Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeskie Centrum "Kultury".... to chyba jakiś żart
Autor Wiadomość
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-14, 17:44   

Rozumiem. Nadal uważam, że Dyrektor mógłby się czasem na forum udzielać, przecież owi właściwi pieniacze to margines, a z tym poradziłby sobie moderator... Pozostaje mi także uszanować tę decyzję.

A co do pomysłów - napisałem w następnym zdaniu, ze ich nie mam :) . Mimo to interesuje mnie ten temat i sobie będę dalej po cichu czytał jego rozwinięcia.
0 UP 0 DOWN
 
Kazik128
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-14, 21:10   

Kiedy dyrektorem był Pan Osękowski w BDKu (bo tak kiedyś się ten obiekt nazywał) było pełno imprez. Zresztą nie tylko w BDKu ale i w Amfiteatrze. Były zespoły taneczne, teatralne, klub filmowy,orkiestra dęta i dixilend prowadzony przez Bogdanowicza itp. Teraz tylko liczy się kasa. Jak jej nie ma to sie nic nie da zrobić. A inwencja to zapomniany termin. U Bubiłka też.
 
q2 


Wiek: 31
Dołączyła: 10 Lis 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-01-14, 21:45   

Niewielu moich znajomych jest zainteresowanych programem oferowanym przez BCK. Dużo osób zajmuje się muzyką i mówią, że w bcku ciężko jest cokolwiek zdziałać a jak już się zdziała to są kłótnie i starożytny sprzęt. :(

Nie wiem czy rozwiązaniem jest zmiana zarządzającego. Przede wszystkim potrzeba reform i inwencji. :)
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-15, 09:34   

Słuchaj A.Mason, ja z Tobą nie będę rozmawiać jeżeli będziesz dalej robił z siebie takiego kozaczka internetowego. Jesli uważasz, że Pan Bubiłek nie będzie rozmawiał na forum i tak trzymasz jego stronę to też tutaj nie zaglądaj tylko spotkaj się ze mną i pogadamy sobie w cztery oczy
Ostatnio zmieniony przez Grzela 2010-01-15, 09:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-01-15, 11:50   

Grzela napisał/a:
Słuchaj A.Mason, ja z Tobą nie będę rozmawiać jeżeli będziesz dalej robił z siebie takiego kozaczka internetowego.

Pozwole sobie zacytowac Ciebie: "Ja akurat piszę na forum, bo do tego służy".
Jezeli chodzi o struganie kozaka, to byc moze mi sie wydaje, ale to Ty zaczales...

Grzela napisał/a:
i tak trzymasz jego stronę to też tutaj nie zaglądaj

Rozumiem, ze kazdy, kto ma odmienne od Ciebie zdanie i chcacy bronic dyrektora, nie powinien tutaj zagladac i sie wypowiadac?

Ale pomijajac wszystko, jak juz nadmienilem wczesniej, nie twierdze, ze z BCKiem jest wszystko ok, ale przedkladam konstruktywna krytyke nad nic nie znaczace ogolniki. Ty tak naprawde nie zaproponowales tutaj nic. W kontekscie tego, ze nawet nie zainteresowales sie budzetem BCKu, szczegolnie smieszny jest zart z wysunieciem swojej kandydatury na dyrektora.

Grzela napisał/a:
spotkaj się ze mną i pogadamy sobie w cztery oczy

Dziekuje za propozycje, ale nie skorzystam. To, co mialem, to juz dawno napisalem. A patrzac na to, co prezentujesz tutaj na forum (ciagle nie przedstawiles np. swoich "osiagniec" w branzy koncertowej), watpie, zebys Ty mial mi cos ciekawego do powiedzenia.

Jezeli masz jeszcze jakies pomysly mogace "uratowac" BCK, wal na forum.
Jesli nie powinny one byc publicznie ujawniane, to skieruj je bezposrednio do kierownictwa BCKu (ja nie naleze ani do kierownictwa, ani do pracownikow)...

No, chyba ze tak bardzo chcesz, to mozemy spotkac sie przy piwie...
0 UP 0 DOWN
 
justina28 


Wiek: 47
Dołączyła: 25 Maj 2007

UP 14 / UP 3



Wysłany: 2010-01-15, 14:00   

chciałam dołożyć swoje 3 grosze. Wszyscy wiemy jak wyglądają dni Brzegu. Raz lepiej, raz gorzej. Kilka lat temu mój mąż z zespołem chcieli zagrać w amfiteatrze. Zdarli zelówki, naklęczeli się prawie przed Panem Dyrektorem i łaskawie pozwolił im zagrać. Chłopaki za darmo chcieli grać. Ale widać lepiej zapłacić zespołom z Grodkowa, czy innych ościennych miejscowości, niż pochwalić się swoimi podopiecznymi. Szkoda.
Co do sprzętu to pożal się Boże.
0 UP 0 DOWN
 
justina28 


Wiek: 47
Dołączyła: 25 Maj 2007

UP 14 / UP 3



Wysłany: 2010-01-15, 14:09   

i jeszcze jedno. Nie wierzę, że Grodków ma większy budżet niż Brzeg. A porównajcie sprzęt, scenę.
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-15, 19:09   

justina28 napisał/a:
i jeszcze jedno. Nie wierzę, że Grodków ma większy budżet niż Brzeg. A porównajcie sprzęt, scenę.


Zgadzam się z Tobą ;]
Ostatnio zmieniony przez Grzela 2010-01-15, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-01-16, 10:17   

Dyrektor Bubilek ma zasade, ze nie udziela sie na forum.
Kandydat na dyrektora ma zasade, ze nie odpowiada na niewygodne dla niego pytania. Pomyslow na dzialalnosc BCK ma jeden - wiecej koncertow i lepszy sprzet. Brzezan chce nauczyc, ze muzykom sie placi, a zespoly bedzie sciagal najlepiej grajace za bramke... Skad wezmie na to wszystko pieniadze, tego nie wiemy, bo kandydata na dyrektora nawet nie zainteresowal budzet (wplywy i wydatki) instytucji, ktora chcialby objac.
Zgadza sie z tym, ze przedpisca nie wierzy, zeby Grodkow mial wiekszy budzet, ale sprawdzic jaka jest roznica, tego juz mu sie nie chcialo.
Heh.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-01-16, 10:22   

A ja nie ;) Grodkowski sprzet swoje przezył i tez jest na pograniczu smierci klinicznej choc tam jest fajna współpraca z ludźmi którzy o to dbaja lub dopozyczaja sprzet - niejednokrotnie za kaskę wiec aż tak różowo nie jest choc to i tak intensywniejszy róz niz w bck.

Słuchajcie, wszystko widzę sprowadza się do sprzętu... czyli jak bedzie nowy sprzet to wszystko juz bedzie cacy? Wiec pewnie w tym roku stana nowe przody i moze mikser i co ? lepiej Wam bedzie? Powiecie że już jest wszystko w porzadku?

Bck wymaga reorganizacji i managera który sprawi ze placówka bedzie mogła na siebie zarobic - nie zawsze finansowo ale i to jest również do zrobienia. Dzieki temu oprócz budżetu wypracowane środki mozna inwestować w koncerty imprezy zespoły promocje reklame i w co tylko sie chce co oczywiście bedzie w danej chwili najwazniejsze łącznie z pracownikami... Ale to juz osobny temat. I nie piszcie że sie nie da bo nawet ościezne mdk gdki gbpeki i wszystkie inne deki to udowadniaja :-P
0 UP 0 DOWN
 
zibi 


Wiek: 46
Dołączył: 12 Gru 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-16, 12:32   

w tamtym roku narzekaliście na Dyrektora i jego królestwo jak i w tym roku... To jakiś standard na tym forum.... brawo


............ i to zawszę po WOŚPie pierdzielicie, biadolicie, ze to czy tam to, że ktoś czegoś nie zrobił, że BCK jak zwykle jest "A Feee"

Na miejscu Dyrektora na drugi ROK, taki WAŁ, a nie WOŚP - nie zgodziłbym się na organizacje tego w BCKu i tyle. Krytykujecie innych z nicka, a podpiszcie się imieniem i nazwiskiem ? Pójdźcie i osobiście powiedzcie to Dyrektorowi w twarz, a nie tchórzliwie na forum, nie ładnie....

a2r napisał/a:
Bck wymaga reorganizacji i managera który sprawi ze placówka bedzie mogła na siebie zarobic - nie zawsze finansowo ale i to jest również do zrobienia. Dzieki temu oprócz budżetu wypracowane środki mozna inwestować w koncerty imprezy zespoły promocje reklame i w co tylko sie chce co oczywiście bedzie w danej chwili najwazniejsze łącznie z pracownikami... Ale to juz osobny temat. I nie piszcie że sie nie da bo nawet ościezne mdk gdki gbpeki i wszystkie inne deki to udowadniaja :-P


a2r tutaj, drogi kolego zgodzę się z Tobą. Mało się dzieje w BCK...
Ostatnio zmieniony przez zibi 2010-01-16, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-01-16, 12:56   

zibi napisał/a:
a2r tutaj, drogi kolego zgodzę się z Tobą.


Przepraszam drogi kolego ironia ? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
zibi 


Wiek: 46
Dołączył: 12 Gru 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-16, 14:17   

a2r napisał/a:
zibi napisał/a:
a2r tutaj, drogi kolego zgodzę się z Tobą.


Przepraszam drogi kolego ironia ? :wink:


Nie... no skąd takie przypuszczenia :)
0 UP 0 DOWN
 
Grzela 



Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2010

UP 6 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-16, 17:38   

A.Mason napisał/a:
Dyrektor Bubilek ma zasade, ze nie udziela sie na forum.
Kandydat na dyrektora ma zasade, ze nie odpowiada na niewygodne dla niego pytania. Pomyslow na dzialalnosc BCK ma jeden - wiecej koncertow i lepszy sprzet. Brzezan chce nauczyc, ze muzykom sie placi, a zespoly bedzie sciagal najlepiej grajace za bramke... Skad wezmie na to wszystko pieniadze, tego nie wiemy, bo kandydata na dyrektora nawet nie zainteresowal budzet (wplywy i wydatki) instytucji, ktora chcialby objac.
Zgadza sie z tym, ze przedpisca nie wierzy, zeby Grodkow mial wiekszy budzet, ale sprawdzic jaka jest roznica, tego juz mu sie nie chcialo.
Heh.


człowieku, naprawdę poluzuj sobie, nie wiesz jakie ruchy wykonuję, a kozaczysz najgorzej.
0 UP 0 DOWN
 
zibi 


Wiek: 46
Dołączył: 12 Gru 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-16, 18:07   

Grzela napisał/a:
A.Mason napisał/a:
Dyrektor Bubilek ma zasade, ze nie udziela sie na forum.
Kandydat na dyrektora ma zasade, ze nie odpowiada na niewygodne dla niego pytania. Pomyslow na dzialalnosc BCK ma jeden - wiecej koncertow i lepszy sprzet. Brzezan chce nauczyc, ze muzykom sie placi, a zespoly bedzie sciagal najlepiej grajace za bramke... Skad wezmie na to wszystko pieniadze, tego nie wiemy, bo kandydata na dyrektora nawet nie zainteresowal budzet (wplywy i wydatki) instytucji, ktora chcialby objac.
Zgadza sie z tym, ze przedpisca nie wierzy, zeby Grodkow mial wiekszy budzet, ale sprawdzic jaka jest roznica, tego juz mu sie nie chcialo.
Heh.


człowieku, naprawdę poluzuj sobie, nie wiesz jakie ruchy wykonuję, a kozaczysz najgorzej.


Polskie znaki nie łaska ? Panie Masonie....

Grzela a co Ty tak cięty jesteś na ludzi którzy chcą się czegoś dowiedzieć, mamy demokracje :D (a może nie ... hmm ) - jakie ruchy wykonuje ? dowiemy sie
Ostatnio zmieniony przez zibi 2010-01-16, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskie, centrum, chyba, jakis, quotkulturyquot, to, zart


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu