Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Okręgowa grupa I 2009/10
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-09, 18:00   Liga Okręgowa grupa I 2009/10

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – LIGA OKRĘGOWA GRUPA I 2009/10

I kolejka - 8 sierpnia (sobota); godz. 17.00

LZS Sławice - Małapanew Ozimek
KS Górażdże - LZS Ligota Turawska
Motor Praszka - Victoria Dobrzyń
Rolnik Wierzbica Górna - Piomar Przywory
Źródło Krośnica - Pogoń Łosiów
LZS Grodziec - LZS Proślice
Piast Gorzów Śląski - LZS Mechnice
Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice

II kolejka – 15 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Małapanew Ozimek - Orzeł Źlinice
LZS Mechnice - Unia Kolonowskie
LZS Proślice - Piast Gorzów Śląski
Pogoń Łosiów - LZS Grodziec
Piomar Przywory - Źródło Krośnica
Victoria Dobrzyń - Rolnik Wierzbica Górna
LZS Ligota Turawska - Motor Praszka
LZS Sławice - KS Górażdże

III kolejka – 22 sierpnia (sobota); godz. 17.00
KS Górażdże - Małapanew Ozimek
Motor Praszka - LZS Sławice
Rolnik Wierzbica Górna - LZS Ligota Turawska
Źródło Krośnica - Victoria Dobrzyń
LZS Grodziec - Piomar Przywory
Piast Gorzów Śląski - Pogoń Łosiów
Unia Kolonowskie - LZS Proślice
Orzeł Źlinice - LZS Mechnice

IV kolejka – 29 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Małapanew Ozimek - LZS Mechnice
LZS Proślice - Orzeł Źlinice
Pogoń Łosiów - Unia Kolonowskie
Piomar Przywory - Piast Gorzów Śląski
Victoria Dobrzyń - LZS Grodziec
LZS Ligota Turawska - Źródło Krośnica
LZS Sławice - Rolnik Wierzbica Górna
KS Górażdże - Motor Praszka

V kolejka – 5 września (sobota); godz. 16.00
Motor Praszka - Małapanew Ozimek
Rolnik Wierzbica Górna - KS Górażdże
Źródło Krośnica - LZS Sławice
LZS Grodziec - LZS Ligota Turawska
Piast Gorzów Śląski - Victoria Dobrzyń
Unia Kolonowskie - Piomar Przywory
Orzeł Źlinice - Pogoń Łosiów
LZS Mechnice - LZS Proślice

VI kolejka – 12 września (sobota); godz. 16.00
Małapanew Ozimek - LZS Proślice
Pogoń Łosiów - LZS Mechnice
Piomar Przywory - Orzeł Źlinice
Victoria Dobrzyń - Unia Kolonowskie
LZS Ligota Turawska - Piast Gorzów Śląski
LZS Sławice - LZS Grodziec
KS Górażdże - Źródło Krośnica
Motor Praszka - Rolnik Wierzbica Górna

VII kolejka – 19 września (sobota); godz. 16.00
Rolnik Wierzbica Górna - Małapanew Ozimek
Źródło Krośnica - Motor Praszka
LZS Grodziec - KS Górażdże
Piast Gorzów Śląski - LZS Sławice
Unia Kolonowskie - LZS Ligota Turawska
Orzeł Źlinice - Victoria Dobrzyń
LZS Mechnice - Piomar Przywory
LZS Proślice - Pogoń Łosiów

VIII kolejka – 26 września (sobota); godz. 16.00
Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów

Piomar Przywory - LZS Proślice
Victoria Dobrzyń - LZS Mechnice
LZS Ligota Turawska - Orzeł Źlinice
LZS Sławice - Unia Kolonowskie
KS Górażdże - Piast Gorzów Śląski
Motor Praszka - LZS Grodziec
Rolnik Wierzbica Górna - Źródło Krośnica

IX kolejka – 3 października (sobota); godz. 15.00
Źródło Krośnica - Małapanew Ozimek
LZS Grodziec - Rolnik Wierzbica Górna
Piast Gorzów Śląski - Motor Praszka
Unia Kolonowskie - KS Górażdże
Orzeł Źlinice - LZS Sławice
LZS Mechnice - LZS Ligota Turawska
LZS Proślice - Victoria Dobrzyń
Pogoń Łosiów - Piomar Przywory

X kolejka – 10 października (sobota); godz. 15.00

Małapanew Ozimek - Piomar Przywory
Victoria Dobrzyń - Pogoń Łosiów
LZS Ligota Turawska - LZS Proślice
LZS Sławice - LZS Mechnice
KS Górażdże - Orzeł Źlinice
Motor Praszka - Unia Kolonowskie
Rolnik Wierzbica Górna - Piast Gorzów Śląski
Źródło Krośnica - LZS Grodziec

XI kolejka – 17 października (sobota); godz. 15.00
LZS Grodziec - Małapanew Ozimek
Piast Gorzów Śląski - Źródło Krośnica
Unia Kolonowskie - Rolnik Wierzbica Górna
Orzeł Źlinice - Motor Praszka
LZS Mechnice - KS Górażdże
LZS Proślice - LZS Sławice
Pogoń Łosiów - LZS Ligota Turawska
Piomar Przywory - Victoria Dobrzyń

XII kolejka – 24 października (sobota); godz. 15.00
Małapanew Ozimek - Victoria Dobrzyń

LZS Ligota Turawska - Piomar Przywory
LZS Sławice - Pogoń Łosiów
KS Górażdże - LZS Proślice
Motor Praszka - LZS Mechnice
Rolnik Wierzbica Górna - Orzeł Źlinice
Źródło Krośnica - Unia Kolonowskie
LZS Grodziec - Piast Gorzów Śląski

XIII kolejka – 7 listopada (sobota); godz. 13.00
Piast Gorzów Śląski - Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie - LZS Grodziec
Orzeł Źlinice - Źródło Krośnica
LZS Mechnice - Rolnik Wierzbica Górna
LZS Proślice - Motor Praszka
Pogoń Łosiów - KS Górażdże
Piomar Przywory - LZS Sławice
Victoria Dobrzyń - LZS Ligota Turawska

XIV kolejka – 11 listopada (środa); godz. 13.00

Małapanew Ozimek - LZS Ligota Turawska
LZS Sławice - Victoria Dobrzyń
KS Górażdże - Piomar Przywory
Motor Praszka - Pogoń Łosiów
Rolnik Wierzbica Górna - LZS Proślice
Źródło Krośnica - LZS Mechnice
LZS Grodziec - Orzeł Źlinice
Piast Gorzów Śląski - Unia Kolonowskie

XV kolejka – 14 listopada (sobota); godz. 13.00
Unia Kolonowskie - Małapanew Ozimek
Orzeł Źlinice - Piast Gorzów Śląski
LZS Mechnice - LZS Grodziec
LZS Proślice - Źródło Krośnica
Pogoń Łosiów - Rolnik Wierzbica Górna
Piomar Przywory - Motor Praszka
Victoria Dobrzyń - KS Górażdże
LZS Ligota Turawska - LZS Sławice

Awans do IV ligi: 2 zespoły
Spadek do Klasy A: 3 zespoły lub więcej, w zależności od spadków w wyższych ligach
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-08-16, 17:14, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-10, 19:10   

I kolejka: LZS Sławice - Małapanew Ozimek 0:0; Motor Praszka - Victoria Dobrzyń 0:0; Rolnik Wierzbica - Piomar Przywory 3:0; Piast Gorzów Śl. - LZS Mechnice 1:2; Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice 0:1; Źródło Krośnica - Pogoń Łosiów i LZS Grodziec - LZS Proślice przełożone; LZS Popielów - LKS Ligota T. odwołany
1. Rolnik Wierzbica 1 3 3:0
2. LZS Mechnice 1 3 2:1
3. Orzeł Źlinice 1 3 1:0
4. Victoria Dobrzyń 1 1 0:0
. LZS Sławice 1 1 0:0
. Małapanew Ozimek 1 1 0:0
. Motor Praszka 1 1 0:0
8. LKS Ligota T. 0 0 0:0
. LZS Popielów 0 0 0:0
. Pogoń Łosiów 0 0 0:0
. LZS Proślice 0 0 0:0
. Źródło Krośnica 0 0 0:0
. LZS Grodziec 0 0 0:0
14. Piast Gorzów Śl. 1 0 1:2
15. Unia Kolonowskie 1 0 0:1
16. Piomar Przywory 1 0 0:3
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-10, 19:17   

VICTORIA DOBRZYŃ

Prezes: Stanisław Kowalski
Trener: Andrzej Piwowarczyk

KADRA
Bramkarze: Arkadiusz Lemieszko, Dawid Pacholarz, Kamil Pierz
Obrońcy: Andrzej Birecki, Tomasz Drozd, Piotr Gajo, Grzegorz Gnatowicz, Arkadiusz Iwański, Marek Kłodziński, Przemysław Kowalski, Marcin Krzywy, Krzysztof Serwadczak
Pomocnicy: Paweł Gajo, Szymon Kucia, Adam Kućmierz, Paweł Kwiatkowski, Przemysław Kwiatkowski, Krzysztof Matura, Rafał Matura, Adam Mykita
Napastnicy: Marcin Dwojak, Dawid Jermak, Rafał Latus, Tomasz Parkoła, Michał Pawluk, Piotr Wirga, Rafał Zajączkowski, Marek Zagórski

Przybyli: Kamil Pierz (Skorpion Lubsza), Arkadiusz Iwański (Victoria Kościerzyce), Marcin Dwojak (KS Skarbimierz), Szymon Kucia (Bizon Kurznie), Marek Zagórski (Stal Brzeg), Krzysztof Matura, Paweł Gajo, Piotr Gajo (wszyscy wznowili treningi)
Ubyli: Dawid Doliński (Skorpion Lubsza), Marcin Herc (nie wznowił treningów)

POGOŃ ŁOSIÓW

Prezes: Władysław Bacajewski
Trener: Dariusz Hołyński

KADRA
Bramkarze: Piotr Baranowski, Krzysztof Błażejewski, Krystian Wietrzyński
Obrońcy: Sebastian Adasik, Gabriel Baranowski, Grzegorz Hraca, Mariusz Kompanicki, Mariusz Skorupa, Artur Soboń, Maciej Ściepłek
Pomocnicy: Krzysztof Chłopek, Krzysztof Szewerniak, Tomasz Grabowski, Dawid Kozłowski, Robert Mączyński, Sylwester Mączyński, Marek Maćków, Paweł Mrozik, Mateusz Woszczyk, Michał Żagiel
Napastnicy: Mateusz Diaków, Piotr Kramczyński, Kacper Marcinkowski, Piotr Ochman, Wojciech Sierakowski

Przybyli: Michał Żagiel, Kasper Marcinkowski, Maciej Ściepłek, Mateusz Woszczyk (wszyscy Olimpia Lewin Brzeski), Mariusz Skorupa (Burza Lipki), Piotr Kramczyński (Sokół Niemodlin), Grzegorz Hraca, Artur Soboń (obaj z rezerw), Krzysztof Szewerniak (juniorzy)
Ubyli: Jarosław Hraca (Stal Brzeg), Patryk Bojko (LKS Rybna), Krzysztof Boryczko (Polonia Przylesie), Marcin Bandrowski (Orzeł Olszanka), Mateusz Hołyński, Rafał Bernacki (obaj rezerwy), Grzegorz Galant, Łukasz Szymański (obaj wyjazd za granicę), Dariusz Maksymowicz (kontuzja)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-08-10, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-10, 19:21   

W pierwszej kolejce Ligi Okręgowej spośród naszych dwóch zespołów zagrał tylko jeden – Victoria Dobrzyń.
Zespół z Dobrzynia na początek grał na wyjeździe ze spadkowiczem z IV ligi – Motorem Praszka. Podopieczni Andrzeja Piwowarczyka na starcie wywalczyli punkt, remisując bezbramkowo z niedawnym czwartoligowcem.
Mecz Żródło Krośnica - Pogoń Łosiów został przełożony na 19 sierpnia (środa).

Motor Praszka - Victoria Dobrzyń 0:0; Victoria: Dawid Pacholarz - Grzegorz Gnatowicz, Marcin Krzywy, Krzysztof Serwadczak, Andrzej Birecki (80, Piotr Wirga), Adam Mykita, Paweł Kwiatkowski, Przemysław Kwiatkowski, Marcin Dwojak (8, Rafał Zajączkowski), Przemysław Kowalski, Dawid Jermak; trener Andrzej Piwowarczyk
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 20:47   

II kolejka: Victoria Dobrzyń - Rolnik Wierzbica 0:3; Pogoń Łosiów - LZS Grodziec 1:4; Małapanew Ozimek - Orzeł Źlinice 1:1; LZS Mechnice - Unia Kolonowskie 3:1; LZS Proślice - Piast Gorzów Śl. 4:2; Piomar Przywory - Źródło Krośnica 1:1; LKS Ligota T. - Motor Praszka 2:0; LZS Sławice - KS Górażdże 1:0

1. Rolnik Wierzbica 2 6 6:0
2. LZS Mechnice 2 6 5:2
3. Orzeł Źlinice 2 4 2:1
4. LZS Sławice 2 4 1:0
5. LZS Grodziec 1 3 4:1
6. LZS Proślice 1 3 4:2
7. LKS Ligota T. 1 3 2:0
8. Małapanew Ozimek 2 2 1:1
9. Źródło Krośnica 1 1 1:1
10. Motor Praszka 2 1 0:2
11. Piomar Przywory 2 1 1:4
12. Victoria Dobrzyń 2 1 0:3
13. KS Górażdże 1 0 0:1
14. Piast Gorzów Śl. 2 0 3:6
15. Unia Kolonowskie 2 0 1:4
Pogoń Łosiów 1 0 1:4
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 19:58   

Nie powiodło się naszym zespołom w Lidze Okręgowej. Zarówno Pogoń Łosiów, jak i Victoria Dobrzyń doznały na własnych boiskach wysokich porażek.
Pogoń uległa zespołowi z Grodźca 1:4, a jedynego gola dla łosiowian zdobył Kacper Marcinkowski. Victoria z kolei podejmowała Rolnika Wierzbica Górna i przegrała 0:3. Jej rywal po dwóch kolejkach jest liderem w grupie I Ligi Okręgowej.

Pogoń Łosiów - LZS Grodziec 1:4 (0:1); 0:1 (35, karny); 0:2 (65); 1:2 - Kacper Marcinkowski (70); 1:3 (75); 1:4 (82); Pogoń: Krystian Wietrzyński - Gabriel Baranowski, Grzegorz Hraca, Mariusz Skorupa, Mateusz Woszczyk, Robert Mączyński (46, Kacper Marcinkowski), Sylwester Mączyński, Piotr Ochman, Krzysztof Chłopek (69, Maciej Ściepłek), Mateusz Diaków (60, Paweł Mrozik), Dawid Kozłowski (69, Mariusz Kompanicki); trener Dariusz Hołyński

Victoria Dobrzyń - Rolnik Wierzbica Górna 0:3 (0:1); 0:1 (43); 0:2 (57); 0:3 (82); Victoria: Dawid Pacholarz - Marcin Krzywy, Krzysztof Serwadczak (46, Arkadiusz Iwański), Marek Kłodziński (65, Piotr Wirga), Grzegorz Gnatowicz, Przemysław Kowalski, Adam Mykita, Paweł Kwiatkowski, Dawid Jermak (75, Przemysław Kwiatkowski), Marcin Dwojak (40, Marek Zagórski), Michał Pawluk; trener Andrzej Piwowarczyk
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-24, 18:45   

Nasze dwa zespoły występujące w Lidze Okręgowej, po trzech kolejkach nie doczekały się jeszcze zwycięstwa.
Pogoń Łosiów w minionym tygodniu rozegrała dwa mecze. Najpierw w zaległym spotkanie ze Źródłem Krośnica przegrała 1:2, a następnie w Gorzowie Śląskim uległa Piastowi 0:4. Zespół, którego kadra znacznie się zmieniła w porównaniu z rundą wiosenną potrzebuje jeszcze czasu na wskoczenie na właściwy tor. Kiedy to nastąpi, z pewnością będą lepsze wyniki. Być może okazja do tego będzie już w najbliższą sobotę, bowiem do Łosiowa przyjedzie Unia Kolonowskie, drugi zespół, który nie zdobył jeszcze punktów.
W nieco lepszej sytuacji jest Victoria Dobrzyń, która w minionej kolejce zaliczyła drugi remis. Zespół Andrzeja Piwowarczyka w meczu wyjazdowym ze Źródłem Krośnica osiągnął rezultat 2:2.

Żródło Krośnica - Pogoń Łosiów 2:1 (1:1); 0:1 - Mariusz Kompanicki (12); 1:1 (44); 2:1 (85); Pogoń: Krystian Wietrzyński - Gabriel Baranowski, Grzegorz Hraca, Mariusz Skorupa, Mariusz Kompanicki, Robert Mączyński (55, Grzegorz Obiegły), Piotr Ochman, Mateusz Woszczyk, Krzysztof Chłopek (60, Krzysztof Szewerniak), Piotr Kramczyński, Mateusz Diaków; trener Dariusz Hołyński

Piast Gorzów Śl. - Pogoń Łosiów 4:0 (2:0); 1:0 (3); 2:0 (45); 3:0 (62); 4:0 (85); Pogoń: Krystian Wietrzyński - Gabriel Baranowski (70, Krzysztof Szewerniak), Mariusz Skorupa, Sebastian Adasik, Mariusz Kompanicki, Robert Mączyński (70, Grzegorz Obiegły), Mateusz Woszczyk, Sylwester Mączyński, Krzysztof Chłopek, Piotr Ochman, Piotr Kramczyński; trener Dariusz Hołyński

Źródło Krośnica - Victoria Dobrzyń 2:2 (0:1); 0:1 - Piotr Wirga (40); 1:1 (70); 2:1 (80); 2;2 - Adam Mykita (83); Victoria: Dawid Pacholarz - Andrzej Birecki (70, Krzysztof Serwadczak), Marek Kłodziński, Rafał Matura, Arkadiusz Iwański, Adam Mykita, Przemysław Kwiatkowski, Szymon Kucia, Tomasz Parkoła (82, Rafał Latus), Marek Zagórski, Piotr Wirga (60, Marcin Dwojak); trener Andrzej Piwowarczyk
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 07:31   

Źródło Krośnica – Pogoń Łosiów 2:1

III kolejka: Piast Gorzów Śl. - Pogoń Łosiów 4:0; Źródło Krośnica - Victoria Dobrzyń 2:2; KS Górażdże - Małapanew Ozimek 5:1; Motor Praszka - LZS Sławice 0:1; Rolnik Wierzbica - LKS Ligota T. 0:0; LZS Grodziec - Piomar Przywory 1:0; Unia Kolonowskie - LZS Proślice 2:7; Orzeł Źlinice - LZS Mechnice 0:2

1. LZS Mechnice 3 9 7:2
2. Rolnik Wierzbica 3 7 6:0
3. LZS Sławice 3 7 2:0
4. LZS Proślice 2 6 11:4
5. LZS Grodziec 2 6 5:1
6. Źródło Krośnica 3 5 5:4
7. LKS Ligota T. 2 4 2:0
8. Orzeł Źlinice 3 4 2:3
9. KS Górażdże 2 3 5:2
10. Piast Gorzów Śl. 3 3 7:6
11. Victoria Dobrzyń 3 2 2:5
12. Małapanew Ozimek 3 2 2:6
13. Motor Praszka 3 1 0:3
14. Piomar Przywory 3 1 1:5
15. Unia Kolonowskie 3 0 3:11
16. Pogoń Łosiów 3 0 2:10
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:14   

Victoria Dobrzyń – LZS Grodziec 2:2 (0:0); 1:0 – Michał Pawluk (59); 1:1 (68); 2:1 – Michał Pawluk (76); 2:2 (83); Victoria: Dawid Pacholarz – Arkadiusz Iwański (66, Krzysztof Serwadczak), Tomasz Krzywy (78, Przemysław Kwiatkowski), Grzegorz Gnatowicz, Marek Kłodziński, Rafał Matura, Adam Mykita, Paweł Kwiatkowski, Dawid Jermak, Szymon Kucia (57, Piotr Wirga), Michał Pawluk; trener Andrzej Piwowarczyk

Pogoń Łosiów – Unia Kolonowskie 0:2 (0:0); 0:1 (70); 0:2 (90); Pogoń: Krystian Wietrzyński – Mariusz Skorupa, Sebastian Adasik, Mariusz Kompanicki, Grzegorz Hraca (75, Michał Żagiel), Sylwester Mączyński, Mateusz Woszczyk (62, Mateusz Diaków), Krzysztof Chłopek (62, Robert Mączyński), Piotr Ochman (70, Dawid Kozłowski), Piotr Kramczyński, Gabriel Baranowski; trener Dariusz Hołyński
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:31   

Piast Gorzów Śl. - Victoria Dobrzyń 1:1 (0:1); 0:1 - Marek Zagórski (35); 1:1 (78); Victoria: Dawid Pacholarz - Grzegorz Gnatowicz, Marek Kłodziński, Rafał Matura, Arkadiusz Iwański, Adam Mykita, Dawid Jermak, Michał Pawluk, Przemysław Kwiatkowski (85, Rafał Latus), Szymon Kucia (75, Piotr Wirga), Marek Zagórski; trener Andrzej Piwowarczyk

Orzeł Źlinice - Pogoń Łosiów 1:1 (1:0); 1:0 (36); 1:1 - Piotr Kramczyński (59); Pogoń: Krystian Wietrzyński - Mariusz Kompanicki, Mariusz Skorupa, Rafał Bernacki, Michał Żagiel (88, Maciej Ściepłek), Robert Mączyński, Mateusz Woszczyk, Dawid Kozłowski, Paweł Mrozik, Mateusz Diaków (85, Krzysztof Szewerniak), Piotr Kramczyński; trener Dariusz Hołyński
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:54   

KS Górażdże – LKS Ligota T. 0:1

IV kolejka: Victoria Dobrzyń - LZS Grodziec 2:2; Pogoń Łosiów - Unia Kolonowskie 0:2; Małapanew Ozimek - LZS Mechnice 1:4; Piomar Przywory - Piast Gorzów Śl. 1:2; LZS Sławice - Rolnik Wierzbica 1:2; KS Górażdże - Motor Praszka 4:3; LZS Proślice - Orzeł Źlinice 3:2; LKS Ligota T. - Źródło Krośnica 1:0

V kolejka: Piast Gorzów Śl. - Victoria Dobrzyń 1:1; Orzeł Źlinice - Pogoń Łosiów 1:1; Motor Praszka - Małapanew Ozimek 3:1; Źródło Krośnica - LZS Sławice 1:0; Rolnik Wierzbica - KS Górażdże 4:0; LZS Grodziec - LKS Ligota T. 0:3; LZS Mechnice - LZS Proślice 6:1; Unia Kolonowskie - Piomar Przywory 3:0

1. LZS Mechnice 5 15 17:4
2. Rolnik Wierzbica 5 13 12:1
3. LKS Ligota T. 5 13 7:0
4. LZS Proślice 4 9 15:12
5. Źródło Krośnica 5 8 6:5
6. Piast Gorzów Śl. 5 7 10:8
7. LZS Grodziec 4 7 7:6
8. LZS Sławice 5 7 3:3
9. KS Górażdże 5 6 9:10
10. Unia Kolonowskie 5 6 8:11
11. Orzeł Źlinice 5 5 5:7
12. Motor Praszka 5 4 6:8
13. Victoria Dobrzyń 5 4 5:8
14. Małapanew Ozimek 5 2 4:13
15. Piomar Przywory 5 1 2:10
16. Pogoń Łosiów 5 1 3:13
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 11:40   

Victoria Dobrzyń – Unia Kolonowskie 0:2 (0:1); 0:1 (40, karny); 0:2 (57); Victoria: Dawid Pacholarz – Marcin Krzywy, Przemysław Kowalski, Krzysztof Serwadczak, Arkadiusz Iwański, Marek Kłodziński (75, Przemysław Kwiatkowski), Adam Mykita, Paweł Kwiatkowski (80, Piotr Wirga), Rafał Latus (65, Szymon Kucia), Michał Pawluk, Tomasz Parkoła; trener Andrzej Piwowarczyk

Pogoń Łosiów – LZS Mechnice 2:4 (0:4); 0:1 (11); 0:2 (16); 0:3 (44); 0:4 (45); 1:4 – Piotr Kramczyński (68); 2:4 – Mariusz Kompanicki (83); Pogoń: Krystian Wietrzyński – Mariusz Kompanicki, Mariusz Skorupa, Rafał Bernacki (55, Gabriel Baranowski), Sebastian Adasik, Dawid Kozłowski (46, Robert Mączyński), Sylwester Mączyński, Paweł Krozik (46, Krzysztof Chłopek), Michał Żagiel (55, Grzegorz Hraca), Mateusz Woszczyk, Piotr Kramczyński; trener Dariusz Hołyński
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 17:13   

VI kolejka: Pogoń Łosiów - LZS Mechnice 2:4; Victoria Dobrzyń - Unia Kolonowskie 0:2; Małapanew Ozimek - LZS Proślice 0:3; Piomar Przywory - Orzeł Źlinice 0:7; LKS Ligota T. - Piast Gorzów Śl. 6:0; LZS Sławice - LZS Grodziec 5:0; KS Górażdże - Źródło Krośnica 2:1; Motor Praszka - Rolnik Wierzbica 0:2

1. LZS Mechnice 6 18 21:6
2. Rolnik Wierzbica 6 16 14:1
3. LKS Ligota T. 6 16 13:0
4. LZS Proślice 5 12 18:12
5. LZS Sławice 6 10 8:3
6. KS Górażdże 6 9 11:11
7. Unia Kolonowskie 6 9 10:11
8. Orzeł Źlinice 6 8 12:7
9. Źródło Krośnica 6 8 7:7
10. Piast Gorzów Śl. 6 7 10:14
11. LZS Grodziec 5 7 7:11
12. Motor Praszka 6 4 6:10
13. Victoria Dobrzyń 6 4 5:10
14. Małapanew Ozimek 6 2 4:16
15. Pogoń Łosiów 6 1 5:17
16. Piomar Przywory 6 1 2:17
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-22, 08:48   

Orzeł Źlinice - Victoria Dobrzyń 1:1 (0:1)
0:1 - Krzysztof Serwadczak (30); 1:1 (53, karny)
Victoria: Dawid Pacholarz - Grzegorz Gnatowicz, Marek Kłodziński, Krzysztof Serwadczak, Arkadiusz Iwański (65, Andrzej Birecki), Dawid Jermak, Paweł Kwiatkowski, Marcin Dwojak, Szymon Kucia (70, Przemysław Kwiatkowski), Rafał Latus, Piotr Wirga; trener Andrzej Piwowarczyk

LZS Proślice - Pogoń Łosiów 7:1 (5:1)
1:0 (5); 2:0 (10); 2:1 - Piotr Kramczyński (20); 3:1 (30); 4:1 (35); 5:1 (40); 6:1 (46); 7:1 (80)
Pogoń: Krystian Wietrzyński - Rafał Bernacki (60, Grzegorz Galant), Mariusz Skorupa (46, Gabriel Baranowski), Grzegorz Hraca, Mariusz Kompanicki, Mateusz Woszczyk, Michał Żagiel (60, Robert Mączyński), Sylwester Mączyński, Krzysztof Chłopek (60, Łukasz Szymański), Piotr Kramczyński, Sebastian Adasik; trener Dariusz Hołyński
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-22, 08:59   

VII kolejka: Orzeł Źlinice - Victoria Dobrzyń 1:1; LZS Proślice - Pogoń Łosiów 7:1; Źródło Krośnica - Motor Praszka 2:4; LZS Grodziec - KS Górażdże 0:2; Piast Gorzów Śl. - LZS Sławice 0:2; Rolnik Wierzbica - Małapanew Ozimek 4:0; Unia Kolonowskie - LKS Ligota T. 0:3; LZS Mechnice - Piomar Przywory 7:0

1. LZS Mechnice 7 21 28:6
2. Rolnik Wierzbica 7 19 18:1
3. LKS Ligota T. 7 19 16:0
4. LZS Proślice 6 15 25:13
5. LZS Sławice 7 13 10:3
6. KS Górażdże 7 12 13:11
7. Orzeł Źlinice 7 9 13:8
8. Unia Kolonowskie 7 9 10:14
9. Źródło Krośnica 7 8 9:11
10. Motor Praszka 7 7 10:12
11. Piast Gorzów Śl. 7 7 10:16
12. LZS Grodziec 6 7 7:13
13. Victoria Dobrzyń 7 5 6:11
14. Małapanew Ozimek 7 2 4:20
15. Pogoń Łosiów 7 1 6:24
16. Piomar Przywory 7 1 2:24
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200910, grupa, liga, okregowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu