina


i chyba warto to podtrzymac :)
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-05-10, 16:37   

na pewno na jakims spotkaniu forumbrzeg.pl pojawimy sie z egejta. rozmowy na ten temat nie bedzie.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 18:54   

Temat zamykam, niech ktoś spróbuje coś dopisać oskalpuję (dotyczy moderatorów)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czesc, pierwsza, porzadki, uzytkownikach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu