Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Powyrywane Lusterka na ulicy Mickiewicza
Autor Wiadomość
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 14:45   Powyrywane Lusterka na ulicy Mickiewicza

Witam! Po raz kolejny jakiś idiota albo kilku idiotów powyrywało lusterka na całej ul. Mickiewicza. Mam uszkodzone lusterka w dwóch samochodach w tym w jednym całkiem zniszczone i porysowany lakier na drzwiach. Wiele innych aut ma podobne zniszczenia. Już 3 raz mam porozwalane lusterka, mam tego dość!!

Mam pytanie Czy ktoś widział może sprawców tego rozboju??? Jak ktoś coś o tym wie, proszę o kontakt...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 17:02   

hajtek, może założyć kamerę? Gdzieś ukrytą przy aucie lub na oknie.
0 UP 0 DOWN
 
wojtu88 


Wiek: 36
Dołączył: 22 Mar 2009

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 21:48   

yasiu ładnie piszac walni sie w głowe... Jesli masz auto to zastanów sie przez chwilke.... wiedział bys czym jest takia złosc własciciela auta po takim incydencie.... zamiast pisac debilne rzeczy ,zamknał bys buzie i dał pisac innym którzy moga pomóc....
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 21:54   

1. Zadzwoń na policje
2. Załóż alarm w aucie
3. Załóż kamery w aucie (Yasia pomysły)
4. Kup/wynajmij garaż
5. Parkuj na parkingu strzeżonym
6. ... ma ktoś jakiś pomysł?
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 21:55   

wojtu88, Jak dla mnie Yasiu napisał pomysł który jego (i moim) zdaniem może pomóc w rozwiązaniu problemu. A Ty byś chciał żeby odrazu ktoś podał nazwiska i adrsy sprawców? Jak ktoś widział to powie tyle samo co może powiedzieć kamera. Więc takowa przydałaby się, a to nie jest nie wiadomo jaki wydatek... zamiast krytykować sam może byś pomógł, lub "zamknał bys buzie i dał pisac innym którzy moga pomóc...."?
0 UP 0 DOWN
 
wojtu88 


Wiek: 36
Dołączył: 22 Mar 2009

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 22:05   

Zerkni na wydatek monitoringu....Łatwo jest napisac by ktos sobie zamontował kamerki ale czy kogos stac na cos takiego bo to jednak jest nie mała kasa a lusterka nie sa warte takiej ochrony bynajmniej dla mnie. Facet napisał prosbe by jesli ktos widział niech Jemu pomoze a nie o rade czy załozyc kamerki. Jesli ktos ma auto i jest kierowca to wie jak to moze wkurzyc gdy jakies deb..e niszcza Jego własnasc.
0 UP 0 DOWN
 
wojtu88 


Wiek: 36
Dołączył: 22 Mar 2009

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 22:10   

. Facet prosi o pomoc a nie o rady co zrobic przy nastepnej dewastacji samochodu.Zamiast napisac ze ktokolwiek cos widział to piszecie by zainwestował w garaz czy kamerki...
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 23:33   

Nie jest tu mowa o monitoringu firmy ochroniarskiej tylko założenia prywatnej kamery...a to nie jest duzym wydatkiem... sam zerknij na ceny...
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 07:50   

kamery to może i nie głupi pomysł, ale teraz na taki incydent mogę czekać nie wiadomo ile, choć wolałbym żeby to się nie powtarzało. A na garaż mnie niestety nie stać aktualnie, teraz muszę zapłacić za lusterko, lakier niestety musi zostać porysowany...

Jeżeli nikt nie widział kto to zrobił to niewiele zrobię, AC nie posiadam... Fakt jestem wściekły i jeżeli kiedykolwiek zobacze takiego idiote który wyrywa lusterka to też mu nogi z d*** powyrywam ;) Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-08-17, 09:04   

To podsuwam inny pomysł i za nic nie trzeba płacić po prostu jak już pisałeś masz tego dość poświęć się raz albo 2 razy i tak jak nie którzy przypilnuj samochód przez noc i zobacz kto Ci to robi albo jak chcesz osobiście złapać "wandali" to siedź w samochodzie przez noc.

Taki pomysł wiadomo trochę dziwny ale bywa skuteczny :]
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 09:11   

$ Koral $ napisał/a:
To podsuwam inny pomysł i za nic nie trzeba płacić po prostu jak już pisałeś masz tego dość poświęć się raz albo 2 razy i tak jak nie którzy przypilnuj samochód przez noc i zobacz kto Ci to robi albo jak chcesz osobiście złapać "wandali" to siedź w samochodzie przez noc.

Taki pomysł wiadomo trochę dziwny ale bywa skuteczny :]

Ale jak napisał hajtek:
hajtek napisał/a:
teraz na taki incydent mogę czekać nie wiadomo ile, choć wolałbym żeby to się nie powtarzało

Więc to chyba nie jest skuteczny pomysł, skoro te "incydenty" nie zdarzają się często.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-08-17, 09:24   

jezeli to było przed blokiem można założyć lampe z czujnikiem ruchu... jakaś mocna... nie wiem czy ktos wtedy byłby taki cwany zeby rozwalac w świetle...

wojtu88, nie spinaj juz tak pośladków... podniecasz się nie wiadomo czym... Yasiu dobrze napisał... a wspolnymi silami chcemy pomóc... ale co ty mozez rozumiec...
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 10:20   

Nie no w nocy nie bede siedzial w aucie i czekal na idiote... To prawdopodobnie robia jacyś mlodociani wandale pod wplywem alkoholu wracając z Ibizy... I nie tylko ja jestem poszkodowany tylko wszyscy parkujacy na Mickiewicza i na Ofiar Katynia, bo tam też widze czesto wyrwane lusterka, niestety jak się mieszka blisko imprezy to tak czesto bywa...

A co do lampy to bym sobie założył tylko że nie mam jednego miejsca parkowania, parkuje tam gdzie wolne.

Apeluje tylko żeby jak ktoś kiedyś coś takiego zobaczy, odrazu niech dzwoni na policję... Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 10:42   

wojtu88, nie będę komentował twoich wypowiedzi. Sam pokazałeś swój poziom ;)


Dlaczego pisałem o monitoringu? Już kiedyś takowy pomógł ująć sprawcę.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-08-17, 11:08   

Cytat:
A co do lampy to bym sobie założył tylko że nie mam jednego miejsca parkowania, parkuje tam gdzie wolne.


jezeli macie wspolnote mieszkaniowa to można dogadać się i założyć na bloku... ale jak od strony ulicy to troszke gorzej ;/
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lusterka, mickiewicza, na, powyrywane, ulicy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu