Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
-:---:--- RYGOL 2006---:---:-
Autor Wiadomość
Wozu 


Wiek: 41
Dołączył: 15 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-28, 23:06   

Nie m zadawaj głupich pytań :P
0 UP 0 DOWN
 
ślimak


Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 09:30   

Może to wydawać sie dziwne ale do końca to nie wiem co chce napisać. Po przeczytaniu tego wszytskiego mam w głowie tysiąc myśli i wspomnień. Każde zdanie, słowo napisane przez Was przypomina mi chwile spedzone na górce, zamykam oczy i jakbym znów była tam z 13 i trzema niezwykłymi harcerkami z Euforii :D . Dla mnie Rygol jest magia, tworem doskonałym, gdy wróciłam do domu najbardziej brakowało mi widoku na Hańcze, waszego śmiechu, obecności, cudownego zapachu lasu i oczywiście najpiękniejszego nieba na świecie z milionem gwiazd roświetlającym nasz drugi dom :!: . Było bosko, cudownie słowami cięzko opisać, ciesze sie ze kazdy z was tak zaklimatyzował sie i CHCE TAM WRóCIć ZA ROK :!: ja nie moge sie doczekać kiedy znów razem usiadziemy przy ognisku i zaśpiewamy Mały obóz" czy "Moi przyjaciele" :!: :D (a zwłaszcza słowa "milion aniołków narysuje i wszystkie..." Rysiu i Ewcia na bank wiedzą o co chodzi :roll: [calus] )
Kadre mieliśmy świetną jak sie dowiedizałam ze Dosia bedzie komendantką to odrazu rogal na twarzy mi sie pojawił, wkońcu to była moja pierwsza drużynowa i sentyment bede zawsze do niej mieć bo jest cudowną osoba i dzieki niej tak długo jestem w 13, cała reszta też jest cudowa Martucha, Bartuś (poraz pierwszy zdrobniłam to imie :lol: ) i wszyscy kwatermistrzowie na czele z Barankiem który rządził najdłuzej w kuchni :!: . A najbardziej to brak mi bedzie ParAsOla chyba niegy nie byłam w tak zaktreconym zastępie :D każdy miał coś do powiedzenia, nie zawsze mądrego :P ale jakze istotnego:!: Choć nie zawsze nam "pykało" :P to byliśmy "kawałkiem części" :shock: i za rok na górce pierwsze co musimu rozłożyć nasz parasol i zasalutować do Hańczy:D (oczywiście ze zmianą ręki :roll: )

P.S.
Właśnie przed chwila skończyłam oglądać zdjęcia, które są cudowne i jest ich tyle że hej :P jedno lepsze od drugiego :!: .
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 10:08   

Bardzo bardzo mnie cieszy, że jesteście zadowoleni z obozu. Staraliśmy się jak mogliśmy (najwięcej chyba Wasi drużynowi - Martucha, Paweł i Bartek). To oni nakręcali Was byście spróbowali swoich możliwości w dość nietypowych dla Was warunkach... I chyba dobrze się dla Was stało, że udało im Was namówić.
Fajnie, że chcecie już tam wracać, ze nie możecie się doczekać następnych wakacji, ale nie zapominajcie, że Trzynastka, to nie tylko Rygol...Trzynastka, to całoroczna praca, to zbiórki, na których nie może Was zabraknąć, to rajdy, na których można się równie dobrze bawić, to każde spotkanie wspólne i wspólne przebywanie...
Pamiętajcie, że juz niedługo 25. rocznica, na której będzie okazja do wspólnego śpiewania przy kominku. Zbliża się czas na Manewry - dla takich ludzi jak Wy, aż chce się organizować rajdy. Przebywanie z Wami nakręca nas do pracy!!
Dziękuję za wspólny kawałek wakacji!!

PS. We wtorek 1 sierpnia w telewizji będzie wiele ciekawych filmów i programów na ten sam temat, co Ślimak miała gawędę - polecam spędzić w tym dniu parę chwil przy telewizorze!!

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA SZLAKU!!
0 UP 0 DOWN
 
maatee 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Gru 2005

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 12:29   

Soroslaw napisał/a:
a któz to?? :?:


Marta Tesarowicz :)
Ostatnio zmieniony przez maatee 2006-07-29, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek 
Obozny



Wiek: 38
Dołączył: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 14:04   

Dokladnie! Chyba wszyscy się cieszymy, że obóz był udany. Pamiętajcie, że od was zależy także jak będzie wyglądał następny jak również to czy wogóle się odbędzie :) . Pracujcie mocno cały rok a następne wakacje będą jeszcze lepsze :)
0 UP 0 DOWN
 
ślimak


Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 18:14   

Pafcio napisał/a:
PS. We wtorek 1 sierpnia w telewizji będzie wiele ciekawych filmów i programów na ten sam temat, co Ślimak miała gawędę - polecam spędzić w tym dniu parę chwil przy telewizorze!!


Ciesze sie ze mogłam w Rygolu przekazać wam troche wiadomości na temat powstania warszawskiego i jeżeli ktoś interesuje sie historią i chciałby sie czegoś wiecej dowiedziec o tymże wydarzeniu to ja również goraco polecam abyście tego dnia zasiedli przed telewizorem, a chyba najbardziej wart uwagi jest film kanał :!:

I napisze jeszcze tylko tyle ciesze sie ze cały lipiec spedziłam z niezwykłymi ludźmi i jak wspominał Pafcio o ciężkiej pracy przez cały rok to mam nadzieje ze bedzie ona jak najbardziej owocna i nasz harcerski rok ponownie zakończymy w Rygolu :D :!: :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
ewelina 

Wiek: 111
Dołączyła: 28 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 18:32   

powiem krótko... wiecej osób takich jak WY na świecie, a wszystko będzie idealne. Jeżeli się postaramy to na pewno uda nam się pojechać do Rygola za rok. Ja ze swojej strony obiecuję rzetelną pracę i liczę na waszą pomoc. Kocham Was strasznie mocno i całuje wszystkich!!!!!!!!!!!!!! :D
0 UP 0 DOWN
 
martucha 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 19:41   

dokładnie...obiecuję pracować i dawać wam tyle siebie ile tylko będę w stanie. Nie wyobrażacie sobie jak bardzo przejęłam się tegorocznym obozem. Kiedy patrzyłam na wasze buzie, kiedy wyjeżdżaliśmy, na łezki szczęścia, które kapały podczas ostatniego ogniska, kiedy słuchałam wypowiadanych przez was wtedy słów i teraz, kiedy czytam to wszystko...wiem,że się udało, że to co obiecałam sobie rok temu doszło do skutku. Spełniliśmy swoje marzenie, nasz plan...zrobiliśmy to wszyscy razem.
Przed nami kolejny rok i znów staję przed tysiącem znaków zapytania...czy dam sobie radę, czy to co robie jest wystarczające...czy może należałoby zrobić cos więcej...eh...
powiem tylko tyle: teraz wiem, że nic nie zależy ode mnie...to wszystko zależy od NAS i kiedy o tym pomyslę wszystko znów staje się jasne i proste-razem możemy wszystko. To właśnie przez jedność jesteśmy silni...

Aj koniec tych moich wywodów, bo juz zaczynam filozofować...mam nadzieję...nie...ja dobrze wiem, że rozumiecie:*
0 UP 0 DOWN
 
Gosia 
Dżocha :))



Wiek: 33
Dołączyła: 10 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-29, 20:35   

I ja obiecuje że dam w tym roku z siebie wszystko co będe mogła dac... Bo wiem że ja sama nie istnieje ale z wami wiem że żyje :) ...
Rok temu w Barucicach powiedziałam Martynce że ją kocham a ona mi odpowiedziała "nie mów mi tego tu i teraz, powiesz mi to za rok na naszej górce"
to był już koniec biwaku i obu nam pokapały łzy. I tak się też stało przyjechałam i dotrzymałam obietnicy. Tak żę obiecuje, że przyłoże się do tego żeby ten rok był udanym rokiem (choc wiele nie moge) i żeby owocem jego był obóz na zaczarowanej górce...
I mam nadzieje że tak też sie stanie :D
Ostatnio zmieniony przez Gosia 2006-07-29, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek 
Obozny



Wiek: 38
Dołączył: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-30, 10:01   

Nawet nie wiecie, jak dużo może każdy z Was z osobna...
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-30, 10:21   

To jest niesamowite!
Nieco ponad rok temu, kiedy się dowiedzialem że nie będzie obozu w Rygoli zalamalem się. Wydawalo mi się, że 13 pada...
Pojechalismy wtedy na górkę w kilka osób: ja, Pafcio, Siwy, Martucha, Gocha K. (Bolek), Ślimak i kilka jeszcze osób... to nie bylo to samo, wszyscy sobie obiecalismy, że za rok Rygol musi być. Wierzylem, ze do obozu dojdzie, ale to co mialo miejsce przeroslo moje oczekiwania. Nie sądzilem, że 13 może jeszcze być taka jak kiedyś, bo niby czasy już inne. Strasznie się pomylilem. Zrobiliście coś wspanialego i teraz wiem, że przed moją ukochaną 13 jeszcze lata wspanialej przyszlości. Bardzo Wam dziękuję i obiecuję, że zawsze będę gdzieś obok.
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-30, 14:07   

No dobra juz dobra... Wystarczy z tymi podziękowaniami dla wszystkich od wszystkich :)
Tak na wspomnienia dorzucę parę fotek z Grześka aparatu - nie ma ich na tych płytkach co są w obiegu (o ile wiecie gdzie to jest :) )
Patrzcie i wspominajcie...
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-30, 14:31   

obiecanych kilka zdjęć...








Ostatnio zmieniony przez Pafcio 2006-07-30, 14:43, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Garfield 
Life tastes great



Wiek: 30
Dołączyła: 18 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-30, 14:57   

Jejciu... Nie bede już nic mówić, bo to by było już nudne... Cieszy mnie myśl, że za rok znowu się spotkamy więc don't worry and be happy !!!!! A tak wogóle to kto ma płytke z fotami ?? Czy mogę stanąć w kolejce ?

Tak dodam jeszcze, że... Trzynastka (tu mam na myśli też Was, harcerzy) na lepsze zmieniła moje życie...
0 UP 0 DOWN
 
Agata 
:F ^_-



Wiek: 31
Dołączyła: 01 Sie 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-30, 14:59   

Co do sprawy płytki to ja też się zgłaszam!!! :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2006, rygol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu