Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz FGE w sezonie 2009/10 i kadra Odry
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-27, 19:54   Terminarz FGE w sezonie 2009/10 i kadra Odry

Kadra
Ewelina Buszta 1987 186 cm. skrzydłowa
Justyna Daniel 1986 178 cm. skrzydłowa
Brittany Denson (USA) 1987 192 cm. skrzydłowa/środkowa
Karolina Kozera 1990 177 cm. skrzydłowa
Natalia Małaszewska 1984 177 cm. obrońca
Katarzyna Ostruszka 1991 169 cm. obrońca
Anna Pijanowska 1991 183 cm. skrzydłowa
Jazmine Supulveda (USA/PUR) 1985 172 cm. obrońca
Aleksandra Teklińska 1992 178 cm. skrzydłowa
Chinyere Ukoh (USA/NIG) 1987 190 cm. skrzydłowa/środkowa
Marta Żyłczyńska 1981 182 cm. skrzydłowa
Trener: Jarosław Zyskowski
II Trener: Bożena Ogorzelec

Przybyły: Natalia Małaszewska (CCC Polkowice), Brittany Denson, Jazmine Sepulveda (University of South Florida "Bulls" - USA), Chinyere Ukoh (University Hampton "Pirates" - USA), Katarzyna Ostruszka (SMS Bydgoszcz), Karolina Kozera (juniorki)
Ubyły: Amber Petillon (San Antonio Silver Stars - USA), Eliza Gołumbiewska (INEA AZS Poznań), Magdalena Gawrońska (Tęcza Leszno), Magdalena Rzeźnik (Artego Bydgoszcz), Ofa Tulikihihifo, Ashley Key (powrót do USA), Agnieszka Pietraszek, Izabela Bogdan (zakończyły karierę), Marta Szymańska (przerwała treningi)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-09-27, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-27, 20:02   

Czyli ta 4 Amerykanka Pamela Tolbert nie zostaje?
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-27, 20:05   

Roberto930 napisał/a:
Czyli ta 4 Amerykanka Pamela Tolbert nie zostaje?

nie zostaje, w tygodniu przyjedzie następna
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-27, 20:16   

TERMINARZ I RUNDY SEZONU ZASADNICZEGO FORD GERMAZ EKSTRAKLASY

I kolejka - 1 października (czwartek)
INEA AZS Poznań - Artego Bydgoszcz
Super-Pol Tęcza Leszno - Odra Brzeg
Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice
Lider Pruszków - Lotos Gdynia
ŁKS Łódź - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Energa Toruń - MUKS Poznań

II kolejka - 3 października (sobota)
Odra Brzeg - Wisła Can-Pack Kraków
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Energa Toruń
Artego Bydgoszcz - Super-Pol Tęcza Leszno
Lider Pruszków - ŁKS Łódź
Utex Row Rybnik - INEA AZS Poznań
CCC Polkowice - Lotos Gdynia

III kolejka - 7 października (środa)
Odra Brzeg - Lotos Gdynia
Super-Pol Tęcza Leszno - Utex Row Rybni
Wisła Can-Pack Kraków - Artego Bydgoszcz
MUKS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
ŁKS Łódź - CCC Polkowice
Energa Toruń - Lider Pruszków

IV kolejka - 10 października (sobota)
Odra Brzeg - ŁKS Łódź
CCC Polkowice - Energa Toruń
Artego Bydgoszcz - Lotos Gdynia
Lider Pruszków - MUKS Poznań
Utex Row Rybnik - Wisła Can-Pack Kraków
INEA AZS Poznań - Super-Pol Tęcza Leszno

V kolejka - 14 października (środa)
Wisła Can-Pack Kraków - INEA AZS Poznań
Lotos Gdynia - Utex Row Rybnik
ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz
Energa Toruń - Odra Brzeg
MUKS Poznań - CCC Polkowice
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Lider Pruszków

VI kolejka - 17 października (sobota)
CCC Polkowice - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Odra Brzeg - MUKS Poznań
Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
Utex Row Rybnik - ŁKS Łódź
INEA AZS Poznań - Lotos Gdynia
Super-Pol Tęcza Leszno - Wisła Can-Pack Kraków

VII kolejka - 24 października (sobota)
Lotos Gdynia - Super-Pol Tęcza Leszno
ŁKS Łódź - INEA AZS Poznań
Energa Toruń - Utex Row Rybnik
MUKS Poznań - Artego Bydgoszcz
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Odra Brzeg
Lider Pruszków - CCC Polkowice

VIII kolejka - 30 października (sobota)
Odra Brzeg - Lider Pruszków
Artego Bydgoszcz - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Utex Row Rybnik - MUKS Poznań
INEA AZS Poznań - Energa Toruń
Super-Pol Tęcza Leszno - ŁKS Łódź
Wisła Can-Pack Kraków - Lotos Gdynia

IX kolejka - 7 listopada (sobota)
ŁKS Łódź - Wisła Can-Pack Kraków
Energa Toruń - Super-Pol Tęcza Leszno
MUKS Poznań - INEA AZS Poznań
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Utex Row Rybnik
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice - Odra Brzeg

X kolejka - 14 listopada (sobota)
Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice
Utex Row Rybnik - Lider Pruszków
INEA AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Super-Pol Tęcza Leszno - MUKS Poznań
Wisła Can-Pack Kraków - Energa Toruń
Lotos Gdynia - ŁKS Łódź

XI kolejka - 21 listopada (sobota)
Energa Toruń - Lotos Gdynia
MUKS Poznań - Wisła Can-Pack Kraków
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Super-Pol Tęcza Leszno
Lider Pruszków - INEA AZS Poznań
CCC Polkowice - Utex Row Rybnik
Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz

XII kolejka - 28 listopada (sobota)
INEA AZS Poznań - CCC Polkowice
Super-Pol Tęcza Leszno - Lider Pruszków
Wisła Can-Pack Kraków - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Lotos Gdynia - MUKS Poznań
ŁKS Łódź - Energa Toruń
Utex Row Rybnik - Odra Brzeg

XIII kolejka - 5 grudnia (sobota)
MUKS Poznań - ŁKS Łódź
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Lotos Gdynia
Lider Pruszków - Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice - Super-Pol Tęcza Leszno
Odra Brzeg - INEA AZS Poznań
Artego Bydgoszcz - Utex Row Rybnik
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 77
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2009-09-27, 21:30   

Na uwagę zwraca fakt aż 7 meczów u siebie Odry przy 5 wyjazdach w pierwszej rundzie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200910, fge, kadra, odry, sezonie, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu