Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
22.08.2009 - Wyjazd do Opola
Autor Wiadomość
jezu880 



Wiek: 43
Dołączył: 14 Cze 2007

UP 108 / UP 84


Skąd: Ciemnogród

Wysłany: 2009-07-14, 20:18   22.08.2009 - Wyjazd do Opola

Stowarzyszenie RKS Działkowiec organizuje pociąg specjalny dla kibiców Stali Brzeg na mecz wyjazdowy, który odbędzie się 22.08. w Opolu. Przeciwnikiem Stali Brzeg będzie miejscowa Oderka. Chętnych na wyjazd prosimy o zgłaszanie się do Michała-Lemberga.
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2009-07-14, 22:36   Re: 22.08.2009 - Wyjazd do Opola

jezu880 napisał/a:
Stowarzyszenie RKS Działkowiec organizuje pociąg specjalny dla kibiców Stali Brzeg na mecz wyjazdowy, który odbędzie się 22.08. w Opolu. Przeciwnikiem Stali Brzeg będzie miejscowa Oderka. Chętnych na wyjazd prosimy o zgłaszanie się do Michała-Lemberga.


Potwierdzam. Info zamieszczone przez jezu880 jest pewne. Hej Stal!
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2009-07-16, 10:24   

Przepraszam, że post pod postem, ale dotyczy on zupełnie odmiennej kwestii związanej z wyjazdem niż potwierdzenie (jeśli Administrator/Moderator uzna to za stosowne, to proszę skleić niniejszy post z poprzednim).

Mecz Oderka Opole - Stal Brzeg odbędzie się najprawdopodobniej 22 sierpnia br. Nie muszę chyba dopowiadać, iż jest to pojedynek bardzo prestiżowy dla wszystkich brzeżan. Poważnie podejdą do niego i opolanie, którzy w ostatnich miesiącach przeżyli ogromny smutek, spowodowany upadkiem ich klubu.
UWAGA! W ten sam weekend Śląsk Wrocław ma się zmierzyć w Białymstoku z Jagiellonią, Lechia w Warszawie z Polonią, Wisełka w Gdyni z Arką oraz Miedź Legnica w Wągrowcu z Nielbą. Z kolei Start Namysłów ma rozegrać swój pojedynek w Bielku-Białej z BKS-em Stalą.
Nie ma więc innej alternatywy, jak wspomóc "Stalowców" 22 sierpnia gorącym dopingiem na Oleskiej. Stać nas na to! Brzeg liczy ok. 38 tys. mieszkańców. Wierzę, że spośród nich znajdzie się grupa osób, które byłyby w stanie się zorganizować i pojechać na mecz do Opola. Skoro mniejsze miasta od naszego, tj. Namysłów i Kluczbork, potrafią się zmobilizować na wyjazdy, to my również powinniśmy być w stanie. Liczą się tylko chęci! Organizujcie się, sporządzajcie listy chętnych, odkładajcie kasę i zgłaszajcie się! Stowarzyszenie RKS Działkowiec załatwi już dalsze formalności. Ze szczegółowymi pytaniami zgłaszajcie się do jezu880, z zapisami zaś do mnie.
Hej Stal!
0 UP 0 DOWN
 
Gregor1488 



Wiek: 44
Dołączył: 28 Lip 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-28, 15:15   

Wobec tego, że działkowcy kombinują speca opieszale, to organizację wyjazdu KIBICÓW STALI do Opola na mecz z Odrą przejmuje grupa LAST MENEL '09. Dogadaliśmy się z tymi ogrodnikami i doszliśmy do wniosku, że speca do Opola nie robimy. Trzeba będzie wykombinować wynajęcie kilku autokarów na ten mecz i w ten sposób dowieść BRZESKICH KIBICÓW na stadion przy Oleskiej. Jak nie wypalą busy, to będziemy jechać tam wózkami, ale wszyscy, nie ma wymówek! Mamy ich zmiażdzyć... dopingiem :evil: Z zapisami na wyjazd macie zgłaszać się do mnie. No to wiadomo OCB. I niech nikt z Brzegu nie wypisuje żadnych głupot na forum, nie róbcie siary STALI.
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2009-08-12, 19:41   

Wczoraj członkowie Stowarzyszenia RKS "Działkowiec" byli w siedzibie Klubu BTP "Stal" Brzeg, gdzie złożyli zamówienie na 150 wejściowek dla kibiców brzeskiej "Stalówki" na mecz z Oderką w Opolu (22 VIII, 17:00). Apelujemy do wszystkich chętnych na wyjazd, aby dopisywali się do listy, gdyż zostało jeszcze trochę wolnych miejsc. Odnośnie szczegółów samego wyjazdu dowiadujcie się swoimi kanałami (nie na Forum!), gdyż musimy być niezmiernie ostrożni (do Opola trzeba jakoś dojechać!). Pamiętajcie też o tych, co nigdy nie śpią! To tyle...
P.S.: Gregor, tyle się prężyłeś co do zorganizowania wyjazdu a nic nie robisz! Działaj a nie zasłaniaj się innymi!
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2009-08-14, 13:07   

Byłem dzisiaj w siedzibie Klubu, gdzie przekazano mi, iż Zarząd porozumiał się z działaczami z Opola w sprawie zamówienia (zarezerwowania) 150 biletów dla brzeskich kibiców na mecz OKS "Oderka" - BTP "Stal". Wejściówki w cenie 2,50 PLN będą sprzedawane najprawdopodobniej w kasie sektoru gości na "Oleskiej" tuż przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy dwoma "11", występującymi w IV lidze opolskiej.
Uwaga! Do meczu Oderka - Stal dojdzie już w piątek 21 sierpnia o godz. 18:00. Powodem tego jest brak zgody opolskiej policji na rozegranie pojedynku w weekend.
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2009-08-22, 11:52   

Ze smutkiem potwierdzamy, iż wczoraj żaden fan brzeskiej "Stalówki" nie pojawił się na sektorze gości podczas meczu OKS "Oderka" Opole - BTP "Stal" Brzeg. Jednakże nie można powiedzieć, że 21 VIII 2009 r. nie było żadnych Kibiców Stali w Opolu! Ostetecznie zdecydowało się tam wybrać 9 osób (jechaliśmy na dwa samochody; 4 os. z Brzegu, 5 os. z Namysłowa). Parę minut po 18 dojechaliśmy pod sam stadion Odry przy Oleskiej, gdzie zauważyliśmy, że sektor dla gości jest zamknięty. Podjęliśmy więc szybką decyzję, że nie wchodzimy i zawracamy. Wcześniej przez dłuższy czas bezkarnie jeździliśmy na dwa auta (jedno było na dolnośląskich "blachach"!) po "stolicy polskiej piosenki". Szkoda, że trybuna gości nie była otwarta, tak za wszelką cenę staralibyśmy się wejść na mecz. Widocznie zarządowi OKS-u było na rękę, aby nikt przyjezdny oficjalnie nie pojawił się u nich na meczu Oderka-Stal (tzn. na trybunie gości). Podziękowania i szacunek dla Chłopaków ze Startu za wspomożenie nas na tym ważnym wyjeździe. Pzdr! Hej STAL!

P.S.: Wielki murzyński penis dla tych wszystkich z Brzegu, którym wczoraj nagle "popsuły się" telefony, wypadły wesela i nie umieli skombinować kilku złotych na bilety! Aby się bawić w kibicowanie trzeba mieć "jaja" i charakter. Jeśli pewne osoby tego nie mają, to niech się zajmą zbieraniem truskawek lub szydełkowaniem.

Stowarzyszenie RKS "Działkowiec"
0 UP 0 DOWN
 
rossii 


Wiek: 43
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-22, 15:46   

Postanowiłem dwa zdania napisać - bo czytając tego posta, którego Michał Lembeerg napisał autentycznie zgłupiałem, tylko powiem, że chłopakom ze Stali kibicuje i zawsze kibicowałem, na mecze u siebie chodzę, - czasem - dosłownie na wyjątkowo wążne mecze wyjazdowe zdarza mi sie pojechać. Kto chciał pojechał, kto nie chcial nie pojechał - czy były to wymówki czy nie - nie wiem nie mi oceniać. Ale to P.S. które napisałeś, to chyba troche samobója sobie strzeliłeś - mówisz cyt. "trzeba mieć charakter i jaja" . Przecież, nie weszliście na mecz????? bo co sektor gości był zamknięty. Czegoś nie rozumiemiem, nie można było wejśc nie na sektor gości tylko na trybuny. No chyba, że organizator meczu was nie wpuścił - jak tak to zrozumię. Innego wytłumaczeia nie widzę. Pojechać na mecz i na niego nie wejśc.- hmmmm - umrę głupi i nie rozumię. Przecież jako prywatne osoby - z szalkiami czy bez , z barawami Stali czy nie wejśc możecie na Oleską. To tak ode mnie dwa zdania ponieważ, miałem chęć zabrać głos. I lubie zbierać truskawki, szydełkowanie troche mniej . A przede wszytkim lubię sport, patriotyzm, a Stal Brzeg pamiętam, przeżywałem, niegdy nie zapomnę i mam nadzięję kiedyś przeżywać znowu. Pozdrawiam Wszystkich fanów.
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2009-08-22, 19:39   

rossii napisał/a:
Postanowiłem dwa zdania napisać - bo czytając tego posta, którego Michał Lembeerg napisał autentycznie zgłupiałem, tylko powiem, że chłopakom ze Stali kibicuje i zawsze kibicowałem, na mecze u siebie chodzę, - czasem - dosłownie na wyjątkowo wążne mecze wyjazdowe zdarza mi sie pojechać. Kto chciał pojechał, kto nie chcial nie pojechał - czy były to wymówki czy nie - nie wiem nie mi oceniać. Ale to P.S. które napisałeś, to chyba troche samobója sobie strzeliłeś - mówisz cyt. "trzeba mieć charakter i jaja" . Przecież, nie weszliście na mecz????? bo co sektor gości był zamknięty. Czegoś nie rozumiemiem, nie można było wejśc nie na sektor gości tylko na trybuny. No chyba, że organizator meczu was nie wpuścił - jak tak to zrozumię. Innego wytłumaczeia nie widzę. Pojechać na mecz i na niego nie wejśc.- hmmmm - umrę głupi i nie rozumię. Przecież jako prywatne osoby - z szalkiami czy bez , z barawami Stali czy nie wejśc możecie na Oleską. To tak ode mnie dwa zdania ponieważ, miałem chęć zabrać głos. I lubie zbierać truskawki, szydełkowanie troche mniej . A przede wszytkim lubię sport, patriotyzm, a Stal Brzeg pamiętam, przeżywałem, niegdy nie zapomnę i mam nadzięję kiedyś przeżywać znowu. Pozdrawiam Wszystkich fanów.


Ty pozdrawiasz nas, my pozdrawiamy Ciebie.
0 UP 0 DOWN
 
ania-robert-h 


Wiek: 55
Dołączył: 27 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG-HOMBURG(D)

Wysłany: 2009-08-23, 11:06   

Powiem tylko jedno!!!
WSTYD!!!
Na taki mecz nie zebrać ekipy???
Która z takim powodzeniem wspiera Śląsk na meczach???
Widać że są tylko batoniki silne w pysku i przed netem!!!
Nie pokazać się na takiej wiosce jak opole???
Naraziliście się na pośmiewisko!!!
Pamiętam to był chyba rok 91-92,nie pamiętam dokładnie,ale pojechaliśmy na rezerwy wtedy odry do opola w sile ok.100,mecz też był rozgrywany na Oleskiej i co,rządziliśmy jak chcieliśmy,byli bardzo zdziwieni że żeśmy przyjechali,przyszło dwóch harcerzyków,że jak będziemy wyzywali odre,to zaraz dostaniemy wpierdol!!! I co???Nie tylko jechaliśmy po nich jak po szmacie,ale spaliliśmy też parę ich szmat!!! I nikt nawet się nie odezwał,poszli zbierać ekipę ale już nie wrócili!!!Te czasy,były piękne,Brzeg rządził w Opolskim a teraz co jest w Brzegu???PADAKA pod względem kibicowskim!!!
Myśmy mieli jaja,choć większość była kibicami koszykówki,ale to był dla nas HONOR pojechać do opola i się pokazać,że jesteśmy za swą drużyna nawet na takim terenie jak opole!!! I mieliśmy do siebie szacunek a wy co macie???Zadajcie sobie te pytanie!!!Jak ja bym był w Polsce,to na 100%bym pojechał,choć by sam!!!
W Brzegu tylko STAL,ale ta z przed lat z kibicami,bo teraz to tylko wasze marzenie i nic po za tym!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 08, 2009, 22, do, opola, wyjazd


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu