Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Priorytet Trenea Orbiliusza!!
Autor Wiadomość
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-02, 10:51   

Widzisz Yasiu niestety tak jest, ze na boisku kazdy chyba ma dobrych kumpli nawet w przeciwnych druzynach i sa ludzie ktorzy z roznych wzgledow za soba nie przepadają a ze zycie to nie tylko Basket to widac to tez tutaj na tym forum w niemal kazdej wypowiedzi i temacie np. Ja i kolega Wapniak
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 11:03   

zakładając ten temat chodziło o cos zupełnie innego: a mianowicie o to że chyba raczej Janek mógłby sobie bardziej ambitne plany rysować niz pobicie rekordu naszego z przed kilku lat. W obecnym stanie druzyny orbliliusz pobicie takiego rekordu to nie jest żaden problem i dlatego wydaje mi sie ten plan troszke nie na miejscu, bo druzyna która stworzył Janek jest raczej poza zasięgiem (przy założeniu że u nas nie będzie wszystkich).
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 11:14   

sorokajtis napisał/a:
bo druzyna która stworzył Janek jest raczej poza zasięgiem (przy założeniu że u nas nie będzie wszystkich).


nooo, a u nas przy założeniu, ze każdy będize miał mecz KONIA :D
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-02, 11:57   

don king napisał/a:
Ja i kolega Wapniak

nie rozumie :x

sorokajtis napisał/a:
bo druzyna która stworzył Janek jest raczej poza zasięgiem (przy założeniu że u nas nie będzie wszystkich).

nie mozna stwierdzic ze jest poza zasiegiem,to jest sport i wszystko sie moze wydazyc
przykladem moze byc Chelsea z Romanem A.ktory tez stwozyl druzyne praktycznie poza zasiegiem....i wtedy powstala nowa Barcelone....i potem powstaja nowe klubu teorytycznie poza zasiegiem...to tylko dobrze robi dla rywalizacji
mysle ze nie ma juz wiekszego sensu dyskutowac na ten temat bo jak juz na pisano ,nie warto robic sobie wrogow przez jakies glupio wypowiedziane slowa....pozdrawiam

p.s. dzis jest rocznica smutnego dla polski dnia z przed roku wiec nie sprzeczaimy sie o blachostki...
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-04-02, 12:58   

steve napisał/a:
więc jest tak sorokajtis ma racje, don king ma racje i również Wapniak ma racje, niestety Oreul nie ma racji..



wow. mamy forumowego sedziego.
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-02, 13:30   

Dzis Śląsk gra z Turowem w Orbicie o 18.30. Jade z żonką na ten meczyk. Czy ktos z Brzegu tez sie wybiera ? Mam 2 miejsca w aucie jak cos to 604991585
Jestem zafascynowany ostatnim meczem z Anwilem, Śląsk zagrał jak za dawnych lat, mam nadzieje ze dzis bedzie podobnie
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 14:24   

Rich Kramer napisał/a:
steve napisał/a:
więc jest tak sorokajtis ma racje, don king ma racje i również Wapniak ma racje, niestety Oreul nie ma racji..



wow. mamy forumowego sedziego.


no ktoś tutaj musi rozdawać karty :D
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 14:50   

wiesz co wapniak ja staram sie tu pisać o tym co myśle (i nie ma w tym nic złego) ale zdaje się kolego że co bym nie napisał to Ty i tak napiszesz cos przeciwnego i niepotrzebnie podgrzewasz atmosfere

[ Dodano: 2006-04-02, 14:51 ]
don king napisał/a:
Dzis Śląsk gra z Turowem w Orbicie o 18.30. Jade z żonką na ten meczyk. Czy ktos z Brzegu tez sie wybiera ? Mam 2 miejsca w aucie jak cos to 604991585
Jestem zafascynowany ostatnim meczem z Anwilem, Śląsk zagrał jak za dawnych lat, mam nadzieje ze dzis bedzie podobnie


ja z adykiem jade na mecz orbiliusza
0 UP 0 DOWN
 
jancio 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 19:48   

moim celem jest by odrodził się basket w brzegu i koniec i kropka a nie zadna zawisc czy nienawisc nawet proponowalem tobie marku 2 lata temu wspolprace ale nie podjoles wyzwania wiec teraz nie przeszkadzaj i powiem tylko tyle ze 3 liga jest blisko i przyszlym sezonie powstanie klub z prawdziwego zdarzenia z dwiema grupami mlodziezowymi,Marku jak wygrywales to wszystko bylo ok ale jak ktos pojawil sie inny kto poswieca swoj czas szczytnemu celowi to jest be to ja ciebie nie rozumiem
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 20:18   

jancio napisał/a:
moim celem jest by odrodził się basket w brzegu i koniec i kropka a nie zadna zawisc czy nienawisc nawet proponowalem tobie marku 2 lata temu wspolprace ale nie podjoles wyzwania wiec teraz nie przeszkadzaj i powiem tylko tyle ze 3 liga jest blisko i przyszlym sezonie powstanie klub z prawdziwego zdarzenia z dwiema grupami mlodziezowymi,Marku jak wygrywales to wszystko bylo ok ale jak ktos pojawil sie inny kto poswieca swoj czas szczytnemu celowi to jest be to ja ciebie nie rozumiem


Janek ja ci zupełnie nie przeszkadzam, cenie to co robisz i jestem pełen podziwu dla tego bo chyba nie ma innego człowieka w Brzegu który by się tym zajął!!
Jeżeli chodzi o współpracę z tobą to chyba przyznasz racje że mamy troszke odmienne zdanie na pewne tematy i myśle że byśmy sobie przeszkadzali (chociaż może taka wybuchowa mieszanka byłaby na plus). A jeżeli chodzi o ścisłość to powiedziałem dlatego nie dwa lata temu bo nie byłeś pewny skąd znajdziesz finanse na wyjazdy, opłaty sędziów i sale i dlatego powiedziałem że raczej nie (sam kiedyś jak cos robiliśmy znalazłem sie w raczej dziwnej sytuacji gdzie jedna z gazet napisała bzdury na temat naszego klubu ale nieważne)

Nie pisze nic złego na temat tego co robisz wręcz przeciwnie.

Może proprostu źle odebrałem Twoje zapowiedzi "pobicia rekordu PIOMARU" ale wydały mi się one poprostu raczej nie na miejscu zważywszy na fakt , że macie można powiedziec prawie profesjonalny zespół a my odkąd pamiętam grania w BLK byliśmy raczej kumplami.

Jeżeli źle odebrałeś to co napisałem to bardzo Cie za to przepraszam.

I Janek pamiętaj o jednym!! - nie każda krytyka jest zła
0 UP 0 DOWN
 
jancio 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 20:26   

może faktycznie Marku zle cie zrozumiałem i na dodatek narazilem cie na koszty wyjazu do Nysy bo zagralismy slabo a na powaznie to w tym tygodniu roztrzygną pewne kestie na temat basketu w brzegu i jestesmy dobrej mysli pozdrawiam wszystkich formułowiczów do zobaczenia na hali
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-02, 20:50   

jancio napisał/a:
może faktycznie Marku zle cie zrozumiałem i na dodatek narazilem cie na koszty wyjazu do Nysy bo zagralismy slabo a na powaznie to w tym tygodniu roztrzygną pewne kestie na temat basketu w brzegu i jestesmy dobrej mysli pozdrawiam wszystkich formułowiczów do zobaczenia na hali


Żadne koszty Janek, poprostu przyjechałem i skrzętnie obserwowałem i rozpracowywałem Wasz zespół :D . Zabrałem ze sobą też Adyka - pomagał mi w robieniu obserwacji :D
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-04-02, 21:17   

i w ten symboliczny dzien zakonczylismy forumowe niesnaski <tak2>
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-03, 11:12   

sorokajtis napisał/a:
wiesz co wapniak ja staram sie tu pisać o tym co myśle (i nie ma w tym nic złego) ale zdaje się kolego że co bym nie napisał to Ty i tak napiszesz cos przeciwnego i niepotrzebnie podgrzewasz atmosfere

ok mowisz co myslisz,ja tez mowie co mysle...i wcale nie mam zamiaru sie z Toba na kazdym kroku klucic...

jancio napisał/a:
powiem tylko tyle ze 3 liga jest blisko i przyszlym sezonie powstanie klub z prawdziwego zdarzenia z dwiema grupami mlodziezowymi

te dwie grupy mlodziezowe to jakie maja byc??
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-03, 12:00   

Wapniak czlowieku kto sie z tobą kłuci!! i na jakim każdym kroku!! widze że chyba jestes tylko mocny ale w pisaniu!!

Zachowujesz sie troszke jak dziecko

ja mówie białe a ty czarne, wymyśl czasem coś od siebie

[ Dodano: 2006-04-03, 12:14 ]
Wiesz co Wapniak może inaczej - wygrałeś potyczke ze mną jesteś lepszy!!

Nie będę odpisywał na twoje posty - bo nie ma to sensu.

Może teraz będziesz w jakis sposób usatysfakcjonowany .
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: orbiliusza, priorytet, trenea


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu