Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Ordynator ortopedii w Brzeskim Centrum Medycznym został zwol
Autor Wiadomość
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-08-14, 15:00   

Dwa razy miałam do czynienia z potencjalnym kandydatem na nowego ordynatora -dwa razy: pierwszy i ostatni, było to ze dwa lata temu od tamtej pory omijam tego pana szerokim łukiem. Może komuś on pomógł ale nie mnie i jak widzę nie wiekszości.
0 UP 0 DOWN
 
orka_1 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Sie 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-14, 15:05   

Ja mam bardzo dobre doświadczenia, więc o nich piszę. Szanuje doktora Rosińskiego za wiedze i fachowośc. I takjak w każdej innej sprawie, za ludze zadowoleni i nie...
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-14, 22:17   

No tak - co tu dużo pisać... Pan Rosiński potrafi być i chamem i prostakiem, aczkolwiek lekarzem jest dobrym. Cóż - nie wymagajmy od każdego, żeby był miły i uprzejmy, choć praca z ludźmi powinna tego wymagać. Ale chyba nie o tym temat. ;)
0 UP 0 DOWN
 
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2009-08-14, 22:45   

Co do fachowosci potwierdzam dr Rosinski jest b. dobrym itp ,ale w szpitalu ,natomiast w poradni nie jest uprzejmyitp.Nikt tego nie wymaga ,ale Pana dr omijam szerokim lukiem.Wiecej pokory Panie dr. .Na to stanowisko najbardziej pragnelabym ,aby zostal dr Kraczko.Znam go od lat 80-stych i takiego dr ze swieca szukac.Pomarzyc mozna:)
0 UP 0 DOWN
 
jpeg 



Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 19:02   

Pan Rosiński potrafi być i chamem i prostakiem, aczkolwiek lekarzem jest dobrym.

Jeśli lekarza który na przeciazenie reki zamiast zabiegów przepisuje silne tabletki przeciwbolowe mozna nazwac DOBRYM lekarzem to.. pozdrawiam !
0 UP 0 DOWN
 
Firemaniek76 
998 lub 112



Wiek: 48
Dołączył: 07 Gru 2008

UP 10 / UP 2



Wysłany: 2009-08-16, 23:48   

Tak Tak...Pan Rosiński to gbur i prostak !!!!!!!!!! Potwierdzam !!!! Miałem z nim styczność !!! Proponuję go na ordynatora Lecznicy Weterynaryjnej !!!!
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-08-17, 08:50   

Jestem świeżo po zabiegach i pobycie w szpitalu na ortopedii i powiem wam że mimo iż Rosiński ma gadkę niczym dr House w niektórych odcinkach to jako jedyny potrafił naprawić i mnie i ekipe z sali a reszta od Bratka przez Nimsza i tym podobnym stawiała wyimagowane diagnozy sugerujac operacje i dziwne rozpoznania urazów. Wiem ze Rosiński kiedys nie miał dobrej opini w przeciwieństwie do Bratka czy Kraczki ale oni mają tylu pacjentów ze zbywają ponad połowę właśnie tabletkami... A Rosiński gbur ale konkretny a wole jak mi ktoś prosto z mostu ładuje co jest grane a nie zleca 15 zabiegów żeby się przekonać o co chodzi... Poskładał kilku kumpli z belki a kilku wyleczył z urazów z którymi nawet Bratek nie dał rady wiec nie przesadzajcie. Prawda jest taka że o każdym lekarzu opinie są sprzeczne bo jednego wyleczy i bedzie chwalił innemu postawi złą diagnozę i bedzie narzekał. Wole o niebo bezposredność i dobitność Rosińskiego niż kolorowe bajki wymyślane przez Nimsza i Kraczkę w ostatnim czasie (bo też go kiedyś chwaliłem) choć fakt obaj są bardzo w tych bajkach kreatywni :wink:
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 09:35   

Ja rok temu doznałam urazu barku.
Zrobiono mi przeswietlenie po czym jeden z lekarzy pomacał pokiwał stawem i przepisal masci.
Reka bolala i bolała. Doszło do tego ze nie byłam w stanie ubrać sie swobodnie gdyż moj bark uniemożliwiał mi podniesienie reki do pewnej wysokosci, spanie na boku było marzeniem bo ból był okropny.
Wybrałam sie do doktora Rosińskiego. Po pierwsze stałam bez żadnych kolejek, dostałam sie niemal natychmiast, wizyta trwała jakies 3 minuty, kolejne 3 był opier ze tak długo zwlekałam, recepta, apteka, zameldowałam sie z powrotem z lekiem za całe 3,50 PLN, dostałam blokadę potem zabiegi i raczka jak nowa.
Fakt faktem troche zaniedbałam zabiegi i ból powraca powoli dlatego z miłą chęcią sie wybiorę znów do doktora Rosińskiego.
naprawde specjalistą jest wielkim a to że "mało rozmowny" to mi to lotto.
Co chciałam się dowiedziałam zadawałam duzo pytań - odpowiedzi otrzymałam i tyle.
0 UP 0 DOWN
 
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2009-08-17, 17:47   

joanna27,

Chyba malo wiesz ten zastrzyczek ktory otrzymalas to blokada , w bark a to sie stosuje jak nie ma innych alternatywnych wyjsc i jest to ostatecznosc.Za taka blokade dziekuje .Jak bedziesz u dr Rosinskiego to nie omieszkaj zapytac jakie sa skutki uboczne.Szkoda ze nie zaproponowal Tobie rezonansu lub tomografu ,wtedy moglabys go chwalic pod niebiosa.Rtg pokaze tylko kosci i nic wiecej .Zycze zdrowka
0 UP 0 DOWN
 
orka_1 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Sie 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-17, 19:05   

[b]mmagda12[b],
i myślę że jeśli pan dr Rosiński zdecydował sie na blokade w bark, to nie bylo innych skutecznych metod i byla to ostateczność. Rezonans?? tomograf?? Naprawdę "rewelacyjny" pomysł, tylko po co!!!!
Ostatnio zmieniony przez orka_1 2009-08-17, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
mysza 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-17, 19:19   

Ludzie zastanówcie się nad tym co wy oczekujecie od lekarza jak do niego idziecie, bo mi się wydaje że po to się idzie aby uzyskać poradę i pomoc medyczną a nie dyskutować o pierdołach. Moim zdaniem jeśli lekarz potrafi pomóc i wyleczyć to można go zakwalfikować do dobrych lekarzy. Zarzucacie dr. Rosińskiemu że jest mało rozmowny i chamski jest nie na miejscu , moim zdaniem on poprostu nie opowiada zbędnych bajek tylko konkretnie podchodzi do sprawy i skupia się na leczeniu a nie rozmowach , jeśli ktoś chce się coś więcej dowiedzieć niż on mówi to poprostu pyta i tyle a bez problmu napewno otrzyma odpowiedź. :)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 19:22   

mysza napisał/a:
jeśli lekarz potrafi pomóc i wyleczyć to można go zakwalfikować do dobrych lekarzy.

jednemu pomoże innemu nie, przecież stąd tak odmienne opinie ludzi heh.
I co wtedy, dobry czy nie dobry?
Ostatnio zmieniony przez KS 2009-08-17, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-08-17, 19:26   

mysza napisał/a:
jeśli ktoś chce się coś więcej dowiedzieć niż on mówi to poprostu pyta i tyle a bez problmu napewno otrzyma odpowiedź.


tak i na moje pytaie dlaczego mam spuchniętą kostkę skoro uderzenie miałem w łydke odpowiedział "do szkoły chodziłeś to wiesz"

Ja miałem z p Rosińskim taką przygode. Na meczu zostałem kopnięty w łydkę bolała więc poszedłem do lekarza. Na dzien dobry ochrzan dlaczego z pierdołami przychodzę. Bo to nie jest złamanie tylko stłuczenie. Jednak się uparłem, że chce prześwietlenie. Na zdjęciu ładnie było widać pękniętą kość. Kiedy wróciłem ze zdjęciem pytanie "i co" więc ja że widać pęknięcie na co on "a nie mówiłem". Więc jak dla mnie to taki średni fachowiec....
Ostatnio zmieniony przez warlike 2009-08-17, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
orka_1 

Wiek: 43
Dołączyła: 14 Sie 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-17, 19:36   

Ile osób, tyle opini. Nie ma sensu się licytować. Ja uważam że jest najlepszy w Brzegu i nie tylko. I ciesze się, że wreszcie pożegnano dr Bratkowskiego, po tylu latach...
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-08-17, 19:39   

Z perspektywy laików możemy rzetelnie ocenić tylko dwie rzeczy: podejście lekarza do nas i jego skuteczność w daignozowaniu/leczeniu (wyłącznie naszego przypadku, ewentualnie kogoś bliskiego).
Co do tego drugiego zdania są podzielone, a co do pierwszego: jak widać po postach, większość ocenia pana doktora R. jako (delikatnie mówiąc) szorstkiego w obejściu i mało komunikatywnego.

Dla kolejnych jego pacjentów to wcale nie jest dobra perspektywa (chociaż być może - z punktu widzenia uśrednionej skuteczności przedstawionych tu przypadków - najlepsza w Brzegu; ale to marna pociecha :( )

A tak w ogóle, to może jakiś mod zmieniłby temat albo przeniósł większość postów do nowego :) bo jeszcze komuś pomieszają się nazwiska pijanego(?) byłego(?) ordynatora z jego potencjalnym(?) następcą
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2009-08-17, 19:43, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, centrum, medycznym, ordynator, ortopedii, zostal, zwol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu