Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Hattrick.org

Czy grasz/jesteś zainteresowany grą w HT??
Tak
77%
 77%  [ 21 ]
Nie
18%
 18%  [ 5 ]
moze ...ale nie jestem do końca przekonany
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-04-14, 14:37   Hattrick.org

Hey :) ......chciałem się dowiedzieć, czy ktoś z forumowiczów, oprócz mnie gra jeszcze w HT :) HATTRICK ??

Jeśli nie, to chciałbym przedstawić Wam tego menagera :) oraz zaprosić do wspólnej gry :)

Ale moze pokolei :)

Hattrick, jest to gra online, do której nie potrzeba nic wiecej oprócz zwykłej przegladarki internetowej z podłaczeniem do internetu :) [oczywiście dostępna jest też baardzo duża ilość programów pomagajacym w grze albo ułatwiajacych zliczanie różnych statystyk]. Gra zasadniczo jest bezpłatna (czyli nic nie płacisz, by grać, ale u góry strony (w komponowane w banerek gry) są umieszczone reklamy, partnerów HT :) [nie przeszkadzaja one jednak w ogóle w grze i są w 95% przypadków niezauważalne ;P], a dlaczego zasadniczo?? Bo istnieją jeszcze dodatkowe płatne opcje, które jednak nie ułatwiają gry, a jedynie rozszerzają jej opcje np. :

- Supporter (dodaje mozliwość umieszczenia własnego loga, dodawanie ogłoszeń klubowych , zaznaczanie sobie zawodników do kupna i feredacje (to jest głównie wymieniana zaleta supka)
- Clubhouse....czyli strona domowa klubu z wieloma opcjami (dana osoba sama wybiera sobie, co chce mieć na stronce) [jest darmowa alternatywa dla Cluba, zwana ht-areną :) ]
- powiadomienie sms [czyli zarzadzanie klubem przez sms-a, mozliwość zaklepania sparingu, przypomnienia o licytacji i inne tym podobne rzeczy.

Hattrick jest grą, w której uczestniczy juz blisko 1 milion osób na świecie, z czego z samej Polski jest juz ponad 32 000 osób :) ....są to osoby obojga płci :) ....które róznymi sposobami próbują osiągnąć upragniony cel :D .....a one są różne :D .......od zdobycia tytułu Mistrza Polski, Pucharu Polski do bycia najbogatszą osobą w grze :) .......albo po prostu dla zabawy :)

Hattrick opiera sie na zasadach piłki nożnej (teoretycznie :P ), wiec gramy standardowo 11 vs. 11 :)

co by tu jeszcze napisać??.........hmmm.......a społeczeństwo :D ......jest to wszyscy ludzi zebrani na confach HT :) ......to głównie tam przez większość tygodnia toczą sie ciekawe rozmowy na rózne tematy :D [zaczynajac od pytań związanych z regułami......a kończąc na zacietymi debatami na tematy związane z HT i nie tylko :P ].....to właśnie dla całej tej otoczki wiekszość osób z lig wyższych (1-3) ciagle gra w HT....mimo, ze nie którym stuknie niedługo 4-5 rok gry :)

Moze napisze cos jeszcze o Polsce, czyli naszym kraju :)

jest to jeden z liczniejszych krajów w HT...oraz posiada bardzo silną reprezentacje (w ostatnich mistrzostwach zdobyliśmy brązowy medal, ale to naszej drużyny obawiał sie faworyt, czyli Szwedzi :) .....oni dosyć łatwo zakwalifikowali się do finału, a my mierzyliśmy się z kolejnym pretendetnem do tytułu :) .....przegraliśmy w dogrywce 5-4 :) .....ale my szykowalismy się na finałowy bój ze Szwedami, czyli zagraliśmy mecz na luzie ( na 80% swoich możliwosci)......a Hiszpanie, bojąc sie Nas zagrali Mecz sezonu (czyli 120% swoich możliwości) i to dopiero w dogrywce pozwoliło im zwyciężyć :) ........w finale zamęczeni przez Polaków Hiszpanie gładko przegrali ze Szwedami....którzy zdobyli złoto.


Jest jeszcze dużo wiecej różnych rzeczy, o których mógłbym powiedzieć....ale że ten post jest już sporych rozmiarów i 90% osób i tak go nie przeczyta, wiec zakończe tutaj i z chęcią odpowiem zainteresowanym osobom na pytania oraz jeśli ktoś bedzie chciał, to pomoge w starcie w grze :)

acha :) ....zapomniałem dodać, ze w Hattricku obojętnie kiedy zaczniesz, zawsze masz szanse osiągnąć swój cel :) i o rozwoju twojej druzyny decydujesz ty i tylko to :)

Zapraszam :)
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-14, 17:12   

KtOŚ napisał/a:
Hey ......chciałem się dowiedzieć, czy ktoś z forumowiczów, oprócz mnie gra jeszcze w HT HATTRICK ??

witam-nigdy nie grałem w takie GRY-ale... chętnie spróbuję-POZDRAWIAM i jak się obeznam w przepisach to poinformuję o wynikach
POZDRO :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-04-14, 17:49   

sędzia DRED napisał/a:
witam-nigdy nie grałem w takie GRY-ale... chętnie spróbuję-POZDRAWIAM i jak się obeznam w przepisach to poinformuję o wynikach
POZDRO Evil or Very Mad Wink Evil or Very Mad



miło, ze sie ktoś zainteresował tematem :) ......na poczatek polecam przeczytac reguły i jakieś poradniki :) ....duzo zyskasz :) i nie zbankrutujesz :) .......ewentualnie do mnie na PW :) ....a podam Ci kilka ciekawych :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-04-14, 18:23   

grałem jakiś czas temu ale potem przestałem więc rozwiązali moją drużynę grałem 1,5 sezonu
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-04-14, 18:44   

ja tez ostatnio gralem - dwie kolejki. brzeg fc to moj zespol. niestety jestem b.zajety wiec bede zmuszony porzucic swoj zespol. zaczne od nowa od pazdziernika. moim zdaniem to najlepszy manager pilkarski.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-04-14, 19:15   

Rich Kramer napisał/a:
a tez ostatnio gralem - dwie kolejki. brzeg fc to moj zespol. niestety jestem b.zajety wiec bede zmuszony porzucic swoj zespol. zaczne od nowa od pazdziernika.



zawsze mozesz kupić zawodników do treningu, ustawić ich w składzie domyślnym...zalogować sie raz w tygodniu, by sprawdzic wynik/zaklepać spara :) ....a w październiku sprzedać juz wytrenowanych i mieć hajs i stary team :)


P.S. Mój team to Crystal Kaan (262145)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-15, 07:22   

Ja tez gram w hattricka :) Witam Prezesa Siwego :) Mój team to Orlik Atis i właśnie skończył się 16 sezon ligi Polskiej, udało mi się awansować do 6 ligi :) a mój cel awans dalej :D
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-15, 08:33   

ja wczoraj się zarejestrowałem i teraz czekam
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-15, 09:13   

qiero napisał/a:
ja wczoraj się zarejestrowałem i teraz czekam


Qiero no zapraszam :) to jest super gierka... jak się zapoznasz z wszystkim moge CI paru młodych zawodników sprzedać :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-04-15, 10:34   

qiero napisał/a:
ja wczoraj się zarejestrowałem i teraz czekam



to miło :) ........ale jedna rada: sprawdzaj codziennie, czy się mozesz zalogować :D (puki nie masz teamu :) ) jesli tak, to dobrze :) ......ale jeśli nie, to jeszcze raz musisz złożyć podanko :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-04-15, 11:56   

No ja też spróbuję. Już się zalogowałem. Potwiedziłem kod I czekam 482 chyba aż tyle drużyn oczekuje :wink: .
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-04-15, 12:14   

Cytat:
No ja też spróbuję. Już się zalogowałem. Potwiedziłem kod I czekam 482 chyba aż tyle drużyn oczekuje Wink .



jest 2000 druzyn wolnych :D .....a jutro przybedzie też koło 1000 :) ....bo usuwają boty :)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-16, 15:05   

nie lubie takich gier on-line... zabieraja dużo czasu, ale dla maniaków piłki to jest super zabawa.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-04-16, 15:47   

Devon napisał/a:
nie lubie takich gier on-line... zabieraja dużo czasu,




ta nie :) .......bo tu mecze masz 2 razy w tygodniu :) ......wiec tylko skład ustawić :) .....grać można z bardzo małą ilością czasu :) ....nawet transfery dobre zrobić :) ....ale wtedy masz mniejszy wybór :) ........sama gra zajmuje moze 1 godzine w tygodniu dla przyjemnosci :) ......ale dla pasjonatów to czasu braknie :) .......ale Ci i Ci maja taka samą szanse sie rozwinąć i ten co gra mało, nie musi sie martwić, ze nagle bedzie baardzo daleko za gościem, który zaczął niedawno :) ......w skrócie, jest to gra długodystansowa z myśleniem :) .....a nie kto jest dłuzej przy niej na dobę :)
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-16, 15:51   

ja tez czekam i czekam hehe moze sie doczekam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: hattrick, org


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu