Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: smooth
2009-09-07, 23:52
Wakacyjny konkurs fotograficzny 2009

Wakacyjna fotka
Sekta koszykarzy smaży się na plaży
24%
 24%  [ 6 ]
Prawie jak morze
12%
 12%  [ 3 ]
Cisza jak ta
24%
 24%  [ 6 ]
Takiego widoku się nie zapomina
40%
 40%  [ 10 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
dirtyseksibicz 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Wrz 2009

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2009-09-21, 09:48   

"Takiego widoku.JPG
Takiego widoku się nie zapomina"



hmmm.... szczerze - kadr ucięty - najlepszy byłby pionowy - a to że woda w ruchu to nic szczególnego średni czas + przymknięta przysłona. Ale widać, że ludzie tu na forum, a w szczególności Franco Zarrazzo, są mistrzami fotografii :]
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-21, 09:58   

dirtyseksibicz, nikt tutaj w tym temacie nie twierdzi że jest mistrzem fotografii, dałbyś już sobie spokój, bo podejrzewam Cię o to że jesteś Krzysieqiem ;) To jest lokalny konkurs fotoamatorów - przynajmniej ja się za takiego uważam i zdjęcie o którym piszesz powyżej jest mojego autorstwa, nigdy i nigdzie nie twierdziłam, że jest to idealne zdjęcie, a raczej takie "pod publiczkę", bo wiem, że ludziom podobają się wodospady, zachody słońca nad morzem itp. rzeczy. Zdjęcie robione całkowicie z automatu - bez kombinowania, bo na tej wycieczce nie dało się stać i kombinować z różnymi parametrami - trzeba było maszerować dalej.
Zdjęcie przedstawia jeden z wodospadów na Jeziorach Plitwickich - miejsce godne polecania, bo jest tam naprawdę przepięknie (a nie tylko dlatego że jest wciągnięte na listę Światowego Dziedzictwa Unesco).
Dziękuję bardzo tym samym za wszystkie oddane na moje zdjęcie głosy - mimo ostrej krytyki nadal będę pstrykać fotki, bo to lubię! :)
I co teraz dirtyseksibicz, łyso Ci? :)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-09-21, 10:06   

dirtyseksibicz napisał/a:
hmmm.... szczerze - kadr ucięty - najlepszy byłby pionowy - a to że woda w ruchu to nic szczególnego średni czas + przymknięta przysłona. Ale widać, że ludzie tu na forum, a w szczególności Franco Zarrazzo, są mistrzami fotografii :]

Postawiles sobie za zadanie zepsuc ludziom kazda frajde? Nie dosc, ze to przeciez jest zabawa, to jeszcze nikt tutaj nie twierdzi, ze jest mistrzem fotografii.

Najwyrazniej masz jakis uraz do Franka, warto wiec sie udac do odpowiedniego lekarza, moze on pomoze, zebys nie czepial sie go przy okazji kazdej dyskusji o fotografiach?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-21, 10:06   

Cytat:
Zdjęcie wykonane w 2004 w czasie rejsu po jeziorach.


Wytłuszczenia dokonuję specjalnie dla użytkowników o wyjątkowo małym ilorazie inteligencji, za to wysokim ilorazie upierdliwości społecznej (w rozumieniu społeczności forum). W kontekście komentarza:

dirtyseksibicz napisał/a:
są mistrzami fotografii :]


Co do zdjęcia Jadźki, jest takie, jak powinno być. Dłuższy czas ekspozycji spowodował magiczne rozmycie strug wody, co w dalszej mierze spowodowało nadanie pracy swoistego klimatu. Jak już to zauważyłem jakiś czas temu - każdy fotografuje to, co ma w głowie. Jedni gówno, drudzy pejzaże. Pokaż mi swoje zdjęcia, a powiem ci, kim jesteś. Ty już dirtycośtam pokazałeś. Takie gówniane plamy trudno się zmywa :) .

Wesołej zabawy i lepienia kulek ze swojego ulubionego tworzywa.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-09-21, 10:08, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-21, 10:32   

Świetne to zdjęcie jadore, wygląda jak z jakichś tropików!
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-21, 11:42   

Yvvone napisał/a:
Świetne to zdjęcie jadore, wygląda jak z jakichś tropików!


Dokładnie zgadzam się mimo tego że na automacie to całkiem nieźle wyszło, robi na mnie wrażenie aż mam ochotę tam pojechać :D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2009-12-22, 06:39   Drobna sugestia

Jakoś mi brakuje kolejnego konkursu, warto byłoby też zrobić podsumowanie roczne niebawem a na początek nowego roku może zaproponowalibyśmy sami konkurs, np. "Idą święta", albo coś w tym stylu??
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-12-22, 07:52   

jadore napisał/a:
a na początek nowego roku może zaproponowalibyśmy sami konkurs, np. "Idą święta", albo coś w tym stylu??

Chyba Wielkanocne :-)
Trzeba uwzglednic czas na zrobienie zdjec (nie kazdy ma w archiwum odpowiednie zdjecia), a rozstrzygniecie gdzies dopiero w polowie stycznia.
Moze temat najprostszy - "Zima"?
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-22, 08:44   

A.Mason napisał/a:
"Zima"?
albo "uroki zimy" - widziałam, że bialutki założył taki temat - trochę bez sensu, że tam i że nie dał żadnych fotek, ani właściwie nie wiadomo o co w tym jego poście mu chodziło, ale sam tytuł godny uwagi, więc może by go wykorzystać na temat konkursu?
0 UP 0 DOWN
 
dahek 



Wiek: 41
Dołączył: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-22, 10:06   

nio ja jak zawsze jestem za :)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-12-22, 16:03   

jadore napisał/a:
albo "uroki zimy"

To slowo "uroki" zupelnie mi sie nie podoba - zimno, ciemno, brrr... jakie uroki? ;-D

Myslalem o tym, zeby zasponsorowac konkurs i jako nagrode dac ksiezke-album fotograficzny, ale poki co odpada to, bo nie wiem kiedy i czy na pewno go dostane.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-26, 20:23   

A.Mason, ale uroki może być właśnie wzięte w " " czyli że to takie uroki inaczej, albo nie uroki, zresztą obojętnie co, byleby konkurs się jakiś odbywał znowu :) Co do nagród, to wolałabym, żeby były w innych konkursach, a fotograficzne niech już sobie zostaną bez nagród :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-26, 20:41   

Jeśli macie ochotę, mogę od stycznia spróbować znowu wymyślić konkursy .. z nagrodami lub bez :)
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-27, 13:56   

smooth, jeszcze się pytasz??!! No jasne, że mamy ochotę na nowy (nowe) konkurs (konkursy) :) Styczeń już niedługo :)
0 UP 0 DOWN
 
dahek 



Wiek: 41
Dołączył: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-12-27, 17:25   

ja jestem za konkursami jak najbardziej. A jesli chodzi o nagrody to tez jestem za ale bardziej cos w stylu dyplomu :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, fotograficzny, konkurs, wakacyjny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu