Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepsi obrońcy
Autor Wiadomość
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-06, 14:15   

Jeśli chodzi o osoby które wg mnie sa dobre w obronie to moge do nich zaliczyć, już wspomnianego Kamila (młodego Duliego)... Faktycznie jest on motorycznie dobry, ma dobrą koordynację na boisku i jest przewidujący. Z grających na górze mogę powidziec że dobrze broni jeszcze Dawid Frańczak, Pior Rosiński oraz Adyk (tez juz wspominani wczesniej). Widac u nich że to nie jest takiego sobie latanie na nogach ,ale widać przemyślaną i mądra obronę... :rewelka: Aha tutaj mogłabym tez zaliczyć zwodnika z Astry tylko że zupełnie nie wiem jak sie nazywa, nie znam Go w ogóle... :(
Co do wysokich graczy uważam że faktycznie WILU jest dobrym przykładem, ma duże możliwości pod koszem nie tylko w ataku ale własnie w obronie (!) i robi(ł) to bardzo dobrze. A co do wcześniej wpomnianego także T. Pieszyńskiego coś nie jestem przekonana... jeśli chodzi o obronę :roll: ;)

Pozdrawiam (!)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-06, 14:51   

Kasiu a ja ? :o o mnie nie napisałaś :( cholera to ja już nie bronie :D
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-06, 15:46   

KS napisał/a:
Aha tutaj mogłabym tez zaliczyć zwodnika z Astry tylko że zupełnie nie wiem jak sie nazywa, nie znam Go w ogóle... Sad


A pamiętasz chociaż jaki ma numer na koszulce?lub jakies parametry lub wygląd? :D
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-06, 23:55   

hm.. no zaliczyła bym Go do tych niższych... ;) Tak jak już wczesniej wspomniałam... Np koszulki niestety nie pamiętam, ale jakbym znów zobaczyła jak gra ta drużyna to bym wiedziała który to :) Ale taki hm.. krótkie włosy chyba blond :P

[ Dodano: 2006-04-06, 22:56 ]
steve napisał/a:
Kasiu a ja ? :o o mnie nie napisałaś :( cholera to ja już nie bronie :D


Wybacz Stef, ale w tym sezonie chyba żadnego Twojego meczu nie widziałam... :(
Ale bardziej to Ty mi sie wydajesz jednak na zdobywacza punktów niz na obrońce 8) :roll: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-04-07, 00:06   

KS napisał/a:
hm.. no zaliczyła bym Go do tych niższych... ;) Tak jak już wczesniej wspomniałam... Np koszulki niestety nie pamiętam, ale jakbym znów zobaczyła jak gra ta drużyna to bym wiedziała który to :) Ale taki hm.. krótkie włosy chyba blond :P


Moze zdjęcie Ci pomoze??


po opisie mysle ze mowisz o Panu nr 9??
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-07, 00:12   

możliwe możliwe.... ;)
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-07, 07:15   

Adyk napisał/a:
sędzia DRED napisał/a:
Adyk napisał/a:
Tak mnie zastanawia jedna sprawa, w zasadzie wszyscy wymieniają graczy wysokich, wyjątkiem jest Piotrek i wspomniany przez 3 osoby Kuki.


NIE czytasz dokładnie ADYKU - nie czytasz - to źle NU NU NU-wymieniłem "małych" - czyż nie?!?\
:evil: :wink: :evil:

Oj dokładnie czytam dokładnie :-P
A powiedz masz tam transmisje live w tej anglii?? :evil: :D


zależy o co pytasz-bo jak o BLKę to baaaaaardzo bym chciał ale... nikt nie chce mi tego reżyserować-hehe
POZDRO
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-04-07, 11:02   

sędzia DRED napisał/a:
bo jak o BLKę to baaaaaardzo bym chciał ale... nikt nie chce mi tego reżyserować-hehe


to tym bardziej nie rozumiemi czemu się wypowiadasz... temat dotyczy obecnego sezonu a nie przeszłych z kilku ostatnich lat...
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-07, 12:40   

Cytat:
po opisie mysle ze mowisz o Panu nr 9??

za szkoly krzysztofa lerocha :D
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-04-07, 13:10   

a2r a co Ty sie czepiasz ? kazdy tu ma prawo do wyglaszania wlasnego zdania... po to jest wlasnie forum.
A duzo mozna wywnioskowac widzac co tydzien wyniki blk`i jak i cale opisy meczy.
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2006-04-07, 19:49   

Cytat:
A duzo mozna wywnioskowac widzac co tydzien wyniki blk`i jak i cale opisy meczy.


nj dzieki wynikom i opisom meczu mozna byc na bierzaca jesli chodzi o druzyny i ich czolowych strzelcow ale nie mozna przez to oceniac szczegolow jakie panuja na boisku...tutaj np. gwiazdke moze dostac osoba ktora zdaniem wielu nie powinna itp.
A tak apropo to chyba Adyk zalozyl temat "Najlepszy obronca" i na tym koniec rozmow :!: :offtopic: pozdro w ogole dla a2r i dla Ciebie nj :D
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-07, 20:22   

a2r napisał/a:
to tym bardziej nie rozumiemi czemu się wypowiadasz... temat dotyczy obecnego sezonu a nie przeszłych z kilku ostatnich lat...

wybacz SERDECZNIE jeśli kogoś uraziłem i kogoś nie doceniłem-masz rację nie powinienem się WYPOWIADAĆ - co ja mogę na odległość-pozdrowienia przesłać!!!


nj napisał/a:
a2r a co Ty sie czepiasz ? kazdy tu ma prawo do wyglaszania wlasnego zdania... po to jest wlasnie forum.

dzięki NJ za wstawiennictwo i słowa otuch-niektórzy nie rozumieją tego no ale to ich PROBLEM-PoZdRaWiAm - EKIPKĘ z LEWINA - szczególnie kapitana ;-)
:evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-04-07, 20:35   

sędzia DRED napisał/a:
dzięki NJ za wstawiennictwo i słowa otuch-niektórzy nie rozumieją tego no ale to ich PROBLEM


z całym szacunkiem - temat jasny chyba jest a wypowiedz o obroncach belki z ust kogoś kto widział 2 mecze troche mnie smieszy...to tak jak ja bym pisał jaka atmosfera panuje w lewinie i co myślą lewiniacy na temat belki... nie mam pojecia więc nie pisze... ale mam nadzieje ze wszystko w lewinie jest oki i wierze w niezły mecz i półfinał dla Lewina !!!! choc i QRB pozdrawiam i zycze swietnego meczu !!!
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-07, 21:04   

a2r napisał/a:
z całym szacunkiem - temat jasny chyba jest a wypowiedz o obroncach belki z ust kogoś kto widział 2 mecze troche mnie smieszy...


to nie z ust to z klawiatury...oka-PRZEPROSIŁEM i poproszę o wymazanie moich wypowiedzi o OBROŃCACH jak ma CI to "a2r" humora poprawić-oka-myślałem że to zabawa, no ale skoro Ty się źle bawisz to już jest nie-miłe...

poza tym :offtopic: więc zaprzestańmy!!! oka-rozejm-popełniłem bląd-Ty mi to uświadomiłeś i jest GIT :evil: :wink: :evil:

poza tym nie wiem czy zauważyłeś ale GRO-osób nawiązywało do GRACZY z poprzednich sezonóffffff-POZDRO
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-07, 23:06   

oj panowi,jak male dzieci :(
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: najlepsi, obroncy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu