Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I runda play off - 2. mecze (09.04.06)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-09, 21:26   

Lewin to dobry zespół, gdyby mieli swojego najlepszego gracza to mielibyśmy znacznie trudniej. Z drugiej strony, to dawno nie graliśmy tak skoncentrowani, to też pomogło nam wygrać. Kazdy zagrał dobre spotkanie i dołożył się do wygranej, dzięki chłopaki. Po sezonie się nabzdryngolimy :D
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-04-09, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-09, 21:29   

co do najaciekwszego meczu czyli ORB - Lewin to mysle ze przyjezdni chyba byli zbyt pewni siebie (27pkt w meczu to zdaje sie najgorszy wynik w tym sezonie, to jest około 7 pkt na kwarte). No oby tak dalej. Zapowiadaja sie ciekawe mecze półfinałowe
0 UP 0 DOWN
 
Lobas 33 
Lewin Brzeski T.



Dołączył: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-09, 22:02   

Gratuluje dla QRB
QRB było zespołem lepszym i widać było gołym okiem ogranie czego my niestety nie mamy, od początku moich wypowiedzi na forum zawsze typowałem QRB na pierwszą 3 w lidze, no może sie im uda. Powodzenia
Niestety z drugiej strony szkoda tylko że sędzia dziwnym trafem troszke stronniczo sędziował, nawet chwilami bardzo stronniczo. Mecz mógłby być bardziej wyrównany ale no cóż, już nie pierwszy raz sędzia stara sie jak może.
Druga sprawa to taka że napewno nie będzie w następnym sezonie drużyny prowadzonej przezemnie w BLK, ten sezon dogramy do końca walcząc o 5 miejsce. Może znajdzie sie jakiś wariat podobny do mnie który zorganizuje kase i chłopaków i bedzie drużyna z Lewina(oby ktoś miał chęci, bo fajna sprawa taka liga(no oprócz sędziego :? ))
Jeszcze raz gratulacje dla Qiero i QRB, no i pozostałych wygranych.
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-09, 22:05   

łobas chłopie, żenada z twojej strony!!
szkoda że nie napisałeś "że światło Tobie przeszkadzało"!!
Zawsze marudzicie na sęziego
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-09, 22:06   

Mam nadzieję Lobas, że troszkę ochłoniesz i ci przejdzie, bo chcialbym, żeby Lewin nadal tu grał. Przemyśl to, może pogadamy podczas nastepnej kolejki.
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-04-09, 22:57   

Dziś zagraliśmy od samego początku bardzo skoncetrowani a przede wszystkim ogromnie zdeterminowani poczęści wypowiedziami zawodników z Lewina na forum. Oprócz wyraźnej determinacji zadecydowała chyba jednak konsekwencja gry w ataku (gierka Edmunda rządzi :D I LO Reprezzzzzent ), dzięki której zgraliśmy z pomysłem w ofensywie. Pozdrowienia dla BeLKowiczów no i kibiców, którzy tak gorąco nas dopingują za każdym razem :P


P.S. Dziewiczy Post Poszedł w Świat (a raczej Net :P )
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-04-09, 22:58   

egejta napisał/a:
QRB Trafika - Lewin Brzeski Team 56:27 (awans QRB Trafika)

No i wreszcie QRB pokazało na co ich stać i udowodniło kto był zdecydowanie lepszy w tej rywalizacji. Bardzo fajny mecz, na dobrym poziomie. Super, strasznie się ciesze. :brawo: :brawo: :brawo: Mam nadzieję, że z Orbiliuszem będzie podobna mobilizacja. Pozdrowienia dla wszystkich chłopaków z QRB. Buziaki dla Richa :D




cieszymy sie ze nie zawiedlismy i z awansu do nastepnej rundy. a tam czeka na nas Orbiliusz wiec na pewno bedzie jeszcze ciekawiej. pozdro :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-09, 23:13   

Lobas 33 napisał/a:
Niestety z drugiej strony szkoda tylko że sędzia dziwnym trafem troszke stronniczo sędziował, nawet chwilami bardzo stronniczo.


mylisz się i to bardzo... ja ogladalem mecz, chociaż wyszedlem po polowie, ale to mi wystarczylo aby powiedzieć, że sędzia gwizdal bardzo dobrze... wy chyba nie kapujecie jak to jest z sędziowaniem tutaj... spróbuj obejrzeć jeden mecz do konca i zobaczysz, że sędzia dobrze gwizdze, a jeśli sie pomylil to póżniej naprawi swój blad.. a i tak to jest najlepszy sędzia bo Pana Henryka nie chcialbyś poznać...

Lobas 33 napisał/a:
Druga sprawa to taka że napewno nie będzie w następnym sezonie drużyny prowadzonej przezemnie w BLK, ten sezon dogramy do końca walcząc o 5 miejsce.


a ja powiem tak za malo ambcji w sobie masz... a pomyślaleś, że za rok możę być lepiej ? :>
0 UP 0 DOWN
 
Lobas 33 
Lewin Brzeski T.



Dołączył: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-10, 05:45   

Niestety może i gra była słaba jak sie ma prawie 40 stopni gorączki panie wszechwiedzący z piomaru, co do steva jak ktoś czegoś bardzo zobaczyć nie chce to już jego sprawa.
Co do BLK to ja naprawde bardzo ochłonełem po meczu bo to co chciałem wyrazić napewno by cenzury nie przeszło , a ekipy przezemnie prowadzonej napewno nie będzie, nie z powodu wyników bo i tak jak na pierwszy rok uważam że było dobrze, 5 miejsce po zasadniczym sezonie to naprawde dobre miejsce, po prostu trzeba wiedzieć kiedy skończyć w życiu są ważniejsze dla mnie sprawy niż zabawa w kosza.
A teraz to piszcie sobie co wam sie podoba bo i tak mam to daleko w tyle.
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-04-10, 08:55   

Lobas napisał/a:
A teraz to piszcie sobie co wam sie podoba bo i tak mam to daleko w tyle.

Bez komentarza, pokazałeś się tutaj z najlepszej strony...


Co do samego meczu, prawda jest taka ze nic nie graliscie! zwłaszcza w ataku! sedzia źle sedziował? byc moze było pare kontrowersyjnych gwizdków ale w obie strony, no dobra niech bedzie ze 2-3 wiecej na korzysc QRB. Ale trzeba pamietac ze sedzia jest jeden i sedziuje 4 mecze, nie da sie wszystkiego zobaczyc.
W meczu popelniliscie jeden podstawowy błąd, nie było powrotu do obrony! Z QRB i Piomarem zawsze trzeba szybko wracać bo oni szybko rzucaja dlugie piłki. Wczoraj Marcin pokazał jak sie biega, do tego czesto pozwalaliscie mu na 3 pkt. akcje. Z tych kontr Trafica uzyskala przewage i było widac brak wiary w wygrana z waszej strony! wtedy przewaga juz tylko sie powiekszałą.
Poprzedni mecz wygraliscie dzieki własnie kontrom i dobrej skutecznosci, wczoraj zadnej z tej rzeczy nie było, dlatego przegraliscie.

Nie dziwcie sie, że nikt na was nie stawia, ciagle zagraliscie tylko jeden dobry mecz w BLK!wczoraj mial byc drugi nie wyszło!




Co do pozostałych meczy:
Piomar - Forum
w koncy Piomar cos zagrał, choc nie widzialem meczu dokladnie to zauwarzylem ze były przedewszystkim kontry i Piotrkowi jakie trójki weszły, ogolnie nie ma o czym pisac, zasłuzone zwyciestwo.
Trzeba wspomniec ze wrócił Wilu do gry, co dla nas nie jest najlepsza informacją :wink: :D


WSH - Mysłek

no cóż zagralismy bardzo słaby mecz, nic nie szło. WSH zrobiło wszystko co moglo ale to było za mało do odrobienia 32 pkt.
Brakuje mi słów by opisywac ten mecz...


Orbiliusz - Astra
9 trójek Majkela rzuca sie w oczy :D poza tym nic ciekawego sie nie działo. Orbiliusz zagrał mało skotecznie, czesto po pare razy rzucajac spod kosza :D

Ostatnio dochodzi do mnie że Orb. to w zasadzie tylko jedna piątka, gracze z ławki nie wnosza zbyt wiele, na pewno nie tyle co wczesniej!
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2006-04-10, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-10, 09:19   

Lobas 33 napisał/a:
Niestety może i gra była słaba jak sie ma prawie 40 stopni gorączki panie wszechwiedzący z piomaru, co do steva jak ktoś czegoś bardzo zobaczyć nie chce to już jego sprawa.
Co do BLK to ja naprawde bardzo ochłonełem po meczu bo to co chciałem wyrazić napewno by cenzury nie przeszło , a ekipy przezemnie prowadzonej napewno nie będzie, nie z powodu wyników bo i tak jak na pierwszy rok uważam że było dobrze, 5 miejsce po zasadniczym sezonie to naprawde dobre miejsce, po prostu trzeba wiedzieć kiedy skończyć w życiu są ważniejsze dla mnie sprawy niż zabawa w kosza.
A teraz to piszcie sobie co wam sie podoba bo i tak mam to daleko w tyle.


Trza było sobie wiaderko zimnej wody wylał na głowę a nie pisać bzdury na forum.
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-10, 09:49   

To jest pewien etap w zabawie z basketem, ktory chyba kazdy musi przejsc i zrozumiec , ze to nie sedzia rysuje wynik meczu tylko nasze raczki, nozki i glowa. Nie ukrywam, ze tez mialem kiedys pretensje do gwizdkowych w BLK, ale szybko zrozumialem ze nie ma co szukac usprawiedliwienia dla wlasnych porazek gdzie indziej jak u siebie samego. Dobrze ze nie postawilem kasy na Lewin, bo ich porazka po tym pierwszym dobrym meczu zaskoczyla mnie jak niejedna walka Goloty, ktora byla wlasciwie wygrana. Panie Lobas jak nie chcesz tu grac to trudno, ale po co konczyc kariere w BLK w brzydkim stylu ? Jeszcze sezon sie nie skonczyl, grajcie dalej i pokazcie ze jestescie wartosciowa ekipa i trzeba sie z wami liczyc.
0 UP 0 DOWN
 
Zenon Telman 
12


Wiek: 41
Dołączył: 29 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-10, 10:08   

Trochę dziwne, że w meczu, w którym różnica między oboma drużynami wyniosła prawie 30 punktów usprawiedliwienia szuka się w słabej postawie sędziego. Mariusz musiałby chyba w każdej akcji gwizdać nam coś a Lewniowi nic a nic tylko faule w ataku. Ale cóż według mnie ten jeden, bardzo dobry mecz (w wydaniu Lewina) to trochę za mało jak na pierwszą czwórkę belki.
0 UP 0 DOWN
 
Lobas 33 
Lewin Brzeski T.



Dołączył: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-04-10, 15:21   

Bez obaw sezon zagramy do końca, jedynie tylko ja odchodze, a jak ktoś przejmie pałeczke organizacji to i będzie zespół a nawet dwa. Bo chętnych jest wielu w Lewinie, więc bez rozpaczania tu.
Napisałem że "Gratuluje dla QRB. QRB było zespołem lepszym i widać było gołym okiem ogranie czego my niestety nie mamy". Co chyba oznacza że wygrana QRB była zasłużona.
Napisałem zaiste że "Niestety z drugiej strony szkoda tylko że sędzia dziwnym trafem troszke stronniczo sędziował, nawet chwilami bardzo stronniczo. Mecz mógłby być bardziej wyrównany ale no cóż, już nie pierwszy raz sędzia stara sie jak może." Nie rozumie tego że odebrano to tak że całą wine zwaliłem na sędziego, niestety w założeniu nie było tak jak sobie to odebraliście. Przecierz pisze że niektóre decyzje były stronnicze i nie chodziło mi tylko o ten mecz, nie napisałem ze przez sędziego przegraliśmy, przegraliśmy bo byliśmy słabsi i tyle. Teraz czekamy na ost mecze i walke o 5 miejsce więc do zobaczenia na boisku.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-10, 16:12   

Lobas 33 napisał/a:
Bez obaw sezon zagramy do końca, jedynie tylko ja odchodze, a jak ktoś przejmie pałeczke organizacji to i będzie zespół a nawet dwa. Bo chętnych jest wielu w Lewinie, więc bez rozpaczania tu.
Napisałem że "Gratuluje dla QRB. QRB było zespołem lepszym i widać było gołym okiem ogranie czego my niestety nie mamy". Co chyba oznacza że wygrana QRB była zasłużona.
Napisałem zaiste że "Niestety z drugiej strony szkoda tylko że sędzia dziwnym trafem troszke stronniczo sędziował, nawet chwilami bardzo stronniczo. Mecz mógłby być bardziej wyrównany ale no cóż, już nie pierwszy raz sędzia stara sie jak może." Nie rozumie tego że odebrano to tak że całą wine zwaliłem na sędziego, niestety w założeniu nie było tak jak sobie to odebraliście. Przecierz pisze że niektóre decyzje były stronnicze i nie chodziło mi tylko o ten mecz, nie napisałem ze przez sędziego przegraliśmy, przegraliśmy bo byliśmy słabsi i tyle. Teraz czekamy na ost mecze i walke o 5 miejsce więc do zobaczenia na boisku

nieprzejmuj sie,nie tylko Ci sie tak wydaje,pan Mariusz sedziuje jak sedziuje i kibice tez to widza,fakt moglby sie troche przylozyc,ale pozostawmy to bez kometarza,sedziuje on 4 mecze pod rzad, wiec bledy sa niee uniknione,choc pamietam ze w tamtym sezonie sedziow bylo wiecej...nie wiem czemu w tym sezonie jest inaczej...pewnie chodzi o koszty...to jest zabawa,nie gramy o zlote gacie i szkoda nerwow,kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie

no i oczywiscie zapraszamy do zgloszenia wiekszej ilosci druzyn spoza Brzegu :wink:

ps.no i Majkel troszke cisnienie mi podnius,ale pozytywnie :D wiecej niech nie rzuca po 9 trojek :P pozdro FoR all :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 04, 06, 09, mecze, off, play, runda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu