Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co mi się podoba,a co nie na forum? Co dodać,a może usunąć?
Autor Wiadomość
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-16, 10:13   

Yasiu dzisias tych buziek aż się wystraszyłem rano. Woźny u siebie miał je od dawna, a mi dopiero dzisiaj się pojawiły. Są jakieś nieczytelne i stare bardziej mi się podobały.
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-06-16, 15:21   

Jeśli chodzi o buźki to ja się zgadzam z Tymonem. Ale na Subblacku ich nie ma więc jest ok :) Co do samego stylu, to nie wiem czemu uważasz go za porażke. Właśnie na tym jasnym niebieskim oczy się psują. I ciemny tak nie razi. Dzięki bardzo że włączyłeś style.

A jeśli chodzi o narzekanie, to wbrew pozorom ja nic do Ciebie nie mam Jasiu. Problem z FTP'em pojawił się znacznie później niż to co ja pisałem [bynajmniej tak wynikało z postów] Śledziłem tą dyskusje. Nie jest tak że wpadam na forum i narzekam. Jestem codziennie, i czytam prawie wszystko [Prawie, bo nie czytam postów panów: Krakowiaka i Wojtka którzy zrobili sobie chat z forum, i jakoś zbyt konstruktywni w wypowiedziach nie są ;) :mrgreen: ]
Acha, i ja nie narzekam! Ja tylko zwracam uwage. To czy coś z tym zrobisz, to już jest Twoja sprawa. Bo nie sztuką jest powiedzieć: "Ej stary spoko, wszystko super, zajebiście". Ja powiedziałem o kilku rzeczach, ale to nie było bezsensowne marudzenie, tylko powiedziałem w czym problem, i co można zrobić [w pierwszych postach]. A z tym olewaniem, chodziło mi o to że nikt się nie raczył wypowiedzieć. Czyli dla wszystkich jest ok, nikt nie myśli że wskazanie błędów, może poprawić sytuacje [Takie to ograniczone troche] I nie mówie teraz o Tobie, bo już od jakiegoś czasu widze, że większoś robisz sam. A tak raczej nie wydolisz.
Osobiście, nie za bardzo moge pomóc. Raz mam jeszcze jedno forum i musiałbym spędzać troche więcej czasu. Na grafice nie znam się za dobrze [choć teraz się ucze, mam zamiar bardzo dobrze opanować Photoshopa]. Moge tylko wskazywać Ci, co można zmienić/poprawić.
A jeśli chodzi o porządek, to niech się modowie bawią :P [Ja bym już sporo postów wypiepszył :P ]

Jeśli dalej są do mnie pretensje [nie związane za bardzo z tematem] to na PW prosze.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2005-06-16, 14:29 ]
Acha, co do stylu Black i szaty graficznej. Można zabrać ten baner z góry. Jest za duży wydaje mi się. Pomniejszyć go i troche zmienić kolory [bo się gryzą strasznie]. No i wstawić go w miejsce tego małego [teraz phpbb], żeby wszystko w jednej linii by było. Ale to w zasadzie mało ważne jest, na razie tylko 2 osoby siedzą na Blacku. Więc tym sobie głowy nie zawracaj. Ja spróbuje się coś pobawić tym, może akurat mi się coś dobrego uda zrobić [wyjątkowo ;) ]
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-06-16, 18:54   

Tak logo ulegnie zmianie narazie jest ustawione jakobanner dla wszystkich stylów gdyż jak już wspomniałem nie potrafię tworzyć grafiki. Więc czy ktoś w tym pomoże?
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-06-17, 14:34   

dla blacku mozna zostawic te logo jaki jest tylko zmienic je na czarnobiale... narazie przeciez moze byc - a pozniej sie zobaczy.
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-17, 14:58   

Joł joł ziomale, ja chętnie zrobie nowe logo na forum. W grafice siedzę już jakiś czas i przyznam, że idzie mi to całkiem nieźle. Oto próbka moich możliwości:

http://www.transfer.brzeg.prv.pl
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-06-17, 19:04   

No to na co jeszcze czekasz rób loga i wystawiaj na forum a każdy się wypowie jakie było by najlepsze :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-06-18, 00:36   

Ja mam takie pytanie, czemu tematy w koszu są pootwierane. Ludzie sobie na legalu piszą w nich. Chyba nie po to się je wyrzuca, żeby zmieniły położenie. Nie żeby mi to jakoś znacząco przeszkadzało. Tak pytam, bo tak dziwnie :|
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-06-18, 12:42   

No to zamykamy kosz, w sumie masz rację nioedopatrzenie z mojej strony :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-06-24, 19:18   

Chyba tyko ja na blacku siedze [:P] więc nie chce nikomu dupy zawracać. Ale coś jest nie tak, bo obraz jest przesunięty troche w prawo. Z lewej strony jest mniej więcej 2 cm czarnego pola, a z prawej troche ucina. Jest tak samo pod Operą i pod IE. Na niebieskim tego nie ma.

Edit: Zapomniał bym. To nowe menu. Chyba powinno być rozwijane; na blacku jest jedno pod drugim [nie rozwijane, ale jako osobne linki]

W sumie to pisze tak o :P nie ma się czym przejmować, póki nikt z tego nie korzysta.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-06-25, 02:05   

fakt nie dodałem meta tagów do innych styli zaraz poprawię. To jest tylko test więc nie ma co zwracać uwagi :wink:


Dla subblacka będzie inna kolorystyka oczywiście.
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-07-25, 18:00   

Czy ja mógłbym mieć prośbe. Jeśli to nie problem to czy można by zmienić czcionke w subblacku? Bo jest strasznie nieczytelnie teraz i dość utrudnia przeglądanie forum. Byłbym wdzięczny za ową zmiane.
0 UP 0 DOWN
 
Shaezaar 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-25, 20:45   

O... to ja też mam taką mini pierdołę. Zaraz wszyscy się będą czepiać za czepialstwo, ale niech stracę... otóż zaraz pod logo, po lewej stronie jest przecinek (nie wiem czy tylko w explorerze). Po co to jest? :shock:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-07-26, 01:01   

Co do subblacka to jest mały problem ze zmianą czcionki.

Ten przecinek to moja pomyłka w kodzie źródłowym o jeden za dużo :wink:
0 UP 0 DOWN
 
M@ster 


Wiek: 37
Dołączył: 27 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dąbrowa Niemodlińska

Wysłany: 2005-07-27, 23:15   

hehee wiodze ze aut forum nagralsie w tibie hehe z tymi poziomami hp mp exp hehe dobre
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-07-27, 23:39   

Te pozimy to jest nawet dla mnie niezrozumiałe ale niech będą (łądne paski) :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, co, co, dodac, forum, mi, moze, na, nie, podoba, sie, usunac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu