Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Porządki w Użytkownikach część pierwsza
Autor Wiadomość
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-09, 18:28   

oka - więc się PODPORZĄDKUJE jak trzeba -ale nikogo nie zmuszam do czytania moich "DEBILNYCH" postówwwwwwww :evil: :wink: :evil:
po prostu chyba się nie zmienię "ZA STARY JESTEM" - pozdro dla "normalnych inaczej" i tych co się ze mną MĘCZĄĄĄ ;-)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 18:28   

egejta napisał/a:
aha i jeszcze jedno, mi bardzo w czytaniu przeszkadzaja liczne bledy ortograficzne, ktore popelnia 75 % forumowiczow. czy da sie cos z tym zrobic AlferX


Na ortografią jak już napisał KtOŚ troszeczke (bo wciąz się rozwija) cenzor.
Świadczy o tym tekst Woźnego, który napisał :
Woźny napisał/a:
... który zamiast pisać "który", pisze "który" ...

drugie zostało napisane przez "u".

Może i źle sformułowałem porównanie (DRED sorki za porównanie) ale człowiek naprawdę jest w stanie do wszystkiego się przyzwyczaić.

egejta napisał/a:
ten blog to jest prowokacja, na którą jak widze niektórzy dali się nabrać

Tak wiem o tym (można to wyczytac równiez w komentarzach) , ktos sobie jaja robi, ale po to by być oryginalny, nietuzinkowy i nie podpadać pod typową polską mentalność. Tylko, że wiele osób bierze z tego przykład i rzeczywiście tak zaczyna pisac. Najpierw między sobą, później publicznie, a w końcu zaczyna nierozróżniać zabawy (takie śmieszne, oryginalne pisanie) od poprawnej polszczyzny.

Napisalem :
alferx napisał/a:
ale jak mi ktoś tak na forum zacznie pisac to ostrzeżenie od razu dostanie.

Oczywiście nie dotyczy to DREDa, bo to już dla niego normalne. Widzę że trochę ten cały hałas wokół DREDa pomógł, bo doczytuję teraz te Jego ostatnie posty do końca.

Cytat:
a co do textów Dreda to uważam że nakaz normalnego pisania to nie jest mentalność, tylko chęć ułatwienia ludziom życia, gdyż to forum używa wiele osób. Publicznie trzeba się pokazywac z dobrej strony.


Dokładnie o to mi chodzi. KtOś MoŻe SoBiE PiSaĆ JaK Mu SiĘ ChCe, aLE nIEcH tAKiE śMIEszNe i orYGinALne style wrzuca do podpisu, bo naprawdę to się ciężko czyta.
Jak pisałem, wiele postów DREDa nie doczytałem a nawet nie zacząłem czytać widząc jak wyglądają. Możliwe, że nie przeczytałem wielu ciekawych rzeczy i to z powodu wyglądu a nie jakiegoś urazu do osoby DREDa.
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-09, 18:34   

alferx napisał/a:
Możliwe, że nie przeczytałem wielu ciekawych rzeczy i to z powodu wyglądu a nie jakiegoś urazu do osoby DREDa.

i... TO czuje że pisze MODERATOR w "sile wieku" - hehe-nie ma co się podniecać bo dla niektórych grozi TO zawałem...mimo MŁODEGO wieku . . . a może mam braki z dzieciństwa, a może nie mam tyle lat ile podałem , a może ... może i może-CHOLEFCIA ma być miło a czepiamy się PIERDÓŁ!!!

może niech ADMIN wprowadzi REGULAMIN wyrażania się-postowania itp itd.???
i niech MODERATORZY popracują nad SOBĄ-a później nad STYLEM INNYCH

ja się ZMIENIĘ O B I E C U J Ę!!!

KONIEC już nie wypowiadam się w TYM TEMACIE, żeby nie było :offtopic: -pozdrawiam i do... :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-09, 18:47   

steve napisał/a:
Tak samo nie podoba mi się jak niektórzy moderatorzy wciskają się wszędzie, do każdego posta i tematu jakby mieli na wszystko odpowiedż i zdanie. Nie będe wymieniał kto, te osoby same dobrze wiedzą o co chodzi.

A może wymienisz :?: Wydaje mi się, że każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrażać. Co nie oznacza, że na wszystkim musi się znać. Mamy prawo się mylić i popełniać błędy, "jesteśmy tylko ludźmi nie aniołami...". Ale nikt nie może tu nikomu zabronić wypowiadania się w jakimś temacie :-P Tak samo Ty masz prawo np. napisać wiersz jak ja np. ocenić grę drużyny Forumbrzeg.pl :wink: Różnica polega tylko i wyłącznie na tym, że jedni ludzie ograniczają swoje zainteresowania tylko do jednej dziedziny i tylko tam coś piszą, a inni nie wstydzą się swoich opinii i wyrażają je na każdy temat, który ich interesuje :-P Co oznacza, że chyba są mniej ograniczeni w swoich zainteresowaniach :x
Poza tym co innego moderować wszędzie a co innego po prostu wyrażać swoje zdanie :-P Poza tym, gdyby każdy moderator solidnie podchodził do swojej roboty inni nie musieliby wyręczać Go w Jego dziale :-P
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-05-09, 19:01   

wracajac do tematu glownego - jutro bedzie wielkie poruszenie na ulicy robotniczej, wielu biernych czytelnikow stracilo przeciez swoje konta...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 19:06   

Inez napisał/a:
A może wymienisz


ok... Ty Inez przede wszystkim... ja Ci nie zabraniam, ale nie boje się powiedzieć, że Ciebie jest wszędzie za dużo i niepotrzebnie nie raz... jak sama napisałaś zajmij sie jakąś dziedzinna, a nie piszesz wszędzie, gdzie w niektórych tematach nie wiesz o co biega albo się na tym nie znasz. Takie jest moje zdanie.
0 UP 0 DOWN
 
egejta 
coffee person



Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Put-In-Bay

Wysłany: 2006-05-09, 21:30   

steve napisał/a:
Takie jest moje zdanie.

i moje steve :wink:
czasami nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu :D
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 21:39   

ale się zrobił mętlik.

Sam na razie czytam później się wypowiem.
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-09, 22:19   

no i CZEKAMY na INFO od ADMINAAAAaaaaaa ;-)
pozdrooooooooooooo :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-05-09, 22:28   

egejta napisał/a:
a co do woźnego to - no comment (po prostu typowa polska mentalnosc i tyle) :D

egejta napisał/a:
nie DRED, to mialo byc to mnie. jezeli woźny tak szanuje kobiety, to gratuluje :?

egejta napisał/a:

czasami nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu :D

A więc od końca - mówisz o nadgorliwości u moderatorów którzy to wielce wtrącają się - i wcześniej ktoś mówił o tym aby popatrzeć najpierw na siebie a potem krytykować innych ... Więc wytłumacz mi po co w ogóle zaczęłaś się udzielać w tym temacie - pytanie zadałem do Dreda więc czego tu szukasz.
Co do nadgorliwości to jeszcze jedno - radzę popatrzeć na ponad 600 postów Dreda i skupić się nad tym co one konkretnie wnosiły do danych tematów ... Z tego co zauważyłem to jego posty wyglądały mniej więcej tak : " Pozdroooooo ... heheh :D :D:D", albo " Cośbym tam zrobił, i fajnie bym się przy tym bawił ... gdybym tylko był w Polsce" ...
Wracając do egejty - dla twojej wiadomości - szanuje każdego człowieka, bez względu na płeć - warunkiem jest tylko i wyłącznie to, aby była to osoba inteligentna i reprezentująca określony poziom ...
I na koniec - w ogóle nie rozumiem o co ci chodzi gdy piszesz o typowej polskiej mentalności... Po prostu zadałem proste pytanie a ty niepotrzebnie się bulwersujesz i występujesz w roli obrończyni uciśnionych... Wyluzuj się.



Rich Kramer napisał/a:
a ty wozny blaznem mozesz sobie nazywac ale swoja kobiete.


A do ciebie mam prośbę - przypomnij mi te zdanie i powtórz prosto w oczy jak będzie nam dane się kiedyś spotkać live...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 22:32   

Woźny, i reszta. Teraz mówię stanowczo Nie wywoływać kłótni które są niepotrzebne. Niepodoba mi się to a przez to może ucierpieć forum. Nie po to budują jego reputację już dość długo aby osobiste kłótnie i nadgorliwość to zniszczyła :!:
0 UP 0 DOWN
 
galek7 
Galek7


Wiek: 36
Dołączył: 11 Gru 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 22:42   

Rich Kramer - wyzywanie czyjejs dziewczyny dla mnie ma poziom przedszkola...co Wozny ma eraz ma ci odpisac "chyba Twoja stara"? Wg mnie Wozny powinien Ci teraz niezly w.p.p.i.e.r.d.o.l wpuscic...czego nie wykluczam...ja jestem za Woznym i bede za nim wiec pajace zamknac sie !!!
Ostatnio zmieniony przez galek7 2006-05-09, 23:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-05-09, 22:44   

yasiu- spojnie, po prostu dyskutujemy ... Tylko niektórzy po prostu bez sensu się bulwersują... Na razie jest wszystko pod kontrolą . :D
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 22:45   

Zarz polecą ostrzeżenia, moja cierpliwość się kończy :!:
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-05-09, 22:47   

yasiu - o co chodzi ?? Czy ktoś napisał Ci, że poczuł się urażony ?? Nie ścigaj nikogo " z urzędu" ... Jeśli ktoś da Ci znać, że poczuł się urażony to wtedy możesz walić ostrzeżeniami. Nie bądź "nadgorliwy" ... :mrgreen: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czesc, pierwsza, porzadki, uzytkownikach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu