Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepsi obrońcy
Autor Wiadomość
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-04-01, 16:41   Najlepsi obrońcy

Jest tu troche zawodników jak i ludzi którzy moga sie wypowiedzieć :-P wiec:

Kto wedłóg was jest nalepszym obroncą? przeciwko komu gra sie wam najdtrudniej, zarówno indywidualnie jak zespołowo. Kto najlepiej gra na nogach czy zastawia.



Mi najtrudniej sie gra chyba przeciwko Kukiemu, pare razy mnie krył i nie było łatwo, caly czas stał blisko i mocno nacikał, troche bił ale o to też chodzi :wink:
Kto jeszcze? Kaktus, jest troche wyzszy niz ja dlatego dosc trudno jest mi z nim grac pod kosz. Mógłbym wymienic tez Jacka widac pewne wyuczone zagrania... szkoda ze nie jest w najwyzszej formie.

Możecie napisać wiecej zawodników niż 3, ale wymience przynajmniej 2, aby było jakies wieksze porównanie.





A kto najlepiej broni zespołowo? No Orbiliusz jak czasami stanie strefą i im sie chce to nie jest latwo wejsc. W Piomarze widac ze czesc osob wie jak sie poruszac i jeszcze w zeszłym sezonie grało mi sie ciezko z nimi (teraz sa bez formy :-P )

Pewnie głównie te dwa zespoły beda sie pojawiać, ale moze komus gra sie trudniej z jakims innym zespołem??









PS: Zagi i pare innych osob ktore tylko czyta forum, napiszcie cos od siebie! :evil:
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-04-01, 19:05   

Mysle ze najlepiej na nogach pracuje zespol z WSH ale to normalne przy ich wzroscie ;p Jednak maja problemy z obroną gdy pilka wejdzie w gorną faze lotu ; )

Osobiscie najgorzej mi sie gralo w 1 rundzie przeciwko don kingowi ;f po prostu nie dalo sie go kryć... wykorzystywał przewage fizyczną + tężyznę... brutalnie faulował kiedy sędzia nie widział.... + posunal sie nawet do tego że z kolana z premedytacją atakował krocze ;] więc nie za fajnie.... fair play to on na pewno nagrody nie powinien dostać... ;)
pozdrówka
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-02, 13:22   

Przepraszam, ze kopalem cie po jajach wtedy i brutalnie faulowalem. Ja zawsze tak gram, jestes w BLK pierwszy sezon i teraz juz wiesz ze trzeba miec ochraniacz na jajeczka taki jak maja bramkarze z recznej, mysle ze Steve moze taki pozyczyc. A tak powaznie to Adyk rozpoczal tu temat najlepszych obroncow a ty tu piszesz jak mnie kryles i malo genitalii nie straciles - jak to rozumiec, zglaszasz swoja kandydature do nejlepszego obroncy ? W tym meczu byla twarda walka pod koszami, pamietam dobrze bo wybilem wtedy palec w starciu z kims, ale nie plakalem tu potem ze jak sedzia nie widzial i zgaslo swiatlo to pod prysznice ktos mi mydlo wsadzal itp.
 
nj 
pr0



Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-04-02, 14:24   

Rozumiem twarda obrone i walke pod koszami ale gdy wygrywacie 50 pkt`ami a Ty z premedytacja chcesz pozbawić kogoś płodności to......
Przemyśl to czasem...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 14:30   

don king napisał/a:
ochraniacz na jajeczka taki jak maja bramkarze z recznej, mysle ze Steve moze taki pozyczyc


hehe niestety nie mam :) ja bronie bez :D

don king napisał/a:
Przepraszam, ze kopalem cie po jajach wtedy i brutalnie faulowalem. Ja zawsze tak gram, jestes w BLK pierwszy sezon


No jeśli dobrze pamietam pierwszy mecz z Piomarem to też Don King grał i mi się przeciwku mu dobrze grało, a nie powiem, ze udało mi się pare piłek ukraść :D ( oczywiście małe faule były, no ale inaczej nie dałoby rady - wiadomo warunki fizyczne)

Wracając do temu to ja moge swoja kandydature dać:D ale jak już wspomniał Adyk bardzo dobrze broni Kuki... jak grałem w tym sezonie przeciwko nim to niestety trocha mało sobie pograłem, ale swoje rzuciłem :D w innych zespołach nie przypominam sobie lepszego
obrońcy..

Zespołowa obrona to jedynie Piomar no i Orbiliusz.. reszta nic a nic...

P.S

aaaa i gdybym ja miał teraz przepraszać wszystkich ludzi, którzy spotkali się ze mna pod koszem to za długo by to trwało :D pozdro!!
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-04-02, 14:46   

steve napisał/a:

aaaa i gdybym ja miał teraz przepraszać wszystkich ludzi, którzy spotkali się ze mna pod koszem to za długo by to trwało :D pozdro!!


Aż tak wszystkich niszczysz ? ;)
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 14:46   

Na pewno wiesz ze podczas gry w ferworze walki zdarzaja sie rozne zagrania, sam jestem ojcem i nikogo nie chce pozbawiac tej roli - jezeli cos tam zaatakowalem gdzie nie powinienem to przypadkowo i jeszcze raz przepraszam.
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 14:52   

Czy Don king zmienił podpis na Wilu?
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 14:55   

Tak zmienilem - Don King wzial sie przypadkowo nie wiem z kad. Jezeli ludzie mnie znaja to wlasnie pod ta ksywka ktora mam od szkoly podstawowej. Poza tym ja tak na prawde nie lubie tego Pana wyglada i zachowuje sie jak idiota i nie chce byc z nim kojarzony.
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 15:00   

WILU
Super sprawa z tym wyjazdem do Wroclawia na mecz Śląska,tez bym chętnie zobaczył go na żywo i się zabrał z Tobą ale niestety mam dzis urodziny mojej lubej i to jest priorytet,pozdrawiam :wink:
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-03, 12:47   

Temat jest bardzo dobry ADYK ale wydaje mi sie że mało kto wypowie się właściwie na temat obrony bądź najlepszych obrońców BLK.

Dla większości jednak liczą sie punkty i wg wiekszości kto ich najwięcej nawrzuca ten zagrał najlepszy mecz, a jest dokładnie inaczej w większości.

Co do najlepszego obrońcy jaki kiedyś grał w BLK albo nawet zagra to wydaje mi się że jest nim Krzysztof Dobrowolski, ten człowiek jest dobry w tym co robi. A co do pozostałych: kiedyś dobrze bronił Piotrek Rosiński teraz jest z tym różnie ale napewno jest wyróżniającym sie zawodnikiem. Cięzko się gra przeciwko DonKingowi, Kaktusowi (mają przewagę bądź wzrostu bądź szybkości i skoczności) Jest jeszcze kilka ośób którzy cos robią w obronie np zbierają, dają piewrsze długie podanie, zastawiają :D

BLK w obecnym wydaniu jest super zabawa i o to chodzi, ale tak jak napisałem głównie wszyscy patrzą na punkty!! Może gdyby robić bardziej szczegółowe statystyki byłoby inaczej. I w tym miejscu prośba do organizatorów bądź sponsorów aby może zasponsorowac sprzet do robienia takich analiz - napewno byłoby ciekawiej

Może spróbujmy wspólnymi siłami uzbierac troszke kaski na jakiegos kompa do tego 9napewno Piomar się dołoży)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-04-03, 14:19   

ooo racja, Krzysiek bdb broni. przypomnial mi sie teraz Jacek Niesuchowki, on tez dobrze bronił jednach chyba nigdy w BLK nie grał :-P

O Kaktusie wspominalem ale o Wilu nic bo dla mnie to jest zupelnie inna pozycja i raczej mi nie zagraza, chyba ze sie wbijam pod, a zadko to robie wiec nie ma problemu :D


A co do pełnych statystyk, taki pomysł padł i mniejmy nadzieje ze uda sie to zrealizowac, chodzi głównie o kase i kumatą osobe która by to robiła, nie jest to takie łatwe jak by sie moglo wydawac!
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-04-03, 16:07   

popieram :)
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-04, 11:07   

Adyk napisał/a:
A co do pełnych statystyk, taki pomysł padł i mniejmy nadzieje ze uda sie to zrealizowac, chodzi głównie o kase i kumatą osobe która by to robiła, nie jest to takie łatwe jak by sie moglo wydawac!

kase mozna zebrac,ale ze znalezieniem wlasciwej osoby moze byc problem,musi byc to osoba ktora zna sie na koszykowce,na kompie i ma duzo wolnego czasu...moze zna ktos taka postac :?:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-04-04, 12:20   

WAPNIAK napisał/a:
Adyk napisał/a:
A co do pełnych statystyk, taki pomysł padł i mniejmy nadzieje ze uda sie to zrealizowac, chodzi głównie o kase i kumatą osobe która by to robiła, nie jest to takie łatwe jak by sie moglo wydawac!

kase mozna zebrac,ale ze znalezieniem wlasciwej osoby moze byc problem,musi byc to osoba ktora zna sie na koszykowce,na kompie i ma duzo wolnego czasu...moze zna ktos taka postac :?:

Myśle że narazie za wczesnie na jakiekolwiek spekulacje, narazie jest pomysł, o szczegółach pomysli sie przed nastepnym sezonem.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: najlepsi, obroncy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu