Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I runda play off - 2. mecze (09.04.06)
Autor Wiadomość
Sikas 



Wiek: 40
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg(Wrocław)

Wysłany: 2006-04-10, 16:25   

Zagralismy niezły meczyk i mysle, że duzo zawdzieczamy dobrej kontrze. Marcin Wieczorek wie jak sie biega do ataku i lubi zdobywać punkty, a ja lubie jak on rzuca 2+1 i gdy moge sobie spokojnie ogladac takie akcje spod drugiego basketu :mrgreen: :mrgreen: Lubie do niego podawać. Drafcik zagrał fajny meczyk i ogólnie cała druzyna dostaje pochwałe bo zawalczylismy(jak zwykle Osti to cichy killer).

Natomiast jesli chodzi o sedziowanie to musisz wziąśc sobie Lobasie do serca słowa przedmówców. Serio, nie było tu niesprawiedliwosci i lepiej przemilczec jakies sprawy lub spokojnie pogadac z sedzia. Ja sam raczej mam w tej sferze ostry temperament ale nauczyłem sie juz ze lepiej spokojnie podejsc i pogadac a nie wyzywać sędziego. Nawet w tym meczu uważam ze przy paru wjazdach na basket byłem faulowany ( dostałem po łapach lub co mnie bardziej zdenerwowało palec w oko ) ale trudno, sedzia nie widział faul lub chcial sprawdzić moja twardosc :-P i trudno, gra toczyla się dalej a ja zacisnełem zęby. Zauwaz też że raczej nalezycie do druzyny która ma duzo fauli a to nie zawsze jest odzwierciedleniem dobrej obrony. Fajnie gdybyście kontynuowali grę w nastepnym sezonie bo dzieki waszej grze BLK-a stała sie znacznie ciekawsza.


Co do nastepnych meczy to QRB tanio skóry Orbilowi nie odda i pewnie Mysłek postawi twarde warunki Piomarowi ale uważam, że zasłużonym i najciekawszym finałem będzie Orbiliusz - Piomar i mam nadzieje, że będzie to wyrównany i emocjonujacy bój.

OVER
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-04-10, 17:10   

WAPNIAK napisał/a:
nieprzejmuj sie,nie tylko Ci sie tak wydaje,pan Mariusz sedziuje jak sedziuje i kibice tez to widza,fakt moglby sie troche przylozyc,ale pozostawmy to bez kometarza,sedziuje on 4 mecze pod rzad, wiec bledy sa niee uniknione,choc pamietam ze w tamtym sezonie sedziow bylo wiecej...nie wiem czemu w tym sezonie jest inaczej...pewnie chodzi o koszty...



chocby dlatego, ze dwoch bylych sedziow belki mieszka teraz na wyspach brytyjskich. a jesli chodzi o dwoch sedziow na boisku to zdania na ten temat sa podzielone. ostatnio w mosir wykladu udzielal sedzia klasy miedzynarodowej. podobnoz powiedzial ze nawet tej klasy sedzia podejmuje kilka procent (statystycznie) blednych decyzji na boisku. wiec o czym mowa.
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-04-10, 17:17   

Cytat:
podobnoz powiedzial ze nawet tej klasy sedzia podejmuje kilka procent (statystycznie) blednych decyzji na boisku. wiec o czym mowa.

Mówił ze sedzia miedzynarodowy popełnia średnio 3-7 błedów w meczy na około 100 decyzji. Nie dziwmy sie za czasem Mariuszowi moze sie cos zdarzyc.


Choć chyba Lobas juz napisał ze nie ma pretensji do sedziego i chyba nikt nie ma!?!
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-10, 19:10   

Adyk napisał/a:
Nie dziwmy sie za czasem Mariuszowi moze sie cos zdarzyc.


Może sie zdarzyć poniewaz on tez jest człowiekiem a jak wszyscy wiemy człowiek nie maszyna nieomylny nie jest, według mnie dobrze gwiżdze,gwiżdze to co powinien.


Cytat:
no i Majkel troszke cisnienie mi podnius,ale pozytywnie Very Happy wiecej niech nie rzuca po 9 trojek Razz pozdro FoR all Mr. Green


A niech rzuca rzuca nawet i po 15 trójek w meczu reszta drużyny sie bardziej postara i może znajdziemy sie wyżej niz po fazie zasadniczej :D
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-10, 20:39   

no to się NAROBIŁO gorąco - z tego co widzę!!!
POZDRAWIAM WYGRANYCH ale i tych co mieli mniej szczęścia...(LEWIN też-bez nerwófff)
też uważam że porażka 30pkt nie była spowodowana pomyłkami sędziego(zwłaszcza MARIUSZA-jak się "myli" w jedną stronę to za moment równoważy "błędy"... rozumiem gdybym to ja sędziował-hehe..wtedy to byście psioczyli-hehe

[quote="WAPNIAK"]
Cytat:

...choc pamietam ze w tamtym sezonie sedziow bylo wiecej...nie wiem czemu w tym sezonie jest inaczej...pewnie chodzi o koszty...


nie to nie chodzi o KASĘ- - - HENIO nie wiem dlaczego nie siędziuje-JANEK prowadzi drużynę i żeby nie był posądzony o stronniczość to pewnie odpuścił , a ja wyjechałem (niestety) za kasą do UK-sorki
POZDRAWIAM i życzę wielu emocji w dalszej fazie rozgrywek
:evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 36
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-04-10, 23:46   

Nie ma sie o co kłócić i zwalać wine na to czy na tamto. Każdy wie jak zagrał i sam jest dla siebie najlepszym sędzią we własnym sumieniu.
Żałuje ze nie moglem zagrac w tym spotkaniu :/ przez najblizsze 2-3 miesiace mam koszykowke z głowy - pekla torebka stawowa itd
Z boku całkiem inaczej wygląda mecz niz z perspektywy gracza bioracgo udzial w spotkaniu.
1 kwarta przypominała troche spotkanie pierwsze lecz juz od 2 kwarty qrb zagralo bardzo skutecznie w ataku powiekszajac swoja przewage i kontrując przy najblizszej nadazajacej sie okazji nasz zespół. Nie było pozniej juz motywacji w chlopakach co udzielilo sie na boisku. Kazdy ma swoje lepsze i gorsze dni, jednak aby znalezc sie w najlepszej 4 ligi trzeba bylo rozegrać 2 dobre spotkania.W 2-meczu qrb wypadło lepiej i awansowali - zycze im zacietego meczu z OBC - bedzie na co popatrzeć :) pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Michael 
Dżizas z kony ajlend


Wiek: 41
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-11, 19:07   

siemka wszystkim
indywidualne rekordy nie mają znaczenia....9 trojek mozna sbie włożyć w .......... gdy druzyna przegrywa wysoko wszystkie 3 rzuciłem dzieki Łyczkowi Bartkowi Tomkowi i Markowi który wrócił z Irlandii aby się hajtnąć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.....
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-11, 22:42   

Michael napisał/a:
Markowi który wrócił z Irlandii aby się hajtnąć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.....



noooo, a kolega też dobry mecz zagrał :) pogratulować :)
0 UP 0 DOWN
 
YaneC 


Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Lewin Brzeski Team

Wysłany: 2006-04-12, 09:41   

Mialem zaczekac z podsumowaniem do konca play-off ale nasz kapitan (pozdro Lobo) zainspirowal mnie do wypowiedzi juz teraz :)
Co do I rundy play-off - w pierwszym meczu nie mielismy nic do stracenia, w drugim natomiast juz tak (12 pkt przewagi - szansa na awans do pierwszej czwórki BLK w naszym pierwszym sezonie) i jak sie okazalo nie potrafilismy udzwignac tego obciazenia psychicznego. Zbytnia duza uwage przywiazywalismy, juz od poczatku, do zmniejszajacej sie przewagi z pierwszego meczu. Co do sedziego - popelnil kilka bledow wiecej na korzysc QRB niz na korzysc LBT, ale i bez tego QRB wygraloby ten mecz przewaga wieksza niz +12.
Co do calego sezonu - dumnie gralismy jak porzadny pierwszoroczniak - tzn nierowno, chaotycznie, nerwowo, ze zbyt duza lub zbyt mala pewnoscia siebie itd :D Ale...
Ale potrafilsmy jednak wygrac po conajmniej 1 meczu z kazdym zespolem w lidze, oprócz Orbiliusza i Piomaru, co jak na rookie nie jest mysle wynikiem zlym i chlopaki z zespolu powinni myslec podobnie !! Ze nie wspomne juz o zdobytym, badz co badz, doswiadczeniu. Dlatego tez nie widze najmniejszych przeslanek do tego abysmy nie grali w przyszlym sezonie w BLK.
Pamietajmy rowniez o tym ze zostalo jeszcze pare meczy do rozegrania w tym sezonie, mysle ze nie ma juz co udowadniac, po prostu zagramy na luzie, szkoda tylko ze Tadek kontuzjowany, miejmy nadzieje ze chociaz Levis sie w pelni wykuruje. Zycze wszystkim druzynom rozegrania dobrych meczy w kolejnej rundzie.
PS. swoja droga przydalby sie trener :)
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 36
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-04-12, 16:46   

Też jestem za tym aby w przyszłym roku też pograć w BLK. Miła atmosfera i urozmaicenie niedzielnych wieczorów :) W przyszłym sezonie mozna by sie mocniej przylozyc i powalczyc o wyzsze lokaty :) Ja juz w tym sezonie niestety nie pogram :( Ale 3mam kciuki i wierze w chlopakow ze zagraja bardzo dobre mecze z Astrą i udowodnią że mecz z qrb to był po prostu ich słabszy dzień :D (złe ciśnienie :P ). Yancu tez jestem za tym abysmy pozyskali jakiegos trenera, który by nas troche poukładał.Może pan Dąbek :> ? :)
Dobra kończcie te playoffy i na zakończenie sezonu robimy jakiegoś grillacza :)
Dzieki wszystkim za te wszystkie emocjonujące minuty spędzone na parkiecie w Brzegu.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-12, 20:51   

no czyli SIELANKOWO i tak trzymać-życzę EMOCJI w walce o dalsze lokaty-pozdro...
:evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-12, 21:34   

Kiedy będzie dokładny opis kolejki ??
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-12, 21:41   

Draft napisał/a:
Kiedy będzie dokładny opis kolejki ??

jak się skończy przedświąteczna gorączka
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-15, 10:48   

Piomar - Forumbrzeg.pl 75:44
(21:13, 15:12, 19:10, 20:9); awans Piomar
Piomar: Piotr Rosiński 28, Maciej Stępień 17, Marcin Wilk 11, Wojciech Drozd 10, Jacek Pociecha*7, Grzegorz Trzyszka 2, Marek Soroka
Forum: Marcin Stefaniszyn 12, Łukasz Ogorzelec 9, Grzegorz Chmiecik 9, Przemysław Florków 6, Paweł Ogrodnik 6, Bartosz Galar 2

Po pierwszym meczu, w którym Piomar miał spore problemy z pokonaniem Forumbrzeg.pl nie pozostało śladu. Trzykrotni mistrzowie BLK zagrali niemal w najsilniejszym składzie i bez problemu uporali się z rywalami. Słabsza ostatnio forma tego zespołu powoli powraca do normy.

Mysłek-Optident - WSH-E Basket 43:56
(10:14, 16:10, 9:20, 8:12); awans Mysłek
Mysłek: Andrzej Rolski 13, Artur Zagórski 13, Krzysztof Bursa 6, Adam Adamczyk 4, Kamil Duliniec 4, Tomasz Duliniec 3
WSH-E: Łukasz Marciniak 21, Dawid Frańczak**14, Wiktor Nowacki 8, Artur Andros 4, Szymon Kawarski 3, Mateusz Kawarski 2, Wacław Nowicki 2, Rafał Kuczyński

Mysłek po pierwszym meczu miał już właściwie zapewniony awans. W rewanżu zagrał słabsze spotkanie, co WSH-E postanowiło wykorzystać. Niestety, ich strata była zbyt duża, by mogli ją odrobić. Mimo to należą się im brawa za ambicję i za walkę do końca.

Orbiliusz BC - Astra Gaśnice 80:62
(18:17, 17:11, 27:15, 18:18); awans Orbiliusz
Orbiliusz: Marcin Kucharski*25, Grzegorz Jarosławski 25, Mariusz Grabowski 8, Robert Dzikiewicz 7, Tomasz Pieszyński 6, Krzysztof Kołodziejczyk 5, Krzysztof Pachołek 2, Grzegorz Stefański 2, Radosław Sosnówka, Zbigniew Guzak
Astra: Dawid Turkowski 29, Bartosz Wańczyk 15, Tomasz Szwak 12, Grzegorz Łyczkowski 4, Marek Balicki 2

Orbiliusz, który miał już pewny awans zagrał od początku drugą piątką, z biegiem czasu jednak nie potrafił wejść na właściwy dla siebie rytm i mecz przez cały czas był wyrównany. Astra grała bardzo ambitnie, a na uwagę zasługuje wyczyn Dawida Turkowskiego, który oddał aż 9 celnych rzutów za trzy punkty.

QRB Trafika - Lewin Brzeski Team 27:56
(20:12, 5:4, 15:4, 16:7); awans QRB Trafika
QRB Trafika: Marcin Wieczorek 15, Sławomir Sikora 11, Jarosław Nesterowicz*10, Łukasz Ostasz 7, Paweł Kawecki 4, Paweł Pacuła 3, Łukasz Wilk 3, Ryszard Dzwonek 2, Przemek Kielman 1
Lewin: Grzegorz Nowak 9, Marek Lewandowski 6, Marek Monkiewicz 6, Marcin Laskowski 2, Andrzej Janicki 2, Mateusz Łazor 2, Przemysław Lewandowski, Łukasz Łosiowski

Ten mecz zapowiadał się najciekawiej. W pierwszym meczu Lewin Brzeski nieoczekiwanie wysoko wygrał z QRB, które tym razem zagrało bardzo zmobilizowane tamtą porażką. QRB dzięki dobrej obronie dość szybko wyrównało straty, a po przerwie stopniowo powiększało przewagę i zapewniło sobie awans.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-15, 10:49   

Najwięcej punktów
1. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 327
2. Łukasz Marciniak (WSH-E) 285
3. Piotr Rosiński (Piomar) 263
4. Adam Adamczyk (Mysłek) 252
5. Grzegorz Chmiecik (Forum) 250
6. Maciej Stępień (Piomar) 241
7. Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz) 225
8. Tomasz Pieszyński (Orbiliusz) 213
9. Marcin Stefaniszyn (Forum) 210
10. Sławomir Sikora (QRB Trafika) 201

Najwyższa średnia punktów
1. Piotr Rosiński (Piomar) 21,9
2. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 20,4
3. Łukasz Marciniak (WSH-E) 19,0

Najwięcej punktów w meczu
1. Piotr Rosiński (Piomar) 38
2. Grzegorz Chmiecik (Forum) 34
3. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 33

Najwięcej celnych rzutów wolnych
1. Bartosz Tadla (Lewin) 46
2. Sławomir Sikora (QRB Trafika) 39
3. Marek Soroka (Piomar) 31

Najwięcej celnych rzutów wolnych w meczu
1. Bartosz Tadla (Lewin) 8
2. Adam Adamczyk (Mysłek) 8
3. Sławomir Sikora (QRB) 8
4. Marek Soroka (Piomar) 8

Najwięcej celnych rzutów za 3
1. Grzegorz Chmiecik (Forum) 43
2. Dawid Turkowski (Astra) 40
3. Piotr Rosiński (Piomar) 39

Najwięcej celnych rzutów za 3 w meczu
1. Dawid Turkowski (Astra) 9
2. Remigiusz Barg (Astra) 7
3. Adam Adamczyk (Mysłek) 7
4. Piotr Rosiński (Piomar) 7

Najwięcej fauli
1. Mateusz Łazor (Lewin) 48
2. Marek Lewandowski (Lewin) 46
3. Marcin Stefaniszyn (Forum) 42

Najwięcej gwiazdek
1. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 11
2. Sławomir Sikora (QRB Trafika) 6
3. Adam Adamczyk (Mysłek) 6
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 04, 06, 09, mecze, off, play, runda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu