Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
16.01.2010 - White party w klubie Big Star w Brzegu
Autor Wiadomość
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2010-01-23, 00:08   

alfix napisał/a:
A jakie atrakcje...? :D


hmm.. wyczuwam sarkazm w Twoim pytaniu. Michał przecież nie bywasz w tym klubie z własnej woli, więc nie bardzo rozumiem zainteresowanie tematem, oczywiście mogę się mylić - ale nie sadze abyś w klubie tym chciał się bawić.

:evil: chyba że Ci sie gusta muzyczne zmieniły.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-23, 11:09   

Sarkazm na pewno nie... Od świąt byłem tam za każdym razem... i dobrze się bawiłem... chodze do BigStara oraz Ibizy...

Pytałem się, bo chciałem się dowiedzieć, wybieram się ze znajomymi ;)

ptak82 napisał/a:
chyba że Ci sie gusta muzyczne zmieniły.


zmieniły się, zmieniły się :)

ptak82 napisał/a:
ale nie sadze abyś w klubie tym chciał się bawić.


to źle sądzisz ;)
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-23, 11:13   

ptak82 napisał/a:
alfix napisał/a:
A jakie atrakcje...? :D


hmm.. wyczuwam sarkazm w Twoim pytaniu. Michał przecież nie bywasz w tym klubie z własnej woli, więc nie bardzo rozumiem zainteresowanie tematem, oczywiście mogę się mylić - ale nie sadze abyś w klubie tym chciał się bawić.

:evil: chyba że Ci sie gusta muzyczne zmieniły.


a nawet jeżeli nie dla siebie alfix sie pyta o atrakcje to fajnie było by wiedzieć co można się spodziewać
0 UP 0 DOWN
 
Matius 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Cze 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-24, 14:45   

CO do atrakcji na Walentynki to szykujemy taki typowo Walentynkowy wystroj sali. Co by to nie bylo to wierze ze Ci dla ktorych liczy sie dobra zabawa to wbija 13.02 do BS'a a ja sie postaram o to aby nie musieli narzekac po imprezie.

Info o imprezach,sety,filmiki,zdjecia na www.bigstarclub.com.pl
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-25, 21:59   

Matius napisał/a:
ja sie postaram o to aby nie musieli narzekac po imprezie.


przesłuchuje sobie właśnie sety z white party i co mogę powiedzieć dla osób narzekających

dj. Matius, Martin Vega- porównując waszą muzykę do muzyki kostka z lat poprzednich mogę powiedzieć że dobrze gracie ale raczej przypomina mi się duża część piosenek z ibizy, nie ma takich prawdziwych dla tego klubu trance'owych hitów
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2010-01-25, 22:11   

ciupik, cos za coś, nikt nie robi imprez dla idei. Co z tego że ja też bym wolał nie tylko tylko trance, ale i HS, ale czasy są jakie są więc aby cokolwiek zrobić trzeba się przystosować do wymagań publiki.

:/
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-25, 22:14   

wiesz może nie mówiąc o samym trance'u bo clubowa muzyka jest dość szerokim pojęciem różne electro, house itp (ja osobiście tak z grubsza mówie) ale np Michael Jackson jak na taki club to troszke przesada.
0 UP 0 DOWN
 
Matius 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Cze 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-26, 09:25   

Wiesz dla najwytrwalszych pod koniec gramy i trance i hardstyle:] A co do MJ to jakby nie bylo jego utwory graja najwieksze i najlepsze kluby w Naszym kraju. NIe zaprzeczalnie to król popu i wszyscy go znaja a rmx'y jakie powychodzily z jego utworow naprawde niezle nakrecaja publike, wiesz gdyby bylo tak ze te numery sie nie przyjmuja to bysmy ich nie grali ale te numery robia najwieksza ze tak powiem furore na parkiecie i poniekad takich utworo ludzie chca sluchac to staramy sie im to dawac. Mozna tez zauwazyc ze nie tylko takie utwory znajduja sie w setach ... mysle ze kazdy znajdzie w naszych setach cos dla siebie... jakis cover,rmx,cos starszego,cos zupelnie nowego,jakis wyjadacz typu MJ. Pozdrawiam


P.S. Ciupik nie ze sie czepiam ale czy to nie sa czasem utwory grane przez najlepszych tranceowych dj'i :D ... Wippenberg - Pong Tocadisco Remix), Dash Berlin feat Emma Hewitt - Waiting (Vocal Mix), Rank 1-Symfo (Sunrise Festival Theme 2009 Original Mix),... i cos tam dalej jeszcze gralismy hehe
Ostatnio zmieniony przez Matius 2010-01-26, 09:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-26, 23:06   

Fakt faktem powiem Ci że jest tam dużo takich utworów które naprawde mnie pozytywnie powaliły. Ale chyba każdy może wyrazić swoje zdanie na dany temat a że on nikogo nie obraża tylko tak jak sam napisaleś aby wyrazić swoją opinie, podać propozycje itp :)
0 UP 0 DOWN
 
Matius 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Cze 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-27, 01:54   

Wiesz ciesze sie ze masz swoje zdanie i chcesz sie na ten temat wypowiedziec ale czasami bez przedstawienia argumentow czy tez kontrargumentow ciezko wywnioskowac co dana osoba ma na mysli. To nie ze ja Ciebie atakuje tylko poprostu chce Ci uswiadomic ze my naprawde robimy bardzo duzo aby w tym lokalu bylo jak najlepiej. Pozdro !!!
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-27, 10:00   

Ale nie powiedziałem że nie! wierze w to bo wiem że BS to naprawde bardzo fajny lokal który ma tak wiele niewykorzystanych możliwości że mógł by przerosnąć najlepsze kluby w województwie. Brakuje tylko takiej charyzmy jaka była na początku
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 16, 2010, big, brzegu, klubie, party, star, white


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu