Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeskie Centrum "Kultury".... to chyba jakiś żart
Autor Wiadomość
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-01-16, 19:21   

Grzela, nie wiesz jakie ruchy wykonuje dyrektor, nie wiesz jaki ma budzet, jakie wydatki, stwierdzasz tylko cos, co wszyscy od dawna wiedza i na co narzekaja.
Uwazasz, ze "Bubilek musi odejsc", twierdzisz, ze bylbys lepszym dyrektorem. Tyle ze nie wspominasz w zadnych konkretach o tym, co dyrektor robi zle, a co Ty moglbys lepiej.
Rozpoczales od ataku, a kiedy dochodzi do konkretow, wychodzi na jaw, ze nie masz pojecia nawet w przyblizeniu np. o budzecie. Moje pytanie o konkrety i prosbe o wyjasnienie sprzecznosci w Twoich slowach zbywasz milczeniem i tekstem, ze nie wiemy jakie ruchy robisz. To Ty zaczales watek i to Ty tutaj najwiecej kozaczysz.
0 UP 0 DOWN
 
dahek 



Wiek: 41
Dołączył: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-16, 19:25   

od paru stron piszecie jedno i to samo w kolko nudne się to robi nie lepiej napisać co sie zrobilo w tym kierunku by coś się działo niz pisać kto coś nie robi ?
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-16, 19:43   

Mason, uważam że nasza rozmowa na forum straciła sens, dlatego nie odpisuję. Jestem dzisiaj w herbaciarni, zapraszam, porozmawiamy sobie i poznasz mnie osobiście.
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-16, 19:56   

dahek napisał/a:
od paru stron piszecie jedno i to samo w kolko nudne się to robi nie lepiej napisać co sie zrobilo w tym kierunku by coś się działo niz pisać kto coś nie robi ?


W nowym tygodniu będę się wybierał do dyrektora Bubiłka, zobaczymy czy będzie przychylny do moich pomysłów, które chcę przedstawić.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-01-17, 00:12   

Jeżeli chodzi o WOŚP to organizowałem go 4 lata dzięki BCK bo gdzie indziej mógbym to zrobić? Razem ze sztabem robiliśmy wszystko aby wyszło. W tym roku nie dałem rady ale inne osoby z forum zdołały zorganizować WOŚP w BCK-u i wyszło.Wyszło jak przez 4 wcześniejsze lata. Dostaliśmy to na co BCK było stać. Owszem nie ma sprzętu ale czy to wina dyrektora? Nie raz rozpisywał przetarg na nagłośnienie, ale nie od niego zależne są fundusze.


Każda firma "kosztuje" administracja, ogrzewanie, prąd itd. Budynek BCK jest duży i pochłania swoje pieniądze, ale czy nic się nie dzieje?


Kolego Grzela jeżeli mogę to chciałbym uczestniczyć z Tobą w spotkaniu z dyrektorem Bubiłkiem. Czy wyrazisz na to zgodę i czy mogę jego rezultaty opublikować na forum?

Owszem w Brzegu jest mało atrakcji jeżeli chodzi o koncerty, ale czy koncert jest równy koncertowi? Dla jednego koncert to Doda a dla drugiego poezja śpiewana.

Tak samo jak Grzela chciałbym aby w mieście coś się działo i uważam, że mieszkańcy udowodniający to, że potrafią coś zrobić powinni o tym rozmawiać, powinni razem coś zrobić. Miasto to nie tylko Burmistrz, BCK, PCK itd. miasto to również społeczeństwo.

W tym mieście jak nie dasz coś za darmo to uważany jesteś za tego co spija zyski. Nie raz organizowałem koncerty charytatywne i tam gdzie jest przysłowiowy "wstęp" to odrzuca.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-01-17, 00:26   

yasiu napisał/a:
poezja śpiewana.


właśnie bo ja kocham Poezję Śpiewaną :D wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;D


yasiu napisał/a:
tam gdzie jest przysłowiowy "wstęp" to odrzuca.


nawet jak nie ma wstępu to ludzie wybrzydzają, ze nic się nie dzieje...

Koncert wrześniowy 4 zespoły charytatywny brak wstepu połaczony z aukcją ile osób było ??

mam ty na myśli koncert dla Mikołaja...


i później gadanie, że nic się nie dzieje... zrób koncert to się wybiore...

nie ty Yasiu Grzela czy jak tam


nie stoje po żadnej stronie... ale drażni mnie mentalność ludzi
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2010-01-17, 00:30, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-01-17, 20:38   

Grzela napisał/a:
Jestem dzisiaj w herbaciarni, zapraszam, porozmawiamy sobie i poznasz mnie osobiście.

Niestety, trafiles akurat na czas mojej przeprowadzki, ale jakby cos, pisze sie. Ewentualnie przy okazji JnO mozemy sie spotkac.

yasiu napisał/a:
Kolego Grzela jeżeli mogę to chciałbym uczestniczyć z Tobą w spotkaniu z dyrektorem Bubiłkiem. Czy wyrazisz na to zgodę i czy mogę jego rezultaty opublikować na forum?

Chetnie uslysze/przeczytam relacje.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-01-19, 22:43   

i temat coś zamilkł ;/ Kolego Grzela i jak z tą rozmową yasiu miał byc i coś cisza...
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-01-21, 00:03   

życzliwe wiewiórki donoszą mi, że Grzela wyjechał w trasę z jakimś zespołem, nie znam szczegółów (szczerze mówiąc zapomniałem z kim i gdzie bo trochę tego tam ma ) natomiast będzie w przyszłym tygodniu. A dyrektor nie zając, nie ucieknie. :D
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-21, 01:31   

Grzela
ale jesteś fajny i tajemniczy i wewogle,
a jak już dorośniemy to opowiesz nam jakie ruchy wykonujesz i o której porze dnia?
i czy każdy może takie ruchy wykonywać czy tylko wybrani?
powiedz, powiedz, dostąpimy kiedyś tego zaszczytu, że się przed nami odśłonisz?
żeby nie powiedzieć - obnażysz? I wszcsy będziemy mogli się dowiedzie.ć kim superfajoskim jesteś i jak pretorianie swojego cezara będziemy mogli cię powieść ku bramom mlecznej 5 i zakrzyknąć gromko, "hajże mamy cezara jak kawał lewara, wyskakujta z samowara"!
I tam wszyscy wyskoczą z czwartego piętra a ty wykonasz ruchy i wprowadzisz się do domu kultury i zrobisz wszystkim dobrze a dom zburzysz w trzy dni i siedem odbudujesz, bo tak już mają najsuperfajośniejsi goście.
Tylko nie proponuj mi spotkania w cztery oczy bo moge nie dać rady i spłonę.
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-22, 01:25   

Ileż emocji potrafią wywołać litery! A co dopiero brak tychże!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-01-22, 16:32   

Czy może koledzy pochwalą się jak wyszło spotkanie z p. Bubiłkiem? Bo z czego wiem odbyło się już?
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-27, 10:06   

Witam wszystkich. Musiałem na kilka dni wyjechać i nie miałem też czasu żeby wklepać coś na forum. Spotkanie z Panem Bubiłkiem odbyło się nawet bardzo pozytywnie czego efektem będzie koncert w pierwszej połowie kwietnia - dokładne informacje podam na forum jak tylko będzie podpisana umowa. Podczas spotkania rozmawialiśmy o problemach BCKu, Amfiteatru i o niskim budżecie, ale jak widać można zrobić imprezę ;] Koncert będzie biletowany ;-)


Radek W. !!! Nie mam zamiaru być tajemniczy, a ruchy jakie wykonuję to inaczej praca, którą się zajmuję i nie trzeba być wybrańcem ...

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-01-27, 10:50   

Grzela napisał/a:
Koncert będzie biletowany


i zobaczymy jaka bedzie frekwencja... moze zdradzisz kto bedzie grał >??
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-27, 14:22   

Pan_Pasztet napisał/a:
Grzela napisał/a:
Koncert będzie biletowany


i zobaczymy jaka bedzie frekwencja... moze zdradzisz kto bedzie grał >??


jak tylko podpiszę umowę to zamieszczę obszerne info ;) wszystko w najbliższych dniach powinno być zapięte
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskie, centrum, chyba, jakis, quotkulturyquot, to, zart


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu