Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
NIGDY NIE TANKUJCIE W NESTARZE !!!!
Autor Wiadomość
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-12, 15:21   NIGDY NIE TANKUJCIE W NESTARZE !!!!

po tym co miałem niedawno na tej stacji to przeszło moje najśmielsze oczekiwania...
jutro jade w daleką trase ok 700 km... wiec postanowiłem ze wyrusze z całym zbiornikiem. niestety dzisiaj musiałem jeszcze pojeżdzić po brzegu sprawy pozałatwiać i spaliłem ok 3 litrów... gaz w brzegu jest jednym z najtańszych w kraju wiec dobiłem do pełna... weszły te owe 3 litry zapłaciłem ok 5 złotych. poszedłem do kasy po rachunek bo potrzebowałem zwrotu gotówki :lol: wiec poszedłem do tej białej budki... dostałem paragon i nagle gdy byłem już na progu budki zawołał mnie szef stacji w garniturku itp. powiedział żebym wszedł do biura bo ma do mnie sprawe... wszedłem i ku mojemu ździwieniu nagle zaczął podskakiwać koleś: "co ty se kpine robisz ze stacji, żartujesz se z nas?" ja sie zapytałem (jeszcze spokojnie) oco panu chodzi... ten odbełknoł mi że co to za tankowanie za 5 złotych? ja odpowiedziałem że jutro jade i chce mieć pełen zbiornik i poprostu dopełniłem ... to ten....... zaczoł mi jeszcze bardziej nagadywać co do zaistniałej sytuacji.... zwykle na takich ludzi patrze z politowaniem i leje na nich ale nie w tym przypadku powiedziałem mu co sądze o nim i o tej stacji że koniec z tankowanie na niej i ze notka w necie sie na bank pojawi... po tych słowach i jeszcze paru :D już nie był ten oto cieć taki twardy i pyskaty... poprostu zatkało kolesia wiec wyszedłem
koleś poprostu nie ma pojecia o czymś takim jak "klient mój pan" i chyba zapomniał że dzieki nam on tam prosperuje...
podobnie czyli za 5 złotych takowałem w orlenie na armi krajowej gdzie siedzi nawet ładna kasjereczka :D , zatankowałem z 5 zł benzynki... podchodze do kasy a tam ku mojemu ździwieniu ZERO pretensji ... z uśmiechem na twarzy( nie z ceny) zostałem obsłużonu ze zwrotami grzecznościowymi których także zabrakło u NESTARA :x
koniec z NESTAREM jeśli myśli tylko o pieniądzach a nic o klientach...
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-12, 15:45   

Cytat:
ze notka w necie sie na bank pojawi... po tych słowach i jeszcze paru


Dobrze zrobiłeś... Jeszcze trzeba to potwierdzić przez pare osób i bedzie git.

Obsługa jest fatalna. Kiedyś wracałem z jazdy (L) i chciałem rozmienic kase, a gościu domnie z ryjem co to ja bankomat jestem, spytałem grzecznie czy może pan rozmienic. A ten z ryjem, wiec ładnie podziękowałem :evil: i poszedłem dalej... Na takich kretynów najlepiej nie zwracać uwagi. Zależy jeszcze jaka sytuacja :)
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-04-12, 15:51   

nie dziwie sie sympatycznej kasjerce z Armii Krajowej, jakby ktos u mnie zatankował za 5 zł to też bym się usmiechnął , chyba nawet na głos
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-12, 16:04   

misterio napisał/a:
nie dziwie sie sympatycznej kasjerce z Armii Krajowej, jakby ktos u mnie zatankował za 5 zł to też bym się usmiechnął , chyba nawet na głos


Też bym się uśmiał bo to stacja benzynowa, a tu masz gas :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-04-12, 19:00   

czasem i za 5 trzeba zalać bo więcej nie ma ale to nie znaczy że koleś ma być chamski w sumie to jego zarobek jest a tak "reklame" ma za 5 zł....
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-12, 19:50   

Ja raz też musiałem zatankować za 5 zł bo bałem się, ze nie dojade do domu :/ i to było na BP, jak pamietam to sam się z tego śmiałem, ale co miałem zrobić, a kasjer spokojnie do tego podszedł... bardzo dobrze zrobiłeś z tym gościem od gazu !!
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-04-12, 20:18   

niech napisze kolo przed wjazdem tankowanie za min XX zł i bedzie miał problem z głowy.....
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-12, 20:18   

Pamietam jak niedlugo po otwarciu stacji pojechalem zatankowac gaz na tą stacje i jak uslyszal szef (akurat tankował wtedy), że prosze za 20 zł widziałem jego zawiedzenie na twarzy, bo pewnie myślał, że mu się trafił klient do pełna :D W sumie nigdy nie tankuje poniżej 10 zł moją ulubioną kwótą jest 20 zł, bo więcej nigdy nie mam :x
0 UP 0 DOWN
 
boossu 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

Wysłany: 2006-04-14, 08:44   

Ja tez Domel tankuje przewaznie za 20zl bo wiecej mi na raz szkoda, no chyba ze jade gdzies dalej to wtedy wiecej- bo za 20zl to spokojnie wystarcza na lans po miescie :mrgreen: :mrgreen: , co do Nestara.. ehh duzo by tu pisac... moze kolejnym argumentem za tym zeby nei tankowac jest to- ze na zadnej innej stacji mi (i nie tylko mi) tyle gazu nie wchodzi do pustego zbiornika? ok 2-3 litrow (na calym zbiorniku):roll: a cisnienie wtlaczania gazu ma takie same jak na innych stacjach :roll: wiec jezeli oszukuje - to na 20 zl wiele nie oszuka wiec moze dlatego sie wkurza jak kto za tyle tankuje :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-14, 10:33   

Ja wiem na pewno jedno nigdy juz nie zatankuje na PKS'ie. Ostatnio niechciało mi się jechać na Nestar, bo korki były, a spieszyło mi się i zatankowałem za 20 zł na PKS'ie (1,78 zł/litr, weszło około 11 litrów) - zrobiłem 67 km :shock: :o Teraz za tą samą sumę zatankowałem na Nestarze o wynikach poinformuje wkrótce
P.S. Oczywiście aby wyniki były w miare wiarygodne za każdym razem butle opróżniam do końca
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-04-16, 21:02   

uświadomcie mnie na której ulicy jest Nestar (nie mam gazu w aucie, ale zawsze warto wiedzieć, gdzie nie rozmieniać pieniędzy :) )
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-04-16, 23:22   

ul. Chocimska koło wiaduktu, obok wiezowca na Westerplatte ( po tej samej stronie)
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-18, 20:49   

Domel napisał/a:
Ja wiem na pewno jedno nigdy juz nie zatankuje na PKS'ie. Ostatnio niechciało mi się jechać na Nestar, bo korki były, a spieszyło mi się i zatankowałem za 20 zł na PKS'ie (1,78 zł/litr, weszło około 11 litrów) - zrobiłem 67 km :shock: :o Teraz za tą samą sumę zatankowałem na Nestarze o wynikach poinformuje wkrótce
P.S. Oczywiście aby wyniki były w miare wiarygodne za każdym razem butle opróżniam do końca


wyszło troche lepiej 71 km, ale i tak za dużo nadal pali :shock: , musze pojechać ustawić gaz na nowo
0 UP 0 DOWN
 
boossu 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

Wysłany: 2006-04-20, 19:53   

spruboj jeszcze zatankowac wczesniej na bliskiej 8)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-20, 21:20   

hmmmmmmm a ja mam pomysł... zbierzcie grupke, która ma auta na gaz i w jednym dniu zatankujcie wszyscy za 5 zł :D hehe oczywiście w Nestarze :D tak każdy co 30 min by tankował za 5 zł...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nestarze, nie, nigdy, tankujcie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu