Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co mi się podoba,a co nie na forum? Co dodać,a może usunąć?
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2012-10-14, 13:27   

Dyskusję z łapkami wydzieliłem:
http://forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=30242
0 UP 0 DOWN
 
Fundacja K.I.S. 



Wiek: 24
Dołączył: 21 Lut 2013

UP 51 / UP 23


Skąd: KRS

Wysłany: 2013-04-22, 15:00   

Dlaczgo ten post wylądował w Koszu z Aktualności i dlaczego brakuje:

1. Maila powiadamiającego o przyczynach usunięcia?
2. Wskazania odważnej osoby odpowiedzialnej, za podjęcie decyzji?

http://forumbrzeg.pl/ppad...p=350045#350045

Pozdrawiam

Prezes :)
Ostatnio zmieniony przez Fundacja K.I.S. 2013-04-22, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-22, 17:29   

Fundacja K.I.S., pewnie dlatego, że regulamin mówi o tym, żeby nie dublować tematów - czyli zakładamy jeden temat w jednym dziale, a nie dwa (i więcej) takie same w różnych działach.
3 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-04-22, 20:14   

Fundacja K.I.S. napisał/a:
2. Wskazania odważnej osoby odpowiedzialnej, za podjęcie decyzji
Odważna osoba, która przesunęła spamik (po naszemu tuszonkę) w odpowiednie miejsce, jest tamże wskazana. Co, oczko mu się odlepiło, temu misiu?
Yvvone napisał/a:
regulamin mówi o tym, żeby nie dublować tematów - czyli zakładamy jeden temat w jednym dziale, a nie dwa (i więcej) takie same w różnych działach
Regulamin mówi także o tym, że można mieć tylko jedno konto; fundacja K.I.S. - link dla mniej domyślnych. A swoją drogą, to nie wiedziałem, że w wieku zaledwie 13 lat można już być prezesem. Oczywiście mam na myśli wiek metrykalny, bo mentalny by się nawet zgadzał.
1 UP 1 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-04-23, 00:14   

Fundacja K.I.S. napisał/a:
Dlaczgo ten post wylądował w Koszu z Aktualności i dlaczego brakuje:

1. Maila powiadamiającego o przyczynach usunięcia?
2. Wskazania odważnej osoby odpowiedzialnej, za podjęcie decyzji?


1. Nikt nie usunął, a jedynie przesunął (moderator F.Z. nie zna różnicy?)
2. Oczka czymś zarosły? W górnym, lewym rogu masz napisane: "Przesunięty przez: Tymcio
Wczoraj 14:17 "

Jako mod powinieneś wiedzieć, że nie wolno dublować tematów. Zapoznaj się z regulaminem forum!
0 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-04-23, 00:26   

sikork napisał/a:
Zapoznaj się z regulaminem forum!

Cytat:
Regulamin mówi także o tym, że można mieć tylko jedno konto; fundacja K.I.S. - link dla mniej domyślnych.


Dziękuję za promocję ;) . Chociaż chyba trochę spóźnioną. Swoją drogą nie przypuszczałem, że w metrykalnym wieku 52 l. można uważać Forumowiczów za hmmm.... mało domyślnych?

Nie spodziewałem też się reklamy ze strony homofoba, ale cóż. Kupidyn czasami strzela niekoniecznie trafnie ;) .

sikork napisał/a:
(moderator F.Z.


Moderator F.Z. ? Awansowałem? Mod Działu a Moderator, to chyba dwie nieco różne sprawy? Moderator Działu nie zna różnicy? ;)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-04-23, 00:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 3 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-04-23, 08:42   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Moderator F.Z. ? Awansowałem? Mod Działu a Moderator, to chyba dwie nieco różne sprawy? Moderator Działu nie zna różnicy? ;)

1. Mod działu to moderator działu, w skrócie moderator, sprawdź sobie, jest napisane na forum
2. Nie znasz różnicy pomiędzy usunięciem a przesunięciem?
3. Nie widzisz, że jest napisane kto przesunął?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-04-23, 10:01   

sikork napisał/a:

1. Mod działu to moderator działu, w skrócie moderator, sprawdź sobie, jest napisane na forum


Moderator wg mnie nie jest skrótem od Mod Działu. Mod Działu ma ograniczone uprawnienia. Na dzień dzisiejszy nie chcę być kojarzony z odpowiedzialnością za to, co "jest napisane na Forum", bo nie podoba mi się "napisane" wiele rzeczy. Dlatego rozgraniczam znaczenie "Mod Działu" od "Moderator" i prosiłbym Cię, abyś przynajmniej w moim wypadku, nie stosował ich zamiennie.

sikork napisał/a:
2. Nie znasz różnicy pomiędzy usunięciem a przesunięciem?
To takie coś, jak "przesunięcie" płodu poza organizm matki? Dla mnie to niewielka różnica.

sikork napisał/a:
Nie widzisz, że jest napisane kto przesunął?
Faktycznie nie zauważyłem. Mój błąd. Śpieszyłem się do BCKu na przedstawienie :) . Automatycznie spojrzałem na prawy, dolny róg posta. gdzie przywykłem odczytywać infomacje o moderowaniu.

Nie jestem specjalistą od "przesuwania". Gdybym był, większość Twoich postów, łamiących regulamin forumowy (i nie tylko), byłaby nie tylko "przesuwana", ale i "usuwana". Pro publico bono. Jak znam życie, to pewnikiem z vice versem ;) .

Bywaj, "Moderatorze" :D

PS Pytałeś kiedyś, czy przyjdę na jakiś pokaz BKF. Nie odpowiedziałem na Forum, ale przyszedłem. Sikork - przyjdziesz? ;) . Temu przedsięwzięciu przyświeca pewna idea (nie wszystko "jest napisane" (jeszcze) na Forum i owocem spotkań jest deklaracja kilku "antyklerykałów", że "przyjdą". Tańczyć nie przewiduję. Ale kto wie, jak mogę zaregować na Twoje pojawienie się. Zauważ, że Główny Urzędnik Propagandy włączył się do dyskusji o uwarunkowaniach Wojny Domowej w Hiszpanii i całkiem sensowego posta prze-kleił. Nie muszę Cię lubieć, ale wojny o ideały, sterowanej z zewnątrz, nie chcę. Mam nadzieję, że Ty też?

Edit: TYLKO literka.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-04-23, 12:41, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-04-23, 10:01   

Po co afera? Niech sobie wkleja ogłoszenia o darmowych projekcjach kreskówek i innych wybitnych dzieł nawet w dziale motoryzacyjnym i o zwierzątkach. Nie należy karać aborcją postów i innych wydzielin ludzi wymagających szczególnej troski.
2 UP 3 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-04-23, 10:12   

Cytat:
Po co afera? Niech sobie wkleja ogłoszenia o darmowych projekcjach kreskówek i innych wybitnych dzieł nawet w dziale motoryzacyjnym i o zwierzątkach. Nie należy karać aborcją postów i innych wydzielin ludzi wymagających szczególnej troski.


No i m.in. takie "wydzieliny" mi się nie podobają. I, jako wieloletniemu Forumowiczowi, który też coś kiedyś razem ze SDF* (Starym Dobrym Forum) robił, przykro czasami jest, że Administrator jest teraz kojarzony z "ałtorem" powyższego.
0 UP 1 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-04-23, 15:21   

Franco Zarrazzo napisał/a:
oderator wg mnie nie jest skrótem od Mod Działu. Mod Działu ma ograniczone uprawnienia. Na dzień dzisiejszy nie chcę być kojarzony z odpowiedzialnością za to, co "jest napisane na Forum", bo nie podoba mi się "napisane" wiele rzeczy. Dlatego rozgraniczam znaczenie "Mod Działu" od "Moderator" i prosiłbym Cię, abyś przynajmniej w moim wypadku, nie stosował ich zamiennie.


Jako, że masz problemy z czytaniem zamieszczam obrazek:

mod.JPG
Plik ściągnięto 63 raz(y) 13,1 KB

0 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-04-23, 15:36   

No i ? Przecież chyba wyraźnie napisałem: "Moderator Działu nie zna różnicy?".
Sikork... na "litość makarońską..." :/ :(
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-04-23, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-05-07, 17:44   

Czy można usunąć ten filtr antyspamowy. Blokuje wszytko, nawet linki do stron urzędowych.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-05-07, 20:46   

Kurcze, jak usunę filtr to zaraz będą boty. Do jakiej strony blokuje?
0 UP 0 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-05-07, 20:58   

Np. do strony urzędu miasta. Chciałem dodać linka do deklaracji śmieciowej :(
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, co, co, dodac, forum, mi, moze, na, nie, podoba, sie, usunac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu