Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Piastowski Topspin 2012 - Turniej Tenisa Stołowego Amatorów
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-01-31, 09:03   Piastowski Topspin 2012 - Turniej Tenisa Stołowego Amatorów

W minioną niedzielę wznowiono pingpongowe amatorskie rozgrywki Piastowski Topspin - Turniej Tenisa Stołowego Amatorów o Puchar Burmistrza Brzegu i Rektora Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu. To początek drugiej edycji tego cyklu. Na starcie stanęło 38 zawodników, w tym zwycięzca pierwszej edycji - Zygmunt Gołębiowski z Szybowic. Triumfator z ubiegłego roku w finale jednak się nie znalazł, zajmując ostatecznie 6. miejsce, a o pierwsza lokatę zmierzyli się Szczepan Mały z Gierałcic oraz brzeżanin Tadeusz Stepień. Pierwszą wygraną w 2012 roku zaliczył ten pierwszy, który wygrał mecz finałowy 3:2.

Finał I turnieju
Szczepan Mały – Tadeusz Stępień 3:2

Klasyfikacja I turnieju
1. Szczepan Mały (Gierałcice) 80 pkt.
2. Tadeusz Stępień (Brzeg) 70
3. Sebastian Gall (Janów) 60
4. Leszek Powaźny (Wrocław) 55
5. Jan Izydodczyk (Opole) 50
6. Zygmunt Gołębiowski (Szybowice) 49
7. Zbigniew Frączek (Wrocław) 48
8. Jacek Matuszewski (Brzeg) 47
9. Bogusław Swałtek (Prudnik) 46
10. Marek Sobusiak (Brzeg) 45
11. Krzysztof Ciura (Oleśnica) 44
12. Leszek Pawłowski (Wrocław) 43
13. Piotr Seweryn (Wrocław) 42
14. Marek Pacek (Brzeg) 41
15. Radosław Osada (Ptakowice) 40
16. Piotr Kuźmiński (Brzeg) 39
17. Jan Hreczuch (Wrocław) 38
18. Wacław Marchalewicz (Kaczorów) 37
19. Andrzej Polok (Krośnica) 36
20. Paweł Kuźminski (Brzeg) 35
21. Tadeusz Mleko (Ptakowice) 34
22. Krzysztof Stopyra (Żerniki Wrocławskie) 33
23. Robert Miś (Wrocław) 32
24. Zbigniew Bartkiewicz (Żerkowice) 31
25. Stanisław Humieniecki (Szybowice) 30
26. Jerzy Witoszyński (Wrocław) 29
27. Stefan Żerdzicki (Wrocław) 28
28. Przemysław Załugowicz (Brzeg) 27
29. Dariusz Rybczyński (Brzeg) 26
30. Bartosz Wojtkowski (Brzeg) 25
31. Leszek Juszczak (Żerniki Wrocławskie) 24
32. Dominika Warzycha (Brzeg) 23
33. Dawid Alberski (Brzeg) 22
34. Mariusz Wysocki (Brzeg) 21
35. Franciszek Pomahaczi (Wrocław) 20
36. Mateusz Herok (Łubicz) 19
37. Andrzej Cetnarowski (Brzeg) 18
38. Aleksander Rosiński (Brzeg) 17

Następny turniej (12 lutego – niedziela; godzina 9.00)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-27, 11:12   

W II turnieju tenisa stołowego amatorów o Puchar Burmistrza Brzegu i Rektora Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu triumfował Jan Izydorczyk z Opola, który w finale pokonał 3:0 Zbigniewa Frączka z Wrocławia. Zwycięzca drugiego turnieju w styczniowych zawodach zajął 5. miejsce i niedzielny wynik pozwolił mu awansować na pozycje wicelidera w klasyfikacji generalnej. Liderem pozostał Szczepan Mały z Gierałcic, który tym razem zajął 3. miejsce. Na najniższe miejsce na podium w „generalce” wskoczył z kolei przegrany z finału – Zbigniew Frączek.
Trzeci turniej zostanie rozegrany 25 marca.

Finał II turnieju
Jan Izydorczyk - Zbigniew Frączek 3:0 (11:6; 11:7; 11:5)

Klasyfikacja II turnieju
1. Jan Izydodczyk (Opole) 80
2. Zbigniew Frączek (Wrocław) 70
3. Szczepan Mały (Gierałcice) 60
4. Stanisław Zając (Szybowice) 55
5. Stanisław Lubaszczuk (Czepielowice) 50
6. Marek Sobusiak (Brzeg) 49
7. Piotr Seweryn (Wrocław) 48
8. Leszek Powaźny (Wrocław) 47
9. Bogusław Swałtek (Szybowice) 46
10. Leszek Pawłowski (Wrocław) 45
11. Andrzej Andrzejewski (Brzeg) 44
12. Stefan Żerdzicki (Wrocław) 43
13. Bogusław Łojek (Szybowice) 42
14. Jan Hreczuch (Wrocław) 41
15. Piotr Kuźmiński (Brzeg) 40
16. Radosław Osada (Ptakowice) 39
17. Zygmunt Gołębiowski (Szybowice) 38
18. Marek Pacek (Brzeg) 37
19. Wacław Marchalewicz (Kaczorów) 36
20. Piotr Stokowski (Brzeg) 35
21. Stanisław Humieniecki (Szybowice) 34
22. Tadeusz Mleko (Ptakowice) 33
23. Tomasz Gorszczuk (Brzeg) 32
24. Andrzej Cetnarowski (Brzeg) 31
25. Paweł Kuźminski (Brzeg) 30
26. Ryszard Wołowski (Wołczyn) 29
27. Jerzy Witoszyński (Wrocław) 28
28. Zbigniew Bartkiewicz (Żerkowice) 27
29. Franciszek Pomahaczi (Wrocław) 26
30. Marcin Wysocki (Brzeg) 25
31. Aleksander Rosiński (Brzeg) 24
32. Jacek Matuszewski (Brzeg) 23
33. Dariusz Wypustek (Wrocław) 22
34. Piotr Poloczek (Opole) 21
35. Mariusz Kurowski (Nysa) 20
36. Anna Mały (Gierałcice) 19
37. Piotr Mazur (Brzeg) 18
38. Adam Kunaszewski (Wołczyn) 17
39. Leon Kunaszewski (Wołczyn) 16

Klasyfikacja po II turnieju
1. Szczepan Mały 140
2. Jan Izydodczyk 130
3. Zbigniew Frączek 118
4. Leszek Powaźny 102
5. Marek Sobusiak 94
6. Bogusław Swałtek 92
7. Piotr Seweryn 90
8. Leszek Pawłowski 88
9. Zygmunt Gołębiowski 87
10. Jan Hreczuch 79
. Piotr Kuźmiński 79
. Radosław Osada 79
13. Marek Pacek 78
14. Wacław Marchalewicz 73
15. Stefan Żerdzicki 71
16. Jacek Matuszewski 70
. Tadeusz Stępień 70
18. Tadeusz Mleko 67
19. Paweł Kuźminski 65
20. Stanisław Humieniecki 64
21. Sebastian Gall 60
22. Zbigniew Bartkiewicz 58
23. Jerzy Witoszyński 57
24. Stanisław Zając 55
25. Stanisław Lubaszczuk 50
26. Andrzej Cetnarowski 49
27. Franciszek Pomahaczi 46
. Marcin Wysocki 46
29. Andrzej Andrzejewski 44
. Krzysztof Ciura 44
31. Bogusław Łojek 42
32. Aleksander Rosiński 41
33. Andrzej Polok 36
34. Piotr Stokowski 35
35. Krzysztof Stopyra 33
36. Tomasz Gorszczuk 32
. Robert Miś 32 32
38. Ryszard Wołowski 29
39. Przemysław Załugowicz 27
40. Dariusz Rybczyński 26
41. Bartosz Wojtkowski 25
42. Leszek Juszczak 24
43. Dominika Warzycha 23
44. Dariusz Wypustek 22
. Dawid Alberski 22
46. Piotr Poloczek 21
47. Mariusz Kurowski 20
48. Anna Mały 19
. Mateusz Herok 19
50. Piotr Mazur 18
51. Adam Kunaszewski 17
52. Leon Kunaszewski 16

Następny turniej (25 marca – niedziela; godzina 9.00)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-04-02, 10:59   

Trzeci turniej amatorów Piastowski Topspin zakończył się zwycięstwem Stanisława Zająca z Szybowic, który w meczu finałowym pokonał Sebastiana Galla z Janowa. Stanisław Zając w drugim turnieju był 4., a dzięki marcowej wygranej awansował w klasyfikacji generalnej z 24. na 6. pozycję. Pozycję lidera stracił natomiast Szczepan Mały, który tym razem nie startował i spadł na 4. miejsce. Jego miejsce na fotelu przodownika cyklu zajął Leszek Poważny z Wrocławia, który tym razem był 3., a przed ostatnimi zawodami był sklasyfikowany na 4. miejscu. Nowy lider ma jednak tylko punkt przewagi nad Zbigniewem Frączkiem (również z Wrocławia).
Czwarty turniej zostanie rozegrany 15 kwietnia.

Finał III turnieju
Stanisław Zając – Sebastian Gall 3:2

Klasyfikacja III turnieju
1. Stanisław Zając (Szybowice) 80 punktów
2. Sebastian Gall (Janów) 70
3. Leszek Powaźny (Wrocław) 60
4. Grzegorz Omelan (Brzeg) 55
5. Jacek Matuszewski (Brzeg) 50
6. Marek Sobusiak (Brzeg) 49
7. Zygmunt Gołębiowski (Szybowice) 48
8. Jan Hreczuch (Wrocław) 47
9. Bogusław Swałtek (Szybowice) 46
10. Lesław Helbin (Nysa) 45
11. Zbigniew Frączek (Wrocław) 44
12. Radosław Osada (Ptakowice) 43
13. Andrzej Andrzejewski (Brzeg) 42
14. Andrzej Polok (Krośnica) 41
15. Mariusz Kurowski (Nysa) 40
16. Paweł Kuźminski (Brzeg) 39
17. Marek Pacek (Brzeg) 38
18. Leszek Pawłowski (Wrocław) 37
19. Dawid Alberski (Brzeg) 36
20. Piotr Mazur (Brzeg) 35
21. Jerzy Witoszyński (Wrocław) 34
22. Franciszek Pomahaczi (Wrocław) 33
23. Marcin Wysocki (Brzeg) 32
24. Artur Denes (Brzeg) 31
25. Zbigniew Szlempo (Nysa) 30
26. Krzysztof Langhamer (Wierzchy) 29
27. Piotr Kuźmiński (Brzeg) 28
28. Jacek Augustyniak (Brzeg) 27
29. Tomasz Gorszczuk (Brzeg) 26
30. Aleksander Rosiński (Brzeg) 25

Klasyfikacja po III turnieju
1. Leszek Powaźny 163
2. Zbigniew Frączek 162
3. Marek Sobusiak 143
4. Szczepan Mały 140
5. Bogusław Swałtek 138
6. Stanisław Zając 135
. Zygmunt Gołębiowski 135
8. Sebastian Gall 130
. Jan Izydodczyk 130
10. Jan Hreczuch 126
11. Leszek Pawłowski 125
12. Radosław Osada 122
13. Jacek Matuszewski 120
14. Marek Pacek 116
15. Piotr Kuźmiński 107
16. Paweł Kuźminski 104
17. Jerzy Witoszyński 91
18. Piotr Seweryn 89
19. Andrzej Andrzejewski 86
20. Franciszek Pomahaczi 79
21. Marcin Wysocki 78
22. Andrzej Polok 77
23. Wacław Marchalewicz 73
24. Stefan Żerdzicki 71
25. Tadeusz Stępień 70
26. Tadeusz Mleko 67
27. Aleksander Rosiński 66
28. Stanisław Humieniecki 64
29. Mariusz Kurowski 60
30. Dawid Alberski 58
. Tomasz Gorszczuk 58
. Zbigniew Bartkiewicz 58
33. Grzegorz Omelan 55
34. Stanisław Lubaszczuk 50
35. Andrzej Cetnarowski 49
36. Lesław Helbin 45
37. Krzysztof Ciura 44
38. Bogusław Łojek 42
39. Piotr Mazur 35
. Piotr Stokowski 35
41. Krzysztof Stopyra 33
42. Robert Miś 32
43. Artur Denes 31
44. Zbigniew Szlempo 30
45. Krzysztof Langhamer 29
. Ryszard Wołowski 29
47. Jacek Augustyniak 27
. Przemysław Załugowicz 27
49. Dariusz Rybczyński 26
50. Bartosz Wojtkowski 25
51. Leszek Juszczak 24
52. Dominika Warzycha 23
53. Dariusz Wypustek 22
54. Piotr Poloczek 21
55. Anna Mały 19
. Mateusz Herok 19
57. Piotr Mazur 18
58. Ada Kunaszewski 17
59. Leon Kunaszewski 16

Następny turniej (15 kwietnia – niedziela; godzina 9.00)
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2012-04-02, 14:28   Liga Brzeskich Dżentelmenów:-)

Jak miło trzech Dżentelmenów z Brzegu w pierwszej szóstce widzieć:)
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 46
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2012-04-02, 14:42   

Gratulacje Grzechu!!!
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2012-04-02, 14:54   ang

I am coming back!!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-04-16, 12:39   

Finał czwartego turnieju Piastowski Topspin był wewnętrzną sprawą zawodników z Szybowic. Zmierzyli się w nim Bogusław Swałtek i Stanisław Zając. – zwycięzca trzeciego turnieju, który przed tymi zawodami był sklasyfikowany na 6. miejscu w punktacji generalnej. Jego finałowy rywal był 5. i to on ostatecznie zwyciężył. Walka o zwycięstwo była jednak bardzo emocjonująca. Pierwsze dwa sety wygrał bowiem Stanisław Zając, ale kolejne trzy padły już łupem Bogusława Swałtka. Obaj zawodnicy zanotowali awans w klasyfikacji generalnej, Stanisław Swałtek został nowym liderem, a Stanisław Zając jest 4. Dotychczasowy lider – Leszek Poważny z Wrocławia tym razem był 7. i spadł na 3. miejsce, a pozycję wicelidera zachował Zbigniew Frączek, również z Wrocławia, który tym razem był 5. W czwartym turnieju najwyżej sklasyfikowanym brzeżaninem był Marek Pacek, który zajął 8. miejsce, a w „generalce” 6. jest Marek Sobusiak.
Piąty turniej zostanie rozegrany 20 maja.

Finał IV turnieju
Bogusław Swałtek – Stanisław Zając 3:2 (8:11, 7:11, 11:7, 11:8, 12:10)

Klasyfikacja IV turnieju
1. Bogusław Swałtek (Szybowice) 80 pkt.
2. Stanisław Zając (Szybowice) 70
3. Szczepan Mały (Gierałcice) 60
4. Radosław Osada (Ptakowice) 55
5. Zbigniew Frączek (Wrocław) 50
6. Zygmunt Gołębiowski (Szybowice) 49
7. Leszek Powaźny (Wrocław) 48
8. Marek Pacek (Brzeg) 47
9. Andrzej Polok (Krośnica) 46
10. Grzegorz Omelan (Brzeg) 45
11. Regina Kasprzak (Jelenia Góra) 44
12. Paulina Rydz (Wrocław) 43
13. Jacek Matuszewski (Brzeg) 42
14. Marek Sobusiak (Brzeg) 41
15. Andrzej Andrzejewski (Brzeg) 40
16. Paweł Kuźminski (Brzeg) 39
17. Piotr Seweryn (Wrocław) 38
18. Grzegorz Polniak (Wrocław) 37
19. Piotr Kuźmiński (Brzeg) 36
20. Jerzy Witoszyński (Wrocław) 35
21. Dariusz Wypustek (Wrocław) 34
22. Jacek Augustyniak (Brzeg) 33
23. Dawid Alberski (Brzeg) 32
24. Tadeusz Stępień (Brzeg) 31
25. Wacław Marchalewicz (Kaczorów) 30
26. Stanisław Humieniecki (Szybowice) 29
27. Andrzej Cetnarowski (Brzeg) 28
28. Wiktor Zieliński (Jelenia Góra) 27
29. Jan Bęben (Brzeg) 26
30. Zbigniew Bartkiewicz (Żerkowice) 25
31. Karolina Pastuszczak (Brzeg) 24
32. Dominik Warzycha (Brzeg) 23
33. Patryk Rydz (Wrocław) 22
34. Patryk Czubak (Brzeg) 21
35. Paweł Augustyniak (Brzeg) 20
36. Jarosław Pencz (Brzeg) 19
37. Adam Kunaszewski (Wołczyn) 18
38. Anna Mały (Gierałcice) 17

Klasyfikacja po IV turnieju
1. Bogusław Swałtek 218
2. Zbigniew Frączek 212
3. Leszek Powaźny 211
4. Stanisław Zając 205
5. Szczepan Mały 200
6. Zygmunt Gołębiowski 184
. Marek Sobusiak 184
8. Radosław Osada 177
9. Marek Pacek 163
10. Jacek Matuszewski 162
11. Paweł Kuźminski 143
. Piotr Kuźmiński 143
13. Sebastian Gall 130
. Jan Izydodczyk 130
15. Piotr Seweryn 127
16. Andrzej Andrzejewski 126
. Jerzy Witoszyński 126
. Jan Hreczuch 126
19. Leszek Pawłowski 125
20. Andrzej Polok 123
21. Wacław Marchalewicz 103
22. Tadeusz Stępień 101
23. Grzegorz Omelan 100
24. Stanisław Humieniecki 93
25. Dawid Alberski 90
26. Zbigniew Bartkiewicz 83
27. Franciszek Pomahaczi 79
28. Marcin Wysocki 78
29. Andrzej Cetnarowski 77
30. Stefan Żerdzicki 71
31. Tadeusz Mleko 67
32. Aleksander Rosiński 66
33. Jacek Augustyniak 60
. Mariusz Kurowski 60
35. Tomasz Gorszczuk 58
36. Dariusz Wypustek 56
37. Stanisław Lubaszczuk 50
38. Dominik Warzycha 46
39. Lesław Helbin 45
40. Regina Kasprzak 44
. Krzysztof Ciura 44
42. Paulina Rydz 43
43. Bogusław Łojek 42
44. Grzegorz Polniak 37
45. Anna Mały 36
46. Adam Kunaszewski 35
. Piotr Mazur 35
. Piotr Stokowski 35
49. Krzysztof Stopyra 33
50. Robert Miś 32
51. Artur Denes 31
52. Zbigniew Szlempo 30
53. Krzysztof Langhamer 29
. Ryszard Wołowski 29
55. Wiktor Zieliński 27
. Przemysław Załugowicz 27
57. Jan Bęben 26
. Dariusz Rybczyński 26
59. Bartosz Wojtkowski 25
60. Karolina Pastuszczak 24
. Leszek Juszczak 24
62. Patryk Rydz 22
63. Patryk Cubak 21
. Piotr Poloczek 21
65. Paweł Augustyniak 20
66. Jarosław Pencz 19
. Mateusz Herok 19 19
68. Piotr Mazur 18
69. Leon Kunaszewski 16

Następny turniej (20 maja – niedziela; godzina 9.00)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-22, 13:49   

Wiesław Toborek z Oławy pokonał w finale V turnieju Piastowski Topsin Leszka Poważnego z Wrocławia 3:2 i triumfował w majowych zawodach dla amatorów tenisa stołowego. To był pierwszy start tego zawodnika w tegorocznej edycji, dlatego mimo zwycięstwa zajmuje on dopiero odległe, 33. miejsce w klasyfikacji generalnej. Przegrany w finale Leszek Poważny awansował za to na pozycję lidera, z której strącił Bogusława Swałtka, który tym razem był 8. Najwyższe miejsce spośród brzeżan zajął tym razem Marek Pacek, który był 5.
Szósty turniej zostanie rozegrany 24 czerwca.

Finał V turnieju
Wiesław Toborek – Leszek Poważny 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 13:11, 11:8)

Klasyfikacja V turnieju
1. Wiesław Toborek (Oława) 80 pkt.
2. Leszek Powaźny (Wrocław) 70
3. Szczepan Mały (Gierałcice) 60
4. Zbigniew Frączek (Wrocław) 55
5. Marek Pacek (Brzeg) 50
6. Andrzej Polok (Krośnica) 49
7. Stanisław Zając (Szybowice) 48
8. Bogusław Swałtek (Szybowice) 47
9. Zygmunt Gołębiowski (Szybowice) 46
10. Jacek Matuszewski (Brzeg) 45
11. Bogusław Łojek (Szybowice) 44
12. Marek Sobusiak (Brzeg) 43
13. Leszek Pawłowski (Wrocław) 42
14. Piotr Seweryn (Wrocław) 41
15. Piotr Kuźmiński (Brzeg) 40
16. Tadeusz Stępień (Brzeg) 39
17. Krzysztof Górka (Szybowice) 38
18. Jan Hreczuch (Wrocław) 37
19. Paweł Kuźminski (Brzeg) 36
20. Adam Kunaszewski (Wołczyn) 35
21. Stefan Żerdzicki (Wrocław) 34
22. Tadeusz Kunaszewski (Wołczyn) 33
23. Andrzej Cetnarowski (Brzeg) 32
24. Jacek Augustyniak (Brzeg) 31
25. Krzysztof Ciura (Oleśnica) 30
26. Franciszek Pomahaczi (Wrocław) 29
27. Wacław Marchalewicz (Kaczorów) 28
28. Dawid Alberski (Brzeg) 27
29. Stanisław Humieniecki (Szybowice) 26
30. Zbigniew Bartkiewicz (Żerkowice) 25
31. Przemysław Załugowicz (Brzeg) 24
32. Aleksander Rosiński (Ptakowice) 23
33. Filip Witczak (Skałągi) 22
34. Leon Kunaszewski (Wołczyn) 21
35. Anna Mały (Gierałcice) 20

Klasyfikacja po V turnieju
1. Leszek Powaźny 281
2. Zbigniew Frączek 267
3. Bogusław Swałtek 265
4. Szczepan Mały 260
5. Stanisław Zając 253
6. Zygmunt Gołębiowski 230
7. Marek Sobusiak 227
8. Marek Pacek 213
9. Jacek Matuszewski 207
10. Piotr Kuźmiński 183
11. Paweł Kuźminski 179
12. Radosław Osada 177
13. Andrzej Polok 172
14. Piotr Seweryn 168
15. Leszek Pawłowski 167
16. Jan Hreczuch 163
17. Tadeusz Stępień 140
18. Wacław Marchalewicz 131
19. Sebastian Gall 130
. Jan Izydodczyk 130
21. Andrzej Andrzejewski 126
. Jerzy Witoszyński 126
23. Stanisław Humieniecki 119
24. Dawid Alberski 117
25. Andrzej Cetnarowski 109
26. Franciszek Pomahaczi 108
. Zbigniew Bartkiewicz 108
28. Stefan Żerdzicki 105
29. Grzegorz Omelan 100
30. Jacek Augustyniak 91
31. Aleksander Rosiński 89
32. Bogusław Łojek 86
33. Wiesław Toborek 80
34. Marcin Wysocki 78
35. Krzysztof Ciura 74
36. Adam Kunaszewski 70
37. Tadeusz Mleko 67
38. Mariusz Kurowski 60
39. Tomasz Gorszczuk 58
40. Anna Mały 56
. Dariusz Wypustek 56
42. Przemysław Załugowicz 51
43. Stanisław Lubaszczuk 50
44. Dominika Warzycha 46
45. Lesław Helbin 45
46. Regina Kasprzak 44
47. Paulina Rydz 43
48. Krzysztof Górka 38
49. Leon Kunaszewski 37
. Grzegorz Polniak 37
51. Piotr Mazur 35
. Piotr Stokowski 35
53. Tadeusz Kunaszewski 33
. Krzysztof Stopyra 33
55. Robert Miś 32
56. Artur Denes 31
57. Zbigniew Szlempo 30
58. Krzysztof Langhamer 29
. Ryszard Wołowski 29
60. Wiktor Zieliński 27
61. Jan Bęben 26
. Dariusz Rybczyński 26
63. Bartosz Wojtkowski 25
64. Karolina Pastuszczak 24
. Leszek Juszczak 24
66. Filip Witczak 22
. Patryk Rydz 22
68. Patryk Cubak 21
. Piotr Poloczek 21
70. Paweł Augustyniak 20
71. Jarosław Pencz 19
. Mateusz Herok 19
73. Piotr Mazur 18

Następny turniej (24 czerwca – niedziela; godzina 9.00)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-07-03, 09:15   

Wiesław Toborek z Oławy po raz drugi z rzędu wygrał turniej Piastowski Topspin. Po triumfie w maju, zwyciężył również w czerwcu, a tym razem w finale pokonał Zygmunta Gołębiowskiego (3:1). Dzięki drugiej wygranej Wiesław Toborek awansował w klasyfikacji generalnej na 19. miejsce, a liderem pozostał Leszek Poważny, który tym razem był 6.
Kolejny turniej zostanie rozegrany dopiero 30 września.

Finał VI turnieju
Wiesław Toborek – Zygmunt Gołebiowski 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:5)

Klasyfikacja VI turnieju
1. Wiesław Toborek (Oława) 80 pkt.
2. Zygmunt Gołębiowski (Szybowice) 70
3. Bogusław Łojek (Szybowice) 60
4. Jerzy Ciekański (Wola Wiązowa) 55
5. Bogusław Swałtek (Szybowice) 50
6. Leszek Powaźny (Wrocław) 49
7. Marek Pacek (Brzeg) 48
8. Stanisław Zając (Szybowice) 47
9. Krzysztof Górka (Szybowice) 46
10. Jan Hreczuch (Wrocław) 45
11. Stefan Żerdzicki (Wrocław) 44
12. Dariusz Wypustek (Wrocław) 43
13. Mariusz Kurowski (Nysa) 42
14. Jacek Matuszewski (Brzeg) 41
15. Andrzej Andrzejewski (Brzeg) 40
16. Wojciech Krzyżanowski (Pokój) 39
17. Wacław Marchalewicz (Kaczorów) 38
18. Andrzej Urban (Czarnowąsy) 37
19. Piotr Kuźmiński (Brzeg) 36
20. Filip Witczak (Skałągi) 35
21. Paweł Kuźminski (Brzeg) 34
22. Adam Kunaszewski (Wołczyn) 33
23. Zbigniew Bartkiewicz (Żerkowice) 32
24. Aleksander Rosiński (Ptakowice) 31
25. Dawid Alberski (Brzeg) 30
26. Jacek Augustyniak (Brzeg) 29
27. Jarosław Pencz (Brzeg) 28
28. Leon Kunaszewski (Wołczyn) 27
29. Franciszek Pomahaczi (Wrocław) 26
30. Dominika Warzycha (Brzeg) 25

Klasyfikacja po VI turnieju
1. Leszek Powaźny 330
2. Bogusław Swałtek 315
3. Zygmunt Gołębiowski 300
. Stanisław Zając 300
5. Zbigniew Frączek 267
6. Marek Pacek 261
7. Szczepan Mały 260
8. Jacek Matuszewski 248
9. Marek Sobusiak 227
10. Piotr Kuźmiński 219
11. Paweł Kuźminski 213
12. Jan Hreczuch 208
13. Radosław Osada 177
14. Andrzej Polok 172
15. Wacław Marchalewicz 169
16. Piotr Seweryn 168
17. Leszek Pawłowski 167
18. Andrzej Andrzejewski 166
19. Wiesław Toborek 160
20. Stefan Żerdzicki 149
21. Dawid Alberski 147
22. Bogusław Łojek 146
23. Zbigniew Bartkiewicz 140
. Tadeusz Stępień 140
25. Franciszek Pomahaczi 134
26. Sebastian Gall 130
. Jan Izydodczyk 130
28. Jerzy Witoszyński 126
29. Aleksander Rosiński 120
. Jacek Augustyniak 120
31. Stanisław Humieniecki 119
32. Andrzej Cetnarowski 109
33. Adam Kunaszewski 103
34. Mariusz Kurowski 102
35. Grzegorz Omelan 100
36. Dariusz Wypustek 99
37. Krzysztof Górka 84
38. Marcin Wysocki 78
39. Krzysztof Ciura 74
40. Dominika Warzycha 71
41. Tadeusz Mleko 67
42. Leon Kunaszewski 64
43. Tomasz Gorszczuk 58
44. Filip Witczak 57
45. Anna Mały 56
46. Jerzy Ciekański 55
47. Przemysław Załugowicz 51
48. Stanisław Lubaszczuk 50
49. Jarosław Pencz 47
50. Lesław Helbin 45
51. Regina Kasprzak 44
52. Paulina Rydz 43
53. Wojciech Krzyżanowski 39
54. Andrzej Urban 37
. Grzegorz Polniak 37
56. Piotr Mazur 35
. Piotr Stokowski 35
58. Tadeusz Kunaszewski 33
. Krzysztof Stopyra 33
60. Robert Miś 32
61. Artur Denes 31
62. Zbigniew Szlempo 30
63. Krzysztof Langhamer 29
. Ryszard Wołowski 29
65. Wiktor Zieliński 27
66. Jan Bęben 26
. Dariusz Rybczyński 26
68. Bartosz Wojtkowski 25
69. Karolina Pastuszczak 24
. Leszek Juszczak 24
71. Patryk Rydz 22
72. Patryk Czubak 21
. Piotr Poloczek 21
74. Paweł Augustyniak 20
75. Mateusz Herok 19
76. Piotr Mazur 18

Następny turniej (30 września – niedziela; godzina 9.00)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2012, amatorow, piastowski, stolowego, tenisa, topspin, turniej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu