Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Walka Pudzianowski vs Najman

Kto wygra walkę?
Mariusz Pudzianowski
55%
 55%  [ 10 ]
Marcin Najman
44%
 44%  [ 8 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Lord Martin 
forumowicz



Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2009-09-17, 14:05   Walka Pudzianowski vs Najman

Mistrz świata strongmanów Mariusz Pudzianowski zmierzy się w ringu z bokserem Marcinem Najmanem. Pojedynek według zasad MMA (mieszane sztuki walki) odbędzie się 11 grudnia w Warszawie podczas "Konfrontacji Sztuk Walki". Obaj zawodnicy nie darzą się sympatią, dlatego podczas wtorkowej konferencji prasowej nie zabrakło uszczypliwości i docinek.

"Pudzianowski ma wiele do stracenia, nigdy nie stoczył żadnej oficjalnej walki bokserskiej, dlatego zamiast tego pojedynku powinien spróbować czegoś lżejszego, może na przykład... badmintona - powiedział Najman, który wręczył Pudzianowskiemu rakietki do badmintona.

Na ripostę najsilniejszego człowieka na świecie nie trzeba było długo czekać: "Mógłbyś pójść do Częstochowy na kolanach i się pomodlić... Nasza konfrontacja będzie wyglądać jak zderzenie malucha z lokomotywą. A co do wątpliwości Najmana, stoczyłem sporo walk na ulicy, a MMA to prawie jak bitwa uliczna, więc niech się o mnie nie martwi. Dawałem sobie radę" - odparł Pudzianowski.

Z pewnością potyczka Pudzianowskiego z Najmanem, znanym m.in. z występu w programie reality show, to spore - jak na polskie warunki - wydarzenie medialne. "Pudzianowski powiedział kilka słów za dużo i czas aby go z nich rozliczyć" - zapowiedział Najman. Z kolei strongmen odpowiedział: "Nie wchodzę do ringu, aby głaskać rywala. Dla Najmana mam jedną radę - więcej pokory. Gdybym miał porównać tę walkę z występami w rywalizacji strongmenów, byłby to rzut workiem..." - żartował siłacz.

W Warszawie odbyło się również oficjalne ważenie. Pudzianowski waży prawie 140 kg, a Najman niewiele ponad 100 kg. "Ale jak powiedział były trener Tysona, zawodnik ważący ponad 90 kg jest w stanie znokautować każdego innego" - tłumaczył Najman. "Ale tobie do Tysona sporo brakuje" - przekonywał swego przeciwnika Pudzianowski.

Zawodnicy walczący w MMA stosują techniki m.in. z boksu, kickboxingu, judo, zapasów itd. Od pięciu lat w Polsce organizowane są "Konfrontacje Sztuk Walki". Pudzianowski mówi wprost: "W sportach siłowych osiągnąłem wszystko, teraz to już tylko powielanie sukcesów. Treningi na macie podobają mi się coraz bardziej i zapewniam, że to nie będzie mój jedyny występ w MMA".

Źródło
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-09-17, 23:14   

Najman to tak naprawdę pajac nie wiem jak walczy Pudzian ale mam nadzieję że go zniszczy.
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-18, 08:48   

Widziałem konferencje prasową. Walka będzie ciekawa oby tylko Pudzian nie rozwalił go za szybko :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: najman, pudzianowski, vs, walka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu